Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДТП у Харкові

Re: ДТП у Харкові

дай ссылочку на правило стартования, что бы понять, о чем ты

світло16.7

Якщо сигнал регулювальника або зелений сигнал світлофора дозволяють одночасно рух трамвая і нерейкових транспортних засобів, трамваю надається перевага незалежно від напрямку його руху.


Останнє редагування: 22 жовтня 2017 01:21:56 від pelfor
   
Re: ДТП у Харкові
v10

Га є запис для туарега з основного світлофора ?
я уже писал. схема переключения сигналов для автомобилей на том светофоре типична для харькова. полностью синхронное включение желтого и жето-красного, потом синхронно красный и зеленый соотвественно. поэтому по тому светофору можно однозначно поределить состояние перпендикулярного ему.

надо было видео снять...
   
Re: ДТП у Харкові

он ее должен был видеть еще до того, как рванул с места в карьер, набрав за считанные мгновения 30-40 км/час

Нє должен. Є фізика і фізіологія сприйняття, а також час на реакцію. Це так само, як воділа не врахував дорожню, б***ь, обстановку і збив раптово вибігшого на дорогу пєшика. Ну не реальні це речі, а фізика процесу не дозволяє миттєво зупинити авто, про що наші пєшики в масі не здогадуються.
   
Re: ДТП у Харкові

я уже писал. схема переключения сигналов для автомобилей на том светофоре типична для харькова. полностью синхронное включение желтого и жето-красного, потом синхронно красный и зеленый соотвественно. поэтому по тому светофору можно однозначно поределить состояние перпендикулярного ему.

надо было видео снять...

Отже на перехресті організовано рух із відповідним розміщенням дорожньої розмітки, знаків та світлофорів....
   
Re: ДТП у Харкові
v10

світло16.7

Якщо сигнал регулювальника або зелений сигнал світлофора дозволяють одночасно рух трамвая і нерейкових транспортних засобів, трамваю надається перевага незалежно від напрямку його руху.
а трамвай то за что? или туарег и его тоже того? :weep:
   
Re: ДТП у Харкові

я вообще про то, что даже если он ее видел в момент своего старта, когда он еще мог остановиться, он не имел возможности оценить ее скорость.

потом, конечно, там секунда у него и была, я думаю, он даже п***а не успел сказать)

Угу, згоден
   
Re: ДТП у Харкові

он ее должен был видеть еще до того, как рванул с места в карьер, набрав за считанные мгновения 30-40 км/час

у тебя какой опыт вождения?

я тебе скажу по своему 33 летнему,
ночью скорость определяется значительно хуже, чем днем, ты видишь фары, а мозг твой рассчитывает время подъезда фар интуитивно, по стандартным в данном месте и в данное время скоростям.
допустим, он увидел машину, тормозящую на светофоре, а за ней фары еще одной машины.
я, честно, тоже бы посчитал, что вторая машина тоже остановится и даже не предположил бы, что она летит 120 и продолжит лететь на красный
   
Re: ДТП у Харкові

а трамвай то за что? или туарег и его тоже того? :weep:

Мені всі не хочеться копіпастити - але можу дати посилання починаючи з самого початку
   
Re: ДТП у Харкові

у тебя какой опыт вождения?

я тебе скажу по своему 33 летнему,
ночью скорость определяется значительно хуже, чем днем, ты видишь фары, а мозг твой рассчитывает время подъезда фар интуитивно, по стандартным в данном месте и в данное время скоростям.
допустим, он увидел машину, тормозящую на светофоре, а за ней фары еще одной машины.
я, честно, тоже бы посчитал, что вторая машина тоже остановится и даже не предположил бы, что она летит 120 и продолжит лететь на красный

І тут згоден
   
Re: ДТП у Харкові

світло16.7

Якщо сигнал регулювальника або зелений сигнал світлофора дозволяють одночасно рух трамвая і нерейкових транспортних засобів, трамваю надається перевага незалежно від напрямку його руху.

так лексус трамвай что ли?)))
   
Re: ДТП у Харкові

так лексус трамвай что ли?)))
Вам усі пунки з світлофором зацитувати ? то я відішлю до гугла.
   
Re: ДТП у Харкові
h2o

Нє должен. Є фізикаі фізіологія сприйняття. А також час на реакцію. Це так само, як воділа не врахував дорлжню, б***ь, обстановку і збив раптово вибвгшого на дорогу пєшика. Ну не реальні це речі, а фізика процесу не дозволяє миттєво зупинити авто, про що наші пєшики в масі не здогадуються.
не верю
скорей неверно определил ее скорость
или думал, что она затормозит
в общем, хотел проскачить
знаю я таких резких водил и как они ездят
ничем не лучше одолбаных малолеток

но по-любому, нужна нормальная экспертиза, а не мантра  "рафик ниучем невиноват"  :facepalm1:


   
Re: ДТП у Харкові

не верю
скорей неверно определил ее скорость
или думал, что она затормозит
в общем, хотел проскачить
знаю я таких резких водил и как они ездят
ничем не лучше одолбаных малолеток

но по-любому, нужна нормальная экспертиза, а не мантра  "рафик ниучем невиноват"  :facepalm1:
:facepalm1:  :weep: Проскочити на своє законне зелене світло  :lol:
   
Re: ДТП у Харкові
h2o

:facepalm1:  :weep: Проскочити на своє законне зелене світло  :lol:
да! зеленый или красный тут уже роли не играют
главное видел или нет
   
Re: ДТП у Харкові

Новий термін - "основний світлофор:weep:
На що тільки не йдуть відмазувачі ТП.

цікаво, хто вам дебілам права видав

йди читай ДСТУ - 4092-2002



Останнє редагування: 22 жовтня 2017 01:34:59 від DFMB
   
Re: ДТП у Харкові

не верю
скорей неверно определил ее скорость
или думал, что она затормозит
в общем, хотел проскачить
знаю я таких резких водил и как они ездят
ничем не лучше одолбаных малолеток

но по-любому, нужна нормальная экспертиза, а не мантра  "рафик ниучем невиноват"  :facepalm1:

Пару сторінок назад давали математику з геометрією. Не було там варіантів зреагувати.
Ти сам за кермом іздиш?
   
Re: ДТП у Харкові
h2o

Пару сторінок назад давали математику з геометрією. Не було там варіантів зреагувати.
Ти сам за кермом іздиш?
права с 16-ти лет
и я тем доморощенным экспертам , определяющим скорость по секундам в видеоролике, не особо бы доверял
   
Re: ДТП у Харкові
v10

так лексус трамвай что ли?)))
а ему что, еще и зеленый одновременно загорелся? :weep:
   
Re: ДТП у Харкові

Для того і існує ПДР що їх виконують - в дорожній службу порахували:

 можна синхронно переключати але водії стартуватимуть на 20 метрів дальше, а не там де їм захотілося!!!!!!!!!!!!!
Дорожники почти молодцы, и действительно стартовать на 20 метров раньше многое меняет.
Но на сам ПЕРЕКРЕСТОК, который регулируют эти светофоры, транспортное средство прилетает уже со скоростью 30-50кмч,
при которой тормозной путь  запросто может быть 10 метров (т.е. весь перекресток)
А кроме мудаков, выезжающих на желтый, бывает ее например отказ тормозов у фуры, которая спокойно так выкатывается на перекресток.
И собирает в бочину вот этих всех, стартанувших еще на желтый, и разгоняющихся с тапкой в пол.

На надо быть умнее умного!!!
Стоп линия (и у светофора, и у знака stop) должна быть в таком месте, стоя в котором можно оценить опасность.

могу объяснить ащпе наглядно - на дороге на миргород есть не регулируемый ЖД переезд.
Перед ним есть знак стоп.
Возле знака стоп есть стоп линия, возле которой водитель обязан остановиться на Н секунд, проверить что поезд по путям не идет, и потом спокойно ехать дальше.
Так вот со стоп линии путей нихуя не видно! И оценить опасность или безопасность проезда невозможно.

Я достаточно внятно объяснил где именно  и почему ОБЯЗАНА быть стоп линия?
   
Re: ДТП у Харкові

права с 16-ти лет
и я тем доморощенным экспертам , определяющим скорость по секундам в видеоролике, не особо бы доверял

Вона іхала 50 км/год?
   
Re: ДТП у Харкові

дорожня обстановка - сукупність факторів, що характеризуються дорожніми умовами, наявністю перешкод на певній ділянці дороги, інтенсивністю і рівнем організації дорожнього руху (наявність та стан дорожньої розмітки, дорожніх знаків, дорожнього обладнання, світлофорів), які повинен ураховувати водій під час вибору швидкості, смуги руху та прийомів керування транспортним засобом;

зупинка - припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин або більше, якщо це необхідно для посадки (висадки) пасажирів чи завантаження (розвантаження) вантажу, виконання вимог цих Правил (надання переваги в русі, виконання вимог регулювальника, сигналів світлофора тощо);

8.1. Регулювання дорожнього руху здійснюється за допомогою дорожніх знаків, дорожньої розмітки, дорожнього обладнання, світлофорів, а також регулювальниками.

8.3. Сигнали регулювальника мають перевагу перед сигналами світлофорів та вимогами дорожніх знаків і є обов'язковими для виконання.

{Абзац перший пункту 8.3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 111 від 11.02.2013}

Сигнали світлофорів, крім жовтого миготливого, мають перевагу перед дорожніми знаками пріоритету.

Водії та пішоходи повинні виконувати додаткові вимоги регулювальника, навіть якщо вони суперечать сигналам світлофорів, вимогам дорожніх знаків і розмітки.

8.7. Світлофори (додаток 3) призначені для регулювання руху транспортних засобів і пішоходів, мають світлові сигнали зеленого, жовтого, червоного і біло-місячного кольорів, які розташовані вертикально чи горизонтально. Сигнали світлофора можуть бути з нанесеною суцільною чи контурною стрілкою (стрілками), із силуетом пішохода, X-подібні.

На рівні червоного сигналу світлофора із вертикальним розташуванням сигналів може встановлюватися табличка білого кольору із нанесеною на ній стрілкою зеленого кольору.

{Пункт 8.7 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 876 від 01.10.2008}

8.7.1. У світлофорах з вертикальним розташуванням сигналів сигнал червоного кольору - зверху, зеленого - знизу, а з горизонтальним: червоного - ліворуч, зеленого - праворуч.

8.7.2. Світлофори з вертикальним розташуванням сигналів можуть мати одну або дві додаткові секції з сигналами у вигляді зеленої стрілки (стрілок), що розташовуються на рівні сигналу зеленого кольору.

8.7.3. Сигнали світлофора мають такі значення:

а) зелений дозволяє рух;

б) зелений у вигляді стрілки (стрілок) на чорному фоні дозволяє рух у зазначеному напрямку (напрямках). Таке саме значення має сигнал у вигляді зеленої стрілки (стрілок) у додатковій секції світлофора.

Сигнал у вигляді стрілки, що дозволяє поворот ліворуч, дозволяє й розворот, якщо він не заборонений дорожніми знаками.

Сигнал у вигляді зеленої стрілки (стрілок) у додатковій (додаткових) секції, увімкнений разом із зеленим сигналом світлофора, інформує водія про те, що він має перевагу в зазначеному стрілкою (стрілками) напрямку (напрямках) руху перед транспортними засобами, що рухаються з інших напрямків;

в) зелений миготливий дозволяє рух, але інформує про те, що незабаром буде ввімкнено сигнал, який забороняє рух.

Для інформування водіїв про час (у секундах), що залишився до кінця горіння сигналу зеленого кольору, можуть застосовуватися цифрові табло;

г) чорна контурна стрілка (стрілки), нанесена на основний зелений сигнал, інформує водіїв про наявність додаткової секції світлофора і вказує інші дозволені напрямки руху ніж сигнал додаткової секції;

ґ) жовтий забороняє рух і попереджає про наступну зміну сигналів;

д) жовтий миготливий сигнал або два жовтих миготливих сигнали дозволяють рух і інформують про наявність небезпечного нерегульованого перехрестя або пішохідного переходу;

е) червоний сигнал, у тому числі миготливий, або два червоних миготливих сигнали забороняють рух.

Сигнал у вигляді зеленої стрілки (стрілок) у додатковій (додаткових) секції разом з жовтим або червоним сигналом світлофора інформує водія про те, що рух дозволяється у вказаному напрямку за умови безперешкодного пропуску транспортних засобів, які рухаються з інших напрямків.

Стрілка зеленого кольору на табличці, встановленій на рівні червоного сигналу світлофора з вертикальним розташуванням сигналів, дозволяє рух у зазначеному напрямку при ввімкненому червоному сигналі світлофора з крайньої правої смуги руху (або крайньої лівої смуги руху на дорогах з одностороннім рухом) за умови надання переваги в русі іншим його учасникам, які рухаються з інших напрямків на сигнал світлофора, що дозволяє рух;

{Підпункт "е" пункту 8.7.3 пункту 8.7 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 876 від 01.10.2008; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 124 від 11.02.2009; в редакції Постанови КМ № 111 від 11.02.2013}

є) поєднання червоного і жовтого сигналів забороняє рух і інформує про наступне вмикання зеленого сигналу;

ж) чорні контурні стрілки на червоному і жовтому сигналах не змінюють значення цих сигналів та інформують про дозволені напрямки руху при зеленому сигналі;

з) вимкнений сигнал додаткової секції забороняє рух у напрямку, вказаному її стрілкою (стрілками).

8.7.4. Для регулювання руху транспортних засобів на вулицях, дорогах або по смугах проїзної частини, напрямок руху на яких може змінюватися на протилежний, застосовуються реверсивні світлофори з червоним X-подібним сигналом і зеленим сигналом у вигляді стрілки, спрямованої вниз. Ці сигнали забороняють або дозволяють рух по смузі, над якою вони розташовані.

Основні сигнали реверсивного світлофора можуть бути доповнені жовтим сигналом у вигляді стрілки, нахиленої по діагоналі вниз праворуч, увімкнення якого забороняє рух по смузі, позначеній з обох боків дорожньою розміткою 1.9, і інформує про зміну сигналу реверсивного світлофора та необхідність перестроювання на смугу руху праворуч.

При вимкнених сигналах реверсивного світлофора, що розташований над смугою, позначеною з обох боків дорожньою розміткою 1.9, в'їзд на цю смугу заборонено.

{Пункт 8.7.4 пункту 8.7 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 876 від 01.10.2008}

8.7.5. Для регулювання руху трамваїв можуть застосовуватися світлофори з чотирма сигналами біло-місячного кольору, розташованими у вигляді літери "Т".

Рух дозволяється лише в разі ввімкнення одночасно нижнього сигналу і одного або кількох верхніх, з яких лівий дозволяє рух ліворуч, середній - прямо, правий - праворуч. Якщо ввімкнено лише три верхні сигнали - рух заборонено.

У разі вимкнення чи несправності трамвайних світлофорів водії трамваїв повинні керуватися вимогами світлофорів із світловими сигналами червоного, жовтого і зеленого кольорів.

8.10. У разі подання світлофором (крім реверсивного) або регулювальником сигналу, що забороняє рух, водії повинні зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінія), дорожнім знаком 5.62 "Місце зупинки", якщо їх немає - не ближче 10 м до найближчої рейки перед залізничним переїздом, перед світлофором, пішохідним переходом, а якщо і вони відсутні та в усіх інших випадках - перед перехрещуваною проїзною частиною, не створюючи перешкод для руху пішоходів.

На всяк випадок повторю для 78рус
   
Re: ДТП у Харкові

права с 16-ти лет
и я тем доморощенным экспертам , определяющим скорость по секундам в видеоролике, не особо бы доверял
Если ты дебил, можешь не доверять даже калькулятору.
И своему лечащему врачу в дурке тоже не доверяй.
   
Re: ДТП у Харкові

думал, что она затормозит


или не видел, тут оба варианта могут быть.
вы бы подставили сознательно бок машины под несущийся джип?

я понимаю, что вы переживаете что их попытаются отмазать по одному, так конечно проще и я за то что бы оба уехали пилить лес, но объективно на тауреге не ожидал прилет в бочину джипа, потому что окажись лексус на 40-50 сантиметров левее, то собирали бы водилу таурега.
   
Re: ДТП у Харкові

Дорожники почти молодцы, и действительно стартовать на 20 метров раньше многое меняет.
Но на сам ПЕРЕКРЕСТОК, который регулируют эти светофоры, транспортное средство прилетает уже со скоростью 30-50кмч,
при которой тормозной путь  запросто может быть 10 метров (т.е. весь перекресток)
А кроме мудаков, выезжающих на желтый, бывает ее например отказ тормозов у фуры, которая спокойно так выкатывается на перекресток.
И собирает в бочину вот этих всех, стартанувших еще на желтый, и разгоняющихся с тапкой в пол.

На надо быть умнее умного!!!
Стоп линия (и у светофора, и у знака stop) должна быть в таком месте, стоя в котором можно оценить опасность.

могу объяснить ащпе наглядно - на дороге на миргород есть не регулируемый ЖД переезд.
Перед ним есть знак стоп.
Возле знака стоп есть стоп линия, возле которой водитель обязан остановиться на Н секунд, проверить что поезд по путям не идет, и потом спокойно ехать дальше.
Так вот со стоп линии путей нихуя не видно! И оценить опасность или безопасность проезда невозможно.

Я достаточно внятно объяснил где именно  и почему ОБЯЗАНА быть стоп линия?

Це не до мене це до Дорожньої служби/Поліції - Організовано фігово - це факт і думаю ту стоплінію підфарбували щоб відмахатись від посягань до себе...
   
Re: ДТП у Харкові
h2o

Вона іхала 50 км/год?
нет, но и не факт что 120
и не факт, что он не видел
пока что это все что было - отмазки, а не факты
   
Re: ДТП у Харкові
h2o

Если ты дебил, можешь не доверять даже калькулятору.
И своему лечащему врачу в дурке тоже не доверяй.
:facepalm1:
дятел, знаешь что такое fps?  или у тебя на калькуляторе такой кнопки нет? :-)o
   
Re: ДТП у Харкові

Так для інформації

Тендер UA-2016-10-31-000576-a

Встановлення світлофора на вул. Миколайчука-Стуса

Ціна пропозиції
460 000.00 грн
   
Re: ДТП у Харкові

Водила туарега начал движение на свой желтый.
Это нарушение.
Его сосед по потоку начал движение на бусе еще раньше.
Это нарушение общепринятое.
За него стоит штрафовать ВСЕХ о приучать ездить по правилам ВСЕХ.

Есть ньюанс - у нас в ПДД никак ни прописано максимальное ускорение ТС.
Т.е. старт на свой зеленый с тапкой в пол НЕ ЗАПРЕЩЕН.
Если бы второй машиной был не туарег, а ferrari, или subaru impreza wrx sti, прокачаная до 500 кобыл, и вырывающая куски асфальта
при старте - это НЕ нарушение.

С одной строны ТП, несущаяся по городу со скоростью от 108 до 140 кмч (по разным подсчетам)
влетающая на светофор на свой красный. После дозы ширки.
С другой стороны туарег, _начинающий_ движение на желтый. А к моменту столкновения у него уже вроде даже зеленый горел.

У них равная степень вины?!

 
   
Re: ДТП у Харкові

André Alexin
 
Я вам скажу, кто виноват в таких трагедиях: родители.

Слушайте, вот нафига вы гробите жизнь своим детям? Они же вам ничего такого не сделали!
На хрена дарить именно блятb Лексус?

Ну, ладно, вы: вы из поколения СНГ - понты важны в феодальных обществах; уже только у надто быстро разбогатевших арабов и у безнадежно бедных нас осталась эта устаревшая модель: богатство страны - это нефть и пушнина; если ты не на большом черном коровнике - ты лох и плебей.
Ну, фиг с вами, вас уже не переделаешь: вымрете естественным путем, но дети!
На×уя ей Лексус? В двадцать лет!

Эти Лексусы и прочее - они же уродуют детей! Психика ломается! Эта же дурочка искренне начинает верить, что все плебс, а она, папа, мама и подружки - из другого мира, им можно и даже положено.

Отсюда - и покурила, и под сто на красный пролетела, и прочее. Вы же их не просто уродуете, вы же их подставляете: пасынок Фирташа угробил модельку (живет и и радуется), прокурорский сынок в Днепре задавил трех женщин на переходе (давно на воле, да?), Зайцева угробила шестерых в Харькове, теперь сидит в суде, плачет: папа, нам же можно, у меня же Лексус, чего они все?

Да подарите Форд Фокус! И не в Венецию тур, а в Египет, не помрет. Если ей стыдно будет перед подружками, начнет истерить - объясните: вы, как Джеки Чан с сыном: пусть добивается сама.
Ну, расскажет подружкам: папаша с приветом, но он - как Джеки Чан. Большой оригинал.
А так - они же так и будут нас давить и вас подставлять, вы думаете, это последняя?

Каждый год эта понтоватость родителей требует человеческих жертвоприношений, и хорошо, если это жертвы, как у дуры Герман: сама себя наказала. А если люди на тротуаре?
Пишут: водители! Соблюдайте ПДД, видите, как опасно!

А я пишу: родители! Если вы тупые, как пробки, и без Лексуса вам никак - западло, если дешевле, - детей пощадите! Ума! Ума вам хоть на грамм, а не ПДД!

ПДД и так надо соблюдать, без призывов.
   
Re: ДТП у Харкові

нет, но и не факт что 120
и не факт, что он не видел
пока что это все что было - отмазки, а не факты

Я тобі скажу із власного досвіду - жоден притомний  водій  не має бажання попасти в дтп, збити пєшика чи розвалити машину.  Ну така психологія людей, тому водіі інстинктивно гальмують перед раптово виникаючим оленьом чи автівкою, змінюють смугу руху ( чого робити не можна)  уникаючи зіткнення.
   
 :gigi: Re: ДТП у Харкові
v10

Если бы второй машиной был не туарег, а ferrari, или subaru impreza wrx sti, прокачаная до 500 кобыл, и вырывающая куски асфальта
так там тоже не простой туарег, а 5-и литровый v10. не стиха конечно, но за 3 секунды больше 60 набирает
   
Re: ДТП у Харкові

Найцікавіше що вину Туарега замовчують - бо це не популярно, млять навіть в такому простому питанню, іде популізм а не дотримання закону
   
Re: ДТП у Харкові
v10

С другой стороны туарег, _начинающий_ движение на желтый. А к моменту столкновения у него уже вроде даже зеленый горел.
зеленый уже горел до выезда на пересечение проезжих частей, а не то что во время удара.
   
Re: ДТП у Харкові

шо може бути складного в цьому пункті правил

ґ) жовтий забороняє рух і попереджає про наступну зміну сигналів;

1. він стояв, не рухався
2. загорілось жовте
3. рух почав

 :shuffle:
   
Re: ДТП у Харкові

зеленый уже горел до выезда на пересечение проезжих частей, а не то что во время удара.

Читайте ПДР а не пишіть власну уяву хто як мав їхати. В ПДР написано і описано.
   
Re: ДТП у Харкові
v10

Читайте ПДР а не пишіть власну уяву хто як мав їхати. В ПДР написано і описано.
еще чем-то новеньким порадуешь чего я как-бы не знаю? :gigi:
   
Re: ДТП у Харкові

Официально у нас можно заказать максимум V8 tdi.
Разгон до 80 у него 4,2 сек.

95% туарегов на дорогах 3.0 TDI с разгоном до 100 за ~ 8 секунд.
что за вброс про туарег v10 ?
   
Re: ДТП у Харкові
h2o

Найцікавіше що вину Туарега замовчують - бо це не популярно, млять навіть в такому простому питанню, іде популізм а не дотримання закону
это мне больше всего и воняет в этой теме
даже если окажется что его вина минимальна, отметать ее возможность вот так сходу из-за того, что это аргумент адвоката основного и такого удобного виновника  - это  :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

еще чем-то новеньким порадуешь чего я как-бы не знаю? :gigi:

В ПДР там стільки для вас нового буде !!! :)
   
Re: ДТП у Харкові

Официально у нас можно заказать максимум V8 tdi.
Разгон до 80 у него 4,2 сек.

95% туарегов на дорогах 3.0 TDI с разгоном до 100 за ~ 8 секунд.
что за вброс про туарег v10 ?
:weep:  :weep:  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія