Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

люди палять за собою мости :(

Re: люди палять за собою мости :(

у меня в селе зарплата 70 грн/час

Ким і де ?
   
Re: люди палять за собою мости :(

Какая дешевая квартира я в шоке
   
Re: люди палять за собою мости :(

і в польщі не вмер
тому то ні,яка не безвихідь
єслі є що їсти і дах над головою то нема трагедії ,трагедія в африці коли з голоду діти вмирають
просто реальність така,шо там вже немає твоєї України.
там інші люди-інша ментальність.
а в Африці біда не з смертністью,а з населенням,яке далі завтрішнього дня не бачить-як і іноді в Україні.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Выучить Питон и стать миллионером.
Второй вариант - открыть свой бизнес и стать миллионером.
Третий вариант - сдохнуть точно так же, но в Украине.
ти думаєш міліонер більше за тебе зїсть ковбаси?не зїсть
і не вип'є
нє ,то все абстракція
люди женуться хз знає за чим
   
Re: люди палять за собою мости :(
den

====================

Ну то діставай  тепер ополоника та черпай те,що заслужив, та смокчи у знахабнілих москалів!
Або  цитуй статистику НБУ та радій, що"Та куйня з ракетами  танками та ан 24  закінчилась"(ц)  !   :peremoga:

Нажаль ( чи на щастя) вона у всьому постсовку скінчилась
Що дозволило тобі звалити між іншим

Продовження тої моделі не передбачено з 1965 року приблизно
А може й з 1918
   
Re: люди палять за собою мости :(

і в польщі не вмер
тому то ні,яка не безвихідь
єслі є що їсти і дах над головою то нема трагедії ,трагедія в африці коли з голоду діти вмирають

А перспективи?

От сьогодні ти людина з туєвою хучею сертифікатів ліцензій, заробляєш достатньо прийнятні гроші, а завтра приходе пісєц і з політичних мотивів в тебе ті сертифікати уневажнюють.  І що? В Польщу на птахофабрику? Не піде.   А як піде то зламається і вже не підніметься. 
   
Re: люди палять за собою мости :(

Ким і де ?

та уж поверь, высшее образование не требуется
польша уже фигня, нет смысла, может Германия
   
Re: люди палять за собою мости :(


а в Африці біда не з смертністью,а з населенням,яке далі завтрішнього дня не бачить-як і іноді в Україні.

О да. Я тоже было распланировал все на десятки лет вперед. Работа, бизнес, образование ребенку. А потом пришел хуйло.

И все не то, что с нуля - с минусов. И ничо.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Выучить Питон и стать миллионером.
Второй вариант - открыть свой бизнес и стать миллионером.
Третий вариант - сдохнуть точно так же, но в Украине.
====================

 (tu)  :gigi:
   
Re: люди палять за собою мости :(

Можеш взяти дані МВФ та всесвітнього банку

Те саме вийде
а не подумав, що може мати місце змова. що й напевно і є...
   
Re: люди палять за собою мости :(

А перспективи?

От сьогодні ти людина з туєвою хучею сертифікатів ліцензій, заробляєш достатньо прийнятні гроші, а завтра приходе пісєц і з політичних мотивів в тебе ті сертифікати уневажнюють.  І що? В Польщу на птахофабрику? Не піде.   А як піде то зламається і вже не підніметься. 

 (tu)
   
Re: люди палять за собою мости :(

просто реальність така,шо там вже немає твоєї України.
там інші люди-інша ментальність.
а в Африці біда не з смертністью,а з населенням,яке далі завтрішнього дня не бачить-як і іноді в Україні.

Дострибалися.  Було таке. 
   
Re: люди палять за собою мости :(

ти думаєш міліонер більше за тебе зїсть ковбаси?не зїсть
і не вип'є
нє ,то все абстракція
люди женуться хз знає за чим

Абстракция - это сидя на жопе ровно рассуждать о великом.

А миллионеры четко знают почему, зачем и для кого они действуют.
   
Re: люди палять за собою мости :(
den

а не подумав, що може мати місце змова. що й напевно і є...

Так
Світова змова масонів сіоністів
Вгадав?
   
Re: люди палять за собою мости :(

А перспективи?

От сьогодні ти людина з туєвою хучею сертифікатів ліцензій, заробляєш достатньо прийнятні гроші, а завтра приходе пісєц і з політичних мотивів в тебе ті сертифікати уневажнюють.  І що? В Польщу на птахофабрику? Не піде.   А як піде то зламається і вже не підніметься. 
просто заробляв гроші на херні яка ніц не варта))))
   
Re: люди палять за собою мости :(

та уж поверь, высшее образование не требуется
польша уже фигня, нет смысла, может Германия

Посада й обов'язки ?
Мені все одно на твої київські фантазми, що й де.
   
Re: люди палять за собою мости :(

не миколаівська область а запорізька, і не пєрвомайск а першотравенськ
могу точно узнать сколько стоит трёшка в первомайске. Ненамного дороже. Там жопа тоже
   
Re: люди палять за собою мости :(

О да. Я тоже было распланировал все на десятки лет вперед. Работа, бизнес, образование ребенку. А потом пришел хуйло.

И все не то, что с нуля - с минусов. И ничо.


Не

Сначала был ПАСТОР
который учил овец прыгать
   
а чого ж не лишається ? ти ж тут сраку рвав що нам з пєтькою та супрунихою щастя привалило і здоров'я ?
ото з вашого йобаного раю люди й тікають.

Я не про Україну, а про Польщу. Бо для того, щоб лікуватися в Польщі безкоштовно потрібно, щоб твій працедавець сплачував за тебе внески в  Narodowy Fundusz Zdrowia.
Але навіть в цьому випадку черги до спеціалістів дуже й дуже довгі, тому майже половина поляків з того чи іншого приводу звертаються до приватних лікарень на додаток до державної медицини.
   
Re: люди палять за собою мости :(

На 4 сторінки насрали, йопт ))))
Ну, тікають люди, і це є правильно.
Останні мої друзі-знайомі з'їпали з Вінниці 2 роки тому, дехто зачепився в Києві, але більшість вже давно по закордонах.

Зараз спостерігаю, як зйопують вже діти та родичі сусідів.
Пацанчики  з села з'їпали на Польщу до фермера за 3 місяці отримали 2000 штуки баксів.
Кажуть ще "2 рази з'їздимо, а далі будемо пробувати на карту побуту й срали ми на рідне село"

Токар-сусід з Чехії повернувся, вихуд так, шо не впізнати, візуально помолодшав років на 10. За 70 днів 2,5 штуки баксів привіз. Каже, шо це звісно не дуже багато, й в Україні можна так заробити, контори башляють нормально, але башляють в основному за разові чи нестабільні замовлення. Тобто в Україні можна, як підфартить підняти в один місяць 1,5 штуки баксів, але в інший місяць - замовлень майже фуй.

І саме прикольне, що люди  хочуть залишитися там навіть не через зарплату,  а просто тому шо, перебувати тут їх вже просто тошнить, коли вони через півроку заробітків починають порівнювати закордон та Україну.



Останнє редагування: 30 червня 2019 21:21:23 від птах Сорока
   
Re: люди палять за собою мости :(

просто заробляв гроші на херні яка ніц не варта))))

Ти думаєш?
Ви реально в Польщі все спрощуєте. 
Нема у вас традиції бюрократії
   
Re: люди палять за собою мости :(

Абстракция - это сидя на жопе ровно рассуждать о великом.

А миллионеры четко знают почему, зачем и для кого они действуют.
херня то всьо ,
і то починаєш розуміти коли ті гроші появляються
   
Re: люди палять за собою мости :(

Ти думаєш?
Ви реально в Польщі все спрощуєте. 
Нема у вас традиції бюрократії
в мене велике бажання тих всіх дегенератів з папірцями писдити дубовим кийком
   
Re: люди палять за собою мости :(

Посада й обов'язки ?
Мені все одно на твої київські фантазми, що й де.

ну все строители получают от 1000 баксов при 12-14 часовом рабочем дне
у меня мужик 52 года работает 70 грн в час садовником
такая з/п не есть чем-то необычным
просто не надо шланговать, работай здесь, как в Польше и получишь те же деньги, может немного меньше
   
Re: люди палять за собою мости :(

херня то всьо ,
і то починаєш розуміти коли ті гроші появляються

Э нет. Это начинаешь понимать когда деньги исчезают следом за друзьями, родственниками и твоим домом.

Вот это очень четкое прозрение наступает.
   
Re: люди палять за собою мости :(

польша уже фигня, нет смысла, может Германия
а шо зараз,от вже зараз, перешкоджає поїхати по посітівлісте?І вона не від сьогоні ж.
бо поїхати працювати нелегально-це можна завжди,але тоді це відсутність перспективи в обраному краю-і назад в Україну,хехе-а не це ж їм треба.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Так
Світова змова масонів сіоністів
Вгадав?
так і є. подібна змова є логічним наслідком еволюції міжнародної мафії.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Я не про Україну, а про Польщу. Бо для того, щоб лікуватися в Польщі безкоштовно потрібно, щоб твій працедавець сплачував за тебе внески в  Narodowy Fundusz Zdrowia.
Але навіть в цьому випадку черги до спеціалістів дуже й дуже довгі, тому майже половина поляків з того чи іншого приводу звертаються до приватних лікарень на додаток до державної медицини.
трохи не так
якщо потрібна термінова операція то її в основній масі зроблять
якщо тебе просто щось поболює ,то можеш почекати в черзі до спеціаліста і кілька місяців
тому люди йдуть до приватних лікарів
   
Re: люди палять за собою мости :(

ну все строители получают от 1000 баксов при 12-14 часовом рабочем дне
у меня мужик 52 года работает 70 грн в час садовником
такая з/п не есть чем-то необычным
просто не надо шланговать, работай здесь, как в Польше и получишь те же деньги, может немного меньше

насчет тех,кто умеет что-то делать норм. -вы правы безусловно
но за подметание,подай\принеси и т.д.  --- в украине никогда столько платить не будут,как в польше
   
Re: люди палять за собою мости :(

а шо зараз,от вже зараз, перешкоджає поїхати по посітівлісте?І вона не від сьогоні ж.
бо поїхати працювати нелегально-це можна завжди,але тоді це відсутність перспективи в обраному краю-і назад в Україну,хехе-а не це ж їм треба.

ну если ты не херней занимался до 50 лет, а добыл профессию, то тебя возьмут на работу в Германии официально
   
Re: люди палять за собою мости :(
den

люди  хочуть залишитися там навіть не через зарплату,  а просто тому шо, перебувати тут їх вже просто тошнить,


Це насправді дуже вагома причина

Бо бачити людей що повністю забили куй на своє життя але звинувачують владу ( пофіг кого , аби скиглити) - задовбує нереально
   
ти думаєш міліонер більше за тебе зїсть ковбаси?не зїсть
і не вип'є
нє ,то все абстракція
люди женуться хз знає за чим

Мільйонери такі падли, що вони ковбасу не їдять.
Для них є всякі Мішлени з зірками, гуччі-армані, порші, готелі класу люкс з цінами за ніч, як ціна трикімнатної квартири в Першотравневську, лазуревий берег і мальдіви - і що головне, не раз в житті, а як банальна риса побуту.
А ну і мільйонер може здійснити твою мрію - поселитися на безлюдному острові чи в лісі за 100 км від людей з повним комфортом.
ЗІ. Я про справжніх мільйонерів.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Нажаль ( чи на щастя) вона у всьому постсовку скінчилась
Що дозволило тобі звалити між іншим

Продовження тої моделі не передбачено з 1965 року приблизно
А може й з 1918
======================
Ну так я ж тобі про ополоника тому і написав.
Нема промисловості,нема податків,нема податків-
з простягнутою рукою до дядьків з МВФ.
І далі свинарчукувати  запчастини втридорога з РФ.
Оце всі перспективи.
   
Re: люди палять за собою мости :(

трохи не так
якщо потрібна термінова операція то її в основній масі зроблять
якщо тебе просто щось поболює ,то можеш почекати в черзі до спеціаліста і кілька місяців
тому люди йдуть до приватних лікарів

Нахріна той державний розпилювач бабла? Дооприватизувати все, зробити мінвелферу і сплачувати за немічних. А то й просто пожертвами.
   
Re: люди палять за собою мости :(

ну все строители получают от 1000 баксов при 12-14 часовом рабочем дне
у меня мужик 52 года работает 70 грн в час садовником
такая з/п не есть чем-то необычным
просто не надо шланговать, работай здесь, как в Польше и получишь те же деньги, может немного меньше
ні. щодо 1000 то це як пощастить. на внутрішніх роботах більш ймовірно, на моноліті менш. і слід враховувати, що це ніби проектна робота: після гарного заробітку можна іноді на довго покласти зуби на полку.
   
Re: люди палять за собою мости :(

Це насправді дуже вагома причина

Бо бачити людей що повністю забили куй на своє життя але звинувачують владу ( пофіг кого , аби скиглити) - задовбує нереально

+1
представил себе Полтаву  :laugh:
   
Re: люди палять за собою мости :(

просто не надо шланговать, работай здесь, как в Польше и получишь те же деньги, может немного меньше

Не неси фуйні.
В нас роботодавці дуже люблять  нагрузити лошар працювати як в Польщі,  а башляти як за 6-ги годинний робочий день.
Бо якшо  будуть чесно всім башляти як в Польші, то наша продукція стане абсолютно неконкуретоздатною за ціною  й доведеться тупо закритися.

Тому  й  не можуть знайти постійних робітників усякі фуджикури зі скручування автодротів.
Навіть вінницька "аграна" забирає  людей з сіл за 70 кілометрів, щоб було кому збирати суницю та інші ягоди. Бо люди працюють тиждень-два, після того кажуть "ну вас нафуй,  я в Польщі в 2 рази більше зароблю".
   
Re: люди палять за собою мости :(

тут нещодавно блазень закликав всіх українців повертатися з-за кордону,
обіцяв, що все буде зашибісь!
повернулися одні риги  ;o
фоксік начисто відірвалася від реальності
   
Re: люди палять за собою мости :(

Э нет. Это начинаешь понимать когда деньги исчезают следом за друзьями, родственниками и твоим домом.

Вот это очень четкое прозрение наступает.
знаєш ,колись дуже давно я радів як дитина коли купував собі штани чи сорочку і радості не було меж як купив першу машину
нині ,коли можу собі дозволити значнозначно більше мене не тішать ні покупки ,ні гроші які заробив
просто здається часом що марную життя на різну фуєту ,замість почати жити
   
Re: люди палять за собою мости :(

Нахріна той державний розпилювач бабла? Дооприватизувати все, зробити мінвелферу і сплачувати за немічних. А то й просто пожертвами.
то вже питання не до мене
я тут живу і мушу достосуватись до того що є
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія