Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

1.Есть ли проблемы с набором кадров в вашей сфере? если есть, то какие проф. специальности в дефиците?
2. Есть ли проблемы с качеством кадров? проф. уровень падает или поднимается в вашей сфере?
3. Какой средний возраст вашего персонала?
4. Заинтересованы ли вы, создавать рабочие  коллективы на многолетнюю перспективу и каким образом удерживаете людей?
5. Какие жалобы/пожелание существуют в ваших коллективах к работодателю и наоборот?
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Є проблема розумовим рівнем і лінтяйством

Народ не хоче робити хоче відпочивати
   
Є проблема розумовим рівнем і лінтяйством

Народ не хоче робити хоче відпочивати

у тебя ж производство крупное? линия автоматизированная? к кому именно из персонала вопросы? к рядовым или среднему звену? ты набираешь людей уже с определенной квалификацией или учишь с нуля?
   
Є проблема розумовим рівнем і лінтяйством

Народ не хоче робити хоче відпочивати

 (tu)
   
с неквалифицировнаным персоналом проблема - бухают, воруют .. не работают нихера..

среднее звено - неадекватные требования .. отсутсвие каких либо талантов при требованиях ЗП как "в европе"

топы - воруют ))

чем ниже звено тем % проблемных больше ... у неквалифицированног о проблемных до 60% .. средне - до 30-40% .. у топов до 20%
   
1.Есть ли проблемы с набором кадров в вашей сфере? если есть, то какие проф. специальности в дефиците?
2. Есть ли проблемы с качеством кадров? проф. уровень падает или поднимается в вашей сфере?
3. Какой средний возраст вашего персонала?
4. Заинтересованы ли вы, создавать рабочие  коллективы на многолетнюю перспективу и каким образом удерживаете людей?
5. Какие жалобы/пожелание существуют в ваших коллективах к работодателю и наоборот?

1. фахівців просто нема, всьому тре вчити
2. коли вчаться - піднімається
3. 30 років, але міг би бути і іншим
4. тільки так. тупо плачу білу ринкову зарплату та оплачувану відпустку
5. ліниві всі, бояться відповідальності, не бажають самовдосконалюватис я, хочуть аби зп була якнайвища, а роботи - якнайменше ;)
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

у тебя ж производство крупное? линия автоматизированная? к кому именно из персонала вопросы? к рядовым или среднему звену? ты набираешь людей уже с определенной квалификацией или учишь с нуля?

В мене ж різні бізнеси плю стройка
   
1.Есть ли проблемы с набором кадров в вашей сфере? если есть, то какие проф. специальности в дефиците?
2. Есть ли проблемы с качеством кадров? проф. уровень падает или поднимается в вашей сфере?
3. Какой средний возраст вашего персонала?
4. Заинтересованы ли вы, создавать рабочие  коллективы на многолетнюю перспективу и каким образом удерживаете людей?
5. Какие жалобы/пожелание существуют в ваших коллективах к работодателю и наоборот?

1. Проблеми є, і то не малі. Набрати офісний планктон на малу зарплату - лекго. Набрати когось кому треба в’япувати за в рази більшу зарплату - важко.
2. Спеціалістів вкрай мало. Всіх вчимо. Рівень профпридатності на ринку - не змінився за останні 10 років
3. 20-30 років
4. Стараємся капєц. Основний спосіб - індивідуальний перегляд ЗП щоквартально по результатах роботи + 2 рази в рік для всіх згідно рівня інфляції. Працює добре.
5. Робили опитування. Ніяких особливих скарг не виявили. Хтось хотів більшу відпустку, хтось більшу ЗП. Але то одиничні випадки. В основному кажуть все ок
   
в чем причина лени? народ херовый и действительно ленивый или просто считают, что на такую зп не стоит напрягаться? или еще какая причина? может организация труда не эффективная? ваше мнение?
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

в чем причина лени? народ херовый и действительно ленивый или просто считают, что на такую зп не стоит напрягаться? или еще какая причина? может организация труда не эффективная? ваше мнение?
Тут цілий комплекс причин...
Але українських бізнесменів-рабатадатєлєй таки треба акуратно 3.14здити
Ну може не всіх, але кожного десятого...не треба :)
   
народ херовый и действительно ленивый или просто считают, что на такую зп не стоит напрягаться?

не то, чтобы херовый, но какой-то немотивированный в общей массе
типа ну что-то мне платят, работаю не внапряг, в общем, на жизнь хватает, маловато конечно, а директор сука новый мерс купил, ну и пошол нах, пойду пивка возьму

   
в чем причина лени? народ херовый и действительно ленивый или просто считают, что на такую зп не стоит напрягаться? или еще какая причина? может организация труда не эффективная? ваше мнение?

Я більш ніж впевнений, шо низька культура праці + менталітет. В самій культурі таке явище як саморозвиток - не передбачене. Люди зазвичай не будують довгострокових індивідуальних планів. Просто тому, що їм не приходить в голову, шо то треба робити. І відповідно не займаються навчанням чи саморозвитком після завершення навчальних закладів. Вони не вважають, що це потрібно. Я думаю шо справа не в ліні в цілому, бо українці годні напрягатися сто процентів, а більше все ж таки в наслєдії совка.

Візьміть середньо статистиного америкоса з вищою освітою. Він завжди чомусь вчиться, здобуває нові сертифікати, ходить на курси, має план розитку для себе на пару років і т.д. В Україні навіть працівники освіти (вчителі) не сильно вчаться після ВУЗів, а просто викладають то саме роками, навіть якшо воно вже застаріло. Просто не принято вчити нове.

Це суто мої спостереження будучи 10 років підприємцем в Україні і до того проживши два роки в Канаді. Також маю дуже багато знайомих/друзів в північній америці
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

не то, чтобы херовый, но какой-то немотивированный в общей массе
типа ну что-то мне платят, работаю не внапряг, в общем, на жизнь хватает, маловато конечно, а директор сука новый мерс купил, ну и пошол нах, пойду пивка возьму
Во-во-во
Приблизно так і кажуть українські айтішники... :)
   
Я більш ніж впевнений, шо низька культура праці + менталітет. В самій культурі таке явище як саморозвиток - не передбачене. Люди зазвичай не будують довгострокових індивідуальних планів. Просто тому, що їм не приходить в голову, шо то треба робити. І відповідно не займаються навчанням чи саморозвитком після завершення навчальних закладів. Вони не вважають, що це потрібно. Я думаю шо справа не в ліні в цілому, бо українці годні напрягатися сто процентів, а більше все ж таки в наслєдії совка.

Візьміть середньо статистиного америкоса з вищою освітою. Він завжди чомусь вчиться, здобуває нові сертифікати, ходить на курси, має план розитку для себе на пару років і т.д. В Україні навіть працівники освіти (вчителі) не сильно вчаться після ВУЗів, а просто викладають то саме роками, навіть якшо воно вже застаріло. Просто не принято вчити нове.

Це суто мої спостереження будучи 10 років підприємцем в Україні і до того проживши два роки в Канаді. Також маю дуже багато знайомих/друзів в північній америці
Просто рівень знань, досвід і кількість сертифікатів не грають в Україні для "успішності" особливої ролі .  :-)o
Досвідченого спеца досить легко "обходить на повороті" донька якого-небуть чиновника (скажімо з податківців чи митників) взята у штат фірми "по рекомендації".
Це нормально.
   
Поїхав я в Польщу в відрядження. 2007 рік. Мали спільний проект військовий для ВСУ з ними. Коли за столом ввечері, після пари стопок, директор трохи розповів про порядки на їх фірмі, я зрозумів що працювати на українську компанію - все життя в злиднях. Ну може ланос мені світить, ну може навіть з спойлером.

Робота що у мене, що у поляків була однакова. Тепер що мали поляки:

1 - кожен інженер від фірми нову королу і визначену суму на паливо, щоб приїжджати в офіс, який був на краю Варшави.
2 - їх дохід напряму залежав від виторгу фірми.
3 - керівникам відділів % прибутку був солідно більший, ніж директору. Директор каже, я зміг організувати, а вони змогли потягнути це все. Любе звільнення керівника відділу - катастрофа, на я ку я не можу піти. Тому мене влаштовує, що я заробляю солідно, а вони мега солідно.

Звичайним роботягам з викруткою звісно ж не все так було. Але мої заробітки були десь на половину від їхніх роботяг :)

Ну ще всякі кредити на житло, ціни на машини і т.п. - це вже реалії самої Польщі відносно реалій України.

Роботодавці, багато з вас готові піти на таке?

П.С. Основним страхом і стимулом для директора так вести бізнес був відкритий ринок праці. Поляки масово їхали на захід.
П.П.С Їздив мужик на мегані. Новому, але мегані :)





   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

В мене теж є давнє питання до тутешніх роботодавців.
Чи відрізняється ваш прибуток в процентах від обороту підприємства від такого ж показника вашого колеги з західної Європи? Якщо так, то в яку сторону?
   
Я більш ніж впевнений, шо низька культура праці + менталітет. В самій культурі таке явище як саморозвиток - не передбачене. Люди зазвичай не будують довгострокових індивідуальних планів. Просто тому, що їм не приходить в голову, шо то треба робити. І відповідно не займаються навчанням чи саморозвитком після завершення навчальних закладів. Вони не вважають, що це потрібно. Я думаю шо справа не в ліні в цілому, бо українці годні напрягатися сто процентів, а більше все ж таки в наслєдії совка.

Візьміть середньо статистиного америкоса з вищою освітою. Він завжди чомусь вчиться, здобуває нові сертифікати, ходить на курси, має план розитку для себе на пару років і т.д. В Україні навіть працівники освіти (вчителі) не сильно вчаться після ВУЗів, а просто викладають то саме роками, навіть якшо воно вже застаріло. Просто не принято вчити нове.

Це суто мої спостереження будучи 10 років підприємцем в Україні і до того проживши два роки в Канаді. Також маю дуже багато знайомих/друзів в північній америці

згоден
а якщо на це накласти те, що всі програми у наших ВУЗах мініму 25 річної давності і катастрофічно відстали від реального виробництва, то
отримуємо людину з дипломом, але яка має знання 25 річної давності, з іншого боку чомусь вважає, що вже є спеціалістом і вимагає відповідної зарплати
а ще є середній рівень середньої освіти і повна відсутність навичок самоосвіти

коли тикає фейсом у профнепридатність, давши самостійний проект і не отримавши результату, дико ображаються

коли зустрічаєш студентів 3го курсу і чітко їм пишеш, що треба знати, щоб після ВУЗу не було проблем з роботою, реакція кумедна,
а нас цьому не вчать, а де і як і т.д.
реально беруть до уваги рекомендації - один на сотню, який потім і не має проблем з робою

1. проблем не має, бо кадрів не має від слова ВЗАГАЛІ, тільки брати болванку і доводити
2. проблем не має, бо не має навіть відповідної спеціальності в ВУЗах України, а базовий рівень знань по різному, залежить від ВУЗу.
3. тут важко, персоналу 2 людини.
4. тут ще простіше, сімейна фірма і всі родичі, тому точно на багаторічну перспективу.
5. скарга одна, роботи багато
   
Просто рівень знань, досвід і кількість сертифікатів не грають в Україні для "успішності" особливої ролі .  :-)o
Досвідченого спеца досить легко "обходить на повороті" донька якого-небуть чиновника (скажімо з податківців чи митників) взята у штат фірми "по рекомендації".
Це нормально.

юх там

давайте сюди крутих доць і синочків, дам проект залізяки на 300 000 грн. і подивимось, хто і кого обійде
у технічній сфері всі блатні бігом тікають з роботи на менеджерські посади чи ще на якусь фігню, типу відділу постачання
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Поїхав я в Польщу в відрядження. 2007 рік. Мали спільний проект військовий для ВСУ з ними. Коли за столом ввечері, після пари стопок, директор трохи розповів про порядки на їх фірмі, я зрозумів що працювати на українську компанію - все життя в злиднях. Ну може ланос мені світить, ну може навіть з спойлером.

Робота що у мене, що у поляків була однакова. Тепер що мали поляки:

1 - кожен інженер від фірми нову королу і визначену суму на паливо, щоб приїжджати в офіс, який був на краю Варшави.
2 - їх дохід напряму залежав від виторгу фірми.
3 - керівникам відділів % прибутку був солідно більший, ніж директору. Директор каже, я зміг організувати, а вони змогли потягнути це все. Любе звільнення керівника відділу - катастрофа, на я ку я не можу піти. Тому мене влаштовує, що я заробляю солідно, а вони мега солідно.

Звичайним роботягам з викруткою звісно ж не все так було. Але мої заробітки були десь на половину від їхніх роботяг :)

Ну ще всякі кредити на житло, ціни на машини і т.п. - це вже реалії самої Польщі відносно реалій України.

Роботодавці, багато з вас готові піти на таке?

П.С. Основним страхом і стимулом для директора так вести бізнес був відкритий ринок праці. Поляки масово їхали на захід.
П.П.С Їздив мужик на мегані. Новому, але мегані :)

 Чувак, в 7-8 році, коли гроші в Україні лилися рікою(кредитні), теж росли соцстандарти постійно. До цього часу, в нас було б близько до того, що ти бачив тоді в Польщі.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

В мене теж є давнє питання до тутешніх роботодавців.
Чи відрізняється ваш прибуток в процентах від обороту підприємства від такого ж показника вашого колеги з західної Європи? Якщо так, то в яку сторону?
Дай обороти колег із заходу, я дам порівняння.
   
В мене теж є давнє питання до тутешніх роботодавців.
Чи відрізняється ваш прибуток в процентах від обороту підприємства від такого ж показника вашого колеги з західної Європи? Якщо так, то в яку сторону?

в мене податки такі смішні, що знайомі поляки плачуть коли чують, що можна віддати 5% від доходу і спати спокійно, правда специфіка роботи - практична відсутність витрати.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Дай обороти колег із заходу, я дам порівняння.
Питання не про обороти, а про відсоток прибутку, котрий іде в особисту кишеню газди.
Ви не в курсі, не спілкуєтесь із західними колегами? Якщо ви газда, а не просто пагаваріть.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

а нахуя вйобувати за 300-500 баксів? втрачати здоровя за лишню сотку баксів?

грошей в краіні нема тож підриємці і не можуть платити більше
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

в мене податки такі смішні, що знайомі поляки плачуть коли чують, що можна віддати 5% від доходу і спати спокійно, правда специфіка роботи - практична відсутність витрати.
Уточню все ж питання. Мова не про податки і видатки, мені цікаво, яка доля чистого прибутку підприємства іде в кишеню власника у нас, і, скажімо, в Данії чи Австрії.
   
в чем причина лени? народ херовый и действительно ленивый или просто считают, что на такую зп не стоит напрягаться? или еще какая причина? может организация труда не эффективная? ваше мнение?
ох ти і копнув питання питань
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Питання не про обороти, а про відсоток прибутку, котрий іде в особисту кишеню газди.
Ви не в курсі, не спілкуєтесь із західними колегами? Якщо ви газда, а не просто пагаваріть.
Мені легше стане, якщо я їх розпитаю? То їх справа.
   
Уточню все ж питання. Мова не про податки і видатки, мені цікаво, яка доля чистого прибутку підприємства іде в кишеню власника у нас, і, скажімо, в Данії чи Австрії.

в мене 75% мої з найманим працівником, яка є дружиною і 25% у найманого працівника, який син, що живе окремо
   
юх там

давайте сюди крутих доць і синочків, дам проект залізяки на 300 000 грн. і подивимось, хто і кого обійде
у технічній сфері всі блатні бігом тікають з роботи на менеджерські посади чи ще на якусь фігню, типу відділу постачання
:D  ну воні не дурні лізти в технічну сферу. В ній проблеми інші - зазвичай досвідчений "технар"  дуже швидко робить "ручкою" конторам в яких сидять "круті доці та синочки".
З іншого боку таких спеців небагато і їх з радістю чекають на "трохи вищі" зарплати і бонуси іноземні контори як ті що базуються тут так і за кордоном (кілька знайомих виїхало (із сім'ями) за рахунок наймачів  після піврічної роботи, в основному ІТ, але є навіть один будівельник ).  :-)o
   
в чем причина лени? народ херовый и действительно ленивый или просто считают, что на такую зп не стоит напрягаться? или еще какая причина? может организация труда не эффективная? ваше мнение?

лінивість - природжена властивість людини як такої
працюють більше чи менше виключно через зацікавленість у роботі

описані мною вище проблеми є універсальними, різниця лише у тому, що якщо ти про щось домовився з нашою людиною - це нічого не значить, бо він швидше за все не виконає свого зобов'язання, а якщо домовився десь у країнах з нормальним ставленням до роботи - він виконає свою роботу

у цьому основна відмінність

пс. за 10 років у Китаї бачу такий "прогрес": якщо раніше китайці працювали у режимі 24/7 майже весь рік, окрім осіннього та весняного фестивалю по мінімуму, то вже зараз і фестивалі по 10-14 днів, і відпустки (яких раніше просто не було), і відповіді через декілька днів
   
:D  ну воні не дурні лізти в технічну сферу. В ній проблеми інші - зазвичай досвідчений "технар"  дуже швидко робить "ручкою" конторам в яких сидять "круті доці та синочки".
З іншого боку таких спеців небагато і їх з радістю чекають на "трохи вищі" зарплати і бонуси іноземні контори як ті що базуються тут так і за кордоном (кілька знайомих виїхало (із сім'ями) за рахунок наймачів  після піврічної роботи, в основному ІТ, але є навіть один будівельник ).  :-)o

ті, з ким знайомий я, спокійно переходять у ФОП і мають спокій, а вже потім на дядю юх підуть працювати
   
Уточню все ж питання. Мова не про податки і видатки, мені цікаво, яка доля чистого прибутку підприємства іде в кишеню власника у нас, і, скажімо, в Данії чи Австрії.

всі бізнеси різні, нема середньої температури по палаті

просто різні схеми, для приклад у виробництві

на нашому ринку: береться товар (чи собівартість) + інтереси та "хотєлки" всіх зацікавлених осіб + податки = 2.5-3 "західних" ціни і це норма

на цивілізованому: є ціна продажу, від якої віднімаються витрати, податки і т.д. і там десь на дні можна знайти свій прибуток, який буде більшим чи меншим виключно в залежності від ефективності роботи
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Мені легше стане, якщо я їх розпитаю? То їх справа.
То нахіба тоді взагалі долучатись до розмови?
Думаю, всім прекрасно зрозуміло, до чого я веду з цим питанням.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

в мене 75% мої з найманим працівником, яка є дружиною і 25% у найманого працівника, який син, що живе окремо
Бачите, це не зовсім той випадок, котрий можна обговорювати. Ваш бізнес то практично внутрісімейна справа.
   
ті, з ким знайомий я, спокійно переходять у ФОП і мають спокій, а вже потім на дядю юх підуть працювати
Таких теж знаю  :)  а ті хто прийняли "релокейт" всі сімейні, старші діти вже раніше почали вчитися за кордоном.
Думаю як ФОП-и вони тут більше "піднімали", тож причина переїзду в чомусь іншому - може в якихось "туманних перспективах для дітей"   :-)o
   
Бачите, це не зовсім той випадок, котрий можна обговорювати. Ваш бізнес то практично внутрісімейна справа.

вибачайте, що є то є
я б взяв ще  одного - двох
але просто не має

чекаю поки підросте молодший чи племінники
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Добре. Нема відповіді на просте наче питання, переформулюю його зовсім прозоро.
Як думаєте, панове, в кого кращий апетит - в українського газди чи хоч би шведського? Низький рівень заробітків в Україні - це об'єктивна реальність економічної ситуації, чи газди могли б трохи попуститись на користь наймитів?
Свого часу, за власного газдування, фонд зарплат в мене складав максимум половину прибутку. Решта - моє, каюсь.колектиів невеликий, до десятка робітників.
   
Re: Вопрос к фупчикам-бизнесменам-работодателям

Добре. Нема відповіді на просте наче питання, переформулюю його зовсім прозоро.
Як думаєте, панове, в кого кращий апетит - в українського газди чи хоч би шведського? Низький рівень заробітків в Україні - це об'єктивна реальність економічної ситуації, чи газди могли б трохи попуститись на користь наймитів?
Як на мене, то могли би таки трохи попуститися
Але це моя (айтіштикова) особиста думка, яку я нікому не нав"язую
   
Добре. Нема відповіді на просте наче питання, переформулюю його зовсім прозоро.
Як думаєте, панове, в кого кращий апетит - в українського газди чи хоч би шведського? Низький рівень заробітків в Україні - це об'єктивна реальність економічної ситуації, чи газди могли б трохи попуститись на користь наймитів?
Свого часу, за власного газдування, фонд зарплат в мене складав максимум половину прибутку. Решта - моє, каюсь.колектиів невеликий, до десятка робітників.

то сколько зарабатывает собственник является по сути инвестиционной привлекательностью украины

и она крайне низкая

в первую очередь из за низких заработков собственника... они либо такие же либо чуть выше чем на западе но при этом риски на порядок выше
   
Як на мене, то могли би таки трохи попуститися
Але це моя (айтіштикова) особиста думка, яку я нікому не нав"язую


если отобрать заработки ахметова и распределить их на всех его рабочих то каждый получит +5-10 грн  к ЗП в месяц

)))

куда ему попускаться??
   
Добре. Нема відповіді на просте наче питання, переформулюю його зовсім прозоро.
Як думаєте, панове, в кого кращий апетит - в українського газди чи хоч би шведського? Низький рівень заробітків в Україні - це об'єктивна реальність економічної ситуації, чи газди могли б трохи попуститись на користь наймитів?
Свого часу, за власного газдування, фонд зарплат в мене складав максимум половину прибутку. Решта - моє, каюсь.колектиів невеликий, до десятка робітників.

газди усюди однакові
і зарплати диктує ринок
просто за більшої конкуренції і в газд витрат було більше, і прибутки б були менше, тобто ситуація виглядала б "чеснішою"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія