Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трамп заверил Тимошенко, что не отменит санкции против России – WP

Oleg Voloshin
11 хв. ·

Вот кто из здравомыслящих людей поверит, что Трамп во время краткого обмена фразами в коридоре рассказал Тимошенко о будущем санкций против России? Ещё меньше, что она вообще его подробно об этом спрашивала? Ни один украинский политик не стал бы этого делать в таких обстоятельствах.
Забавнее всего то, что весь такой пиар выстраивают те же люди, которые высмеивали Януковича за пятиминутные беседы с Обамой на полях многосторонних мероприятий, того что по-английски называется pull out - "оттягивание в сторону", едва ли не за рукав.

P.S. Но это не говорит о слабости позиций Тимошенко. Наоборот у неё очень влиятельные друзья - собственно организаторы молитвенных завтраков из консервативной христианской тайной организации Fellowship. Они легко могли организовать в Washington Post заметку о таком удобном ЮВ содержании обмена репликами. У Юли работают грамотнее и тоньше, чем большинства других в командах. И это вызывает уважение.


я бы вам сказал ,что это вызывает...  :laugh:
   
Ви не уважні, панове, повторю ще:
Нє, от скажіть, держава найняла людину лобіювати українські реформи за кордоном, а ця людина підхіхікує над українськими опозіціонерами. То чому ця людина не займається своєю справою? Чи потрібне Україні лобіювання реформ через висміювання української ж опозиції?

задался бы лучше вопросом, нужна ли Украине такая оппозиция, которая по факту является хуйловской пропозицией?
   
http://glavred.info/zhizn/astrolog-potrollil-timoshenko-zaplatila-globe-za-prognoz-o-prezidentstve-350519.html

помнится, перед выборами 2010 за весьма неумеренный гонорар Глоба ей табуретку привинчивал... Но, не сталося, как гадалося...

а еще перед этим по сети внезапно найденное пророчество Нострадамуса гуляло)) 
   
Indeed, it’s rare for a U.S. president to meet with a foreign opposition leader before meeting with the country’s head of state

Насправді, це рідко коли президент США зустрічається з лідером опозиції перед зустріччю з главою держави





А Юля вообще разве оппозиция? Она официально не выходила из коалиции
   
Former prime minister Yulia Tymoshenko had a momentary meeting with Trump on Thursday just before he spoke to the National Prayer Breakfast at the Washington Hilton.


 :facepalm1:


кучу бабла... на вот это??? откуда деньги, Зин?
   
я бы вам сказал ,что это вызывает...  :laugh:



нормальный такой гешефт
   
було, було,
Янукович ловив Обаму під туалетом, тепер Тимошенко там же ловить Трампа

Федорович Юле нычку сдал где американские президенты хорошо ловятся? :D
   
А Юля вообще разве оппозиция? Она официально не выходила из коалиции

умеет она.  Оппой на двух табуретках
   
де?  Не вiдповiв ти. Традицiйно злився по юльковськи.
Чого поперлася на тусу для снобiв де нiчого нiколи не вирiшувалось, а просто витрясаються грошi з марнославних буратiн?  Де взяла грошi на тi понти?

Я не зна-ю. Я не знаю де Туровська в Києві, я не знаю де партійні офіси всяких партій, я й ніколи в компартійних офісах не бував, бо й в комсомол з армії не повернувся.
Я тобі написав чому я так.
   
згідно їх прогнозам, Тимошенко вже в нас два терміни президентом повинна була б бути
против афонских старцев и Глоба недоглобален  :-)o
   
туровец, мне мало интересно, что двигает тобой когда ты стучишь по клавишам в Йулину поддержку... Платят ли тебе звонкой монетой за пост, или ты  пригрелся среди этой сучей банды на важной должности...
Но, твоя деятельность антиукраинская, также как и у кремлевского агента Тимошенко.

Ты знаешь...пиз..ть не мешки ворочать, тоже мне "гребанные диванные патриоты"...довели страну до канцура и продолжаете...."верной дорогой идете"...а по поводу кто кого поддерживает...лучш е Юля чем эта срань и шелупень однотуровая...
   
Втретє напишу
Чому людина, найнята для лобіювання українських реформ, дозволяє собі в такому тоні коментувати дії української опозиціонерки на Молитовному сніданку?
Чиє замовлення він виконував? Не інакше як ворогів України, бо такі коментарі про українську опозицію ваги державі не додають
   
Ты знаешь...пиз..ть не мешки ворочать, тоже мне "гребанные диванные патриоты"...довели страну до канцура и продолжаете...."верной дорогой идете"...а по поводу кто кого поддерживает...лучш е Юля чем эта срань и шелупень однотуровая...

угу, не успела досидеть за пириможний договор, как тутже "не один танк, не один солдат..."
Очень производительная агентура... А, вы лично в каком звании?
   
Може вона за звичкою просилася відцямкати в туалеті?
   
угу, не успела досидеть за пириможний договор, как тутже "не один танк, не один солдат..."
Очень производительная агентура... А, вы лично в каком звании?

Адьютант от инфантерии...подойд ет...все равно твоя инструкция не принимает других...главное называть всех неугодных агентами Кремля...пиз...я позиция, главное никогда "маху не дашь" и начальство отметит...
   
Може вона за звичкою просилася відцямкати в туалеті?

Осторожней ходи...по моему ты головой об косяк ударился....
   
угу, не успела досидеть за пириможний договор, как тутже "не один танк, не один солдат..."
Очень производительная агентура... А, вы лично в каком звании?

І американці, і німці,- всі в один голос просять нас не починати будь-яких активних дій, бо за даними їхніх розвідок, хуйло використає це для початку широкомасштабного сухопутного вторгнення.
Ми маємо почути західних партнерів, а їм потрібен час для ухвалення рішень(Наливайченко)

   
Адьютант от инфантерии...подойд ет...все равно твоя инструкция не принимает других...главное называть всех неугодных агентами Кремля...пиз...я позиция, главное никогда "маху не дашь" и начальство отметит...

не дать, не взять... типичный штабс-капитан
   
Показати зображення...

Не бачу криміналу...просто Тимошенко просить приймати виважені рішення...а що ми зараз готові з кацапами воювать? он наші керманичі хором волають що ні....
   
Чекаю від прихильників президента хоч якогось пояснення до цього, вчетверте пишу:
Чому людина, найнята для лобіювання українських реформ, дозволяє собі в такому тоні коментувати дії української опозиціонерки на Молитовному сніданку?
Чиє замовлення він виконував?
   
не дать, не взять... типичный штабс-капитан

Бери круче...єто примерно как статский советник...
   
Не бачу криміналу...просто Тимошенко просить приймати виважені рішення...а що ми зараз готові з кацапами воювать? он наші керманичі хором волають що ні....

так і я ж не бачу, а прихильники туалетного гумору валять на Юльку
   
Я не зна-ю. Я не знаю де Туровська в Києві, я не знаю де партійні офіси всяких партій, я й ніколи в компартійних офісах не бував, бо й в комсомол з армії не повернувся.
Я тобі написав чому я так.

Блин. Опять отмазывается.  Я у тебя про Туровскую и партийные кассы че-нить спрашивал??
Я спитав Чого поперлася на тусу для снобiв де нiчого нiколи не вирiшувалось, а просто витрясаються грошi з марнославних буратiн?  Де взяла грошi на тi понти?
Ти не можеш про це нiчого не думати раз взявся писати на цю тему. 
Не думають тiльки тi хто чужий текст озвучують.  Ти ж не такий?
От як ти думаєш чому Тимошенко поїхала туди? Чому заплатила грубi грошi?  Де тi грошi взяла коли по декларацiї бiдна немов церковна миша? 
Вибачай але менi тiльки одна версiя здається вiрогiдною - поїхала й заплатила, щоб засвiтитися i обдурити вiтчизняного виборця показавши, що вона буцiм щось значить на мiжнароднiй аренi. Саме обдурити. Свiдомо. Бо туса ця не для впливових полiтикiв, а для марнославних бонз, щоб розвести на грошi.   Цiлком в стилi Юлiї Володимирiвни.
 По останньому питанню двi версiї.  Або не така вже й бiдна, тобто є злочинницею бо збрехала в декларацiї, або хтось їй цi грошi дав, тодi виникають питання: Хто? Для чого? I чим буде вiддавати?
   
Показати зображення...

та, надо было быстренько к хозяину смотаться, похихикать как водится. Хрен с ним с тем Крымом, присовокупила бы хуйлу т.н. новороссию, и правила бы себе оставшимся обрубком...
А, собиралась... В последний момент, ей дали понять, что из кацапии в Украину обратной дороги нет.
   
Блин. Опять отмазывается.  Я у тебя про Туровскую и партийные кассы че-нить спрашивал??
Я спитав Чого поперлася на тусу для снобiв де нiчого нiколи не вирiшувалось, а просто витрясаються грошi з марнославних буратiн?  Де взяла грошi на тi понти?
Ти не можеш про це нiчого не думати раз взявся писати на цю тему. 
Не думають тiльки тi хто чужий текст озвучують.  Ти ж не такий?
От як ти думаєш чому Тимошенко поїхала туди? Чому заплатила грубi грошi?  Де тi грошi взяла коли по декларацiї бiдна немов церковна миша? 
Вибачай але менi тiльки одна версiя здається вiрогiдною - поїхала й заплатила, щоб засвiтитися i обдурити вiтчизняного виборця показавши, що вона буцiм щось значить на мiжнароднiй аренi. Саме обдурити. Свiдомо. Бо туса ця не для впливових полiтикiв, а для марнославних бонз, щоб розвести на грошi.   Цiлком в стилi Юлiї Володимирiвни.
 По останньому питанню двi версiї.  Або не така вже й бiдна, тобто є злочинницею бо збрехала в декларацiї, або хтось їй цi грошi дав, тодi виникають питання: Хто? Для чого? I чим буде вiддавати?

от вже..
Слухай, пророкуючи таку увагу до цієї поїздки, я би на її місці обов'язково поїхав  B-)
   
А фотку з того фотографування можна десь побачити?

   
Бери круче...єто примерно как статский советник...

не мечи икру, присутствующие в курсе кто такой шк
   
от вже..
Слухай, пророкуючи таку увагу до цієї поїздки, я би на її місці обов'язково поїхав  B-)

знову не вiдповiв.  Точно, коли в юльки приймають вимагають клятву торжесвєнну прямо нi на одне питання не вiдповiдати
   
І американці, і німці,- всі в один голос просять нас не починати будь-яких активних дій
Вибачаюсь не знаю як є, може в тебе зір слабкий, то я більшими літерами й адаптовано:
Наливайченко каже, що америка й німці забороняють починати війну бо хуйло нападе. ПочувПобачив, прочитав шо американці казали?
   
знову не вiдповiв.  Точно, коли в юльки приймають вимагають клятву торжесвєнну прямо нi на одне питання не вiдповiдати

Дивлюсь у Пороха фупівські гвардійці як на підбір- всім й з третього разу не доходе  :D
   
Дивлюсь у Пороха фупівські гвардійці як на підбір- всім й з третього разу не доходе  :D

тобто вiдповiдi не буде?  Я правильно зрозумiв?
   
тобто вiдповiдi не буде?  Я правильно зрозумiв?
нє, вже нє. Порадю тобі в попередніх дописах пошукати  :D
   
А на шо ВОНА его ловила? Может ей просто наживку сменить? На мотыля попробовать? :)
   
Вибачаюсь не знаю як є, може в тебе зір слабкий, то я більшими літерами й адаптовано:
Наливайченко каже, що америка й німці забороняють починати війну бо хуйло нападе. ПочувПобачив, прочитав шо американці казали?


https://www.pravda.com.ua/news/2016/02/12/7098736/

это американцы с немцами загнали этого патриота в одну упряжку с курвой кремлевской?
   
нє, вже нє. Порадю тобі в попередніх дописах пошукати  :D

не було я уважно дивився.  I питання ж простi
   
https://www.pravda.com.ua/news/2016/02/12/7098736/

это американцы с немцами загнали этого патриота в одну упряжку с курвой кремлевской?

Это в подтверждение слов Тимошенко Наливайченко-глава СБУ сообщает, что по данным разведок США и Европы, хуйло готов к войне и они настоятельно предлагают не выводить солдат из казарм,а танки из боксов. Так понятно?
   
не було я уважно дивився.  I питання ж простi

Ну то спочатку дай відповідь, а потім пошукай ще раз, тільки більш ретельно

Чому людина, найнята для лобіювання українських реформ, дозволяє собі в такому тоні коментувати дії української опозиціонерки на Молитовному сніданку?
Чиє замовлення він виконував?
   
Ну то спочатку дай відповідь, а потім пошукай ще раз, тільки більш ретельно

Чому людина, найнята для лобіювання українських реформ, дозволяє собі в такому тоні коментувати дії української опозиціонерки на Молитовному сніданку?
Чиє замовлення він виконував?


Яка ще людина?  Менi це взагалi нецiкаво. Яка ще опозицiонерка??  Молитовний снiданок це ярмарок марнославства де всiлякi товстосуми платять грошi, щоб засвiтитися поряд з вiп-персоною, там нiчого не вирiшується, там розводять на бабло.
Будеш нормально вiдповiдати на питання, чи закiнчуємо розмову?

Останнє редагування: 4 лютого 2017 22:02:25 від Veni-vidi
   
Это в подтверждение слов Тимошенко Наливайченко-глава СБУ сообщает, что по данным разведок США и Европы, хуйло готов к войне и они настоятельно предлагают не выводить солдат из казарм,а танки из боксов. Так понятно?

это только туровской гвардии понятно, что Тимошенко делала на СНБО... И, только качяновцы одобрямс активное участие Тимошенко в безальтернативной сдаче Крыма, вместе с находящимся там вооружением. Или, это тоже американцы с немцами настояли на сдаче военной техники хуйлу, - "аби не один танк не виихав с казарм"?

Туровский штаб всегда одобрямс действия Тимошенко абсолютно при любых раскладах... Подписала газовый договор в 2009, йульки до сих пор празднуют пИрИмогу над Украиной... Надулась прислужить хуйлу в сдаче Крыма, юлькота бздюлькоче что только так, и никак иначе... Поперлась на встречу с террористами-оплотовцами, - йульки в соплях от умиления...

И, ты йульог не исключение, хоть и пытаешься здесь рассказывать, что просто за Йулю душа болыть, а по факту у хуйла ты в пристёжечке.
   
Яка ще людина?  Менi це взагалi нецiкаво. Яка ще опозицiонерка??  Молитовний снiданок це ярмарок марнославства де всiлякi товстосуми платять грошi, щоб засвiтитися поряд з вiп-персоною, там нiчого не вирiшується, там розводять на бабло.
Будеш нормально вiдповiдати на питання, чи закiнчуємо розмову?

я тобі три рази казав що я не партійний, а на четверий раз скзав що знаючи такий розголос обов'язково пщїхав би, будучи на її місці, звісно.
А людина ось така: Джефф Бірнбаум, президент BGR Public Relations, яка представляє Українську Національну раду реформ.
Він найнятий, так би мовити, лобіювати Україну. Розповідаючи вигадки про туалети це він так лобіює нашу державу? В WP написано що він представляє Українську Національну Раду Реформ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія