Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

в США поруч з якимось космонавтом

   
тонального крему весь тюбик, схоже, на обличчя вимазала, але краще від того не стало
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

а ВОНИ схожі
   
Обличчя.
Всьо решта наглухо застібнуте, бо палівно  :girl_were:
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

Це біологічне сміття......зліва.. ..
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

Та ладно на свой возраст отлично выглядит другое дел шо к власти ее допускать нельзя
   
Вот это абизяна. Ну и нахрена спрашивается???? Ни ума, ни вкуса, ни совести
   
Та ладно на свой возраст отлично выглядит другое дел шо к власти ее допускать нельзя
Было б у всех столько бабок как у нее - еще б лучше выглядели. Вон после тюрячки на колясочке фото с майдана поищите (4х летней давности) )))
   
це вона с Трампом?
   
Обличчя.
Всьо решта наглухо застібнуте, бо палівно  :girl_were:

ну минулого разу оголені руки довелося всьому штабу фотошопити
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

Было б у всех столько бабок как у нее - еще б лучше выглядели. Вон после тюрячки на колясочке фото с майдана поищите (4х летней давности) )))
А кто спорит что в этом вопросе деньги многое решают :)?
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

Та ладно на свой возраст отлично выглядит другое дел шо к власти ее допускать нельзя
на свій вік вона буде виглядати коли зранку з ліжка встане.все решта то художнє оформлення,що знімається одним рухом косметичного "пад".і весь той "вигляд" залишається товстим шаром на тій протирці......це не спроба макаку образити.просто констатація факту таких "виглядів" всіх тих "зірок похилого віку".природу не обманеш і старіти треба вміти і не боятися того.
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

це вона с Трампом?
ні це прибиральник-флорідець того клозету ,де макака трампа піджидала. :D ...а якщо серйозно то він мені нагадує нашого сенатора від флоріди-нельсона. B-)
   
   
 :gigi:

   
ні це прибиральник-флорідець того клозету ,де макака трампа піджидала. :D ...а якщо серйозно то він мені нагадує нашого сенатора від флоріди-нельсона. B-)

астронавт це американський
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

а як ви відрізняєте останній тюннінг от передостанього?
 мені вна все на одне лице
   
А кто спорит что в этом вопросе деньги многое решают :)?

вопрос как раз в том -откуда деньги?
   
а як ви відрізняєте останній тюннінг от передостанього?
 мені вна все на одне лице

дуже просто - як пропала на 2 тижні, значить, тюнінг,
а тут її більше місяця на публіці не було...  :)
та й на губи подивіться з нижньою частиною обличчя, на кількість тонального крему на обличчі, щоб не видно було слідів недавнього втручання,

ось її вихід після передостаннього тюнінгу
зміни є



Останнє редагування: 8 лютого 2018 21:22:10 від Foxic
   
ні це прибиральник-флорідець того клозету ,де макака трампа піджидала. :D ...а якщо серйозно то він мені нагадує нашого сенатора від флоріди-нельсона. B-)

точно, это Нельсон, до этого на пообщалась с Рубио, до этого с каким-то комитетчиком из разведки, имя которого нельзя называть.
В последний раз подобную активность вона развивала в 2011 в аккурат перед посадкой...
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

Які вони обоє штучні.
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

Забавно спостерігати , як у фупівських пенсіонерок від заздрощів пукани рве .
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

ботоксное хуйло. такое же как и ее шеф
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

Майбутній президент України має гарно виглядати.
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

Американський космонавт поруч з якоюсь блядью...
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

Аж жалко Юлю стало.
Захотелось ее хоть кем-то выбрать.
Может, в пенсионный фонд, главой?
   
Забавно спостерігати , як у фупівських пенсіонерок від заздрощів пукани рве .
:facepalm1:

ЗНАК ЮЛЬОК?
Я В АХУЇ
   
Может, в пенсионный фонд, главой?
Експонатом.
   
Майбутній президент України має гарно виглядати.
Згоден. Тому у Тюльки шансів 0,0
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

Які вони обоє штучні.

Так, парочка тюнінгованих осіб, які  чомусь  вважають що вони цікаві людям лише зовнішністю.

Замість того щоб старіти достойно і спокійно, метушаться і роблять оту фуйню з своїми тілами.
   
Забавно спостерігати , як у фупівських пенсіонерок від заздрощів пукани рве .

ну нарешті!   :laugh:
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

:facepalm1:

ЗНАК ЮЛЬОК?
Я В АХУЇ

Я не юльлк. Я за Україну!
   
Майбутній президент України має гарно виглядати.

 :facepalm:

десь тихо заридала Меркель.

Знак, давай, розкажи мені як економіка України буде залежить від підтягнутого обличчя Президента.

І ще - як економіка Німеччини залежить від об'єма стегон Меркель та від її куздюма.
   
Майбутній президент України має гарно виглядати.
и бегать 5 км трусцой каждый день  :super:
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

знакова фотка якби вибрали б в 2010 зара самі свої носії запускали  а не відбивались від йобнутих кацапів B-)
   
и бегать 5 км трусцой каждый день
12
   
Re: Фото Тимошенко після останнього тюнінгу

знакова фотка якби вибрали б в 2010 зара самі свої носії запускали  а не відбивались від йобнутих кацапів B-)

 :facepalm1:
   
Наші красуні- депутатши, мабуть, і у страшному сні такого не бажали б бачити - п'ять років їздити на відпочинок у той самій одежі, як Меркель:

Британские журналисты выяснили, что канцлер ФРГ Ангела Меркель пятый год подряд приезжает для пешего туризма в итальянские горы в одно и то же место - Ортлерские Альпы на севере Италии.

СМИ отметили постоянство Меркель: каждый раз ее сопровождает муж, а одежда для отдыха не меняется. Об этом пишет Daily Mail.

63-летняя Меркель ходит в горы с мужем, 68-летним Иоахимом Зауэром каждый раз в одном и том же комплекте одежды. На ней светлые спортивные бриджи и клетчатая розовая рубашка. Об этом говорят подобранные изданием снимки за 2013-2017 годы.

Для занятий хайкингом (вид пеших прогулок в горах) канцлер ФРГ использует специальные палки.

2013 рік:



2015 рік



2016 рік




2017 рік




Канцлер Германии Ангела Меркель намерена в четвертый раз возглавить правительство и руководить страной до 2021 в случае победы блока партий Христианско-демократический союз (ХДС) и Христианско-социальный союз (ХСС) на выборах в Бундестаг в сентябре.

...Юлькє, що з'являється на люди  кожен раз у новому вбранні ,блискучих цацках та гудзиках - ридати. :D
   
ще пару тюніньгів і у Їблівої Макаки рот буде від вуха до вуха.

ПС: добре що вона обрала саме таий шлях старіння. Довго не втримається і корчити із себе сімнадцятку не вдасться, окрім того, це негативно впливає на її основний, залізобетонний електорат - тьоток бальзаківського віку, які дуже негативно сприймають, що хтось намагається будь за що навічно залишитись молодухою.

ПС: якщо вона хоче вічно виглядати молодою, то українці із задоволенням скинуться на її бальзамацію.  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія