Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сегодня первый раз за долгие годы почувствовал себя быдлятиной

Турч, попроси жену чтобы она тебя отшлепала плетью или батогами, а ты при этом должен стонать, страдать и повторять- я быдло

сам в костюме медсестры, а жена в лакированой коже!
 :D

мені довподоби сало під віскі

мадмуазель понимает в гастрономических извращениях! X(

в турма в нас міг би піти
кстати, гонта, вопрос - поляки в таких случаях cдают или нет? Немцы по моему бы наябедничали сходу просто на чела пьющего за рулем, а потом собирающегося ехать.

кстати, гонта, вопрос - поляки в таких случаях cдают или нет? Немцы по моему бы наябедничали сходу просто на чела пьющего за рулем, а потом собирающегося ехать.
німці найбільш занудні і по-фашистськи законослухняні. так, ті здати можуть

поляки 50/50
як і інщі європ.нації

Гілка повинна мати назву: Порка скота)))

Гілка повинна мати назву: Порка скота)))
спокі
поки що стадія: щире зізнання з смакуванням деталей злочину
покарання товариський суд ФУПу призначить після дискусії

Отпустил я водителя, приехал в Козин, надо было сына забрать из музыкальной школы. На пол часа раньше приехал. Думаю, что делать пол часа? А потеплело, зелень кругом. И че то мне пива захотелось. Поехал купил пива на разлив 1 л, кальмары какие- то, осьминожков в пакетиках. Подъехал к школе, не вытрымав. Откупорил, сижу в авто, пью пиво из горла поастиковой бутылки, зажираю осьминожками. Бляяяя, а сам думаю - какой п***а, какое дно, не дай бог меня кто- то сейчас увидит.... б***ь как стыдно, раньше я себе такого не позволял.
Это что? Отсуствие исполнительной власти в стране меня расхалаживает или я перестал дисциплинировать себя и рискую упасть в самые нижайшие прослойки населения?

Это ты вернулся к равновесию души и гармонии с природой.
И не слушай никого ни про какое дно.

мені довподоби сало під віскі

О, так ты нормальна барышня в этом смысле, не балувана.
Мэни под виски всё подобаеться :-B

Отпустил я водителя, приехал в Козин, надо было сына забрать из музыкальной школы. На пол часа раньше приехал. Думаю, что делать пол часа? А потеплело, зелень кругом. И че то мне пива захотелось. Поехал купил пива на разлив 1 л, кальмары какие- то, осьминожков в пакетиках. Подъехал к школе, не вытрымав. Откупорил, сижу в авто, пью пиво из горла поастиковой бутылки, зажираю осьминожками. Бляяяя, а сам думаю - какой п***а, какое дно, не дай бог меня кто- то сейчас увидит.... б***ь как стыдно, раньше я себе такого не позволял.
Это что? Отсуствие исполнительной власти в стране меня расхалаживает или я перестал дисциплинировать себя и рискую упасть в самые нижайшие прослойки населения?

Нічого "бидляцького" у тому, що людина п*є з пластикової склянки пиво та заїдає сушеними кальмарами з пакетиків, я не бачу. Принципи, кажете?
Краще б у вас був принцип - не сідати за кермо, коли випив хоча б пива. От такий принцип вартий поваги. Але їм ви знехтували, перетворившись таки у звичайне бидло. (td)  Та ще й дитині надали приклад того бидлячества.

Re: Сегодня первый раз за долгие годы почувствовал себя быдлятиной
ska

Тут не важен сам способ употребления, главное не появлялось ли желание выкинуть пустую бутылку из окна машины, если да, то все :-)o

кстати турч реально быдло, солидные люди полосатиков берут

Турч, тобі треба до господарки. Вона підкоригує твою поведінку та дисціплінує

кстати турч реально быдло, солидные люди полосатиков берут

:acute:
Солидные люди пару таранух всегд в машине держат.

доречі, віскі з солоними огірками непогано йде 
тільки огірки треба брати невеличкі, корнішони B-)
(tu)  ;)

Граф, ви вже дозріли до політичного лідера. Наступний крок, виграти якусь порочну курву і відпрздити москаля.

Граф, ви вже дозріли до політичного лідера. Наступний крок, виграти якусь порочну курву і відпрздити москаля.

He?

Компенсирующие действие. Подавленный скот ненадолго вырвался наружу. Представь, что скот захватит власть над личностью, тогда мы почитаем твои репортажи из ментовки, притонов, бомжатни. Главное не держи в себе :gigi:

тогда мы почитаем твои репортажи из ментовки, притонов, бомжатни.

То вже недовго чекати.

Цікаво буде спостерігати процес самоусвідомлення бидлом, що воно є бидло...  8-)

в баварии бокал пива - не проблема для вождения
мэкнул - и поехал дальше

вот эти все люди, пьющие пивасик, вышли из машин, оставленных у бровки. допьют и поедут дальше

но возле школы из горла - это скоцццтво

Мы с Номадом - быдлятина

скотиняко
зiзнайся, ти мрiяв про це з 3го класу, коли зрозумiв, що бути дорослим - це пити пиво з горла, i нiчого за це тобi не буде

:X

скотиняко
зiзнайся, ти мрiяв про це з 3го класу, коли зрозумiв, що бути дорослим - це пити пиво з горла, i нiчого за це тобi не буде

:X

Ні. У третьому класі я не розумів що таке воно ото пиво

А чому б просто не припинити пити пиво?

сам собі норми встановлюєш - сам і порушуєш
іноді можна і регреснути
головне - не робити це на людях, аби не втрачати самоповаги
проте, регрес така штука, яку тягне зробити публічно

А чому б просто не припинити пити пиво?

а я його майже і не пью, завжди вважав і вважаю що то є холопське пойло

а я його майже і не пью, завжди вважав і вважаю що то є холопське пойло

ну от тобі і захотілося побути хлопом ;)

Последний раз я чувствовал себя быдлятиной  где - то на изломе веков, тогда все были быдлятиной. И (x) тут говорить, что кто- то ей типа не был

Последний раз я чувствовал себя быдлятиной  где - то на изломе веков, тогда все были быдлятиной. И (x) тут говорить, что кто- то ей типа не был

Типова відмазка бидла: "всі такі".

Типова відмазка бидла: "всі такі".

да и ты был таким. ни на минуту не сомневаюсь.

да и ты был таким. ни на минуту не сомневаюсь.

Мені до жопи думка бидла.....

Мені до жопи думка бидла.....

Это даже не думка, это факт ..

Это даже не думка, это факт ..

Не комплексуй, рускоязичний....

Болукан особливий,  небидло.  Ні "  не  бидло",   а злітно- " небидло " ,   порода така.

Було раз наші форумні дівчатка щось   обговорювали йорков в своїй затиній темці,  нікого не чіпали,  і тут залітає  небидло і як починає  верещати  -  геть с політичного форуму шльондри,  і інши   дуже поважні  епітети.  "Виїбав тебе сьогодні твій йорк?!,  відлізав тоби сьогодні твій йорк?!", і т.д. ,   воплі були такі що я занервував чи  не схопить  небидлу апоплексичний  удар.  І це суто  жінкам  було,   які небидлу взагалі не звали і не чіпляли .

І   темку про бидл небидла  не оминає.

Ностальгія,  чишо?

Для меня в свое время было очень непривычно наблюдать, как в Германии, выпив пива, водители спокойно садятся за руль.

Болукан особливий,  небидло.  Ні "  не  бидло",   а злітно- " небидло " ,   порода така.

Було раз наші форумні дівчатка щось   обговорювали йорков в своїй затиній темці,  нікого не чіпали,  і тут залітає  небидло і як починає  верещати  -  геть с політичного форуму шльондри,  і інши   дуже поважні  епітети.  "Виїбав тебе сьогодні твій йорк?!,  відлізав тоби сьогодні твій йорк?!", і т.д. ,   воплі були такі що я занервував чи  не схопить  небидлу апоплексичний  удар.  І це суто  жінкам  було,   які небидлу взагалі не звали і не чіпляли .

І   темку про бидл небидла  не оминає.

Ностальгія,  чишо?

Трбі ніхто не заважає бути бидлом.

Болукан особливий,  небидло.  Ні "  не  бидло",   а злітно- " небидло " ,   порода така.

Було раз наші форумні дівчатка щось   обговорювали йорков в своїй затиній темці,  нікого не чіпали,  і тут залітає  небидло і як починає  верещати  -  геть с політичного форуму шльондри,  і інши   дуже поважні  епітети.  "Виїбав тебе сьогодні твій йорк?!,  відлізав тоби сьогодні твій йорк?!", і т.д. ,   воплі були такі що я занервував чи  не схопить  небидлу апоплексичний  удар.  І це суто  жінкам  було,   які небидлу взагалі не звали і не чіпляли .

І   темку про бидл небидла  не оминає.

Ностальгія,  чишо?

Ну конечно! Потому что он на подсознании оно и есть. Просто некоторые это не отрицают - как это делаем мы с Номадом, и таким образом мы с Номадом в итоге вырываемся в Граффья йопт, а те кто себе в этом не сознаются остаются там же - в самом нижайшем социальном дне. Ведь только работа над ошибками способна делать из нас людей. Болукан к сожалению учился и и учится очень плохо.

Ну конечно! Потому что он на подсознании оно и есть. Просто некоторые это не отрицают - как это делаем мы с Номадом, и таким образом мы с Номадом в итоге вырываемся в Граффья йопт, а те кто себе в этом не сознаются остаются там же - в самом нижайшем социальном дне. Ведь только работа над ошибками способна делать из нас людей. Болукан к сожалению учился и и учится очень плохо.

Дааа.... граф Чугункін - ета круто...

Дааа.... граф Чугункін - ета круто...

Именно! И мы с Номадом этим гордимся дружочек.

Именно! И мы с Номадом этим гордимся дружочек.

Да.. "дєди графствовалі"  відома хвороба...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія