Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

и про пенсии :gigi:

Re: Пенсії таки круто підняли ...

Для этого нужно сначала научиться выдавать займы в гривнах другим странам.

Пусть пока начинают давать деньги в рост собственному населению.
   
Re: Пенсії таки круто підняли ...
v10

Надо было оставить 1800?  ;o
Надо было уменьщить в 2 раза. У нас дефицит пф 50% :facepalm:  :-G
   
Re: Пенсії таки круто підняли ...

1. Гроші на підвищення пенсій були закладені в бюджеті ще минулого року. Щорічно з бюджету виділяється  близько 140 млрд. грн. виділялось в минулому році, виділено і в цьому році. Але в цьому році зросли надходження до ПФ за рахунок відрахувань із зарплат. Тобто - гроші на підвищення пенсій не інфляційні.
2. Згадайте 2003-2007 роки, коли в економіку було вкинуто велетенську купу кредитних грошей. До чого це призвело в першу чергу? До зростання цін на нерухомість, але решта цін трималась на практично тому ж рівні. Крім того це викликало зростання економіки і як наслідок зростання зарплат, які знов же підвищували попит. Фактично кредитні гроші розігріли економіку і так могло б тривати досить довго, поки до руля економіки не дорвалась одна ідіотка.
   
Re: Пенсії таки круто підняли ...

Пусть пока начинают давать деньги в рост собственному населению.
Бери на здоровье, например наличными до 300 000 грн.
https://www.otpbank.com.ua/privateclients/crediting/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=text&utm_campaign=Credit_Cash_Loans_search_rem&gclid=Cj0KCQjw1JbPBRCrARIsAOKj2PkqNOfDK-P4g-XzWM30R4Pq_6oO5wkFNsGrfFaHwBriWin-mLpJ2Q0aAoQ-EALw_wcB
   
Re: Пенсії таки круто підняли ...

Пенсию подняли,теперь можно законно уменьшить субсидию на сумму,большую увеличения пенсии!
   
Re: Пенсії таки круто підняли ...

300-400 грн - это не деньги вообще
   
Re: Пенсії таки круто підняли ...

300-400 грн - это не деньги вообще
Тогда отдайте их бабушкам у входа в супермаркет.
   
Re: и про пенсии  :gigi:
tyv

Моєму діду буде 90 років, учасник війни, ветеран праці, нагороджений орденом трудового червоного прапору, 62 роки трудового стажу, пенсія 2400 грн. Запитаю у нього скільки стало після гройсманівського підвищення. Але така пенсія - це ганьба для держави!
Підняли діду на 2200 гривень, пенсія стала близько 4700 грн
   
Re: и про пенсии  :gigi:

а хто знає, пенсії інвалідам дитинства будуть підвищувати?
   
Re: и про пенсии  :gigi:

щось я в якій темі не напишу, вона зразу на моєму питанні закінчується  :shuffle:
   
Re: и про пенсии  :gigi:
v10

а хто знає, пенсії інвалідам дитинства будуть підвищувати?
реформа касается только пенсий по возрасту
   
Re: Пенсії таки круто підняли ...

Угу... подняли....
У мамы было 1800 стало 2133 - подняли аж на 333 гривны.
Мама искренне пожелала этим пидар...м сдохнуть.

я так понимаю надо было не поднимать?
   
Re: и про пенсии  :gigi:

реформа касается только пенсий по возрасту

ну, до мінімальної підняти було б правильно
   
Re: и про пенсии  :gigi:
Ama

Підняли діду на 2200 гривень, пенсія стала близько 4700 грн

сусідці сьгодні донесли 345, але раніше було 4100, зараз їй 91 рік, ветеран бойових дій, орден Вв, як на мене для бабці непогано
   
Re: Пенсії таки круто підняли ...

Бери на здоровье, например наличными до 300 000 грн.
https://www.otpbank.com.ua/privateclients/crediting/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=text&utm_campaign=Credit_Cash_Loans_search_rem&gclid=Cj0KCQjw1JbPBRCrARIsAOKj2PkqNOfDK-P4g-XzWM30R4Pq_6oO5wkFNsGrfFaHwBriWin-mLpJ2Q0aAoQ-EALw_wcB
Нихуевао так 30% годовых.  Если взять 300к на  12 мес. надо отдать 400 + комиссии и скрытые поборы. Все для людей бля ))) Какой на хуй бизнес или ипотечное кредитование в этой стране будут. Вообще ебанулись.
   
Re: и про пенсии  :gigi:

реформа касается только пенсий по возрасту

ясно(( там у людини мінімалка, звичайно, і стажу немає, але ж жити якось треба
   
Re: и про пенсии  :gigi:

а вот в США нет пенсий инвалидам .. государств обязуется за счет бюджета пероборудовать рабочее место так чтобы инвалид мог работать

а пенсии нет
   
Re: и про пенсии  :gigi:

а вот в США нет пенсий инвалидам .. государств обязуется за счет бюджета пероборудовать рабочее место так чтобы инвалид мог работать

а пенсии нет

Інвалідність може бути дуже різною. Особливо інвалід дитинства. Як батько такої дитини кажу. При пенсії в 750 грн тільки на тьютерів 4000.
   
Re: и про пенсии  :gigi:
tyv

сусідці сьгодні донесли 345, але раніше було 4100, зараз їй 91 рік, ветеран бойових дій, орден Вв, як на мене для бабці непогано
Мій не воював, його призвали в кінці 1945 року, служив 3,5 роки на дальньому сході - ліс рубав.
Але в нього ще 22% надбавка за орден

Останнє редагування: 17 жовтня 2017 18:36:48 від tyv
   
Re: и про пенсии  :gigi:

кілька хвилин тому знайома з пенсійного відділення позвонила і каже, що має дві новини для мене. Почну, каже, з хорошої бо навпаки, починати з поганої, немає сенсу. Так от, хороша новина - мені добавили пенсії а погана - добавили 4 (чотири) гривні і 31 коп. На пенсію пішов у 2009 по інвалідності маючи на той моммент 36 років стажу, пропрацював ще 7 місяців і розрахувався через поганий стан здоров'я. У 2014-му виповнилося 60 років, що ніяким чином не вплинуло на розмір пенсії, до сьогоднішнього дня пенсія була у розмірі 1648 грн. Вирішив сьогоднішню надбавку розділити між прем'єр міністром і міністром соцполітики. Може хто знає їх номера банківських рахунків, напишіть.
 
   
Re: и про пенсии  :gigi:
Agh

Комиссия по безопасности и сотрудничеству в Европе (Хельсинская комиссия США) назвала коррупцию и власть олигархов в Украине основным "внутренним врагом" для дальнейшего развития государства.
Об этом идет речь в отчете Комиссии, обнародованном на ее официальном веб-сайте, сообщает Укринформ.
"Стойкость и влияние олигархов в Украине является основой постоянной коррупции в стране. Олигархи захватили Украинское государство, вытеснили некоррумпированные политические партии и конкурируют между собой в разворовывании украинских богатств", - подчеркнули в Хельсинской комиссии.
Украинские олигархи являются "не столько бизнесменами, сколько придворными", которые превращают политические и личные связи в монополии, которые поддерживаются государством.
https://лб/news/2017/10/17/379512_oligarhi_zahvatili_ukrainskoe.html
   
Re: и про пенсии  :gigi:

кілька хвилин тому знайома з пенсійного відділення позвонила і каже, що має дві новини для мене. Почну, каже, з хорошої бо навпаки, починати з поганої, немає сенсу. Так от, хороша новина - мені добавили пенсії а погана - добавили 4 (чотири) гривні і 31 коп. На пенсію пішов у 2009 по інвалідності маючи на той моммент 36 років стажу, пропрацював ще 7 місяців і розрахувався через поганий стан здоров'я. У 2014-му виповнилося 60 років, що ніяким чином не вплинуло на розмір пенсії, до сьогоднішнього дня пенсія була у розмірі 1648 грн. Вирішив сьогоднішню надбавку розділити між прем'єр міністром і міністром соцполітики. Може хто знає їх номера банківських рахунків, напишіть.

здоровья Вам.

но этим постом расстраиваете шоблу пидработов..
   
Re: и про пенсии  :gigi:

Комиссия по безопасности и сотрудничеству в Европе (Хельсинская комиссия США) назвала коррупцию и власть олигархов в Украине основным "внутренним врагом" для дальнейшего развития государства.
Об этом идет речь в отчете Комиссии, обнародованном на ее официальном веб-сайте, сообщает Укринформ.
"Стойкость и влияние олигархов в Украине является основой постоянной коррупции в стране. Олигархи захватили Украинское государство, вытеснили некоррумпированные политические партии и конкурируют между собой в разворовывании украинских богатств", - подчеркнули в Хельсинской комиссии.
Украинские олигархи являются "не столько бизнесменами, сколько придворными", которые превращают политические и личные связи в монополии, которые поддерживаются государством.
https://лб/news/2017/10/17/379512_oligarhi_zahvatili_ukrainskoe.html

этот пост, вброс от фсб
да шоколадки?
   
Re: и про пенсии  :gigi:

Знайомлячись остані два тижня з інформацією по так званій пенсійній реформі все більше переконуюся, що однією із цілей цього дійства є вербовка певної кількості несвідомого електорату на майбутні вибори до парламенту та президентські але аж ніяк не реформування пенсійного забезпечення.
   
Re: и про пенсии  :gigi:

К пенсионерам-долбоебам!

У каждого в жизни бьіл период (у некоторьіх вся жизнь), когда он работал так, как удобно ему.
Ни ПФ, ни государству, ни коммунистической партии. Себе!!!

Моя жена 10 лет проработала в плавательном бассейне, когда дети бьіли маленькие.
Там она получала мало, но дети бьіли под присмотром, плавали, загорали, получали наградьі.
Ее муж (я) тоже плавал, и все его друзья плавали. А еще пили водку, отмечали праздники, и допускали всякие инцендентьі женского порядка  :blush2:
Всем бьіло удобно.

Громадньй слой советских продавщиц.
Они воровали, разбавляли сметану и пиво, продавали кабельную бумагу вместе с колбасой, приторговьівали налево дефицитньім товаром, и главное снабжали свои семьи и семьи родьічей.
Ни о ПФ ни о государстве, ни о коммунистической партии они не думали.

А теперь, когда металлургу добавляют 3000, а тете Мане из гастронома 200 грн., стоит плач великий - почему так мало!!!
А патамушто!!!

Моя жінка це розуміє і не волає.
Але вона сьогодні їхала в автобусі, і усі тьоті Мані кажуть що їх забижиають!

Останнє редагування: 18 жовтня 2017 19:22:34 від ЮАР
   
Re: и про пенсии  :gigi:

Сегодня получила пенсию 3539+3716=7255 грн . Выходила на пенсию в 2007 году, стаж 39 лет, с пенсией 1800 грн. Зарплата была 3300
   
Re: и про пенсии  :gigi:
де Хто

Сегодня получила пенсию 3539+3716=7255 грн . Выходила на пенсию в 2007 году, стаж 39 лет, с пенсией 1800 грн. Зарплата была 3300
+++
Навчайтеся всі, як належить надавати інформацію.
Учитесь все, как положено подавать информацию.
   
Re: и про пенсии  :gigi:

+++
Навчайтеся всі, як належить надавати інформацію.
Учитесь все, как положено подавать информацию.

Спасибо, я работала в отделе информационных технологий, научилась ;)
   
Re: и про пенсии  :gigi:

Стояли три тетки, учителя... одна возмущалась, стаж 45 лет, добавили 400грн., другая стаж меньше, но добавили 800грн, выходила на пенсию позднее.
   
как это, что это !! ??? Люди !

   
Кстати, отличная тактика власти: теперь соседи будут ненавидеть друг друга :)))
   
кто сколько платил в пенс фонд из зарплаты, тот столько получает и пенсии...

но все получили прибавление..
   
как это, что это !! ??? Люди !

Комуняка, ти задрав вже...
   
Мамі добавили всього 196 грн. Це що?
   
Кстати, отличная тактика власти: теперь соседи будут ненавидеть друг друга :)))

100% , золотые слова  (tu)
   
Пенсию добавляли не от балды.
Изменилась формула расчёта. Пенсию пересчитали по пяти годам с наибольшей зарплатой.

То есть тот, кто просидел стаж на одной зарплате - добавки не получил.

   
как это, что это !! ??? Люди !
пусть поженятся  :laugh:
   
как это, что это

хто скико заробив, капiтализм
   
каком кверху, стаж + средняя зарплата
   
Мамі добавили всього 196 грн. Це що?

мне в голову не лезет когда у человека было 6 000 а ему добавили 5 000 и теперь у него 11 000, больше чем весь мой бизнес  ;o

это что за страна, что за логика, что за мораль ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія