Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Глава "УкрОборонПрома", "великий реформатор" Абромавичус, назначил директором завода...кацапа

Пишет gorlis_gorsky (gorlis_gorsky)
2020-01-18 02:13:00



Глава "УкрОборонПрома", "великий реформатор" Абромавичус, назначил директором завода...кацапа











 12
Подписаться
Яндекс.Директ
   
А при Кнурі були Свинарчуки!
   
Можна і кацапа, #абинепорошенко

Так же ж, зєзєбобікі?
   
треба того пацика кидати у в'язницю, бо брехав коли подавався на посаду. піде на обмін.
   
Можна і кацапа, #абинепорошенко

Так же ж, зєзєбобікі?
цей ще не найгірший, в Європах вчився. там сьогодняшніій заступник укроборонпрому Морозов, в рашаспецслужбах працював :facepalm:
   
Можна і кацапа, #абинепорошенко

Так же ж, зєзєбобікі?
мовчать гади безродні
   
Можна і кацапа, #абинепорошенко

Так же ж, зєзєбобікі?
а як щодо Райніна? Або Ложкіна?

Якщо це правда, то Абромавічюса - геть!
   
Таки крутий Порох, навіть Ложкіна, Райніна та інших ригоаналів змушував працювати в інтересах України.
   
Чому Абрамовічуса геть, а не слугу путлера?
   
Свинарчуків поверніть!

   
ну прокололись, главное что ошибку исправили меньше чем за сутки
   
Таки крутий Порох, навіть Ложкіна, Райніна та інших ригоаналів змушував працювати в інтересах України.
супер
аплодую стоячи
тільки не можу визначитися, що це : наївність, троллінг, чи гранична межа дурості
   
Це гранична дурість тих, хто проміняв Україну на хуйло клоунів.
   
ну прокололись, главное что ошибку исправили меньше чем за сутки

Суд восстановит в три секунды.
   
Це гранична дурість тих, хто проміняв Україну на хуйло клоунів.
не віддавши країну вдруге на поталу кумахуйловської маріонетки?
   
не віддавши країну вдруге на поталу кумахуйловської маріонетки?
Конкретніше можна? Хто і коли тебе талував? Бо з Україною 5 років якраз все було ок, бо країна боролась і перемагала, а значить жила. А що зараз? Справжні слугихуйла по справжньому мародерять. Армія деморалізована зескотом, а куйло не за горами.
   
ну шо, Зе!люки, уже приготовили хлеб/соль и вазелин? как зачем?
х@йла встречать
вы же решили, шо ПАПРИКОЛУ можно КОГО ПОПАЛО поставить у руля ВОЮЮЩЕЙ СТРАНЫ
дебилы йопанные
КОГО ПОПАЛО ПОСТАВИТЬ ВО ВРЕМЯ ВОЙНЫ

я тут пытался остановить
но дебилов хер же остановишь
тому, шо УПЕРТЫЕ БАРАНЫ

сейчас начали прозревать
но Украину уже ПОЧТИ просрали
и ситуация с вот этим вот "казачком" ЯРКО характеризует всю ЗЕ!власть

власть недоумков, шоуменов, клоунов, непрофессионалов, дебилов и кацапских агентов.

и всех их привели к рулю страны ВЫ, ЗЕ!ЛЮКИ.
ВЫ
не Порох
он хоть и мудак возможно, но НАШ мудак
а Зе! - мудак интернациональный. ему похер Украина
да и вам тоже Украина похер походу
   
не віддавши країну вдруге на поталу кумахуйловської маріонетки?

Мирослава, у меня к вам прямой вопрос: вы дура аль как?
в Украине СОРОК ДВА МИЛЛИОНА ЧЕЛОВЕК
и ШО, ВСЕ кумы х@йла? или его марионетки?
какого хера вы выбираете ИЗ ДВУХ СОРТОВ ГОВНА? да еще и причмокиваете..
шо, выбрать НЕ ГОВНО - не судьба?
   
Це гранична дурість тих, хто проміняв Україну на хуйло клоунів.

в нашем случае дурость безгранична
троянцы давали просраться грекам долгое время
а потом купились на Коня

в нашем случае хватило Вiслюка
   
ну прокололись, главное что ошибку исправили меньше чем за сутки
Неправильно.
Головне, щоб того, хто "проколовся" звільнили та покарали. Як мінімум за невідповідність посаді...
   
Мирослава, у меня к вам прямой вопрос: вы дура аль как?
в Украине СОРОК ДВА МИЛЛИОНА ЧЕЛОВЕК
и ШО, ВСЕ кумы х@йла? или его марионетки?
какого хера вы выбираете ИЗ ДВУХ СОРТОВ ГОВНА? да еще и причмокиваете..
шо, выбрать НЕ ГОВНО - не судьба?

 (tu)  +100
   
з Україною 5 років якраз все було ок, бо країна боролась і перемагала, а значить жила.
тоді і з таким же "успіхом" і сьогодні з країною все ОК, вона бореться і перемагає, а значить живе.

ПС Педрюки, коли ви вже нарешті відучитеся від цих порожніх мантр, що не несуть жодного смислового навантаження?
   
Мирослава, у меня к вам прямой вопрос: вы дура аль как?
в Украине СОРОК ДВА МИЛЛИОНА ЧЕЛОВЕК
и ШО, ВСЕ кумы х@йла? или его марионетки?
какого хера вы выбираете ИЗ ДВУХ СОРТОВ ГОВНА? да еще и причмокиваете..
шо, выбрать НЕ ГОВНО - не судьба?
У мене сумніву немає : ви - дурень. причому круглий
До чого тут 42000000 громадян України?
І чому тільки я обирала з сортів г*на, а не ви, наприклад, теж?
Не я, а якраз ви у 2014, обрали презом відверте гівно, яке всі роки свого перебування у нашому політикумі нещадно, а подеколи і з незворотніми наслідками тільки гадило Україні, і зневажало Український народ.
   
в нашем случае дурость безгранична
напевно, що так
і нема Україні порятунку від вашої дурості і безпринципності
   
тоді і з таким же "успіхом" і сьогодні з країною все ОК, вона бореться і перемагає, а значить живе.

ПС Педрюки, коли ви вже нарешті відучитеся від цих порожніх мантр, що не несуть жодного смислового навантаження?
Так, Україна бореться, але вже не проти зовнішнього ворога, а проти внутрішньої окупації ж.-кацапськими зеленими чоловічками.
   
Так, Україна бореться, але вже не проти зовнішнього ворога, а проти внутрішньої окупації ж.-кацапськими зеленими чоловічками.
так і при Свині також боролася не тільки проти Кремля, а й проти внутрішньої окупації кнурофермою розенблатів-грановських-райніних-порошенків
   
У мене сумніву немає : ви - дурень. причому круглий
До чого тут 42000000 громадян України?
І чому тільки я обирала з сортів г*на, а не ви, наприклад, теж?
Не я, а якраз ви у 2014, обрали презом відверте гівно, яке всі роки свого перебування у нашому політикумі нещадно, а подеколи і з незворотніми наслідками тільки гадило Україні, і зневажало Український народ.

в 1-м туре мой голос был НЕ за Пороха
в 2-м туре я голосовал за Пороха только потому, шо был уверен, шо если шо - уберем его быстро. и спокойно
а Зе! - это ЖОПА. причем вОООТ ТАКАЯ. я это говорил, можете почитать мои слова

самое смешное - все получается почти так, как я и предполагал
трагикомедия мать ее
   
так і при Свині також боролася не тільки проти Кремля, а й проти внутрішньої окупації кнурофермою розенблатів-грановських-райніних-порошенків
Не знаю хто такий свин, а при Пороху Україна звільнила пів Донбасу від зеленої кацапської окупаційної мразоти. І не бреши, проти Кремля зараз окупаційна влада не бореться.

Останнє редагування: 18 січня 2020 21:07:52 від Ольгерд
   
в 1-м туре мой голос был НЕ за Пороха
в 2-м туре я голосовал за Пороха только потому, шо был уверен, шо если шо - уберем его быстро. и спокойно
ну а я була певна, що Зе або піде сам якщо зрозуміє, що це - не його справа, що його тягне назад, у квартал, або погодиться з неофіційною оцінкою Українців, а от Свина буде набагато важче прибрати - і це переконливо довели попередні 5 років, коли за кожного зашквару, коли будь-який західний лідер відразу змушений був би подати у відставку, Педро або тупо морозився, отсєкал гражданскіх, або просто зривав капелюхи і відкручував носи
   
Не знаю хто такий свин, а при Пороху Україна звільнила пів Донбасу від зеленої кацапської окупаційної мразоти. І не бреши, проти Кремля зараз окупаційна влада не бореться.
І чому ж не звільнив другу половину?
Чому як головнокомандувач ДОЗВОЛИВ колонам Гіркіна безперешкодно перебазуватися і зайняти Донецьк?
Чому не спостерігалося ніякої боротьби з Кремлем?
   
Молодці що звільнили. Якщо тіло взяло лікарняний. СБУ має його відправити на тривалий лікарняний.
   
Неплохо работает разведка РФ такой можно сделать  вывод,  если  олухи допустили такое назначение  , это позор  ,это ужас если такие происходят вещи..
   
І чому ж не звільнив другу половину?
Чому як головнокомандувач ДОЗВОЛИВ колонам Гіркіна безперешкодно перебазуватися і зайняти Донецьк?
Чому не спостерігалося ніякої боротьби з Кремлем?
А тому не зміг, що за зелених підарів на повну вступилася паРаша. А колони Гіркіна рухались по територіях, які вже контролювала паРаша, в тому числі Донецьк. Склерозні про це наче вперше чують.
   
А які зашквари були в Пороха? Щось я жодного не пригадую такого як в блазня щодня.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія