Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Зара у Львові з жінкою гуляємо....півас, налівки...курю на вулиці поки жінка вибирає фігню в сувенірному...бвля магаза  тусять циганки...виходить якась тьотя...явно іноземка...лапату в сумку...йде з либою...милується красою Львова...циганки чік чік і за нею...виходить моя...кажу...ща цинанки відпрацюють оту тьотку...короч ми за ними...йдемо десь Квартал...дивлюсь.. .різко зближаються...одна випрямляє хустку закриваючи з заду тьотку...я роблю ривок...бачу не встигаю, ща її йобнуть...короч бігу і кричу "стоять полиция" ...сцуко за руку не поймал...жена к тьоте...грит...тебя тут типа грабят...я до циганок...думал уебать...но вся вулиця дивиться на нас...короч вони давай тікать...тьотє пояснили шо це операція української поліції проти вуличних злочинців...кста за цілий день бсчили аж одного копа...така ось історія))))


   
Молоток ! (tu)
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

смотри шоп цигане потом не уепали
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

молодец
в центре Киева циганки тем же занимаются
хитрющие и брехливые когда их ловят
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

+100  (tu)
пару років тому з центральної частини всіх ромів якось витіснили
цей рік просто нашестя в місті, поліція ніц не робить  :(
розкинули 2 табори, але пишуть, що один вже спалили - чи то самі роми, чи небайдужі громадяни, хз
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Ненавижу бля циган...за державу обидно стало...полньій центр туристов...думаю... ща лохушку отработают, она вернется и скажет...Украина бандитская страна и все такое...местньіе вон жопу рвут чтоб угодить туристам, а єти твари их бомбят...я ж патриот или кто? Плюс вьебал наливки...чо б не поганять цьіган))
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Кста...местньіе правосеки поселили прям возле оперного на Черновола...пасиб им...дом пипец стариньій...ступень ки деревянньіе...чугун ная печка в квартире...крутяк))))
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)
Svitlana Bykova

Зара у Львові з жінкою гуляємо....півас, налівки...курю на вулиці поки жінка вибирає фігню в сувенірному...бвля магаза  тусять циганки...виходить якась тьотя...явно іноземка...лапату в сумку...йде з либою...милується красою Львова...циганки чік чік і за нею...виходить моя...кажу...ща цинанки відпрацюють оту тьотку...короч ми за ними...йдемо десь Квартал...дивлюсь.. .різко зближаються...одна випрямляє хустку закриваючи з заду тьотку...я роблю ривок...бачу не встигаю, ща її йобнуть...короч бігу і кричу "стоять полиция" ...сцуко за руку не поймал...жена к тьоте...грит...тебя тут типа грабят...я до циганок...думал уебать...но вся вулиця дивиться на нас...короч вони давай тікать...тьотє пояснили шо це операція української поліції проти вуличних злочинців...кста за цілий день бсчили аж одного копа...така ось історія))))
(щиро) молодець!! (tu)
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

От такой двор...в Киеве такого нет...автентичненьк о
   
Украина бандитская страна


   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

я так декілька німців врятував..
стали слухати вуличних музикантів, а та чорнота відразу за н6ими..
я прогнав..те уйобіщне щось там проклинало, як завжди..
моя б воля, то я б їх усіх стерилізував і вивозив в якісь рецервації..
то ж не люди..воно гірше таргана
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Це Ви на відео?)) Респект!

   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Мій кумир Адольф їх палив, або на мило переробляв, а хулє....
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Это все организация ТАГа
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

реально, з тим щось треба робити..
от за що жителі міста платять муніципальній поліції?
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Нє то не я...но ситуация один в один))))
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

реально, з тим щось треба робити..
от за що жителі міста платять муніципальній поліції?

Та там все просто. В циган досі рабовласницькій лад, де власник рабів - барон. Тому треба барона попередити, що за всі подібні дії буде кара не простим виконавцям, а йому. Не дойде... Після двох-трьох спалених обійсть баронів - доходчивість в них різко зросте. А воювати з простими циганами - то носити воду решетом.
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Та там все просто. В циган досі рабовласницькій лад, де власник рабів - барон. Тому треба барона попередити, що за всі подібні дії буде кара не простим виконавцям, а йому. Не дойде... Після двох-трьох спалених обійсть баронів - доходчивість в них різко зросте. А воювати з простими циганами - то носити воду решетом.

хто поїде палити їхні маєтки, куди і чиї конкретно?
я розумію, що там барони во главі
але ні влада, ні поліція нічого не робить..
це ж сором...туристів грабують...
та вони вже на дітей кидаються в центрі
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

хто поїде палити їхні маєтки, куди і чиї конкретно?
я розумію, що там барони во главі
але ні влада, ні поліція нічого не робить..
це ж сором...туристів грабують...
та вони вже на дітей кидаються в центрі
када бьіл майдан...предлагали поехать на закарпатье "отжать ствольі у цьіган"...потом пришел дядька из закарпатья и сказал...типа..маль чики...не гоните беса...там у баронов кулеметів більше ніж у сраних беркутів...повбиваю ть нах.

   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

год или полтора назад работники Эйфелевой башни забастовали изза наплыва карманников. Просто закрыли башню для туристов пока полиция не наведёт порядок с ворами.
Сказали : получается , карманники нас используют как приманку для обворовывания, и мы не хотим быть соучастниками.
Нам ведь видно особенно сверху одних и тех же воров оббирающих туристов. И власти Парижа кинули все силы , стыдоба ведь на весь мир была.

Может шото такое же надо сделать и во Львове? забастовать должны туристические центры.
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

смотри шоп цигане потом не уепали
В далеком 2000 году поймал за руку циганку , которая кошелёк из сумки вытащила. Не у меня. Кошелёк сбросила сразу. Меня лезвием обычным от станка бритвенного  по руке резнула.
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

хто поїде палити їхні маєтки, куди і чиї конкретно?
я розумію, що там барони во главі
але ні влада, ні поліція нічого не робить..
це ж сором...туристів грабують...
та вони вже на дітей кидаються в центрі

А... Ну-ну... Он-о вже не тільки гаманці, а й дітей серед біла дня крадуть....
Вияснити, з чийого табоу цигани працюють - не проблема. Розговорити одного, взятого на гарячому. А хто палити буде. Ну тоді терпіть і не жалійтеся.

Шось згадала історію з дзвінками "мамо, я міліції"... Як дзвінком попали один раз якомусь міліцейському чиновнику - то швидко вичислили і хто дзвонить, і звідки, і навить начальство зони за сраку взяли. А до того теж було - "та хто ж їх шукати буде"....
   
Зара у Львові з жінкою гуляємо....півас, налівки...курю на вулиці поки жінка вибирає фігню в сувенірному...бвля магаза  тусять циганки...виходить якась тьотя...явно іноземка...лапату в сумку...йде з либою...милується красою Львова...циганки чік чік і за нею...виходить моя...кажу...ща цинанки відпрацюють оту тьотку...короч ми за ними...йдемо десь Квартал...дивлюсь.. .різко зближаються...одна випрямляє хустку закриваючи з заду тьотку...я роблю ривок...бачу не встигаю, ща її йобнуть...короч бігу і кричу "стоять полиция" ...сцуко за руку не поймал...жена к тьоте...грит...тебя тут типа грабят...я до циганок...думал уебать...но вся вулиця дивиться на нас...короч вони давай тікать...тьотє пояснили шо це операція української поліції проти вуличних злочинців...кста за цілий день бсчили аж одного копа...така ось історія))))

молодец. с цыганками осторожнее, у них может быть пара цыган в силовом прикрытии. если бы начал задерживать - могли подрезать.
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Я,пару днів тому,йшов попри грузинський кабак побачив як молоді цигани пирували дорогими коньяками і закусонами...Обмива ли удачний "улов"...
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

смотри шоп цигане потом не уепали
да прям таки..
если с ними по жёсткому и сопле не жувать..
то они обсыраются моментом.
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

да прям таки..
если с ними по жёсткому и сопле не жувать..
то они обсыраются моментом.

кноп, не советую. когда спину прикрывают - одно. или у тебя есть броник под одеждой. а в одиночку опасно. инвалидом могут сделать. или вообще в морг отправить.
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

В далеком 2000 году поймал за руку циганку , которая кошелёк из сумки вытащила. Не у меня. Кошелёк сбросила сразу. Меня лезвием обычным от станка бритвенного  по руке резнула.
еду как то от ливобережки на березняки на марштке...
вижу чувак тупо отрабатывает сумку у тёлки .....

а второй там с ней чегото заигрывает...пока та вся уже расплылась перед пацыком....

я тому ...

на ушко ..типа

дружище харош по сумкам шнырять...

того аж подкинуло от неожиданости... :D

грю тёлке...
пока вы тут глазками клипаете...
у вас сумочку  отрабатывают...
(как раз остановка и пацык выскочил)
знаете..что эта п***а мне сказала....

а там серавно нечего брать...

думаю ну не йоб же твою мать. :weep:


   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

кноп, не советую. когда спину прикрывают - одно. или у тебя есть броник под одеждой. а в одиночку опасно. инвалидом могут сделать. или вообще в морг отправить.

та знаю..шо там реально могут пырнуть.
но обычно если буром лезть..они отваливают..
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

та знаю..шо там реально могут пырнуть.
но обычно если буром лезть..они отваливают..

кноп, повторяю.. не дразни судьбу. когда с напарником прессуешь цыган - это одно. если же сам - нарвешься на отморозь и все. учись любить жизнь. она одна.
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

еду как то от ливобережки на березняки на марштке...
вижу чувак тупо отрабатывает сумку у тёлки .....

а второй там с ней чегото заигрывает...пока та вся уже расплылась перед пацыком....

я тому ...

на ушко ..типа

дружище харош по сумкам шнырять...

того аж подкинуло от неожиданости... :D

грю тёлке...
пока вы тут глазками клипаете...
у вас сумочку  отрабатывают...
(как раз остановка и пацык выскочил)
знаете..что эта п***а мне сказала....

а там серавно нечего брать...

думаю ну не йоб же твою мать. :weep:

всякое бывает. спасибо, улыбнул.
с карманниками опасность - лезвием по глазам могут. осторожнее
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

молодці! але кількість трикрапок зашкалює. це такий жіночий стиль
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Реально одне пограбування - зменшення тур потоку мінімум на 10-15 осіб
Бо приїде і усім розкаже яке воно в украіні
Куди і так бояться

Оці 10-15 могли б залишити в краіні 2-3 тис долл - а залишать знов таки десь в Данії

Тому треба боротися

Фенікс - залік  (tu)
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

циган разом з кацапи треба депортувати
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Зара у Львові з жінкою гуляємо....півас, налівки...курю на вулиці поки жінка вибирає фігню в сувенірному...бвля магаза  тусять циганки...виходить якась тьотя...явно іноземка...лапату в сумку...йде з либою...милується красою Львова...циганки чік чік і за нею...виходить моя...кажу...ща цинанки відпрацюють оту тьотку...короч ми за ними...йдемо десь Квартал...дивлюсь.. .різко зближаються...одна випрямляє хустку закриваючи з заду тьотку...я роблю ривок...бачу не встигаю, ща її йобнуть...короч бігу і кричу "стоять полиция" ...сцуко за руку не поймал...жена к тьоте...грит...тебя тут типа грабят...я до циганок...думал уебать...но вся вулиця дивиться на нас...короч вони давай тікать...тьотє пояснили шо це операція української поліції проти вуличних злочинців...кста за цілий день бсчили аж одного копа...така ось історія))))

Молодець!  (tu)
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Спас якусь іноземку
(tu)
врятував
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Пальці треба ампутувати. Перший раз - на одній руці, другий раз - на другій. Жити зможуть, красти - ні.
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Барони платять мзду мєнтам за своє спокійне існування та бєспрєдєл на вулицях
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Фінікс!  (tu) Дуже молодець! Як львів"янка, вдячна Вам безмежно!  :-B
   
Re: Спас якусь іноземку +1 до карми (P)

Цыгане это проблема везде. Особенно их много в Закарпатье. Надо посмотреть, как там решается эта проблема, не могут же они грабить например селян, где и сами живут. Пусть Москаль расскажет, как он с ними воюет) а вообще, их надо как то занять, может пусть мусор сортируют и сдают, на работу их все равно никто никогда не возьмет, а жить им надо как то.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія