Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(+ВІДЕО момент аварії) Техногенний алярм на Голосіївськіому, 27 ;o Київ :help:

з 0:28




Останнє редагування: 29 травня 2017 20:17:52 від Svitlana Bykova
   
Re: Біда на Голосіївській, 27  ;o  Київ

Алезка, алярм
   
От там де аптека - раньше СЕБ банк был. Я в него с зарплатной карточкой приходил
   
Re: Біда на Голосіївській, 27  ;o  Київ

киевенерго производит гидравлические испытания http://kyivenergo.ua/ru/te-home/hydrotests
   
Re: Біда на Голосіївській, 27  ;o  Київ

киевенерго производит гидравлические испытания http://kyivenergo.ua/ru/te-home/hydrotests

направленого действия
   
Почти напротив моей новостройки, но весь обзор закрыт новостройкой конкурента. Вижу только кусок библиотеки и слева и от нее.
   
а що там у нас з річками?
   
https://www.facebook.com/avgusew/posts/10210048440903987


 ;o
Душевно так.
Видно, что все по чек-листу с риск ассесментом, как положено делали... :shuffle:
   
а что произошло?? война там?
   
а что произошло?? война там?
Тепловые войска Гудка перешли в летнее наступление, суки
   
 B-) ты смотри сколько оказываецца у мну соседей! И Алезка, и Палев.В. B-)
   
Людям потрібна допомога


Какая? Психотерапевт, не?
   
А сколько интересно в "килотоннах" эти гидравлические испытания "Киевэнерго"?
   
Зачем? :facepalm:
ну, такоє...
кажуть, у п"ятницю в києві і околицях трошки потопу було - то я й чогось подумала про підземні струмки... Нє?
   
ну, такоє...
кажуть, у п"ятницю в києві і околицях трошки потопу було - то я й чогось подумала про підземні струмки... Нє?
Херассе струмок до 7 этажа :weep: . Шел бы допустим Лысогорец к зазнобе в этот дом в этот момент - и лифтА не надо было бы :laugh:
   
так там уже не перший раз прориває. вони вже раз латали
   
А сколько интересно в "килотоннах" эти гидравлические испытания "Киевэнерго"?
Якщо правильно памятаю то дають тиск 1,5 -1,7 від норми  :-)o
   
так там уже не перший раз прориває. вони вже раз латали
Не, в прошлые разы было чуть дальше к площади вроде
   
Не, в прошлые разы было чуть дальше к площади вроде
я помню , что прямо перед домом. даже тротуар немного задело
   
я помню , что прямо перед домом. даже тротуар немного задело
Та хрен разница, но в этот раз - грандиозно.  Битые окна и тачки - ахмет-контора явно попала.
   
Херассе струмок до 7 этажа :weep: . Шел бы допустим Лысогорец к зазнобе в этот дом в этот момент - и лифтА не надо было бы :laugh:
струмки іноді мають властивість різко збільшуватися в об"ємах (особливо по весні і після дощичків десь хрєн знаєш де вдалечині від місця майбутнього п***а) - і трошки підпирати наявні трухляві комунікації під землею. Ну або ж вимивати з-під них грунт, наприклад, чи просто совати цю трубу разом з грунтом
Особливо, коли ця труба - перевантажена купою величезних новобудов , з "гідравлічними випробовуваннями" на додачу
А земля, у яку закопано ці труби - переобтяжена отими самими новобудовами, які нівроку тиснуть на землю на цьому самому клаптику.


мм? як моя версія?
   
Херассе струмок до 7 этажа :weep: . Шел бы допустим Лысогорец к зазнобе в этот дом в этот момент - и лифтА не надо было бы :laugh:
а если б- выходил от заз :pooh_on_b: нобы?
   
Та хрен разница, но в этот раз - грандиозно.  Битые окна и тачки - ахмет-контора явно попала.

Сомневаюсь, что тачки компенсируют.
   
струмки іноді мають властивість різко збільшуватися в об"ємах (особливо по весні і після дощичків десь хрєн знаєш де вдалечині від місця майбутнього п***а) - і трошки підпирати наявні трухляві комунікації під землею. Ну або ж вимивати з-під них грунт, наприклад, чи просто совати цю трубу разом з грунтом
Особливо, коли ця труба - перевантажена купою величезних новобудов , з "гідравлічними випробовуваннями" на додачу
А земля, у яку закопано ці труби - переобтяжена отими самими новобудовами, які нівроку тиснуть на землю на цьому самому клаптику.


мм? як моя версія?
В Киевэнерго уже согласны взять Вас на роль эксперта :lol:
   
а если б- выходил от заз :pooh_on_b: нобы?
вибігав од чоловіка - а тебе, оп! і закинуло назад :laugh:
   
Сомневаюсь, что тачки компенсируют.
Судиться долго и нудно,потом обноружиться,что машины не по правилам стояли
   
а если б- выходил от заз :pooh_on_b: нобы?
..заодно б и помылся...
   
в новостях ничего нет
   
В Киевэнерго уже согласны взять Вас на роль эксперта :lol:
блін, ну чого ти регочеш?
Якби справа була лише в трухлявості труби - то це вирішується якісним капремонтом (так, я вірю в подібні дива, щодо "справді якісного" )
Але ж рветься стандартно на одних і тих самих місцях. Значить, не в трубі справа - а в том, що відбувається навколо цієї труби

класика жанру - наша політехнічна за загсом і аж до польової - там хоч титанову трубу поклади - її всеодне мінімум 2 рази на рік прорве. Бо либідь і скоморох.
Ну або ж наша довнар-запольського, яку б***ь скільки не латай - сука, все одне будуть ями. Востаннє перекладали буквально років 4 тому, перед майданом - півроку вулиця була закрита, робили все наново, вкладали, трамбували, знову досипали-трамбували-відстоювали...
Пох. Ями є знову. І збільшуються. Щось там під землею (думаю, як не скоморох, то ще якась річечка) цим блядським трубам не хоче дати спокою
   
- Вася! Крути!
- Шо?
- Кру-ти! Кажу!
- Кручу!
- И шо?
- Не крутится!
- Крути! На маномерт тока смотри!
- Куды?
- На Ма-Но-Метр!
- Та шо я, манометра не бачив?
- Стрєлку дивися! Шо б в червоний не заходило!
- Шо?
- Йоханийтибабай! Стрелка шоб в червоний не залізла!
- Пойняв! Кручу!
- Шо там?
- Та не крутітся!
- Дай я! Відійди!
- Я ж кажу..
- Шо кажу?! Берися давай, вдвох! Микола, йди сюди, поможи нам цей йопаниий вєнтіль з місця крутанути!
- Бльоооо....давай-давай-давааааай! Пашло! Куда? Куди попадали!
- Мужики! Твойу маааать!!!
- Шо такоє Міхалич?
- Та там пістєц!
- Де?
- Магістральна труба...того!
- Шо там?
- Шо? 16-етажку змило кфуям тіко шо!
- Де????
- Он, КаМаза в небі бачиш? Да оо-он! Струя, бачиш? да вона, метрів 50 ліворуч! В небо дивись! Хфантану бачиш? Зверху КаМАЗ на хвонтані...висить
- І не падає ж....цццука! Хлопці! Це - круто!
- Де моя мабіла!! Заснять хочу у Ютубу!
- Япппппонаматрьона! Ви дебіли? І шо тепер?
- Шо...закручуйте...г ідроіспитанія пройшли успєшно...японамать .
   
Якщо правильно памятаю то дають тиск 1,5 -1,7 від норми  :-)o

Предварительное, до засыпки траншеи и установки арматуры - гидравлическим или пневматическим способом, давление должно быть равно расчетному рабочему умноженному на коэффициент 1,5.
Окончательное, после засыпки траншеи и завершения всех работ на данном участке трубопровода - только гидравлическим способом, давление расчетное рабочее на коэффициент 1,3.
   
блін, ну чого ти регочеш?
Якби справа була лише в трухлявості труби - то це вирішується якісним капремонтом (так, я вірю в подібні дива, щодо "справді якісного" )
Але ж рветься стандартно на одних і тих самих місцях. Значить, не в трубі справа - а в том, що відбувається навколо цієї труби

класика жанру - наша політехнічна за загсом і аж до польової - там хоч титанову трубу поклади - її всеодне мінімум 2 рази на рік прорве. Бо либідь і скоморох.
Ну або ж наша довнар-запольського, яку б***ь скільки не латай - сука, все одне будуть ями. Востаннє перекладали буквально років 4 тому, перед майданом - півроку вулиця була закрита, робили все наново, вкладали, трамбували, знову досипали-трамбували-відстоювали...
Пох. Ями є знову. І збільшуються. Щось там під землею (думаю, як не скоморох, то ще якась річечка) цим блядським трубам не хоче дати спокою
Есть куча мест, которые принято называть "геопатогенными" . Непонятно чего - но коммуникации там рвутся с завидным постоянством. На раёне на Лятошинского-авеню та ж йухня - за 38 лет уже под 50 прорывов. Пять раз капитально меняли а она рвется.
   
- Вася! Крути!
- Шо?
- Кру-ти! Кажу!
- Кручу!
- И шо?
- Не крутится!
- Крути! На маномерт тока смотри!
- Куды?
- На Ма-Но-Метр!
- Та шо я, манометра не бачив?
- Стрєлку дивися! Шо б в червоний не заходило!
- Шо?
- Йоханийтибабай! Стрелка шоб в червоний не залізла!
- Пойняв! Кручу!
- Шо там?
- Та не крутітся!
- Дай я! Відійди!
- Я ж кажу..
- Шо кажу?! Берися давай, вдвох! Микола, йди сюди, поможи нам цей йопаниий вєнтіль з місця крутанути!
- Бльоооо....давай-давай-давааааай! Пашло! Куда? Куди попадали!
- Мужики! Твойу маааать!!!
- Шо такоє Міхалич?
- Та там пістєц!
- Де?
- Магістральна труба...того!
- Шо там?
- Шо? 16-етажку змило кфуям тіко шо!
- Де????
- Он, КаМаза в небі бачиш? Да оо-он! Струя, бачиш? да вона, метрів 50 ліворуч! В небо дивись! Хфантану бачиш? Зверху КаМАЗ на хвонтані...висить
- І не падає ж....цццука! Хлопці! Це - круто!
- Де моя мабіла!! Заснять хочу у Ютубу!
- Япппппонаматрьона! Ви дебіли? І шо тепер?
- Шо...закручуйте...г ідроіспитанія пройшли успєшно...японамать .
:lol:  :weep:  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія