Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Які екзамени були в школах УРСР?

ФЗВ: Які екзамени були в школах УРСР? Нове

не знайшов в інтернеті.
може хтось пам'ятає?
по класах.

Останнє редагування: 1 листопада 2018 00:15:01 від pravda
   
не знайшов в інтернеті.
може хтось пам'ятає?
по класах.

В якому році, класі?
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

В пятому класі була математика і чи то диктант, чи то переказ
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

Ну ты спросил... Кто ж вспомнит то?
У меня в 84-м в десятом классе было 4 или 6 екзаменов по моему.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

5-10 класи
80-85 роки
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

Ну ты спросил... Кто ж вспомнит то?
У меня в 84-м в десятом классе было 4 или 6 екзаменов по моему.
так для того й запитав, що може хтось та згадає)
в 10-му точно не 4.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

У випускному в 10-му була фізика, алгебра з геометрією, українська мова диктант по моєму, або твір писали з української літератури, російська література, історія...


Останнє редагування: 8 січня 2018 17:18:40 від білий хорват
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

5 клас математика
6 клас російська мова виклад
7 клас математика
8 клас російська мова і література(твір) математика географія українська мові і література
9 клас іноземна мова математика
10 клас  російська мова і література (твір) математика письмово білогія хімія фізика історія українська мова і література
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

У випускному в 10-му була фізика, алгебра з геометрією, українська мова диктант по моєму, російська література, ...
диктант, то ще до старших класів. мову не вивчали в старших. міг бути твір.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

73 рік - 4 клас - диктант.
   
4 клас диктант, 5 клас математика, 6 клас математика і рус літ(чи переказ?), 7 клас 2 екзамени, здається рус література і математика, 8 клас - 4 екзамени, історія, рус література, математика і анатомія, 9 клас 2 екзамени - іноземна мова і географія, 10 клас: твір з російської ілтератури, математика, фізика, історія, хімія (чи біологія).
 Екзамени в інших республіках СССР, зокрема, в Росії, були виключно з 8 класу, в 9 не було, в 10 - 5 екзаменів. В Україні - як написав.   
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

диктант, то ще до старших класів. мову не вивчали в старших. міг бути твір.
Так твір. Точно, твір був, я писав на вільну тему.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

5-й клас - диктант з мови
6-й алгебра письмово і українська мова і література - усний
7-й - геометрія усно, переказ
8-й алгебра, українська, ми здавали німецьку (але то була спецшкола),  і ще щось (біологія)
9-й - два екзамени, швидше всього математика і література
10-й - усе. (6-7) іспитів:  твір, фізика,  хімія, біологія,  математика, іноземна
Якось так.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

Рус яз. Рус Лит, Лит республики, Математика, История. Физика. Вроде все.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

73 рік - 4 клас - диктант.

шо, з математики у вас не було екзамену?
в моєму 4-му був
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

4 клас диктант, 5 клас математика, 6 клас математика і рус літ(чи переказ?), 7 клас 2 екзамени, здається рус література і математика, 8 клас - 4 екзамени, історія, рус література, математика і анатомія, 9 клас 2 екзамени - іноземна мова і географія, 10 клас: твір з російської ілтератури, математика, фізика, історія, хімія (чи біологія).
 Екзамени в інших республіках СССР, зокрема, в Росії, були виключно з 8 класу, в 9 не було, в 10 - 5 екзаменів. В Україні - як написав.   
Це в російькій школі.
В Українскій - твір.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

9 клас 2 екзамени - іноземна мова і географія
я географію здавав в 8-му
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

В 5 класі математика усно. В 6 алгебра усно і російська мова диктант. В сьомому не пам'ятаю. В восьмому: алгебра, геометрія, фізика, російська і англійська усно  5 і 6 пом'ятаю точно 8 помоєму щось лишнє. Фізику точно здавали... І точно писали твір... 9, 10 я вже була в технікумі. Тре у мами попитать у неї ще мої табелі зберігаються :)
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

шо, з математики у вас не було екзамену?
в моєму 4-му був
Ні, то в 5- му.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

Ні, то в 5- му.

певно, у нашій школі було не як у всіх.
(129, Київ)
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

помню только один экзамен сочинение по русской литературе
остальное -провал в памяти
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

5 клас математика
6 клас російська мова виклад
7 клас математика

8 клас російська мова і література(твір) математика географія українська мові і література
9 клас іноземна мова математика
10 клас  російська мова і література (твір) математика письмово білогія хімія фізика історія українська мова і література

Экзамены были в 8-м и 10-м классе.

Для тех кому нужен был аттестат для Бурсы и для тек кому нужен был аттестат для ВУЗа.

Все.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

 список від сергініо напевне найбільше відповідає моїм спогадам.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

Экзамены были в 8-м и 10-м классе.
то на російських теренах.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

5-10 класи
80-85 роки
можу до 80-го

п'ятий клас - переказ (рос. мов та література)
зазначу одразу - українську мову в школі не вивчала. тільки літеатуру.
да й ту як переклад на рос. мову
шостий - диктант(рос.мова та література)
сьомий - не пам'ятаю
восьмий - щось накшталт випускних вісьмирічки
твір
алгебра, геометрія
історія
географія
і ще щось здається, може фізика

9клас -
твір точно був
що ще-не пам'ятаю

10 клас
твір
математика(вся, разом з тригонометрією)(письмовий)
фізика
хімія
англ. мова
історія, разом з новітньою та суспільствознавство м
біологія здається ще була
десь так
давно було
триста лет тому назад(с)

   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

всім дякую)
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?
Svitlana Bykova

4 клас - диктант і математика
5 клас - ізложеніє(як це буде укр?)і математика
6 клас - русмова по білетах (закінчення предмету)
7 клас - русліт, географія, фізика
8 клас - 4 чи 5 екзаменів по всіх осн.предметах

я не пам"ятаю точно, бо в узбекистані відмінників звільняли від екзаменів
я здавала лише у 4 класі, бо майже рік провела по лікарнях, потім у 6 класі - випадково, прийшла книжки здавати та повболівати за клас - а вчителька мене всадила писати замість своєї доньки, яка типу щось зробила зі своєю рукою і не могла писати - "свєта, посидь поруч, віка тобі буде диктувати, а ти писатимеш" - а потім така "ой, а раптом комісія, а у нас на 1 людину більше - вікочко, біжи до лікаря, свєта напише..." - БЛД ЯК ЖЕ мені тоді хотілося написати на трояк.... Але довелося писати як завжди на 5/5
і у 8 класі - бо у мене за поведінку з величезними труднощами натягнули 4 - тож довелося йти разом з усіма і підтверджувати свої п"ятірки

а в україні в 1988 році - твір, фізика, математика - і це був перший рік, як мені розповідали, коли НЕ ТРЕБА було здавати 5-6 екзаменів, а можна було обрати три на вибір. Бо у нас ще стояла географія, хімія і новітня історія
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

Экзамены были в 8-м и 10-м классе.

Для тех кому нужен был аттестат для Бурсы и для тек кому нужен был аттестат для ВУЗа.

Все.
То після 86...
   
не знайшов в інтернеті.
може хтось пам'ятає?
по класах.
90 рік Шахівська середня школа, фізика, алгебра. Інше не пам'ятаю. Але в житті практично не знадобилося, школи були совково відсталі від віянь часу та потреб суспільства.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

виходить так, що в різних школах були різні іспити. маю на увазі невеликий період 80-85рр.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

виходить так, що в різних школах були різні іспити. маю на увазі невеликий період 80-85рр.
Ні, просто багато часу пройшло і трохи позабувалося.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

Ні, просто багато часу пройшло і трохи позабувалося.
тоді полінувались подивитись або не зберегли табелі)
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

Помню, в 10-м классе была химия экзаменом. Мне нужно было добыть водород. Кинул в пробирку с кислотой кусочек лития, заткнул пальцем, там все бурлит кароче, выделяется водород… Подхожу к столу экзаменаторов — а там наша химичка и директриса на свою беду зашла глянуть, как экзамен проходит. Вот, говорю, получил водород — показываю заткнутую пальцем бурлящую пробирку. А как доказать, что это именно водород? — спросила вдруг любознательная директриса. Да просто, — ответил я, взял горелку с соседнего стола, притащил ее к ним, и убрал палец с пробирки. Полыхнуло зачетно… как из огнемета, на метр пламя вырвалось, и все на директрису полетело. Но директриса молодца — сказала, что мне надо 5 ставить, доказал бля, шо водород таки!

А еще было обществоведение, математика и сочинение и что-то еще — там без эксцессов все прошло
   
я географію здавав в 8-му
+
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

4 клас диктант, 5 клас математика, 6 клас математика і рус літ(чи переказ?), 7 клас 2 екзамени, здається рус література і математика, 8 клас - 4 екзамени, історія, рус література, математика і анатомія, 9 клас 2 екзамени - іноземна мова і географія, 10 клас: твір з російської ілтератури, математика, фізика, історія, хімія (чи біологія).
 Екзамени в інших республіках СССР, зокрема, в Росії, були виключно з 8 класу, в 9 не було, в 10 - 5 екзаменів. В Україні - як написав.   

Це правда, що в Росії екзамени були тільки у випускних класах (8 та 10)  В Україні були, починаючи з 4 (пізніше з 5) кожного року, незалежно від мови навчання.
Пам"ятаю, що у 11(10) (1966 рік) класі на випускних був твір російською незалежно від мови навчання. Українська література була усним. Математика (алгебра, геометрія, тригонометрія) письмово, хімія, історія та суспільствознавство, фізика - всі усно. Для 11-х - виробниче навчання. От про біологію не пам"ятаю.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

математика, фізика, українська, хімія...
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

Ні, просто багато часу пройшло і трохи позабувалося.

В цей період старша школа почала спеціалізуватися за предметами, що вивчаються поглиблено. Тому і невипускні екзамени були з різних предметів. Але випускні - набір один і той же.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

Экзамены сдавали в кажном классе начиная с пятого года с 77-го по моему.
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

от пам'ятаю англійську в 9-му, а другий - як відрізало
   
Re: ФЗВ - які екзамени були в школах УРСР?

от пам'ятаю англійську в 9-му, а другий - як відрізало

В "англійських" (англійська з першого класу) школах англійську складали у 8-му (випускному). Мені повезло - в 9-му складали географію зарубіжних країн (економічну) ) англійською (вчителька знала англійську і читала цілий рік географію англійською. :) Ото мУка була.  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія