Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евакуація Притомних - Інформація

Re: Евакуація Притомних - Інформація

А нащо їм? вони ж заживуть при зе, нє?

Дик, я ж і кажу, що не зважаючи на те, що ти мені, як вимушеному виборцеві Зе, нічого не пропонуєш, мені і не потрібні твої вибіркові емігрантські подачки.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

в гості придивитися спочатку.

В гості зубажілих не приймуть. Щоб побувати в Канаді треба щонайменше 4000 баксів.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти сама залізла в цю тему та наїхала на Inannu, а я її читав, так що ти мені потрібна як зайцю стоп-сигнал, тим більш "срати" у тебе краще виходить..

То якого ти до мене прилип?  :gigi:  Більше ніхто не хоче з тобою спілкуватися, то ти вирішив хоч на мені попіаритися? Ну, піарся - з мене не убуде.
   
Ти ніяк не можеш зрозуміти, що люди можуть голосувати не тільки ЗА, а й ПРОТИ.
" Проти " у цьому випадку дуже багато важить, може цілу Країну.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

В гості зубажілих не приймуть. Щоб побувати в Канаді треба щонайменше 4000 баксів.
Тільки 4? Вродь хтось казав, що 10.


А 4к це на що? щоб їх за 5 днів там просрати? Ну, і нафіга мені такий празднєг жиздні, спрашуєцця?
   
Ну, піарся - з мене не убуде.
Дякую, полегшало..
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти ніяк не можеш зрозуміти, що люди можуть голосувати не тільки ЗА, а й ПРОТИ. Я теж до останнього днея не розуміла. І мене теж образив Зеля отим своїм "повстанци", бо я теж маю в сім*ї потенційного солдата. Але змушена буда голосувати за нього, щоб хоч щось змінити, бо цей дощ із неназваною війною надовго, і Пецья її закінчувати не збирається. Скільки б ми не нарощували боєздатність армії - нам росію не перемогти. І тут треба щось змінювати, бо шлях такого протистояння - шлях в нікуди.

Тобто що - здатися?

Нема різниці в практичному плані, яка мотивація при голосуванні. Важливий кінцевий результат. Голосування проти Пе = підтримка Зе. Ось і все.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

" Проти " у цьому випадку дуже багато важить, може цілу Країну.
Нє учі міня жить. Треба було раніше думати і думати головою, а не шикаладною сракою, коли обзивали юльків макаківцями і мадурівцями. Якщо навіть припустити, що ти цього не робив, то чому не рробив зауваження іншим? Адже ви знали, що самі ви педрину шикаладну сраку заново не висадите - не подужаєте і вам доведеться заручитися підтримкою тих же мадурівців і макаківців, яким ви добряче насрали в карман.

Ото ж бо й воно.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дик, я ж і кажу, що не зважаючи на те, що ти мені, як вимушеному виборцеві Зе, нічого не пропонуєш, мені і не потрібні твої вибіркові емігрантські подачки.

Хм ... якщо я нічого не пропоную, то як ти можеш говорити про якісь подачки?

Нелогічно якось. Хіба ти не юристка?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Тобто що - здатися?

Нема різниці в практичному плані, яка мотивація при голосуванні. Важливий кінцевий результат. Голосування проти Пе = підтримка Зе. Ось і все.
В якому сенсі "здатися"? А ви при розриві у 50% ще збираєтеся тут бузить майдани? І з якою мотивацією? По якій статті і якого закону? Шось ти вже якусь херню несеш і не зрозуміло куди.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Хм ... якщо я нічого не пропоную, то як ти можеш говорити про якісь подачки?

Нелогічно якось. Хіба ти не юристка?

Якщо ти нічого не пропонуєш, то навіщо вся ця гілка?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ніхто нікого ніде не жде. Все треба заробляти і важкою працею. Смисл їздити дивитися? Треба брати і робити. Я не зрозуміла: ти пропонуєш мені за твоїм прикладом зрадити Україну? Нашла чєм гардіцца...

я є громадянкою україни на відміну від канадійських дописувачів тут. і мені не треба було їхати за ковбасою. я її, по-перше, дуже рідко їм, я взагалі просту їжу їм в принципі, а по-друге - я і в україні все "ковбасне" мала.
мені цікаво було просто і ще треба було їхати, бо так складалися обставини, вигідні також не тільки для мене і не в грошовому вимірі в першу чергу.
 
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

іноземцям - давіться слиною))

   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ги. Я довго ждала цього дня і терпіла її зверхність і повчання з-за бугра із довгою емігрантською ковбасою у руках. Тепер настав мій час. А вона нехай слухає те, що я від неї слухала щонайменше останні 3-4 місяці.

Так шта, не треба вказувати що мені робити, бо я ваші ноги теж можу припахать.
Тобто ви вибирали клоуна щоб без перешкод як базарна баба закривати всім рота? Ви збираєтесь мене цим налякать? Мілочка, я таких чорноротих хабалок пів Києва перебачила. Розкриєш рота чиряк на сраці вискочить... це я вам як уроджена киянка обіцяю... Ви ж Гоголя читали... так то правда.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ги. Я довго ждала цього дня і терпіла її зверхність і повчання з-за бугра із довгою емігрантською ковбасою у руках. Тепер настав мій час. А вона нехай слухає те, що я від неї слухала щонайменше останні 3-4 місяці.

Так шта, не треба вказувати що мені робити, бо я ваші ноги теж можу припахать.

Хм .. цікаво, чому я не вважаю, що мене тут хтось повчає? напевно, тому що маю адекватну самооцінку або просто не читаю те, що не хочу?

Кароффка, а слабо поставити мене в ігнор?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти ніяк не можеш зрозуміти, що люди можуть голосувати не тільки ЗА, а й ПРОТИ. Я теж до останнього днея не розуміла. І мене теж образив Зеля отим своїм "повстанци", бо я теж маю в сім*ї потенційного солдата. Але змушена буда голосувати за нього, щоб хоч щось змінити, бо цей дощ із неназваною війною надовго, і Пецья її закінчувати не збирається. Скільки б ми не нарощували боєздатність армії - нам росію не перемогти. І тут треба щось змінювати, бо шлях такого протистояння - шлях в нікуди.
Ага, здаватися... Проходили вже. Тоді вже краще еміграція.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

В якому сенсі "здатися"? А ви при розриві у 50% ще збираєтеся тут бузить майдани? І з якою мотивацією? По якій статті і якого закону? Шось ти вже якусь херню несеш і не зрозуміло куди.

До чого тут майдани? йдеться про зовнішню агресію. Ти написала, що треба щось робити, аби не воювати. Крім здатися, ще маєш якісь варіанти, невідомі кращим стратегам?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дик, я ж і кажу, що не зважаючи на те, що ти мені, як вимушеному виборцеві Зе, нічого не пропонуєш, мені і не потрібні твої вибіркові емігрантські подачки.
То зваліть з гілки... Вас тут не кликали.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Якщо ти нічого не пропонуєш, то навіщо вся ця гілка?

Ця гілка для тих, хто не хоче жити поряд з такими, як ти. Так зрозуміліше?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

я є громадянкою україни на відміну від канадійських дописувачів тут. і мені не треба було їхати за ковбасою. я її, по-перше, дуже рідко їм, я взагалі просту їжу їм в принципі, а по-друге - я і в україні все "ковбасне" мала.
мені цікаво було просто і ще треба було їхати, бо так складалися обставини, вигідні також не тільки для мене і не в грошовому вимірі в першу чергу.

А чому ти тоді живеш в Німеччині? я теж виїхала не за грошима, а задовольнити інтелектуальні та професійні потреби. Чому тоді обзиваєте мене ковбасницею?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

іноземцям - давіться слиною))

Показати зображення...

Це всі аргументи? у мене точнісінько  такий же борщ, тільки із органічних продуктів, а не забруднений всякою хімією, як у вас.

Я була в Україні, натуральну їжу знайти можна, але невідомо якої якості. Хіба що своє з города. А морозива звичайного вершкового без штучних додатків так і не знайшла  :(
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Це всі аргументи? у мене точнісінько  такий же борщ, тільки із органічних продуктів, а не забруднений всякою хімією, як у вас.
якою хімією, де її взяти :facepalm:
що карма каже про Ташбаєва, канадка?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

іноземцям - давіться слиною))

Показати зображення...

борщ - це делікатес. я готую кілька разів на рік. хоча могла б і більше.
постійно додаються місцеві фанати. цього року - сусідська доня.
скуштувала мого борщу, причому без мняса без ніякого на борщ-пунш паті, і все, стала фанаткою.
прийшлося давати урок з готовки потім.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Прочитала 8 сторінок, думала ну ось вже почнуться поради, але 72% прихильники певної політсили налили води, важко жити, з такими людьми навкруги, де не має суті! Мені ця тема зараз також стала цікава, тому що 72%, це великий процент людей, низьким IQ, в країні
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

борщ - це делікатес. я готую кілька разів на рік. хоча могла б і більше.
постійно додаються місцеві фанати. цього року - сусідська доня.
скуштувала мого борщу, причому без мняса без ніякого на борщ-пунш паті, і все, стала фанаткою.
прийшлося давати урок з готовки потім.
:-B
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А чому ти тоді живеш в Німеччині? я теж виїхала не за грошима, а задовольнити інтелектуальні та професійні потреби. Чому тоді обзиваєте мене ковбасницею?

я тебе ніяк не обзивала. я і тебе прошу постійно притримуватися нормального людського тону в спілкуванні. це ж робить атмосферу невиносимою, постійні чвари і сварки. тобі є шо сказати? скажи нормальним людяним тоном, невже це так важко?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

якою хімією, де її взяти :facepalm:
що карма каже про Ташбаєва, канадка?

З неба, з вашого сміття, яке навіть плаває по річках та озерах, з усякої гидоти, якою ви прискаєте колорадських жуків. З гербіцидів, якими щедро поливаєте поля.

А що Ташбаєв? звернись на фуп, він там скаче у вигляді Сіленціо. Обидва в Арізоні, обидва дружки Маккейна, обидва ненавидять Трампа, обидва пхають Сааку, обидва ненавидять Пороха.

Савпадєніє? ні думаю (С)
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Прочитала 8 сторінок, думала ну ось вже почнуться поради, але 72% прихильники певної політсили налили води, важко жити, з такими людьми навкруги, де не має суті! Мені ця тема зараз також стала цікава, тому що 72%, це великий процент людей, низьким IQ, в країні

Все, що може порадити ця mail order bride то це як "торганути пісєчкою" з різними варіантами "успіху" у цьому питанні, бо канадці зараз прискипливі стали.
А інших особливих шляхів немає, бо канадці зараз завертають вже чуваків з MBA, computer sciences та фізиків-ядерщиків.
Ми "неблагонадійна країна", йопта.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

борщ - це делікатес. я готую кілька разів на рік. хоча могла б і більше.
постійно додаються місцеві фанати. цього року - сусідська доня.
скуштувала мого борщу, причому без мняса без ніякого на борщ-пунш паті, і все, стала фанаткою.
прийшлося давати урок з готовки потім.

Мій чоловік цього ранку замовив вегетеріанський червоний борщ. Бо і правильно, оскільки піст ще не закінчився :).
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

я є громадянкою україни на відміну від канадійських дописувачів тут. і мені не треба було їхати за ковбасою.


Та невже?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Все, що може порадити ця mail order bride то це як "торганути пісєчкою" з різними варіантами "успіху" у цьому питанні, бо канадці зараз прискипливі стали.
А інших особливих шляхів немає, бо канадці зараз завертають вже чуваків з MBA, computer sciences та фізиків-ядерщиків.
Ми "неблагонадійна країна", йопта.

Не слухайте Мічігана. Його як професіонала якраз і не взяли, а я спокійно виїхала як така ще в 00-ві і вже потім через два роки познайомилася із своїм майбутнім чоловіком. Про що неодноразово писала.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Тобто ви вибирали клоуна щоб без перешкод як базарна баба закривати всім рота? Ви збираєтесь мене цим налякать? Мілочка, я таких чорноротих хабалок пів Києва перебачила. Розкриєш рота чиряк на сраці вискочить... це я вам як уроджена киянка обіцяю... Ви ж Гоголя читали... так то правда.
Ні. Я вибрала клоуна, бо вже набридло 5 років слухати оцю брехню. Вирішила щось змінити. Але ви не залишили мені іншого вибору, тому те, що я проголосувала за клоуна, а не за брехуна, це заслуга перш за все ваша, а не моя - мої дії то лише наслідки ваших. Якби всі порошки прогаласували не за брехливого Пецю, а за Юлю, то може б зараз і не був клоун презом.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

 :girl_were:  :suicide2:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

борщ - це делікатес. я готую кілька разів на рік. хоча могла б і більше.
постійно додаються місцеві фанати. цього року - сусідська доня.
скуштувала мого борщу, причому без мняса без ніякого на борщ-пунш паті, і все, стала фанаткою.
прийшлося давати урок з готовки потім.
Моя бабця перевернулася в труні...
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

З неба, з вашого сміття, яке навіть плаває по річках та озерах, з усякої гидоти, якою ви прискаєте колорадських жуків. З гербіцидів, якими щедро поливаєте поля.

А що Ташбаєв? звернись на фуп, він там скаче у вигляді Сіленціо. Обидва в Арізоні, обидва дружки Маккейна, обидва ненавидять Трампа, обидва пхають Сааку, обидва ненавидять Пороха.

Савпадєніє? ні думаю (С)
карма вас вже наздоганяє, але то таке. Мені зацікавило, з якою ненавистю ви ставитесь до України
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Хм .. цікаво, чому я не вважаю, що мене тут хтось повчає? напевно, тому що маю адекватну самооцінку або просто не читаю те, що не хочу?

Кароффка, а слабо поставити мене в ігнор?

А слабо тримати удар, тим більше справедливий?

Адже ви припхалися на український форум, до країни походження якого вже ви ні вухом, ні іншим золотим місцем, і намагаєтеся нас тут чомусь зверхньо повчати. І що ви від такої своєї поведінки очікуєте? Що ми тут позабиваємося у куточки і будемо сидіти тихенько як мишенята? Та дзуськи тричі.
Вислуховуйте - ви цього заслужили.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

борщ - це делікатес. я готую кілька разів на рік. хоча могла б і більше.
постійно додаються місцеві фанати. цього року - сусідська доня.
скуштувала мого борщу, причому без мняса без ніякого на борщ-пунш паті, і все, стала фанаткою.
прийшлося давати урок з готовки потім.
Якби мені жінка готувала борщ як делікатес, декілька разів на рік, я б її вигнав. Не ображайтесь, ну дуже люблю борщ і голубці.  :)
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ага, здаватися... Проходили вже. Тоді вже краще еміграція.

Чому здаватися? Хто вам такою брехнею мізки прополоскав? Нормандський формат. Зеля за нєімєнієм поняття зеленого лише пройшовся по цьому. Але він уяви не має, що Мінськ взагалі пряма протилежність Нормандському формату. Йому можна це вибачити - він не був у політиці. Але думаю, його додавлять, що від Мінська треба відмовлятися і переходити на нормандський формат. Мінськ корисний лише недовго - і лише ВИКЛЮЧНО для того, що витягти із полону всіх українців. В подальших планах Мінськ себе вичерпав повністю.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ні. Я вибрала клоуна, бо вже набридло 5 років слухати оцю брехню. Вирішила щось змінити. Але ви не залишили мені іншого вибору, тому те, що я проголосувала за клоуна, а не за брехуна, це заслуга перш за все ваша, а не моя - мої дії то лише наслідки ваших. Якби всі порошки прогаласували не за брехливого Пецю, а за Юлю, то може б зараз і не був клоун презом.
Я голосувала за Юлю в 2010... Зараз вважаю що Порошенко був хорошим президентом в свій час і на своєму місці тому за нього голосувала... Вишла б у фінал Юлька голосувала б за неї, але віддавати свій голос клоуну - вибачте але я себе б не поважала після цього. Вам з вашим вибором жити... і не варто закривати комусь рота, особливо тому хто взагалі не до вас звертався.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

До чого тут майдани? йдеться про зовнішню агресію. Ти написала, що треба щось робити, аби не воювати. Крім здатися, ще маєш якісь варіанти, невідомі кращим стратегам?

Я не можу так швидко писати, як ти тут какаєш. Тому май терпіння - я вже все описала, як я це все бачу. І не треба заманювати вашими заморськими товстими і довгими ковбасами - молодь розумна і працьовита потрібна і нам тут.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія