Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евакуація Притомних - Інформація

Re: Евакуація Притомних - Інформація

Сказала дама із ситої Португалії ...
Мне И в Украине было сыто, просто нравится такой образ жизни, но чтобы прям эвакуировать людей, вы преувеличиваете
   
У зв"язку з очікуваною перемогою прокацапського кандидата в президенти Зеленського багато його противників замисляться, що робити. Деякі залишаться і будуть боротися, деякі залишаться і не будуть, а деякі не захочуть ні словом, ні ділом брати участь у тому, що буде відбуватися в Україні.

Я не засуджую будь-який вибір. Проте якщо хтось із вас цікавиться еміграцією, ось інформація по Канаді:

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada.html

Декілька практичних порад.

1) Якщо ви подасте аплікаційний пакет навіть сьогодні, цей процес займає певний час, і є ризик, що ситуація в Україні поміняється настільки, що це може негативно вплинувати на ваше подання у багатьох відношеннях. Тому я рекомендую, якщо є така можливість, виїхати у Польщу, поки кордони відкриті, попрацювати там і податися уже у посольстві в Варшаві. Таким чином ви мінімізуєте потенційні ризики, заробите більше грошей, які теж будуть потрібні у Канаді, і матимете європейський досвід роботи (що є додатковим плюсом при пошуку роботи в Канаді). Якщо можете зараз виїхати у будь-яку іншу країну, то той самий алгоритм. Головне - щоб ви там були легально.

2) Перед тим, як виїхати, візьміть нотаріально завірену довідку з української поліції по місцю проживання, яка вкаже, що у вас не було кримінальних проблем. Це стандартна довідка. На іміграційному сайті прочитайте, які зараз вимоги. Коли я подавала свої доки (давно), довідка мала бути за останніх 5 років на момент подачі документів.

3) Також добудьте хоча б декілька письмових рекомендаційних листів від ваших роботодавців і зробіть професійний переклад, завірений нотаріально.

4) Переконайтеся, що у вас є всі документи. Я навіть рекомендую, якщо є можливість, зробити копії трудової та залікової книжок з переліком екзаменів та заліків, які здавали. Це не потрібно для еміграції, але пригодиться при працевлаштуванні (деякі фірми роблять міжнародну перевірку рівня навчання) або коли ви будете на щось перевчатися. Певні курси можуть бути зараховані із української програми.

5) Якщо хочете емігрувати чи як мінімум працювати за кордоном, подумайте, коли продавати своє майно. Я передбачаю, що ціни будуть падати, але не можу і не хочу давати якихось рекомендацій у цьому плані.


Форумчани, якщо ви проживаєте у інших країнах, можете поширювати інформацію про еміграцію туди у цій темі. Канадці-форумчани, можете доповнювати її, спираючись на власний досвід чи інформацію.


Це все, що я особисто можу зробити для тих українців, які поділяють ці ж цінності, що і я, у плані того, що відбулося. Я бажаю вам всього найкращого.

Дякую дуже. Спробуємо обов'язково. Ваша інформація може бути корисною.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дякую, ТС, за поради.  :)
Діти чекали результатів виборів.
Син точно готується, правда хоче в Європу.
Донька ще подивиться  3 - 6 місяців, якщо зєбілізм буде панувати, теж виїде.
Обоє талановиті ІТ-шники.)

А я починаю інтенсивно вчити англійську, з ватою та хохлами мені не по дорозі.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Мне И в Украине было сыто, просто нравится такой образ жизни, но чтобы прям эвакуировать людей, вы преувеличиваете

Ну так и возвращайтесь сюда ! Нечего из Португалии поучать !
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

У них є список корупціонерів якім візи бриють зі старту, не те, що громадянство. Правда прихильникам Петра можна по лінії свідків єгови або ображених геїв, але то треба себе проявити активно
:lol:
Я б всіх "чиновників за Педра" заносив у блек-ліст з відповідними для них візовими наслідками.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дякую, ТС, за поради.  :)
Діти чекали результатів виборів.
Син точно готується, правда хоче в Європу.
Донька ще подивиться  3 - 6 місяців, якщо зєбілізм буде панувати, теж виїде.
Обоє талановиті ІТ-шники.)

А я починаю інтенсивно вчити англійську, з ватою та хохлами мені не по дорозі.

 (tu)
   
Просто на відміну від таких, як ти, у мене є почуття емпатії до нормальних українців. Країну не зберегли, але їх треба зберегти. Я не хочу, щоб всякі Елки-ревалюціанєрки патріотів мучили по підвалах і стріляли атошникам у спину (а це буде).

Тож нехай той, хто хоче, виїде, живе достойним життям та збереже свій генофонд, щоб не класти своїх дітей навозом під московський чобіт.
  (tu)
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ну так и возвращайтесь сюда ! Нечего из Португалии поучать !
Польщі.  ;)
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

:lol:
Я б всіх "чиновників за Педра" заносив у блек-ліст з відповідними для них візовими наслідками.

А от кого получают бабло Нац. дружини ? и ты в  т .ч. ?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дякую, ТС, за поради.  :)
Діти чекали результатів виборів.
Син точно готується, правда хоче в Європу.
Донька ще подивиться  3 - 6 місяців, якщо зєбілізм буде панувати, теж виїде.
Обоє талановиті ІТ-шники.)

А я починаю інтенсивно вчити англійську, з ватою та хохлами мені не по дорозі.
Дерзайте!
Головне дивіться, щоб вас двері по жопі не вдарили!
Будете як інші емігі - Україну "любити за 10000 верств - чи далі, тим "любов" більша. :ok:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Польщі.  ;)

Та все равно. Она там уже минимум год сидит .
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Мне И в Украине было сыто, просто нравится такой образ жизни, но чтобы прям эвакуировать людей, вы преувеличиваете

Ну то чому Ви тоді проти, щоб іншим теж "нравився такой образ жизні"? якби Ви писанули із якогось данбасу, то я б ще могла зрозуміти логіку.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ну так и возвращайтесь сюда ! Нечего из Португалии поучать !
Кого поучать? :laugh:
Как напутешествуюсь вернусь
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

От як заістерила - видно, зачепило за живе. Чому ти, замість того щоб радіти виграшу свого Зе, сидиш в цій темі?

Ці люди все одно виїдуть, і ти і тобі подібні будуть сидіти за черговою залізною завісою і кусати кулаки. Ти це чудово усвідомлюєш і тому тебе і тіпе.

Можеш обзивати мене скільки завгодно - я права, а ти ні. І тому тобі страшно і тому тебе ковбасить.
Я звжди голосувала за Юлю. Так що Зе мені не ліпи. Мені ніяк не страшно, а ти нікчема, що заробляє порохоботством. А моя мета, щоб люди поверталися в щасливу державу. Ковбасить тебе, бо розкрили твою прокацапську суть.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Пропоную все ж таки чекати перших про***ів блазня та нещадно давити мітингами. Більшість з тих, хто голосував за нього - тупе бидло, котре думає шлунком, вони не будуть за нього заступатись. Тому перемога все одно за нами.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Приїзжаєте легально. Знаходите роботу, подаєте на робочу візу. При наявності роботи процес займає до пів року. Через п'ять років легального проживання можна подавати на громадянство.

Але ж мова....як, наприклад, може IT-шнік приїхати без португальської ?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А от кого получают бабло Нац. дружини ? и ты в  т .ч. ?
Питання незрозуміле.
Нац дружини мабуть Аваков утримує з мусарського "общака".
А я що? Я нормально заробляю власними силами, ще питання будуть?
Але б чиновників "при Петрі" перевіряв би всіх, що вони робили, де крали, як декларували та ховали те що вкрали.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

:lol:
Я б всіх "чиновників за Педра" заносив у блек-ліст з відповідними для них візовими наслідками.

Тебе уже занесли, на роботу не взяли. Нічого шастати по закордонах, працюй на Зе!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Пропоную все ж таки чекати перших про***ів блазня та нещадно давити мітингами. Більшість з тих, хто голосував за нього - тупе бидло, котре думає шлунком, вони не будуть за нього заступатись. Тому перемога все одно за нами.

Нєт уж :) вібралі - жрітє !  [ua]
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Питання незрозуміле.
Нац дружини мабуть Аваков утримує з мусарського "общака".
А я що? Я нормально заробляю власними силами, ще питання будуть?
Але б чиновників "при Петрі" перевіряв би всіх, що вони робили, де крали, як декларували та ховали те що вкрали.

Так стоп: що таке "мабуть" ?? що за мутки на непрозорість ??? Це бойовики авакяна і ніхто не знає - за який кошт ??
За кошт "лато"  якими засрана вся країна ?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ну то чому Ви тоді проти, щоб іншим теж "нравився такой образ жизні"? якби Ви писанули із якогось данбасу, то я б ще могла зрозуміти логіку.
Я не против, но те кому он нравится и сами поеду, но в вашем посте речь об эвакуации, хотя это абсолютная глупость, в Украине не происходит сейчас чего-то такого от чего можно эвакуировать, просто ваш пост напомнил письма/звонки от россиян своим родственникам в Украине, те тоже хотели эвакуировать  :facepalm1:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

Пропоную все ж таки чекати перших про***ів блазня та нещадно давити мітингами. Більшість з тих, хто голосував за нього - тупе бидло, котре думає шлунком, вони не будуть за нього заступатись. Тому перемога все одно за нами.
А не треба їм заважати, хай самі розбираються.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Сказала дама із ситої Португалії ...

в португалії клімат значно кращий. в канаду знову ж таки далеко і холодно, якщо дорослому їхати. діти - ті звикають, якщо малі.
взагалі в україні все є для гарного життя там українцям, буквально все.
мабуть, молодь вже поїздила світом, подивилася і хоче вдома життя влаштувати, шоби нікуди не тікати.
відтого і зеля. надіються, шо він також в цьому руслі думає.
   
Твоя спільнота не тут. Ти ніхто для України, ницість.

Не розписуйтесь за всіх. Innana - одна з найпритомніших дописувачок тут. Але Ви не хвилюйтесь, скоро ми всі підемо звідси, і вам спокійніше буде себе переконувати, що все в порядку, поки не настане ваш час, який ви так завзято наближували. А поки нехай розумні люди іншим розумним людям допоможуть, чим можуть.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дерзайте!
Головне дивіться, щоб вас двері по жопі не вдарили!
Будете як інші емігі - Україну "любити за 10000 верств - чи далі, тим "любов" більша. :ok:
Першому поколінню можливо буде і важко, дітям набагато легше. А яка перспектива у молоді в Україні, ще 25 років боротьби з совками?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Я не против, но те кому он нравится и сами поеду, но в вашем посте речь об эвакуации, хотя это абсолютная глупость, в Украине не происходит сейчас чего-то такого от чего можно эвакуировать, просто ваш пост напомнил письма/звонки от россиян своим родственникам в Украине, те тоже хотели эвакуировать  :facepalm1:

жінка скоріше за все давно не була в україні, тому і така паніка з істерікою.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Першому поколінню можливо буде і важко, дітям набагато легше. А яка перспектива у молоді в Україні, ще 25 років боротьби з совками?

перспектива жити в себе вдома в класній своїй країні.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Я звжди голосувала за Юлю. Так що Зе мені не ліпи. Мені ніяк не страшно, а ти нікчема, що заробляє порохоботством. А моя мета, щоб люди поверталися в щасливу державу. Ковбасить тебе, бо розкрили твою прокацапську суть.

Ти і твої юльки переметнулись до зе за секунду, у Вії спитай. Та немає значення, бо ви, підтримуючи зе, підтримуєте хуйло і реванш кацапів. 5 років надлюдських зусиль, крові та жертв коту під хвіст і за ЩО? якби ж це було щось пристойне. Та навіть та ж сама Юлька!

І немає значення, чи це ваша тупість чи  недолугість, чи повністю усвідомлені наміри призвели до таких результатів. Пізно, вибір зроблено, рубікон перейдено. Тепер ВАМ брати на себе відповідальність, а ті, хто не приймали участі у цьому самовбивстві, заслуговують кращої долі!

При зе у вас не буде щасливої держави. Навіть те позитивне, що було зроблено, буде звернуте. Он, йому вже медицинська реформа не подобається, буде переглядати.

Мало того, у вас взагалі не буде ніякої держави  :X .
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Не розписуйтесь за всіх. Innana - одна з найпритомніших дописувачок тут. Але Ви не хвилюйтесь, скоро ми всі підемо звідси, і вам спокійніше буде себе переконувати, що все в порядку, поки не настане ваш час, який ви так завзято наближували. А поки нехай розумні люди іншим розумним людям допоможуть, чим можуть.

це ви навряд чи пійдете, вам буде все одно цікаво, як ваша батьківщина розвивається далі.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти і твої юльки переметнулись до зе за секунду, у Вії спитай. Та немає значення, бо ви, підтримуючи зе, підтримуєте хуйло і реванш кацапів. 5 років надлюдських зусиль, крові та жертв коту під хвіст і за ЩО? якби ж це було щось пристойне. Та навіть та ж сама Юлька!

І немає значення, чи це ваша тупість чи  недолугість, чи повністю усвідомлені наміри призвели до таких результатів. Пізно, вибір зроблено, рубікон перейдено. Тепер ВАМ брати на себе відповідальність, а ті, хто не приймали участі у цьому самовбивстві, заслуговують кращої долі!

При зе у вас не буде щасливої держави. Навіть те позитивне, що було зроблено, буде звернуте. Он, йому вже медицинська реформа не подобається, буде переглядати.

Мало того, у вас взагалі не буде ніякої держави  :X .

це у тебе істерика вже давно. у вас, мабуть, ще дуже холодно на вулиці.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

жінка скоріше за все давно не була в україні, тому і така паніка з істерікою.

Я була півтора року назад. І ніякого зубожіння не бачила.

Але проблема в тому, що політично вектор розвернувся назад до рашки. А кацапи вам влаштують. І навіть Синьор Халадамор вже є!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
Via

Ти і твої юльки переметнулись до зе за секунду, у Вії спитай. Та немає значення, бо ви, підтримуючи зе, підтримуєте хуйло і реванш кацапів. 5 років надлюдських зусиль, крові та жертв коту під хвіст і за ЩО? якби ж це було щось пристойне. Та навіть та ж сама Юлька!

І немає значення, чи це ваша тупість чи  недолугість, чи повністю усвідомлені наміри призвели до таких результатів. Пізно, вибір зроблено, рубікон перейдено. Тепер ВАМ брати на себе відповідальність, а ті, хто не приймали участі у цьому самовбивстві, заслуговують кращої долі!

При зе у вас не буде щасливої держави. Навіть те позитивне, що було зроблено, буде звернуте. Он, йому вже медицинська реформа не подобається, буде переглядати.

Мало того, у вас взагалі не буде ніякої держави  :X .
Є така версія, що Юля застовбила собі місце прем'єра.
Якийсь час ще держава буде, але недовго.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Але ж мова....як, наприклад, може IT-шнік приїхати без португальської ?
Тут десь виставляли відгуки айтішніка, що закінчив навчання а Польщі, а живе в Португалії. Цілком обходиться англійською.
Мій син цього року закінчує університет, інженерія-інформатика, говорить проблем з роботою немає. У нього ще є перспектива піти на докторську і залишитись в університеті. Думає.
А так мова не важка, подібна Іспанській.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Чого це я маю тікати з рідної землі? Хай наволоч тікає.
Пережили Януковича, переживемо і зелепуху.
Тим паче, що результатів ще нема.
:D І сталіна пержили і царів.правда крові вони попили і полили .але то дурня,головне свої пару гектарів та картопля осінню в коморі.ну і щоб не били дуже сильно,а так то все ОК.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

це у тебе істерика вже давно. у вас, мабуть, ще дуже холодно на вулиці.

Істерика у тих, хто мене тут обзивають та обкладають матами.

І той факт, що за короткий час тема набрала аж 4 сторінки, говорить сам за себе (я навіть не чекала).

Ви сидите тут, замість щоб святкувати перемогу Зе.

Чому?

У кого тут істерика?

   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Так стоп: що таке "мабуть" ?? що за мутки на непрозорість ??? Це бойовики авакяна і ніхто не знає - за який кошт ??
За кошт "лато"  якими засрана вся країна ?
Звідки я знаю?
Я ніякого відношення до Авакова чи нацдружин не маю.
Ви мене з кимось переплутали.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Я була півтора року назад. І ніякого зубожіння не бачила.

Але проблема в тому, що політично вектор розвернувся назад до рашки. А кацапи вам влаштують. І навіть Синьор Халадамор вже є!

це скоріше за все фейк. інакше б пецік використав в дебатах такий дійсно поганий гумор від зелі проти нього.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

це у тебе істерика вже давно. у вас, мабуть, ще дуже холодно на вулиці.
Це клімакс невблаганий, плюс емоції, плюс "внутрішнє безумство".
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

перспектива жити в себе вдома в класній своїй країні.
Це Ви про Австрію? Мої діти і тут себе чужими не відчувають.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

це скоріше за все фейк. інакше б пецік використав в дебатах такий дійсно поганий гумор від зелі проти нього.

Це не фейк.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія