Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харьков украинско-патриотичный город говорите? Ню-ню...

Харьков украинско-патриотичный город говорите? Ню-ню...

Ко мне супруга приехала, не была в Харькове 2 года. Едем мы сегодня по Сумской вверх, и где-то в районе Оперного она мне и говорит, слушай, вот в Черновцах буквально на каждой машине флажок, если не украинский, то евросоюза, а тут ты со своим украинским как одиночка в стае волков, одна вата. НИ ОДНОГО флажка у встречных.
Я как то не обращал внимания, а тут стал смотреть и действительно, на 50 встреченных автомобилей был один флажок у едущей навстречу десятки.
Причем я еще помню, что буквально год назад ситуация была другая - был один флажок на 5 машин, не меньше, а сейчас... :(

По ходу патриотизма осталось с гулькин хрен. Заебали всех парашенки/гроси/тимошенки, вся эта хитрожопая когорта, и прочая свистопляска. Как-то так. Грустно все это.
   
Re: Харьков украинско-патриотичный город говорите? Ню-ню...

Абсолютну більшість тих прапорців роздавали водіям активісти "на халяву". Старі обтріпалися, а на новий жаба душить.
А взагалі масовка в Харкові сповідує цинічно-барижний світогляд і дуже кічиться з цього.
Тут не ватність домінує, а підхід "а шо мнє с етава будєт?".
   
Абсолютну більшість тих прапорців роздавали водіям активісти "на халяву". Старі обтріпалися, а на новий жаба душить.
Я обошел весь авторынок на Ландау, пока флажок в новую машину нашел. Нет в киосках, бо "нема спроса". Так вот.
Да, возможно не столько вата, сколько "похуисты".
   
угу. є таке. кількість прапорців зменшилась. не думаю шо це через зменшення патріотизму
   
Я їздив із прапорцем у 2013-2014.
Потім прапорці повісили усі, а я зняв.

Але у подорожах обов'язковий атрибут.

   
Re: Харьков украинско-патриотичный город говорите? Ню-ню...

Абсолютну більшість тих прапорців роздавали водіям активісти "на халяву". Старі обтріпалися, а на новий жаба душить.
А взагалі масовка в Харкові сповідує цинічно-барижний світогляд і дуже кічиться з цього.
Тут не ватність домінує, а підхід "а шо мнє с етава будєт?".

харків - місто торговців і клерків
   
Re: Харьков украинско-патриотичный город говорите? Ню-ню...

харків - місто торговців і клерків

Зара будь-яке місто таке.
   
Re: Харьков украинско-патриотичный город говорите? Ню-ню...

Це правда - про Черновцы?
Бо на Закарпатье, к примеру, никаких флагов и флажков нет.
(Не считая всем известных).
Я зимой поошлой снял с зеркала внутри - обтрепался

Останнє редагування: 29 листопада 2017 16:12:00 від Олег
   
Re: Харьков украинско-патриотичный город говорите? Ню-ню...

Зара будь-яке місто таке.

та хуй там
луганськ теж?
   
Ко мне супруга приехала, не была в Харькове 2 года. Едем мы сегодня по Сумской вверх, и где-то в районе Оперного она мне и говорит, слушай, вот в Черновцах буквально на каждой машине флажок, если не украинский, то евросоюза, а тут ты со своим украинским как одиночка в стае волков, одна вата. НИ ОДНОГО флажка у встречных.
Я как то не обращал внимания, а тут стал смотреть и действительно, на 50 встреченных автомобилей был один флажок у едущей навстречу десятки.
Причем я еще помню, что буквально год назад ситуация была другая - был один флажок на 5 машин, не меньше, а сейчас... :(

Представники фанатських груп Kharkiv City Patriots і донецького The Club  і організації націоналістів «Національний корпус»  зупинили автобус "Шахтаря", щоб поговорити з футболістами про незрозумілу позицію клубу щодо війни на Донбасі та те, що футболісти не взяли участь в акції "Мій тато – герой!".
Під час розмови з ультрас футболіст Тарас Степаненко пообіцяв підтримати воїнів АТО в найближчому матчі. Інший гравець - Андрій Пятов розповів, що гравці "Шахтаря" багато допомагають українським військовим, але роблять це не публічно.
Однак ультрас поставили команді ультиматум: "Не підтримаєте нашу армію – будете грати в Донецьку".

Для довідки- Нацкорпус був заснований на основі легендарного Чорного Корпусу, який навів у Харкові порядок... тобто переважно харків'янами. Як і його голова Білецький- він теж харків'янин

По ходу патриотизма осталось с гулькин хрен. Заебали всех парашенки/гроси/тимошенки, вся эта хитрожопая когорта, и прочая свистопляска. Как-то так. Грустно все это.

Це тут ні до чого , хитрожопий ти ольгинець чи сепар... Іди на хер, тварюко кацапська
   
Re: Харьков украинско-патриотичный город говорите? Ню-ню...

Если год назад флажки были, а сейчас их нет, значит, город отстояли и можно расслабиться.
   
чего вы ждете от Кернаса и Добкина

все бюджетное выполняет их приказы
а не бюджетное арендует у них землю
   
Патріотизм в прапорцях виміряється?  ;o
А думав в кілограмах рошену :beach:
   
Ко мне супруга приехала, не была в Харькове 2 года. Едем мы сегодня по Сумской вверх, и где-то в районе Оперного она мне и говорит, слушай, вот в Черновцах буквально на каждой машине флажок, если не украинский, то евросоюза, а тут ты со своим украинским как одиночка в стае волков, одна вата. НИ ОДНОГО флажка у встречных.
Я как то не обращал внимания, а тут стал смотреть и действительно, на 50 встреченных автомобилей был один флажок у едущей навстречу десятки.
Причем я еще помню, что буквально год назад ситуация была другая - был один флажок на 5 машин, не меньше, а сейчас... :(

По ходу патриотизма осталось с гулькин хрен. Заебали всех парашенки/гроси/тимошенки, вся эта хитрожопая когорта, и прочая свистопляска. Как-то так. Грустно все это.
Патриотизм он не флажками измеряется, флажок с вышиванкой не есть признак патриота.
   
харків - місто торговців і клерків

а еще студентов и блядей студенток.
   
Це тут ні до чого , хитрожопий ти ольгинець чи сепар... Іди на хер, тварюко кацапська
В хуй меня поцьомкай, чмошник ебаный "псевдопатриотичный".

Если год назад флажки были, а сейчас их нет, значит, город отстояли и можно расслабиться.
Может и так. А может и ссыться кое-кто. В 15-м пару машин кислотой залили, пару сожгли - многие поснимали.

Про Черновцы - именно так. С флажками практически ВСЕ машины. Или Украина, или ЕС, или два сразу.
   
Та дійсно що то за патріот без прапорця на машині....

Останнє редагування: 29 листопада 2017 17:12:45 від Francaise
   
В хуй меня поцьомкай, чмошник ебаный "псевдопатриотичный".



Кацап зовсім єбанувся. І чого модери ФУПу терплять цю нечисть на форумі?

Останнє редагування: 29 листопада 2017 16:43:44 від S.Brandt
   
Кацап зовсім єбанувся. І чого модери ФУПу терплять цю нечисть на форумі?
Я тебе уже сказал, куда тебе сходить? Какого х.я ты еще здесь, быдлятко?
   
Re: Харьков украинско-патриотичный город говорите? Ню-ню...
Ama



нацкорпуса не вистачає, цьому читачу пику би набити,
це сьогодні у метро, прихильник шедеврів Фьодора Бєрєзіна (дуже кортить матюкнутися)
   
По ходу патриотизма осталось с гулькин хрен. Заебали всех парашенки/гроси/тимошенки, вся эта хитрожопая когорта, и прочая свистопляска.

а яким боком патріотизм до парашенків, гросі, тимосі?
чи ви любите чи не любите свою батьківщину в залежності від того, хто біля керма?
то це по-іншому називається, а не патріотизм.
   
Про прапори в тему:
"А в нас украли Україну". (Ю.Сегеда)
Хотіли випростати спину.
А в нас украли Україну,
Поклали на рахунки в банки,
Розвішали нові фіранки –
Жовто-блакитні прапори,
Червоні – в скрині, до пори.
Хоча кому яка різниця,
Що там на щоглі майориться?
 Новий костюм – старий вертеп.
 І був совдеп, і є совдеп.
 Хоч прапори здіймай до хмари,
 Під саму шию шаровари,
 На лобі тризуб намалюй –
 І був холуй і є холуй.
 Чи двохголового орла
 У центрі кожного села
 Постав на радість «господіну»,
 І доклюєте Україну.
 А ми ж так вірили наївні,
 Що заспівали треті півні,
 Що зникла давня чортівня,
 Діждали пресвятого дня,
 Відродження і різні штучки,
 Стояли, взявшися за ручки:
 Це ж від Луганська і до Львова
 Держава! Воля! Слава! Мова!
 Хотіли вилізти з ярма.
 А де ж та правда? А нема.
 Бо ті, що розпинали Стуса,
 Козацькі запустили вуса,
 Навчились українських слів
 І записались до хохлів.
 А ті, що проклинали Бога,
 Сьогодні підпилявши роги,
 Ідуть, ховаючи хвости,
 До церкви слинити хрести.
 Народу злидні та дірки,
 А їм фортуни та зірки,
 Із награбованих грошей
 Дають на храм і на музей…
 Як і тоді, щодня, щодня –
 Брехня, брехня, брехня, брехня…
 Хотіли вилізти з ярма.
 А де ж та правда? А нема.
Хотіли випростати спину,
А в нас украли Україну.
 :pofig:
(Вірш не мій отож не бийте ногами)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія