Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

люди палять за собою мости :(

Re: люди палять за собою мости :(

Тоді можеш повертатися до України, займеш якесь дохле село і будеш там єдиний мешканець )))
та кажуть що по тих селах різний агресивний елемент шляєцця і грабує
   
Re: люди палять за собою мости :(

Англія, Ірландія, Німеччина,Швеція, Норвегія, Австрія, Швейцарія в свій час скинули надлишок робочої сили, так само як зараз скидає Україна чи Індія. І нічого з тією Швейцарію не сталось.

Це нормальний процес і не потрібно робити з цього трагедію. Трагедія, це ті рускомірні що залишились, сидять рівно на жопі, і скиглять, скиглять, скиглять та вірять то в Кашпіровського, то в Зелинського, то в «хуйло введі войска» і возьмі нас зеленовухих шарікових на довольствіє.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Мій небіж навчається у Варшаві та працює кур'єром з другого курсу. Йому цього вистачає на дешевий шмот з розпродажів. На льготні студентські квітки. На пиво.
Ключове питання. Твій небіж саме працює  по 10-12 годин чи тупо підробляє, навчаючись?


та кажуть що по тих селах різний агресивний елемент шляєцця і грабує
То перебільшення. В пустих селах вже давно нема шо пизздити. Ну, якшо шо, візьмеш собі  ружжо, будеш стріляти - ніфуйова розвага, сафарі, йопт )))


Останнє редагування: 30 червня 2019 21:49:28 від птах Сорока
   
Re: люди палять за собою мости :(

:D
От многой мудрости много скорби, и умножающий знание умножает печаль
виключити телевізор і перестати читати фуп? :laugh:
   
Re: люди палять за собою мости :(

Понюхає в Польші скільки коштує коряк дришні, та і вернеться назад.
   
Re: люди палять за собою мости :(

та кажуть що по тих селах різний агресивний елемент шляєцця і грабує
Може крокодил якийсь прийти і сам розумієш, йому різниці хлопець чи дівчина нема.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Ключове питання. Твій небіж саме працює  по 10-12 годин чи тупо підробляє, навчаючись?


То перебільшення. В пустих селах вже давно нема шо пизздити. Ну, якшо шо, візьмеш собі  ружжо, будеш стріляти - ніфуйова розвага, сафарі, йопт )))
я не люблю ,не  маю ,і мати не хочу зброї
   
Re: люди палять за собою мости :(

часом дивлюсь на діскавері хиба серіал як люди кинули нах цивілізацію і щасливо живуть десь в єбєнях на алясці
без стресу і нервів

Я так в укрі зробив
Тікай пан гонто з того вавілону, ти ше живий

До речі цього року у мене зявився сусід. Залишив в києві хату за пів ляму доларів а купив поруч глиняну хату. Загалом комуна розвивається.
Уже багато друзів з цікавістю питають як тут поселитися
   
Re: люди палять за собою мости :(

я не люблю ,не  маю ,і мати не хочу зброї
То ти просто не вмієш нею користуватися. Дуже швидко полюбиш.
А ще по таких селах можна ніфуйово пройтися з металошукачем - у Польщі точно такої розваги нема.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Я так в укрі зробив
Тікай пан гонто з того вавілону, ти ше живий

До речі цього року у мене зявився сусід. Залишив в києві хату за пів ляму доларів а купив поруч глиняну хату. Загалом комуна розвивається.
Уже багато друзів з цікавістю питають як тут поселитися
о, брехунець, не втримався, еге ж? :D
   
Re: люди палять за собою мости :(

Понюхає в Польші скільки коштує коряк дришні, та і вернеться назад.

І далі?
   
Re: люди палять за собою мости :(

   
Re: люди палять за собою мости :(

І далі?
======================
Ну,помре дома... :shuffle:
   
Re: люди палять за собою мости :(

То ти просто не вмієш нею користуватися. Дуже швидко полюбиш.
А ще по таких селах можна ніфуйово пройтися з металошукачем - у Польщі точно такої розваги нема.
розвага є ,але вона нелегальна і можуть надавати по жопі
   
Re: люди палять за собою мости :(

розвага є ,але вона нелегальна і можуть надавати по жопі
так отож )))
   
Re: люди палять за собою мости :(

https://twitter.com/view/status/1145284561296904192
=================

Нє, ну слава Богу, Мушко,що при Петрі хоч такого не було!!! :lol:  (tu)

Дарма ви думаєте що ця хуцпа спрацює!!!
   
Re: люди палять за собою мости :(

вейтфор ,почитай далі
я навпаки пишу що в нього нема перспектив
курєром-шофером на бусі в дхл

В українських заробітчанах мене дивує тільки одне. Перетинаючи кордон, вони перетворюються на геть невибагливих істот, готових харчуватися одними земняками та дешевими шпікачками, готовими працювати по 12 годин шість днів на тиждень. Отримюючи за те, ну нехай 800 ойро.
Спробуй тут, в Україні, тому самому Василю запропонувати ті самі 800 євро на тих самих умовах і він тобі харкне в обличчя, прокляне твої сім колін та розповість всім, що ти кончєний підарас, а не работодавець.
Хто знає, як називається та заробітчанська аномалія?
   
Re: люди палять за собою мости :(

надлишок робочої сили
звісно надлишок, якщо заводи поздавати на металобрухт а потім імпортувати геть все
   
Re: люди палять за собою мости :(

працює повний робочий день? тобто працює чи підробляє? не вірю що ти платиш садівнику з 15к...мо у тебе маєток а ти лендлорд-корупціонер зі слугами.

30 часов в неделю
Прошу больше, но он не хочет
   
Re: люди палять за собою мости :(

Спробуй тут, в Україні, тому самому Василю запропонувати ті самі 800 євро на тих самих умовах
Але якогось фуя не пропонують в Україні вантажнику  чи пакувальнику товарів складу інтернет-магазину чи касиру в супермаркеті 800 євро на руки ну ніяк...Окремі випадки Києва - то не показник.
   
Re: люди палять за собою мости :(

В українських заробітчанах мене дивує тільки одне. Перетинаючи кордон, вони перетворюються на геть невибагливих істот, готових харчуватися одними земняками та дешевими шпікачками, готовими працювати по 12 годин шість днів на тиждень. Отримюючи за те, ну нехай 800 ойро.
Спробуй тут, в Україні, тому самому Василю запропонувати ті самі 800 євро на тих самих умовах і він тобі харкне в обличчя, прокляне твої сім колін та розповість всім, що ти кончєний підарас, а не работодавець.
Хто знає, як називається та заробітчанська аномалія?
правильно, слід саботувати підприємців-злодіїв, що небо носом орять на рідній землі. а на чужині вже пох...
   
Re: люди палять за собою мости :(

 Основная задача это получить достойное образование и поддерживать свой профессиональный уровень. И тогда пох где жить ))).
Я статистики не имею, но думаю что трудовые эмигранты это на процентов 90 люди без серьёзной работы в Украине.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Але якогось фуя не пропонують в Україні вантажнику  чи пакувальнику товарів складу інтернет-магазину чи касиру в супермаркеті 800 євро на руки ну ніяк...Окремі випадки Києва - то не показник.
А с какого буя в украинских реалиях упаковщик должен получать такие деньги ))))?
   
Re: люди палять за собою мости :(

Основная задача это получить достойное образование и поддерживать свой профессиональный уровень. И тогда пох где жить ))).
Саме тому нашим "серйозним дипломом" медуніверу у штатах наприклад можна лише сраку витерти )))
   
Re: люди палять за собою мости :(

Основная задача это получить достойное образование и поддерживать свой профессиональный уровень. И тогда пох где жить ))).
Я статистики не имею, но думаю что трудовые эмигранты это на процентов 90 люди без серьёзной работы в Украине.
Схоже що так. це люди або без во, або з дуже високою кваліфікацією.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Саме тому нашим "серйозним дипломом" медуніверу у штатах наприклад можна лише сраку витерти )))
не кажи дурниць. якщо людина вчилася, а не штані протирала, то буде мати роботу за фахом.
   
Re: люди палять за собою мости :(

А с какого буя в украинских реалиях упаковщик должен получать такие деньги ))))?

Получит,  если будет работать 14 часов так, как в Польше
Ну или около того
   
Re: люди палять за собою мости :(

30 часов в неделю
Прошу больше, но он не хочет
====================
Так поясни,що можна робити в саду 30 годин на неділю??? 8-:

У тебе сад -10 гектар? :-o

Сезонна робота, вибач,це ніфуя не показник.
   
Re: люди палять за собою мости :(

А с какого буя в украинских реалиях упаковщик должен получать такие деньги ))))?
Ну от, тому він  отримає ці гроші в Чехії  чи в Польщі, а через 2 роки повернеться, купить квартиру й буде водити фуєм по лобі чуваку який з серйозним дипломом в Україні заробляє 500 євро  :lol:   Проблемка в тому шо  в Україні також потрібно комусь пакувати товари на складі,  а вже конкретно мало людей на таке.  Тому сратий вантижник-алкаш в Україні заробляє вже більше освіченого бухгалтера.

не кажи дурниць. якщо людина вчилася, а не штані протирала, то буде мати роботу за фахом.
Бугога! Тут були гілки про те як наші лікарі в Чехії офуївали віід тих заробітків за фахом )))
   
Re: люди палять за собою мости :(

Саме тому нашим "серйозним дипломом" медуніверу у штатах наприклад можна лише сраку витерти )))
Не всегда )))). У моего стоматолога его протезист уехал в Чехию по своей специальности. А ехать в чужую страну за три копейки паковать товар как-то не очень ))))
   
Re: люди палять за собою мости :(
den

Саме тому нашим "серйозним дипломом" медуніверу у штатах наприклад можна лише сраку витерти )))

Але з дипломом кібернетики чи КПІ чи радіофізики чи мехмату чи біології - льогко  в штати

   
Re: люди палять за собою мости :(

ось були пацани....
мали сертифікати
пацанам сертифікати призупинили..і що думаєш пацани поїхали в польщу працювати?
 

а х.й
   
Re: люди палять за собою мости :(

====================
Так поясни,що можна робити в саду 30 годин на неділю??? 8-:

У тебе сад -10 гектар? :-o

Сезонна робота, вибач,це ніфуя не показник.

Круглый год, работа не только в саду
   
Re: люди палять за собою мости :(

Не всегда )))). У моего стоматолога его протезист уехал в Чехию по своей специальности. А ехать в чужую страну за три копейки паковать товар как-то не очень ))))

ото ж бо
   
Re: люди палять за собою мости :(

говорив з нашим з запорізької області, працює тут курєром
привіз жінку ,знімають квартиру
мужику під 50 ,недавно їздив на україну в першотравенськ продати трикімнатну квартиру
за 6500 доларів :(
шо то ща ціни?

якщо розумієш, що воно вже ніколи не знадобиться, то чому ні?
крім того, нерухомість продукує витрати та збитки...
   
Re: люди палять за собою мости :(
RSP

Знайомі.
Виїхали на гастарбайт  в Польщу.
Краків.
Знімають житло.
Вже роки. Хочуть там в кредит щось взяти. Тоді тут продадуть трикімнатну. Це десь тисяч сорок.
Діти теж там в школі вчаться польській.

І це не одні вони такі.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Ну от, тому він  отримає ці гроші в Чехії  чи в Польщі, а через 2 роки повернеться, купить квартиру й буде водити фуєм по лобі чуваку який з серйозним дипломом в Україні заробляє 500 євро  :lol:   Проблемка в тому шо  в Україні також потрібно комусь пакувати товари на складі,  а вже конкретно мало людей на таке.  Тому сратий вантижник-алкаш в Україні заробляє вже більше освіченого бухгалтера.

Бугога! Тут були гілки про те як наші лікарі в Чехії офуївали віід тих заробітків за фахом )))
Я прошу прощения, но я себе слабо представляю жизнь на 800 евро в чужой стране в результате чего можно насобирать на квартиру в Украине )))? Он там чем питается, где проводит досуг и где живет ?!
   
Re: люди палять за собою мости :(

гонто, а ось скажи...тут є інфа що в польську поліцію досить неважко влаштуватися...
то правда?

що митниця то таки не захмарна висота... так само правда?
   
Re: люди палять за собою мости :(

А ехать в чужую страну за три копейки паковать товар как-то не очень ))))
Ну не за 3 копійки.  За 85 днів   - 2 штуки баксів з копійками.

Получит,  если будет работать 14 часов так, как в Польше
Ну или около того
По перше, в нас тупо не забашляють за 14 годин, а по друге нема такого обсягу роботи. Бо український ринок - злиденний шо п***а, відповідно не буде замовлень, щоб тримати по 14 годин чуваків на роботі.

Ондо є приклад нашого Антіка, фуярить в Польщі й не париться
   
Re: люди палять за собою мости :(

А с какого буя в украинских реалиях упаковщик должен получать такие деньги ))))?
===================

"А с какого буя " (ц) збірник полуниць в тій же Польщі отримує свої 800-900 євро??

А, там жеж кваліфікація,мабуть,потрібна? :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія