Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знав я одного "патріота" IT-шника

Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Дам 10 уроков вождения )  за спасибо

Права есть... но утром и вечером я в транспорте читаю газеты. Да и стрессы... давление 210 на 160 постоянное с 15 лет. Причина так и не выявлена. Я лучше в метро и развозке до офиса доберусь, благо до метро 3.5 минуты :)
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Права есть... но утром и вечером я в транспорте читаю газеты. Да и стрессы... давление 210 на 160 постоянное с 15 лет. Причина так и не выявлена. Я лучше в метро и развозке до офиса доберусь, благо до метро 3.5 минуты :)
З таким тиском точно нікуди не варто.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Права есть... но утром и вечером я в транспорте читаю газеты. Да и стрессы... давление 210 на 160 постоянное с 15 лет. Причина так и не выявлена. Я лучше в метро и развозке до офиса доберусь, благо до метро 3.5 минуты :)
да. Читала раньше.
У меня есть три четыре примера мужчин которые категорически не хотели водить. Одному от умершего отца машина досталась. Второму тесть купил ну и так далее. Они были вынуждены учиться. Ниче. Обошлось) щас за уши не оттянешь
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Давление жесть.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

3,5 минуты до метро. Девки, налетайте.
Павло,  а ты вообще по девкам?
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

да. Читала раньше.
У меня есть три четыре примера мужчин которые категорически не хотели водить. Одному от умершего отца машина досталась. Второму тесть купил ну и так далее. Они были вынуждены учиться. Ниче. Обошлось) щас за уши не оттянешь

Никогда ни у кого в семье не было машины... у дедушки была Волга служебная лет 10, у брата бабушки Чайка, эскорт из 4-х машин и много упоминаний в истории УССР. Но личной машины, как и дачи, сбережений не было ни у кого из них.
У меня отец имеет 47 преподавательского стажа в КГУ, 25 лет на руководящих должностях, слово "взятка" даже не знает, не имеет представления о том, что со студента можно что-то взять.
Разные миры немного...
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Никогда ни у кого в семье не было машины... у дедушки была Волга служебная лет 10, у брата бабушки Чайка, эскорт из 4-х машин и много упоминаний в истории УССР. Но личной машины, как и дачи, сбережений не было ни у кого из них.
У меня отец имеет 47 преподавательского стажа в КГУ, 25 лет на руководящих должностях, слово "взятка" даже не знает, не имеет представления о том, что со студента можно что-то взять.
Разные миры немного...
не поняла
у кого разные миры? у тебя и меня?
или с тем, кому тесть машину купил?
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

20
Девка почувствовала запах крови. В ней проснулся інстинкт охотника :D
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Девка почувствовала запах крови. В ней проснулся інстинкт охотника :D
Да все нормально :) Со всеми.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника
VYR

У мене стаж роботи в IT-сфері - 22 роки.  В 1998 році з дипломом з відзнакою закінчив факультет кібернетики (батьки - перший випуск факультету взагалі, перші дипломовані IT-ники в світі), потім аспірантуру, працював в Інституті кібернетики, викладав 7 років сумарно.
З Києва ніколи нікуди не поїду, мені тут подобається, комунізм по цінам на метро та маршрутки.

Чоловіче,
наскільки я знаю вся талановита молодь Їнституту кібернетики давно в Silicon Valley in the USA.
А  що ви робите в Україні?
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника
VYR

Права есть... но утром и вечером я в транспорте читаю газеты. Да и стрессы... давление 210 на 160 постоянное с 15 лет. Причина так и не выявлена. Я лучше в метро и развозке до офиса доберусь, благо до метро 3.5 минуты :)

Здається у вас нирки дають такий високий тиск.
Але мій родич з таким тиском прожив до 82  та ще й добряче випивав.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника
VYR

;)

Я би цій сволоті ТАГу вмегелив поміж очі. Паскудний модер був.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Здається у вас нирки дають такий високий тиск.
Але мій родич з таким тиском прожив до 82  та ще й добряче випивав.

Не відчуваю проблеми. Почалося з випадковими постійними втрачаннями свідомості у підлітковому віці. Їду десь в транспорті, бац, впав. Не пам'ятаю, від чого.
Можу грати у футбол 3 години на стадіоні, морально розлагатися пияцтом, смалінням цигарок та спілкуванням з іншим полом, засмагаю з 12 до 16 що в Туреччині, що в Єгипті. Єдине обмеження на цьому протязі без перерв: 2 пігулки вранці, 2 на ніч.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Не відчуваю проблеми. Почалося з випадковими постійними втрачаннями свідомості у підлітковому віці. Їду десь в транспорті, бац, впав. Не пам'ятаю, від чого.
Можу грати у футбол 3 години на стадіоні, морально розлагатися пияцтом, смалінням цигарок та спілкуванням з іншим полом, засмагаю з 12 до 16 що в Туреччині, що в Єгипті. Єдине обмеження на цьому протязі без перерв: 2 пігулки вранці, 2 на ніч.

Я б функциональный тест почек сделал. Поскольку такое постоянное давление ведёт к почечной недостаточности. Предполагаю, что у вас сейчас от почек осталось 60% функциональности. Почечная недостаточность - самое страшное, что может быть.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Не відчуваю проблеми. Почалося з випадковими постійними втрачаннями свідомості у підлітковому віці. Їду десь в транспорті, бац, впав. Не пам'ятаю, від чого.
Можу грати у футбол 3 години на стадіоні, морально розлагатися пияцтом, смалінням цигарок та спілкуванням з іншим полом, засмагаю з 12 до 16 що в Туреччині, що в Єгипті. Єдине обмеження на цьому протязі без перерв: 2 пігулки вранці, 2 на ніч.
главное что не по 2 виагры!
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Немає різниці в якому віці. Якби він двадцять років працював в Берліні чи Сан-Франциско, а потім вирішив поїхати у Флориду, то що б змінилося?
Когда я только приехал в Канаду, то часто первьій вопрос, которьій мне задавали, бьіл:
"Do you have Canadian experience?" B-)
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Знайшов цікавий сайт про українське айті
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Знайшов цікавий сайт про українське айті
Не працює вставка посилання. Криві руки у мене для айті. Спробуйте просто зайти на ebanoe.it . це сайт так називаєтся, а не я матюкаюсь.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

главное что не по 2 виагры!

тьфу... на щастя, впливу прихованої гіпертонії на інші функціональні потреби немає зась, окрім наявності в гаманці карток аптечних знижок. І не хлопчики це, чесно, заспокойтесь :shuffle:
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Взагалі 2 проблеми щодо того IT-шника:
1. він, виявлється, - дуже паскудна, заздрісна людина, яка намагалась створити проблеми іншим в реалі через свою заздрість. Звичайно в нього це не вийшло. При цьому він косив під "анти-ковбасника" аж поки не вскрилась його проросійськість. Зараз він косить під "щирого патріота" і сам є ковбасником.
2. Гірша проблема: коли він це робив (влаштовував розборки через свою заздрість), багато ФУПівців, будучи в "анти-ковбасній ейфорії", рукоплескали йому.

А взагалі - гидко це все. Не знаю, мене якось по іншому виховали - я б так низько не скочувався.

Останнє редагування: 8 травня 2018 05:02:43 від Аттила
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Взагалі 2 проблеми щодо того IT-шника:
1. він, виявлється, - дуже паскудна, заздрісна людина, яка намагалась створити проблеми іншим в реалі через свою заздрість. Звичайно в нього це не вийшло. При цьому він косив під "анти-ковбасника" аж поки не вскрилась його проросійськість. Зараз він косить під "щирого патріота" і сам є ковбасником.
2. Гірша проблема: коли він це робив (влаштовував розборки через свою заздрість), багато ФУПівців, будучи в "анти-ковбасній ейфорії", рукоплескали йому.

 Та відійди вже від дзеркала)))
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Та відійди вже від дзеркала)))

Сидорятина, тебе на ФУПі не посилає тільки лінивий - так вже ти всім сидиш у печінках, кацапський боте  :gigi:
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Не узагальнюй ковбаснику. Виключно такій як ти "еліті" :)

   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

У мене стаж роботи в IT-сфері - 22 роки.  В 1998 році з дипломом з відзнакою закінчив факультет кібернетики (батьки - перший випуск факультету взагалі, перші дипломовані IT-ники в світі), потім аспірантуру, працював в Інституті кібернетики, викладав 7 років сумарно.
З Києва ніколи нікуди не поїду, мені тут подобається, комунізм по цінам на метро та маршрутки.
В 1998 інститут кібернетики був уже остаточно болотом. Робити там було зовсім нічого...
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Не узагальнюй ковбаснику. Виключно такій як ти "еліті" :)

Показати зображення...

Скажи мені, сцикло, чого ти постійно під анонімайзером? Бо бот?  :gigi:
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Бо мені на хуй не треба щоб умовна Йожа продала мою інфу умовному Славу.  Тобі, якого Сарія в`єбав по повній, треба розуміти.  Чи ти Сарію більше не ссиш?

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 Сидорятина, тут в'йобуть постійно тільки тобі
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 Сидорятина, тут в'йобуть постійно тільки тобі

Тут хто завгодно в`йобує кому завгодно. Віртуал. Думай про нью-йоркського прокурора
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

У мене стаж роботи в IT-сфері - 22 роки.  В 1998 році з дипломом з відзнакою закінчив факультет кібернетики (батьки - перший випуск факультету взагалі, перші дипломовані IT-ники в світі), потім аспірантуру, працював в Інституті кібернетики, викладав 7 років сумарно.
З Києва ніколи нікуди не поїду, мені тут подобається, комунізм по цінам на метро та маршрутки.

В Києві легко бути "патріотом", коли вся Україна на тебе працює.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Тут хто завгодно в`йобує кому завгодно. Віртуал. Думай про нью-йоркського прокурора

Так історія з Нью-Йоркським прокурором як раз і демонструє верховенство права над політичною приналежністю (як раз те що найбільше неполюбляє Трамп), чи не так?
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

да. Читала раньше.
У меня есть три четыре примера мужчин которые категорически не хотели водить. Одному от умершего отца машина досталась. Второму тесть купил ну и так далее. Они были вынуждены учиться. Ниче. Обошлось) щас за уши не оттянешь
Пятым буду. По всякому пытались меня соблазнить пепелацем, но я ни-ни. B-)
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

В 1998 інститут кібернетики був уже остаточно болотом. Робити там було зовсім нічого...
тобі написали "факультет кібернетики", а "інститута" вже не було у 1998 - там тільки валялися плати від обчислювальних машин - моя собака лапи постійно о них колола.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

тобі написали "факультет кібернетики", а "інститута" вже не було у 1998 - там тільки валялися плати від обчислювальних машин - моя собака лапи постійно о них колола.
Тобі написали,- працював в інституті кібернетики. Йди очі промий. Бути там після 98, - це вирок..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія