Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А цены растут каждый день :(

Re: А цены растут каждый день :(

видимо да вы же труженица дачная, по городу некогда ходить  :( .
потому что перед святами да и в обычные дни в сельпо стоит куча народу. Написать адрес Велмарта? Может вы жительница Франика сами попу подымете и съездите посмотреть?

Ще раз кажу - вчора о 18 год вечера в Сільпо, що на Дністровській коло центрального ринку людей не було! Працювало кілька кас і на кожній не більше 3-4 людини в черзі. З візочком була тільки одна компанія негрів. Коло м"яса людей взагалі не було. Так що моя попа якраз таки в тому Сільпо і була. Сьогодні була на ринку. Продавців м"яса більше, ніж покупців.

Так що не треба шпарити по методичках. А то я ще фото і відео можузняти і викласти при нагоді.
До речі тут ще є люди з Франика і області. Як захочуть - підтвердять.
   
Re: А цены растут каждый день :(

Ще раз кажу - вчора о 18 год вечера в Сільпо, що на Дністровській коло центрального ринку людей не було! Працювало кілька кас і на кожній не більше 3-4 людини в черзі. З візочком була тільки одна компанія негрів. Коло м"яса людей взагалі не було. Так що моя попа якраз таки в тому Сільпо і була. Сьогодні була на ринку. Продавців м"яса більше, ніж покупців.

Так що не треба шпарити по методичках. А то я ще фото і відео можузняти і викласти при нагоді.
До речі тут ще є люди з Франика і області. Як захочуть - підтвердять.

по каким методичкам?  :facepalm1:
а видео да жду с сельпо. давайте, милая дачница-моя фанатка
   
Re: А цены растут каждый день :(

Ку-ку, вона вже рік по 6 грн продається...

щойно в атб  молода картопля(єгипет) - 27грн\кг... для бажаючих підтримати укр.виробника  на базарі на ліслвій  є й наша - 60грн\кг
   
Re: А цены растут каждый день :(

Почитал твои влажные измышлизмы... я рад что "переможцям" хорошо платят и всё у вас хорошо и в целом и в частностях.
Изложи то же бабцям с пенсией 1500, а таких много что бы здесь не трындели.
Загалом то те, кто отметил что в свободное от фупа время путешествует, кроме одного поротеля скота, в этой ветке пока не замечены.

на цьому форумі тільки ж нещодавно масова істерія була, коли мінімалку підняли: "це автоматично призведе до підвищення цін і здорожчанню споживчого кошика!".
   
Re: А цены растут каждый день :(

Всю гілку не читала, може вже були подібні пропозиції.
ТРЕБА ВЛАШТУВАТИ БОЙКОТ!
Один день для початку. Домовитися усім миром, визначити дату і страйк.
Ні душі у магазині і на ринку. Таке собі попередження.
Мало того, що ціни понеслися, як скажені, то ще і якість просто неприпустима.
Я постійно скуповуюсь (вже роками ) практично в одному магазині. Там трохи менші накрути, людей багато і все свіже. Було.
Раз купила ковбасу - з душком і це свіжа! ковбаса, другий раз сир по140 - їсти неможливо. Ковбасу брала на свята по 146 - одні фляки. ЇЇ можна сміливо назвати "Фляки на дровах". Соромно на стіл подати. І так вже протягом місяця.
Треба щось робити, бо буде біда.
   
Re: А цены растут каждый день :(

Домовитися усім миром

то це треба бути згуртованими -щоби боротися за свої права... але  ж влада\гройсмани не дурні й все роблять,аби суспільство було розколотим  - способів\причин для того багато
доки українці чіпляються в горлянки одне одному  - вони скирдують мільярди
   
Re: А цены растут каждый день :(

то це треба бути згуртованими -щоби боротися за свої права... але  ж влада\гройсмани не дурні й все роблять,аби суспільство було розколотим  - способів\причин для того багато
доки українці чіпляються в горлянки одне одному  - вони скирдують мільярди
А хто нам може завадити через форуми, фейсбуки, включити радіо -ОБГ і  призначити дату, щоб в той день ніхто не підступив до продуктових магазинів. Пости організувати перед супермаркетами.
Не допоможе один день, організуємо два і три. Маємо подолати цей беспредел, бо інакше нас таки вдусять.
   
Re: А цены растут каждый день :(

стогін, сльози та соплі по совку - комуністична партія на чолі з генеральним секретарем мають піклуватися про людей та створювати ім робочі місця. а люди мають нічого не думати -відмахав рашпілем 8 годин і пити пиво.
а якщо робочі місця створює якийсь слав, то він олігарх, сука та мироід, збагачується за рахунок простих трударів. ще й дорогу ім перекрив, якою вони звикли за самогоном бігати.

бля, моісей, 40 років по пустелі - іншого шляху немає. тільки коли всі раби вимруть можна буде будувати нормальну державу.
=============================

Тю, так воно у всьому світі так, ви що не знали???
Відпрацював і  йди  відпочивай, пий пиво!
Чи ви це  називаєте  совком? 8-:
Тоді  Америка і Канада- величезний совок! :-)o

Чи є  якісь  інші  варіанти?
А, знаю!
Вкрав/взяв  хабара/обдурив когось...

Ні, воно, звісно, можна й так, якраз воно зараз  так і є в Україні, та ще й масово.

Виробництва фактично немає, але  всі  хочуть потреблятствувати, "не розуміючи"  що  робити  цього НЕМА З ЧОГО.
   
Re: А цены растут каждый день :(

по каким методичкам?  :facepalm1:
а видео да жду с сельпо. давайте, милая дачница-моя фанатка
==================================

Дня три тому стався  прикрий  випадок. Грузин, який  приїхав щоб отримати  статус  біженця в Канаді
мало не плакав, бо    під час перерви в  роботі на фабриці  подзвонив  своїм  друзям в  Грузію  по Скайпу! ;)

А там- движняк, його другани,які  ніде  не працюють, бо нема де,  жарять шашлики та  пють вино, відпочивають,
коли він  вйопує на фабриці!  :gigi:

Так йому  стало прикро! :weep:

Але  саме  смішне  було  далі, коли  його  друзі  наперебій  почали  просити його  прислати їм  гроші, бо  вони  бідують! :lol:  (tu)
   
Re: А цены растут каждый день :(


Цікаво, Аналітик  в  цю  гілочку  зайде  з  коментарями ? ;)

Згадую  його епічну  гілочку про "ковбасників"! (tu)
   
Re: А цены растут каждый день :(

дивно, в темах про безвіз всі так переживали, що не дають ніяк поподоружавти Європою, народ три роки ніби на чумаданах сидить
================================

 :laugh:

Згадуєцця Ізя Шніперсон, який  після  скиглення про безвіз та  повну  дупу в Україні
запостив  фоторепортаж з  Дубаїв!  :pleasantr:
   
Re: А цены растут каждый день :(

Денег стало немерянно у людей, я бы сказал - дофуя
   
Re: А цены растут каждый день :(

Денег стало немерянно у людей, я бы сказал - дофуя
=====================


"И мы даже  знаем  этих людей и часто видим их по телевизору" (ц)   :gigi:
   
Re: А цены растут каждый день :(

Денег стало немерянно у людей, я бы сказал - дофуя

у коогсь стало, звичайно.... якщо в когось мало,або зовсім нема - то  в когось їх дофіга
   
Re: А цены растут каждый день :(

у коогсь стало, звичайно.... якщо в когось мало,або зовсім нема - то  в когось їх дофіга

да у всех. Бум какой- то, очереди, ценны вверх, н успеваем склад закупать.... залило баблом население
   
Re: А цены растут каждый день :(

да у всех. Бум какой- то, очереди, ценны вверх, н успеваем склад закупать.... залило баблом население

Щось мені підказує, що Ваша продукція не для пересічного манюпаса...
   
Re: А цены растут каждый день :(

Щось мені підказує, що Ваша продукція не для пересічного манюпаса...
=====================

Мбугага! :lol:

http://www.pantele.com.ua/

Ну Ванга  просто! Разом з Глобою та Нострадамусом! :gigi:

ПиСи  Хоча, може ви й   праві- може  комусь послуги інтернету й  недосяжні!
   
Re: А цены растут каждый день :(

 Турч, а  скажи, ти за "свій"  інтернет   платиш??? :gigi:

В тебе  оптоволоконна безлімітка ? B-)
   
Re: А цены растут каждый день :(

у коогсь стало, звичайно.... якщо в когось мало,або зовсім нема - то  в когось їх дофіга
===================

Це-точно! :X

Але як воно так, плять виходить, що  зазвичай  жаліюцця та ниють  не ті, хто справді  потребує, а  якраз  навпаки???

Що за феномент  ;)   такий?
   
Re: А цены растут каждый день :(

=====================

Мбугага! :lol:

http://www.pantele.com.ua/

Ну Ванга  просто! Разом з Глобою та Нострадамусом! :gigi:

ПиСи  Хоча, може ви й   праві- може  комусь послуги інтернету й  недосяжні!

Шо то мене сумніви беруть, що пересічний манюпас готовий заплатити 1500 грн за підключення інтернету...

Хоча... Потреба в спікуванні знаходиться десь внизу піраміди Маслоу, близько до базових потреб...
   
Re: А цены растут каждый день :(
nik

=====================


"И мы даже  знаем  этих людей и часто видим их по телевизору" (ц)   :gigi:
:gigi:
   
Re: А цены растут каждый день :(

Шо то мене сумніви беруть, що пересічний манюпас готовий заплатити 1500 грн за підключення інтернету...

Хоча... Потреба в спікуванні знаходиться десь внизу піраміди Маслоу, близько до базових потреб...
==================

Ну ви ж якось  підєдналися?

Чи ви не з пересічних? ;)
   
Re: А цены растут каждый день :(

==================

Ну ви ж якось  підєдналися?

Чи ви не з пересічних? ;)

100 гривен в месяц, честных 80-100 мегабит, подключение бесплатно.
Харьков
   
Re: А цены растут каждый день :(

==================

Ну ви ж якось  підєдналися?

Чи ви не з пересічних? ;)

Я маю 3G модем і купую пакет 3 гіга за 45 грн в місяць. Я олігарх і в мене "море бабла"?
   
Re: А цены растут каждый день :(

Інтернет в Україні найдешевший у світі. І один з найякісніших.
Через те, що держава не відразу збагнула, що воно таке і не зарегулювала на корню.
   
Re: А цены растут каждый день :(

стогін, сльози та соплі по совку - комуністична партія на чолі з генеральним секретарем мають піклуватися про людей та створювати ім робочі місця. а люди мають нічого не думати -відмахав рашпілем 8 годин і пити пиво.
а якщо робочі місця створює якийсь слав, то він олігарх, сука та мироід, збагачується за рахунок простих трударів. ще й дорогу ім перекрив, якою вони звикли за самогоном бігати.

бля, моісей, 40 років по пустелі - іншого шляху немає. тільки коли всі раби вимруть можна буде будувати нормальну державу.

(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія