Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

следишь??? зачем??? охуеть! повторяю - ты никто и звать тебя никак

Тебя ебнуло или нажрался? Ты ко мне сам в личку строчил, интересовался, поскольку брат моей жены в Доминикане 20+ лет живет.

Кто я и что я, знает пол форума. Кто ты, не знает никто...:)

   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?
nik

Тебя ебнуло или нажрался? Ты ко мне сам в личку строчил, интересовался, поскольку брат моей жены в Доминикане 20+ лет живет.

Кто я и что я, знает пол форума. Кто ты, не знает никто...:)

тебе??? это было вайлд кет, нет? давай пруф
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Я була недавно в Україні і в принципі, якщо є гроші і якщо навчитися ігнорувати реал і сворити свій міні-світок-острівок, то там жити можна. Тому розумію Турчинова із Славом і я навіть рада, що є такі підприємці, які продовжують працювати та заробляти статки.  І залишатися в Україні. Просто Слав і Турчинов не можуть рівняти всіх по собі, тому що вони - винятки.  Молоді, простим людям у даних умовах ловити нічого і хто зна, що буде далі. Навіть політичної стабільності нема, я вже не кажу за економічну. Потенціал величезний, але що українці зробили з тим потенціалом за останні 20 років (без нас, ковбасників), всім видно. Тому голосують ногами, as we speak, і за тільки за останній рік виїхали десятки тисяч, якщо не більше.
а де простим людям легко і затишно зараз? Тут також потрібно вчитись ігнорувати реал тому що депресняк буде, і через одного на третьому на психотропіках все рівно. Але ігнорують по різному, хто розчиняється в роботі, хто в гаджетах та магазинах,  а хто дозу розрахувати не може. Такі часи.
   
тебе??? это было вайлд кет, нет? давай пруф

Мне, в старый ник. :) Он самый, Виталик.
   
Мбугага!!! :gigi:

Дуже люблю такі  гілочки! ;)

В них, як в дзеркалі відображаєцця  натура манюпаса!

   
Мбугага!!! :gigi:

Дуже люблю такі  гілочки! ;)

В них, як в дзеркалі відображаєцця  натура манюпаса!

Заценил, сцуко, единство и борьбу противоположностей? Старое доброе "предатель растленная личность отщепенец наймит закордонных центров приспешник сионизма украинский буржуазный националист еще и еврей наверное" со смутными сомнениями - а вдруг они умнее? :)
   
Мне, в старый ник. :) Он самый, Виталик.
=============================


Ну, млинець, прямо  класика:

   
Заценил, сцуко, единство и борьбу противоположностей? Старое доброе "предатель растленная личность отщепенец наймит закордонных центров приспешник сионизма украинский буржуазный националист еще и еврей наверное" со смутными сомнениями - а вдруг они умнее? :)
===========================

Тю, та я вже  цим  насолоджуюсь  років з десять, мабуть! :shuffle:

Не  порозумнішали нітрохи в цьому плані!

Дехто з таких "критиків", правда, вже або сам "здриснув" та "зрадив"  або  діток своїх  відправив  вчитися! :weep:
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?
nik

===========================

Тю, та я вже  цим  насолоджуюсь  років з десять, мабуть! :shuffle:

Не  порозумнішали нітрохи в цьому плані!

Дехто з таких "критиків", правда, вже або сам "здриснув" та "зрадив"  або  діток своїх  відправив  вчитися! :weep:



 :gigi:
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Никто не предатель.  Человек сам выбирает где ему комфортно жить.  И его семье. В Донецке тоже есть некоторые личности, которые считают, что те кто уехал предали свой регион.

Вообще забывайте, что такое национальные государства. В мире все больше и больше будут рулить транснациональные корпорации.  Границы стираются
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

так шо решили?

паны - говно, потому и едут шукать кращого пана
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?
nik

Никто не предатель.  Человек сам выбирает где ему комфортно жить.  И его семье. В Донецке тоже есть некоторые личности, которые считают, что те кто уехал предали свой регион.

Вообще забывайте, что такое национальные государства. В мире все больше и больше будут рулить транснациональные корпорации.  Границы стираются

глас вопиющего в пустыне... все , кто уехал - враги пляць  :X


   
глас вопиющего в пустыне... все , кто уехал - враги пляць  :X


====================================

Ну а як ти хотів? ;)
Поїхали " в більш комфортні  умови" там де "більше платять" B-) - як  за  це  не будеш  ненавидіти, га? :gigi:

Ні, щоб  залишитися та бути "патріотом" та "страждати", як  всі. :weep:

 

Останнє редагування: 19 листопада 2017 06:36:47 від Blokh
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?
nik

====================================

Ну а як ти хотів? ;)
Поїхали " в більш комфортні  умови" там де "більше платять" B-) - як  за  це  не будеш  ненавидіти, га? :gigi:

Ні, щоб  залишитися та бути "патріотом" та "страждати", як  всі. :weep:




 :weep:
   
Турч-пан  знаменитий, звісно! :super:
Якби ще  розказав, як  у нього той бізнес опинився! :lol:
   
Турч, а правда, розкажи  секрет, як  досягти  успіху в  Україні!
Поділись секретом!

П.С. Недовго мені, видно на форумі  залишилося! B-)
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Заценил, сцуко, единство и борьбу противоположностей? Старое доброе "предатель растленная личность отщепенец наймит закордонных центров приспешник сионизма украинский буржуазный националист еще и еврей наверное" со смутными сомнениями - а вдруг они умнее? :)

 :facepalm1: Наче ви профілактика не знаєте
   
я б може поїхала тільки в Штати, в берегову Каліфорнію. якби без кредитів могла купити хороший будинок в хорошому місці, машину i т.д. і щоб не треба було на роботу ходити.
хоча, можна піти косметологом працювати, а з часом свій косметологічний кабінет відкрити. але ніби в штатах треба їхній диплом мати.
сестра каже, що в них масажист коштує 100$/год. я вмію робити іспанський масаж - лімфодренажний, на підтяжку м"язового корсета. але тільки обличчя.

але в реалі не поїду, тому що тут дуже мало обов'язкових виплат. тобто, якщо треба себе обмежити в споживанні, то можна символічною сумою обходитися.
тут шара і комунальні, і податки, і медицина. дитсадки, спорт і танцювальні секції для дитини, няні, хатні робітниці, садівники, різноробочі.
якщо в жирні роки нормально заробив, то зараз можна сидіти, бомки бити.
а працювати не на себе не хочу. і не буду.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

я б може поїхала тільки в Штати, в берегову Каліфорнію. якби без кредитів могла купити хороший будинок в хорошому місці, машину i т.д. і щоб не треба було на роботу ходити.
хоча, можна піти косметологом працювати, а з часом свій косметологічний кабінет відкрити. але ніби в штатах треба їхній диплом мати.
сестра каже, що в них масажист коштує 100$/год. я вмію робити іспанський масаж - лімфодренажний, на підтяжку м"язового корсета. але тільки обличчя.

але в реалі не поїду, тому що тут дуже мало обов'язкових виплат. тобто, якщо треба себе обмежити в споживанні, то можна символічною сумою обходитися.
тут шара і комунальні, і податки, і медицина. дитсадки, спорт і танцювальні секції для дитини, няні, хатні робітниці, садівники, різноробочі.
якщо в жирні роки нормально заробив, то зараз можна сидіти, бомки бити.
а працювати не на себе не хочу. і не буду.

Отримати диплом косметолога чи масажиста неважко. Курси стільки-то годин і вперед. Але на цьому великих грошей не заробити, тим більше якщо брати у кредит будинок. До того ж, треба знати мову, щоб відвідувати курси та спілкуватися з клієнтами. В Канаді масаж за годину трохи менше ніж сто доларів, але хороші масажисти заробляють непогані гроші, якщо у них є клієнти, тому що масаж включений у більшість приватних страховок. І головне - треба мати дозвіл на проживання, щоб жити і працювати легально.
   
В тому то і фокус, у 95% жирних років ніколи толком не було. За всі 26 років.
   
Отримати диплом косметолога чи масажиста неважко. Курси стільки-то годин і вперед. Але на цьому великих грошей не заробити, тим більше якщо брати у кредит будинок. До того ж, треба знати мову, щоб відвідувати курси та спілкуватися з клієнтами. В Канаді масаж за годину трохи менше ніж сто доларів, але хороші масажисти заробляють непогані гроші, якщо у них є клієнти, тому що масаж включений у більшість приватних страховок. І головне - треба мати дозвіл на проживання, щоб жити і працювати легально.
я дивилася вже. коледж в Санта-Моніці. асошіейтед дігрі ін косметолоджі отримуєш по закінченні.
сестра мене постійно кличе. якось по приїзду статус можна змінити. вони знають такого лоєра, який цим займається.
але я так не хочу. подивлюся, може куплю дуплекс в їхньму місті (домашній американський курорт, берегове містечко в флоріді, в панамській затоці), там з квітня по жовтень сезон, здають 1000$/тиждень. з квітня по жовтень здавати, а в цей час жити в Україні, а в холодні місяці - там.
   
я б може поїхала тільки в Штати, в берегову Каліфорнію. якби без кредитів могла купити хороший будинок в хорошому місці, машину i т.д. і щоб не треба було на роботу ходити.
хоча, можна піти косметологом працювати, а з часом свій косметологічний кабінет відкрити. але ніби в штатах треба їхній диплом мати.
сестра каже, що в них масажист коштує 100$/год. я вмію робити іспанський масаж - лімфодренажний, на підтяжку м"язового корсета. але тільки обличчя.

але в реалі не поїду, тому що тут дуже мало обов'язкових виплат. тобто, якщо треба себе обмежити в споживанні, то можна символічною сумою обходитися.
тут шара і комунальні, і податки, і медицина. дитсадки, спорт і танцювальні секції для дитини, няні, хатні робітниці, садівники, різноробочі.
якщо в жирні роки нормально заробив, то зараз можна сидіти, бомки бити.
а працювати не на себе не хочу. і не буду.
================

Яка  кровожерлива мишка! :gigi:

НЕ треба бомків бити! За що ти їх так?

П.С. А хто чи що це таке? B-)
   
================

Яка  кровожерлива мишка! :gigi:

НЕ треба бомків бити! За що ти їх так?

П.С. А хто чи що це таке? B-)
московитською - 'баклуши бить', 'груши околачивать'.
   
московитською - 'баклуши бить', 'груши околачивать'.
========================

А, а я думав... :shuffle:  :gigi:

Спасибі за  розяснення, добра мишко! :air_kiss:  :first_mov:

Пригадався бородатий анекдот про  дипломатичний прийом   англійської королеви у СРСР.

"Англійська королева відмовилася куштувати груші  на банкеті в честь прийому
 після того, як взнала чим їх околачують!" ;)

Останнє редагування: 19 листопада 2017 07:26:31 від Blokh
   
звичайно, що в такому ареалі жити приємніше, ніж в українському селі. але ж та хатка 15М$ коштує, зараза. :gigi:

   
========================

А, а я думав... :shuffle:  :gigi:

Спасибі за  розяснення, добра мишко! :air_kiss:  :first_mov:
:-B
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

я дивилася вже. коледж в Санта-Моніці. асошіейтед дігрі ін косметолоджі отримуєш по закінченні.
сестра мене постійно кличе. якось по приїзду статус можна змінити. вони знають такого лоєра, який цим займається.
але я так не хочу. подивлюся, може куплю дуплекс в їхньму місті (домашній американський курорт, берегове містечко в флоріді, в панамській затоці), там з квітня по жовтень сезон, здають 1000$/тиждень. з квітня по жовтень здавати, а в цей час жити в Україні, а в холодні місяці - там.

В прибережній Каліфорнії ціни на житло захмарні.
   
звичайно, що в такому ареалі жити приємніше, ніж в українському селі. але ж та хатка 15М$ коштує, зараза. :gigi:


=====================

Бери, не думай, не пожалкуєш! :gigi:


"Будет только дорожать!"(ц) :facepalm1:
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

звичайно, що в такому ареалі жити приємніше, ніж в українському селі. але ж та хатка 15М$ коштує, зараза. :gigi:

Показати зображення...Показати зображення...Показати зображення...

15?  ;o

Шось занадто дешево
   
15?  ;o

Шось занадто дешево
тут дивись
http://www.christiesrealestate.com/eng/sales/detail/170-l-47-f1612161640700002/530-leslie-ln-beverly-hills-ca-90210

на рахунок захмарної вартості життя знаю - друг в Беверлі Хілз живе.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

тут дивись
http://www.christiesrealestate.com/eng/sales/detail/170-l-47-f1612161640700002/530-leslie-ln-beverly-hills-ca-90210

на рахунок захмарної вартості життя знаю - друг в Беверлі Хілз живе.

Вже скинули ціну 13.8 м.
https://www.zillow.com/homes/530-Leslie-Ln-Beverly-Hills,-California,-90210-United-States_rb/

Бери не думай  :laugh:
Місце шикарне
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

тут дивись
на рахунок захмарної вартості життя знаю - друг в Беверлі Хілз живе.

Життя в принципі не таке вже і захмарне, але житло захмарне
   
Вже скинули ціну 13.8 м.
https://www.zillow.com/homes/530-Leslie-Ln-Beverly-Hills,-California,-90210-United-States_rb/

Бери не думай  :laugh:
Місце шикарне
та да. от вже думаю, пора візу робити і валізу пакувати. :beach:
   
та да. от вже думаю, пора візу робити і валізу пакувати. :beach:
=========================

Мишка-зрадниця! :gigi:  :tongue:
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

та да. от вже думаю, пора візу робити і валізу пакувати. :beach:

А друг мабуть Вова Клічко?  :D
   
Вже скинули ціну 13.8 м.
https://www.zillow.com/homes/530-Leslie-Ln-Beverly-Hills,-California,-90210-United-States_rb/

Бери не думай  :laugh:
Місце шикарне
то видно ціна для іноземців.
Christie's International Real Estate provides an extraordinary level of expertise, care, and consideration for all of your international luxury real estate requirements. London Office: + 44 20 3824 1951 New York Office: +1 877 745 5574 Hong Kong Office: +852 5808 7680

о, вау! нарешті я визначилась який диван мені біля каміну треба. бо звичайна софа чи куток - не то пальто. лямпа така вже є. камін правда в класичному оформленні.
   
А друг мабуть Вова Клічко?  :D
та нє, звичайний хлоп. там наші кияни спа-салон відкрили, то він там адміністратором.
   
=========================

Мишка-зрадниця! :gigi:  :tongue:
:laugh:
я до речі, тих хто в другі країни поїхав, зрадниками не вважаю. херня якась. зрадити можна тільки близьких людей, друзів. бо так можна і тих, хто з рідного села чи міста поїхав зрадниками називати.
   
Re: Те, кто уезжает из Украины - предатели или умные?

Судя по ФУПу такое ощущение, что только при наличие справки 7-Б. Впускют, хотя у некоторых она все таки липовая B-)

Останнє редагування: 19 листопада 2017 08:00:36 від pastor68
   
:laugh:
я до речі, тих хто в другі країни поїхав, зрадниками не вважаю. херня якась. зрадити можна тільки близьких людей, друзів. бо так можна і тих, хто з рідного села чи міста поїхав зрадниками називати.
=================================

Та  то я підколюю, щоб бути в тренді  гілочки! :scenic:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія