Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знав я одного "патріота" IT-шника

Знав я одного "патріота" IT-шника

Знав я одного "патріота" IT-шника, який поливав українських IT-шників, що працюють за кордоном що вони не патріоти. Так завзято він "патріотив", аж поки сам не виїхав працювати IT-шником закордон  :gigi:
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Мораль?
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Мораль?

Мораль: не бути скотиною, і поливати брудом інших - бо не знаєш як складеться твоє життя.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Мораль: не бути скотиною, і поливати брудом інших - бо не знаєш як складеться твоє життя.
А я уж подумал что
место сидения определяет точку зрения ©
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Мораль?

Наипи ближнего своего сегодня иначе завтра он наипет тебя и возрадуеццо.

Аминь братья и сестры. :gigi:

   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

До речі ми з цим "патріотом" живемо в одному місті тепер. Можливо він про це також знає. І тепер він косить під "справжнього українця", а тоді в Україні був такий "прарускій"  :gigi:
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Мораль?

всі патріоти продажні
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

всі патріоти продажні

"Патріоти" - у лапках. Так правильніше  ;)
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

А вообще мораль сей ведки в том шо один колбасный патриот предъявляет другому, шо мол он ничем не лучше него и такой же иуда как и он.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

"Патріоти" - у лапках. Так правильніше  ;)
У мене стаж роботи в IT-сфері - 22 роки.  В 1998 році з дипломом з відзнакою закінчив факультет кібернетики (батьки - перший випуск факультету взагалі, перші дипломовані IT-ники в світі), потім аспірантуру, працював в Інституті кібернетики, викладав 7 років сумарно.
З Києва ніколи нікуди не поїду, мені тут подобається, комунізм по цінам на метро та маршрутки.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

А вообще мораль сей ведки в том шо один колбасный патриот предъявляет другому, шо мол он ничем не лучше него и такой же иуда как и он.

Десь так. Бо скільки той "патріот" розпинався на ФУПі. Форум же пам'ятає  :gigi:
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

У мене стаж роботи в IT-сфері - 22 роки.  В 1998 році з дипломом з відзнакою закінчив факультет кібернетики (батьки - перший випуск факультету взагалі, перші дипломовані IT-ники в світі), потім аспірантуру, працював в Інституті кібернетики, викладав 7 років сумарно.
З Києва ніколи нікуди не поїду, мені тут подобається, комунізм по цінам на метро та маршрутки.

Вірю і поважаю такий вибір.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

У мене стаж роботи в IT-сфері - 22 роки.  В 1998 році з дипломом з відзнакою закінчив факультет кібернетики (батьки - перший випуск факультету взагалі, перші дипломовані IT-ники в світі), потім аспірантуру, працював в Інституті кібернетики, викладав 7 років сумарно.
З Києва ніколи нікуди не поїду, мені тут подобається, комунізм по цінам на метро та маршрутки.
Ну а куди вже в 45-ть їхати то?
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Ну а куди вже в 45-ть їхати то?

На 5 років помилився  (тоді магістри вчились рівно 5 років, і я в 16 поступив)... і я мобільний, молодий, холостий, працювати можу, де хочу. Люблю Україну.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Ну а куди вже в 45-ть їхати то?

Немає різниці в якому віці. Якби він двадцять років працював в Берліні чи Сан-Франциско, а потім вирішив поїхати у Флориду, то що б змінилося?
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

На 5 років помилився  (тоді магістри вчились рівно 5 років, і я в 16 поступив)... і я мобільний, молодий, холостий, працювати можу, де хочу. Люблю Україну.
Якщо холостий, то дійсно переваг нема ніяких.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Знав я одного "патріота" IT-шника, який поливав українських IT-шників, що працюють за кордоном що вони не патріоти. Так завзято він "патріотив", аж поки сам не виїхав працювати IT-шником закордон  :gigi:

тож є такий знайомий
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Немає різниці в якому віці. Якби він двадцять років працював в Берліні чи Сан-Франциско, а потім вирішив поїхати у Флориду, то що б змінилося?
Но поперше з них половину часу в Українському вузі. А по друге після 20 років праці айтішником в Сан-Франциско, продавши навіть ще не повністю виплачене житло там, він може поїхати собі куди хоче і нічого не втратить в рівні життя.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Тобто різниця не в віці, а тільки в сумі накопиченого капіталу.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

До речі ми з цим "патріотом" живемо в одному місті тепер. Можливо він про це також знає. І тепер він косить під "справжнього українця", а тоді в Україні був такий "прарускій"  :gigi:

ты про ТАГа шоле? не, просто я только ТАГа и знаю :)

Останнє редагування: 7 травня 2018 20:47:35 від modem
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Тобто різниця не в віці, а тільки в сумі накопиченого капіталу.

Так. Просто 2 квартири в Києві придбав без ніякої іпотеки. 2 в оренді (одну для себе). Ще одну придбатиму через 2-3 роки. Все це Київ. Життя  та громадський транспорт дуже дешеві тут (авто не маю і не матиму, не водій).
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Тобто різниця не в віці, а тільки в сумі накопиченого капіталу.
Питання в потенціалі. Тобто що людина потенційно може одержати на виході в умовних 50, 60 чи 70 років. В середньому вважається, що емігрант виходить по доходах на рівень місцевих з відповідними досвідом і спеціалізацією десь за 5 років. Ну потім повільно доганяє по накопиченому капіталу. Якщо в 20 тебе від місцевих відрізняє тільки трохи інших акцент і відсутність батьківського дому поблизості як варіанту на чорний день, то в 40 різниця відчутна.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Так. Просто 2 квартири в Києві придбав без ніякої іпотеки. 2 в оренді (одну для себе). Ще одну придбатиму через 2-3 роки. Все це Київ. Життя  та громадський транспорт дуже дешеві тут (авто не маю і не матиму, не водій).

ты меня извини, но ты мне персонаж плюшкина напоминаешь
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

ты меня извини, но ты мне персонаж плюшкина напоминаешь

та ладно, якихось дві квартирки :weep:
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

та ладно, якихось дві квартирки :weep:

дело не в количестве, а в том что  жизнь потратить на покупку квартирок, взять деньги и провести отпуск путешествуя по миру, человек сам себя ограничил каким-то покупательством, хотя согласен, могут быть и объективные причины - нерешительность, неумение общаться с женщинами, что выливается в компенсирование через квартиры
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

На 5 років помилився  (тоді магістри вчились рівно 5 років, і я в 16 поступив)... і я мобільний, молодий, холостий, працювати можу, де хочу. Люблю Україну.
холостий? Молодий??
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

2 квартиры???
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

2 квартиры???

і халастой :weep:
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Дам 10 уроков вождения )  за спасибо
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

20
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Наташа залицае  :gigi:
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

дело не в количестве, а в том что  жизнь потратить на покупку квартирок, взять деньги и провести отпуск путешествуя по миру, человек сам себя ограничил каким-то покупательством, хотя согласен, могут быть и объективные причины - нерешительность, неумение общаться с женщинами, что выливается в компенсирование через квартиры
умение общаться с женщинами иногда выливается в уменьшение количества квартир  :D
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Naitli, а ви що не замужні?
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Наверное детям квартиры покупает
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Naitli, а ви що не замужні?
с какой целью интересуетесь?
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Питання в потенціалі. Тобто що людина потенційно може одержати на виході в умовних 50, 60 чи 70 років

Питання стартових умов для успіху не викликає сумнівів. Потенціал випускника одного з найкращих років вузів США з батьками міліонерами відрізняється від потенціалу мешканця з гетто з незакінченою середньою освітою. Але за однакових фінансових умов, переїзд з однієї країни до іншої не викликає особливих складностей, крім хіба що культурних.

Умовно кажучи, я не бачу особливої різниці між переїздом в 20 з діркою від бубліка та переїздом в 40-50 з капіталом, достатнім для купівлі нерухомості.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

ты про ТАГа шоле? не, просто я только ТАГа и знаю :)

 ;)
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

с какой целью интересуетесь?
Я нє, мені хватить. Мені просто цікаво читати, коли на форумі щось закручується)
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Питання стартових умов для успіху не викликає сумнівів. Потенціал випускника одного з найкращих років вузів США з батьками міліонерами відрізняється від потенціалу мешканця з гетто з незакінченою середньою освітою. Але за однакових фінансових умов, переїзд з однієї країни до іншої не викликає особливих складностей, крім хіба що культурних.

Умовно кажучи, я не бачу особливої різниці між переїздом в 20 з діркою від бубліка та переїздом в 40-50 з капіталом, достатнім для купівлі нерухомості.
Ну а я про що) тільки 2 квартири в Києві це не достаній капітал для купівля нерухомості скіжімо в Сан-Франциско, хоча на перший внесок напевно вистачить.
   
Re: Знав я одного "патріота" IT-шника

Я нє, мені хватить. Мені просто цікаво читати, коли на форумі щось закручується)
не... в 98 году закончил вуз. Слишком молод зелен еще
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія