Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

Це не спальний район. Бо це район цілої купи інститутів. Туди завжди переважно їздили на роботу а не звідти. 

В центрі теж є житлові будинки але ж це не спальні райони

На жаль звичайно в більшості інститутів АНУ зараз занепад. Але були часи 97 автобус зі Святошино  був забитий з ранку в сторону академмістечка 

Я прогулятись там до метро по Вернадського було цілком нормальна штука.
 
Ты там давно был? Вернадского - это малюсенькая часть Академа. А метро Академгородок - это передок нового Академгородка.... И Подлесная уже не край Академгородка :facepalm:
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити
Via

Це не спальний район. Бо це район цілої купи інститутів. Туди завжди переважно їздили на роботу а не звідти. 

В центрі теж є житлові будинки але ж це не спальні райони

На жаль звичайно в більшості інститутів АНУ зараз занепад. Але були часи 97 автобус зі Святошино  був забитий з ранку в сторону академмістечка 

Я прогулятись там до метро по Вернадського було цілком нормальна штука.
 
Не знаю, я там ніколи не була до появи метро. Далекі висілки, які потроху забудувати панельками і навіть метро дочекалися. Де поділися академіки, також не слідкувала.
   
Так он же в Киеве хочет, а не в селе...
Нехер. Киев не резиновый. Хай в Запоре сидит.
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

Окружна поруч, а там дєвчонкі 8-)
Але до Києва таки далеко.
Колись на початку 70-х у нас друзі жили на 2-й Просіці Святошина - це було капець як далеко, ліс довкола.
   
Ты там давно был? Вернадского - это малюсенькая часть Академа. А метро Академгородок - это передок нового Академгородка.... И Подлесная уже не край Академгородка :facepalm:

Класичне Академістечко це Вернадського, Семашка, Доброхотова, Депутатська. Метро Академмістечко  то вже не Академмістечко максимум його межа

забудова 60х  достатньо тихо і зелено. квартальна забудова
 
Ну не пам'ятаю коли там був останній раз кілька років тому проїжджав

   
Окружна поруч, а там дєвчонкі 8-)
Але до Києва таки далеко.
Колись на початку 70-х у нас друзі жили на 2-й Просіці Святошина - це було капець як далеко, ліс довкола.
На Проспекте Победы вдоль Политеха их щас больше и квалитнее видом, чем на Окружной, так шо бросайте свои стереотипы
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити
Via

Окружна поруч, а там дєвчонкі 8-)
Але до Києва таки далеко.
Колись на початку 70-х у нас друзі жили на 2-й Просіці Святошина - це було капець як далеко, ліс довкола.
Згідно свіжих концепцій брокерів, це тепер називається "недалеко від центру". А Шулявка - це вже центр. Ірпінь і Бровари - "10 хвилин до метро", літ через 10 стануть також "недалеко від центру", бо Святошин центром стане також.
   
Не знаю, я там ніколи не була до появи метро. Далекі висілки, які потроху забудувати панельками і навіть метро дочекалися. Де поділися академіки, також не слідкувала.

з 60х і до початку 90х то була наша українська силіконова долина
це я без іронії
   
з 60х і до початку 90х то була наша українська силіконова долина
це я без іронії
Силиконовая долина была у Глушкова в ИнКибе наверное всё ж... На Академе другими вопросами занимались.
   
Силиконовая долина была у Глушкова в ИнКибе наверное всё ж... На Академе другими вопросами занимались.

ну це умовно я сказав

В Академмістечку була хімія і фізика в першу чергу
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити
Via

з 60х і до початку 90х то була наша українська силіконова долина
це я без іронії
Та знаю. Але зараз твоя сіліконова долина залишилася маленьким острівцем на межі Святошина і нового Академмістечка, яке росте, як на дріжджах.
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити
Via

Силиконовая долина была у Глушкова в ИнКибе наверное всё ж... На Академе другими вопросами занимались.
І навколо Глушкова така сама картина - туди дотягнули метро і будують неміряно нових будинків.
   
І навколо Глушкова така сама картина - туди дотягнули метро і будують неміряно нових будинків.
Зато на Оболони всегда было болото. теперь - "элитный район" :laugh:
   
Бульвар Вернадского - это классный теннисный стадион. Больше ничего хорошего там нет.

Пан Вольтер играет в теннис? :)
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити
Via

Зато на Оболони всегда было болото. теперь - "элитный район" :laugh:
І всього 50 років пройшло.
   
І всього 50 років пройшло.
Хотя элитности там - ноль целых хер десятых, десяток домов у воды на Приречной..... На Малиновского или Зои Гайдай такое же жлобство как и в остальных спальниках
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

Хотя элитности там - ноль целых хер десятых, десяток домов у воды на Приречной..... На Малиновского или Зои Гайдай такое же жлобство как и в остальных спальниках

Элитности нет, но есть длинющая набережная (с кафешками) и парк прямо на выходе из дома. По хорошему нашему любителю Ялты надо именно там селиться. 
   
Элитности нет, но есть длинющая набережная (с кафешками) и парк прямо на выходе из дома. По хорошему нашему любителю Ялты надо именно там селиться. 
Ну я ж и говорю - Приречная.
   
хімія і фізика в першу чергу


геологія, геофізика і все таке.

Хех, хороші були часи - одразу за окружною були сільце і ліс

в "чешках" в кімнатах були вікна на всю стіну, і це було класно.

Цікаво, що коли люди з інститутів звідти попереїжджали, ті вікна позашивали до рівня пупу майже всі нові жильці
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

Так що, Вольдемар, будеш до академіків переїжджати чи і далі в Запоріжжі?
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

геологія, геофізика і все таке.

Хех, хороші були часи - одразу за окружною були сільце і ліс

в "чешках" в кімнатах були вікна на всю стіну, і це було класно.

Цікаво, що коли люди з інститутів звідти попереїжджали, ті вікна позашивали до рівня пупу майже всі нові жильці

А как же в труселях по квартире ходить?
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

А как же в труселях по квартире ходить?

Ти маєш на увазі, що буде холодно взимку, чи сусіди з біноклями будуть цілими днями перед вікнами сидіти?
   
А как же в труселях по квартире ходить?

Про возможное наличие штор, гардин и прочих занавесок Вы никогда  не подозревали?
   
Вот та же дилемма.. В новой квартире все окна панорамные, а как с привычкой ходить без шмоток в своем жилище..... Придется занавески вешать.... :laugh:
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

Ти маєш на увазі, що буде холодно взимку, чи сусіди з біноклями будуть цілими днями перед вікнами сидіти?

И то, и другое.  Тогда современных окон не было.
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

Вот та же дилемма.. В новой квартире все окна панорамные, а как с привычкой ходить без шмоток в своем жилище..... Придется занавески вешать.... :laugh:

Купи себе красивую пижаму  и халат из шелка
   
Купи себе красивую пижаму  и халат из шелка
Та есть и то и то... Не люблю.... Тело должно быть свободным от шмотья....
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

Как житель Новобеличей, ул. ген.Наумова скажу:
не надо к нам приезжать. У нас все плохо, далеко от всего и ничего нету рядом и воняет и че-то там еще.
Вообщем наезжайте в другие места. Киев большой.
   
Ти маєш на увазі, що буде холодно взимку, чи сусіди з біноклями будуть цілими днями перед вікнами сидіти?

Наші знайомі, отримав таку квартиру з великими вікнами, так само "зашили" ті вікна.

Чому? Головний аргумент був такий: по-перше, взимку з-під вікон таки добряче дуло  - дерев'яні рами не щільно прилягали, зробили вікна меншими - тепліше стало в хаті.

По-друге, дружині було млосно дивитися на той край - вона боялася висоти і їй здавалося, що в хаті немаї стіни. І вона боялася за свою дитину, щоб не боднув головою те скло.
Тоді про пентхаузи зі скляними стінами на 55 поверсі ще не дуже знали. :rotate:
   
Как житель Новобеличей, ул. ген.Наумова скажу:
не надо к нам приезжать. У нас все плохо, далеко от всего и ничего нету рядом и воняет и че-то там еще.
Вообщем наезжайте в другие места. Киев большой.
:laugh:
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

Как житель Новобеличей, ул. ген.Наумова скажу:
не надо к нам приезжать. У нас все плохо, далеко от всего и ничего нету рядом и воняет и че-то там еще.
Вообщем наезжайте в другие места. Киев большой.

Київ великий, а Вольтер маленький.
Він ще й свою ксено-лабораторію перевезе.
Зніме приміщення в інституті колоїдної хімії - це ще більше підвищить популярність супер-продукту.
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

А если честно:
- лес через дорогу
- каскад озер на выбор
- роза ветров - из леса, через массив в сторону центра - воздух всегда чистый
- 3 мин на авто -  Эпицентр, Ашан и новопостроеная Лавина молл. Даже бесплатные маршрутки если чего есть туда.
- 2 школы и штук 6 детсадов
 - продуктовая ярмарка 2 раза в неделю
 - летом пешком до метро - 20 -25 минут
- уже куча новостроя
- есть небольшая кофейня "Філіжанка Вольтера"
Чего еще надо?
   
А если честно:
- лес через дорогу
- каскад озер на выбор
- роза ветров - из леса, через массив в сторону центра - воздух всегда чистый
- 3 мин на авто -  Эпицентр, Ашан и новопостроеная Лавина молл. Даже бесплатные маршрутки если чего есть туда.
- 2 школы и штук 6 детсадов
 - продуктовая ярмарка 2 раза в неделю
 - летом пешком до метро - 20 -25 минут
- уже куча новостроя
- есть небольшая кофейня "Філіжанка Вольтера"
Чего еще надо?
:weep:
А зимой, с поправкой на ветер?
   
А как же в труселях по квартире ходить?

Когда-то очень давно смотрел такую квартиру. Даже почти готов был купить себе.

Возле Печерского моста, какой-то высокий 12-й этаж или выше. Вид - офигительный  (tu)

Мне очень понравилось. Деревянные совдеповские окна на двух-трёх-пакетный пластик поменять - и будет просто "лялечка", а не квартира. Сейчас все себе такие балконы делают, мучаются... а там всё готовое в квартире!
   
А как же в труселях по квартире ходить?


легко і невимушено
   
Re: Приблизно окреслив межи де в Києві можна жити

А зимой, с поправкой на ветер?

Зимой и осенью хай туда немцы пешком через частный сектор ходють.
   
Зимой и осенью хай туда немцы пешком через частный сектор ходють.
:laugh:
   
Когда-то очень давно смотрел такую квартиру. Даже почти готов был купить себе.

Возле Печерского моста, какой-то высокий 12-й этаж или выше. Вид - офигительный  (tu)

Мне очень понравилось. Деревянные совдеповские окна на двух-трёх-пакетный пластик поменять - и будет просто "лялечка", а не квартира. Сейчас все себе такие балконы делают, мучаются... а там всё готовое в квартире!

Этот?

   
там, де я живу (невеличка вуличка в двох кроках від володимирської), "зашитий" балкон - вірна і безпомилкова ознака клінічного жлоба.

в якості поправки "на вітер": тема утеплення неактуальна від слова "зовсім" - ібо стара якісна забудова, метрові цегляні стіни і так далі.

Останнє редагування: 7 лютого 2018 15:42:58 від Denak
   
Этот?

Показати зображення...
Нет. С этой стороны
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія