Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евакуація Притомних - Інформація

Re: Евакуація Притомних - Інформація

Inanna    IP/Host: ---.abhsia.telus.net

Це що, Абхазія?

https://www.ip-tracker.org/locator/ip-lookup.php?ip=D75-159-123-219.abhsia.telus.net
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Наконец то ФУП избавится от ботов [ua]
Думаєшь хуйло перестанє вкладатись у ботоферми? Всі ці утирки будуть під новими ніками топити за кого завгодно!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

you chimp don't know who you're dealing with
Та чому ж не знаю? З дебільним рагулем, хамидлом. Ти ж з шкури пнешся, щоб це всі побачили.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

То все дурне заняття. Єдиний реальний спосіб - знайти палку канадієчку для укладення шлюбу.  :first_mov:

А як це зробити, канадійок же менше канадійців, і в Канаді взагалі для жінок рай, бо чолоаіків багато.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

за шо?
вона сама розказувала що була целкою до тридцять з лишнім років
:facepalm:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Та чому ж не знаю? З дебільним рагулем, хамидлом. Ти ж з шкури пнешся, щоб це всі побачили.
а сауну маєш ? :lol:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

:facepalm:
серйозно
і нікому не давала поки не пообіцяв женитись
а потім перфоратор мав роботу :laugh:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Бред сивой кобылы. Сказки от порошков
Ну чого ж. До бісмєртного полка лишилося три тижні.
Будєм пасматрєть куди піде Зєля со сваим народом. І хто у нього народ.
А ще ж може другого травня поїхати в Одесу квіти покладати.
 :pooh_on_b:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

серйозно
і нікому не давала поки не пообіцяв женитись
а потім перфоратор мав роботу :laugh:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

серйозно
і нікому не давала поки не пообіцяв женитись
а потім перфоратор мав роботу :laugh:

 :weep:

шо це таке? припиніть негайно!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Думаєшь хуйло перестанє вкладатись у ботоферми? Всі ці утирки будуть під новими ніками топити за кого завгодно!
Ну  хоть за  проворовавшегося до мозга костей Порошенка теперь уже точно топить не будут.
А остальных новых вычислим.

Не убивайте мою надежду на справедливость.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

:weep:

шо це таке? припиніть негайно!
та, десь тут є гілка де інана розказує як носила целку як національне достояніє пошті до сорокета
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

:weep:

шо це таке? припиніть негайно!

Та мене це тільки забавляє :) але мені не подобається, що зафлудили тему. Попросила дозволу її редагувати. Побачимо, чи дадуть.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ну  хоть за  проворовавшегося до мозга костей Порошенка теперь уже точно топить не будут.
А остальных новых вычислим.

Не убивайте мою надежду на справедливость.

Доведеться довести, що я  не порохобот, і залишитися  :weep:

Буду перфоратором довбати ваші мізки  :download:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А слабо Иванна, как евреи, забабахать программу эмиграции, с вывозом "прытомных"?
Нет правда, п***а вы издалека горазды.
А как приедешь так нет врага злее чем коллега - украинец (русский, экс совок). Срут друг на друга и дерут глотки. Среди индусов и то отношение лучше.
Отож.
Не евреи украинцы. Иначе страна была бы уже в цивилизации.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А слабо Иванна, как евреи, забабахать программу эмиграции, с вывозом "прытомных"?
Нет правда, п***а вы издалека горазды.
А как приедешь так нет врага злее чем коллега - украинец (русский, экс совок). Срут друг на друга и дерут глотки. Среди индусов и то отношение лучше.
Отож.
Не евреи украинцы. Иначе страна была бы уже в цивилизации.

 Якщо ви не знаєте інгліш, не маєте професії з досвідом, то Канаді ви не потрібні.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Доведеться довести, що я  не порохобот, і залишитися  :weep:

Буду перфоратором довбати ваші мізки  :download:
Так что, этим вы подтверждаете что вы действительно бот, просто бот?  :umnik2:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Доведеться довести, що я  не порохобот, і залишитися  :weep:

Буду перфоратором довбати ваші мізки  :download:
ви пригожинобот
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Кого поучать? :laugh:
Как напутешествуюсь вернусь

Круги по Польше нарезаете в путешествиях ? нюню.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Не знаю, как в канадийщине, а постсовковые американчики любят таки друг другу подзасадить.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Думаєшь хуйло перестанє вкладатись у ботоферми? Всі ці утирки будуть під новими ніками топити за кого завгодно!

О! вот Крам все знает, все прошел  - он в теме .
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А слабо Иванна, как евреи, забабахать программу эмиграции, с вывозом "прытомных"?
Нет правда, п***а вы издалека горазды.
А как приедешь так нет врага злее чем коллега - украинец (русский, экс совок). Срут друг на друга и дерут глотки. Среди индусов и то отношение лучше.
Отож.
Не евреи украинцы. Иначе страна была бы уже в цивилизации.

Програма еміграції для всіх одинакова, спеціально для євреїв нічого немає. Звичайно, що общини різні існують і допомагають один одному. Є такі, що більше допомагають, є такі, що менше.

Скажу чесно, що я навіть не є якимось видатним членом місцевої української спільноти (є тут різні організації) і  мало з ними спілкуюся. Живу звичайним життям - родина, робота, церква іноді.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Просто на відміну від таких, як ти, у мене є почуття емпатії до нормальних українців. Країну не зберегли, але їх треба зберегти. Я не хочу, щоб всякі Елки-ревалюціанєрки патріотів мучили по підвалах і стріляли атошникам у спину (а це буде).

Тож нехай той, хто хоче, виїде, живе достойним життям та збереже свій генофонд, щоб не класти своїх дітей навозом під московський чобіт.

А давай ти тут будеш бріхні розводити тоді, коли це буде, а не коли навіть і натяку ніякого немає. Ок, золота пипко? Ти вже продала Україну за миску похльобки. Якого хєрати тут ще забула? Чого ти сюди лізеш?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Якщо ви не знаєте інгліш, не маєте професії з досвідом, то Канаді ви не потрібні.

Я знаю людей, які з абсолютним нулем англійської, фінансів та грошей, з двома валізами та малими дітьми прибули сюди і створили себе з нуля. Зате була величезна мотивація.

Можна і без мови, але це в основному чорні роботи, на які місцеві не дуже хочуть іти і на які завозять іноземних працівників.

Що я не рекомендую, це приїздити нелегально. Це шлях в нікуди.  Найпростіше спробувати знайти роботу десь на фермі чи на м"ясокобінаті (ота чорна робота), попрацювати, закріпитися і локально підівчити мову. Я сподіваюсь, що буде спеціальна програма для еміграції для робітників простих професій, як колись була для няньок, коли після декількох років могли подавати на отримання постійного статусу.

А для професіоналів типу айтішніків шлях уже відкритий.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ви пригожинобот

Поклянешся на здоров"ї своїх дітей?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А давай ти тут будеш бріхні розводити тоді, коли це буде, а не коли навіть і натяку ніякого немає. Ок, золота пипко? Ти вже продала Україну за миску похльобки. Якого хєрати тут ще забула? Чого ти сюди лізеш?

О, нарешті і Карофка сюди приповзла. А що ти робиш в цій темі?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

О, нарешті і Карофка сюди приповзла. А що ти робиш в цій темі?

Виводжу продажних брехух на чисту воду. А шо?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
rst

А давай ти тут будеш бріхні розводити тоді, коли це буде, а не коли навіть і натяку ніякого немає. Ок, золота пипко? Ти вже продала Україну за миску похльобки. Якого хєрати тут ще забула? Чого ти сюди лізеш?

Дядя Ваня тут работает. Зарабатывает на скромную жизнь.Разве непонятно?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дядя Ваня тут работает. Зарабатывает на скромную жизнь.Разве непонятно?

Ти теж так впевнений, що поклянешся на здоров"ї своєї родини або хоча б твого зеленого лідера?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Виводжу продажних брехух на чисту воду. А шо?

З твоєю репутацією на форумі вивід на "чисту воду" - це оксюморон.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Поклянешся на здоров"ї своїх дітей?
Ну те що ти бот очевидно.
Але для одинокої жінки можливо єдиний спосіб "заробити гроші", бо сидиш ти тут часто 24 на 7.
Що в Канадійщінє таке погане життя що треба тут його проводити на закордонному форумі за 10 000 миль від дому? :S
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
rst

Ну те що ти бот очевидно.
Але для одинокої жінки можливо єдиний спосіб "заробити гроші", бо сидиш ти тут часто 24 на 7.
Що в Канадійщінє таке погане життя що треба тут його проводити на закордонному форумі за 10 000 миль від дому? :S

Ну есть еще способы. Но не для нашей "патриотки". Она в этой профессии не востребована. Поэтому - только ботом.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Круги по Польше нарезаете в путешествиях ? нюню.
П
Как доучусь поедем дальше, а что?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Поклянешся на здоров"ї своїх дітей?
без проблем, у мене їх немає
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

З твоєю репутацією на форумі вивід на "чисту воду" - це оксюморон.

Пипачька, я тут на відміну від тебе, не піддирала своє платтячько, реклямуючи свою пипку, так шта, чия б карова мичяла про "репутацію", а твоя - б точно помалкувала отам у мокру тряпочьку. Ще воно тут буде про репутацію комусь щось втірать.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ну те що ти бот очевидно.
Але для одинокої жінки можливо єдиний спосіб "заробити гроші", бо сидиш ти тут часто 24 на 7.
Що в Канадійщінє таке погане життя що треба тут його проводити на закордонному форумі за 10 000 миль від дому? :S

Страшно сказати - клянусь? боїшся карму зіпсувати? а брехня навіть в інеті - це величезний мінус по кармі. Так шта ...

Як я уже сказала, я тут із почуття емпатії до притомних колишніх співвітчизників. Що буде з такими, як ти, мене цікавить мало. Хіба що поглузувати.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

без проблем, у мене їх немає

Ну на здоров"ї зе та його дітей тоді  :weep:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ну на здоров"ї зе та його дітей тоді  :weep:
ви хвора?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Пипачька, я тут на відміну від тебе, не піддирала своє платтячько, реклямуючи свою пипку, так шта, чия б карова мичяла про "репутацію", а твоя - б точно помалкувала отам у мокру тряпочьку. Ще воно тут буде про репутацію комусь щось втірать.

Задирала плаття та заглядала під нігті патріоток ти. Тому і не дивно, що тут тебе глибоко зневажають. Про твій матюкливий ротик я вже взагалі мовчу. Пристойні жінки так себе не поводять.

Вийди з теми, бо знову загримиш у бан.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ви хвора?

Хворі - це ті, що бездоказово роблять наклепи на інших. Карма - річ реальна. Бреши далі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія