Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А что там на Светлодарской?

Re:  А что там на Светлодарской?

Набег это когда набежали и убежали до того как поймали. А так "воины закрепились на новых позициях! Ура, лес наш!"

Скоро узнаем. А вообще за шапкозакидательство на войне бьют больно...

А! Вкурив. Але от у чому фігня. Ви тепер публічна людина. Як тільки Ви зголосилися на форумі, що допомагаєте 54й, і тут є дописувачі, які то підтвердять, Ви стаєте провідником інформації від хлопців з 54ї бригади. І тепер Ви мусите кожне своє слово зважувати ретельно, аби не завдати шкоди (хай навіть психіці читачів). Особливо у такі часи, коли 54а на вістрі подій.
Шануйте себе, та велика Вам подяка за волонтерство.

Так,я розумiю.Звертаю увагу,що я дуже мало писав у цiй гiлцi,деяку iнфу не можу розголошувати.Дореч i,наша рота без втрат,а значить ми не дарма робили свою справу.

Петро Порошенко ‏@poroshenko  1 ч1 час назад
Приголомшений звісткою про зухвалий напад на Різдвяний ринок у самому серці Берліна.

Петро Порошенко ‏@poroshenko  1 ч1 час назад
Українці моляться за невинних жертв трагедії і засуджують цей диявольський акт насильства, якому не може бути жодного виправдання

Скоро узнаем. А вообще за шапкозакидательство на войне бьют больно...

Бойцы все-реально герои.Вопросы есть к тем,кто отдает приказ...

Схоже, що мала місце чергова непродумана ініціатива з місця...

Дебальцево по Минским соглашениям - украинская территория,имеем право применять всё что угодно

Вообще конечно жесть.

С вечера и до утра волонтеры пишут - не разгонять щраду. Все ок. Это война.

Вечером те же волонтеры пишут, что писец, жопа и зрада. ((

Херово это все.

Схоже, що мала місце чергова непродумана ініціатива з місця...

Хз. Пишут, что все согласовано с высшим командованием.
Сам муженко в курсе. Говорят, что комбриг 54 его кореш.

Дебальцево по Минским соглашениям - украинская территория,имеем право применять всё что угодно

І хто вирішив те право реалізувати?

Головнокомандувач і ГШ?

Чи хтось дуже рєзвий в окопі і без отого " всё что угодно", на голому інтузізізмі?

Вообще конечно жесть.

С вечера и до утра волонтеры пишут - не разгонять щраду. Все ок. Это война.

Вечером те же волонтеры пишут, что писец, жопа и зрада. ((

Херово это все.

А вот такие они, эти волонтеры... Они ж туда "звонят" и сразу наперегонки ретранслируют. С утра была "перемога", теперь "зрада"...

йди (x) разом з цим твітером
Вибачте, не можу. Бо є чоловічої статі і гомосексуалізм присутній хіба що глибоко латентно, так що допоки не зміг знайти.
Лінки на скріншоти з твіттеру використовую, бо не зареєстрований у Фейсбуку. Насправді то скріншот з Фейсбуку. Вставляти зразу картинку? ОК.
Я так розумію, апелювати до
4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом
немає сенсу? Ну і чорт з ним, моє перебування на ФУПі в якості дописувача (після стажу читача з 2003го - так, я знаю на чиєму джипі був прив'язаний козел, що таке @, та навіть прізвище Дівчинки) мало на меті цілі, які наразі досягнуті, так що викреслення з кола пікейних жилетів не розвалить моє життя.
Але все ж цікаво. Думка, що загиблих Героїв треба вшановувати не гірше, ніж старообрядних (бо у Княжичах у сутичці приймали участь кримінальна розвідка, ДСО та Корд, які були або взагалі не реформовані, або реформовані в стилі "присягаю на вірність Авакову особисто") мєнтів - викликає у Вас настільки гарячі емоції?

за поширення неправдивих новин з фронту банити нах і за паніку теж...

++++++++

Хз. Пишут, что все согласовано с высшим командованием.
Сам муженко в курсе. Говорят, что комбриг 54 его кореш.

"В курсє" вже вся Україна і не лише.

Ініціатор наступу хто? Хто його планував і здійснював безпосереднє керівництво?

Какой наступ...

Вибачте, не можу. Бо є чоловічої статі і гомосексуалізм присутній хіба що глибоко латентно, так що допоки не зміг знайти.
Лінки на скріншоти з твіттеру використовую, бо не зареєстрований у Фейсбуку. Насправді то скріншот з Фейсбуку. Вставляти зразу картинку? ОК.
4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом
немає сенсу? Ну і чорт з ним, моє перебування на ФУПі в якості дописувача (після стажу читача з 2003го - так, я знаю на чиєму джипі був прив'язаний козел, що таке @, та навіть прізвище Дівчинки) мало на меті цілі, які наразі досягнуті, так що викреслення з кола пікейних жилетів не розвалить моє життя.
Але все ж цікаво. Думка, що загиблих Героїв треба вшановувати не гірше, ніж старообрядних (бо у Княжичах у сутичці приймали участь кримінальна розвідка, ДСО та Корд, які були або взагалі не реформовані, або реформовані в стилі "присягаю на вірність Авакову особисто") мєнтів - викликає у Вас настільки гарячі емоції?

там є пункт за флуд ботоводство і відсутність здорового глузду . а тебе тільки (x) послали а треба було б в ніколи

Svitlana Bykova

ні, просто дебилів та провокаторів не люблю
і усіляко сприяю, щоб вони на фупі не затримувались

зі. про "думку" - це ви дарма. У вас немає чим це робити.
А тепер будь ласка перечитайте ще раз моє побажання - і щасливої дороги

Так,я розумiю.Звертаю увагу,що я дуже мало писав у цiй гiлцi,деяку iнфу не можу розголошувати.Дореч i,наша рота без втрат,а значить ми не дарма робили свою справу.
Звертаю увагу - бій ще не закінчився. І... тут багато (сподіваюсь) людей на великих нервах очікують звісток. Звісно, очікують гарних. Але готові до всяких...

Схоже, що керівництво 54-ї бригади. Яке волонтери вважають "своїм" та правильним. Але задумане пішло не так, як планувалося. Буває. Але уже не включиш тему "Генштаб поганий", хоч дехто і намагається. Це війна. На війні по всякому буває...

смотрите ширше -
сначала там полетал амерский беспилотник
а полетал он после пальмиры - где путлер передал игилу оружие против амеров
наши идут в атаку
рашисты собрали там арту  и мясо - знач их нету в других местах

думаю эта кухня не локальная и следует ожидать чего-то приятного для украины
ну а потери неизбежны и в армию сейчас идут люди с готовностью умереть за страну,так что скулёж преждевременен

Какой наступ...

Та отакий, про який пишуть вже з ночі. Контр- чи не контр-, а "захопили", "позиції ворога",  "трофеї" і пр. вже описано-переписано.

І що тепер?

Хто герой?  Хто ініціатор?  Чи там була лише оборона від нападу орків?

Поки реалії такі, що є багато загиблих, поранених і зовсім не відомо ЩО Ж ТАМ ВІДБУЛОСЬ, хто ініціатор тих подій.

Svitlana Bykova

Звертаю увагу - бій ще не закінчився. І... тут багато (сподіваюсь) людей на великих нервах очікують звісток. Звісно, очікують гарних. Але готові до всяких...

Фішер, не ведися. Забий

Звісно нерви :(

Дуже нервує, коли на крові хтось намагається чи піаритись чи зраду розганяти.

Ясно, що тепер, хто б не почав цей бій, наші будуть робити все, щоб крові було менше, а результат кращим для нас.

І в ГШ і пр. верхах та й не лише там, зараз "жопи в милі", дуже сподіваюсь на це.

Пишут, что свинособаки перешли в наступление

то лугандонська "журналіздка" вкинула

то лугандонська "журналіздка" вкинула

Ми всі, і в першу чергу волонтери, повинні розуміти, що російські терористичні війська знаходяться у вигіднішому положенні через таку просту причину - вони можуть закидати м'ясом і таким чином досягати успіхів. Їхніх бійців ніхто не жаліє, вони нікому не інтересні, вони всім (x). Просто тупо зосередити купу м'яса і кинути на убій - після чого ні одна душа не пискне про якусь зраду.

самое время тестировать новые ракеты

Серж Марко (порохобот) ‏@Serg_Marco  1 год.1 годину тому Переглянути переклад
@stars111988 соответствует. Огнем их блокировали. Вернее - по ним сыпят, по дорогам сыпят, добраться к ним под огнем рисково. И связь глушат

Тобто як такого класичного оточення там немає. Просто обстрілюють підступи до них. Кажуть, що орки дуже велику кількість САУ притягнули.

А чего наши не могли так же насыпать в тот лесок? я не експерт конечно.

Тобто з точки зору плану все відбулося нормально - відкинули ворога, зайняли нові позиції. Але реакція кацапів виявилася не такою, як прогнозувалася - вони мобілізували всі ресурси, в першу чергу артилерійські. Ось і важко дуже. А дехто вже зради про оточення розганяє. Яке оточення, якщо просунулися всього на півтора км від наших основних позицій?

Минулого разу зраду розганяли - чого пішли з висоти? Того що тоді штаб очікував такого ж самого - що орки притягнуть кілька батарей важкої арти і будуть крити свіжозайняті позиції. Зараз уже не пішли з зайнятих позицій, орки криють артою - і знову бляха зрада. Ось це і називається сомневающийся* - це коли що б не зробили, всеодно зрада, навіть якщо роблять те, що вимагали минулого разу.

Ок. Вата притащила арту..

А где наша арта? В смысле не те пару САУ и минометов из бригады, а серьезная арта?

Ок. Вата притащила арту..

А где наша арта? В смысле не те пару САУ и минометов из бригады, а серьезная арта?

А ми знаємо, що нашої арти там немає? В часи Дебальцево теж казали що немає нашої арти. А вона працювала так, що стволи світилися. І Смерчі з Ураганами неперервно шмаляли. Просто питання з цілеуказаннями. Там же САУ праюють. Зробили кілька залпів - поміняли позиції.

А ми знаємо, що нашої арти там немає? В часи Дебальцево теж казали що немає нашої арти. А вона працювала так, що стволи світилися. І Смерчі з Ураганами неперервно шмаляли. Просто питання з цілеуказаннями. Там же САУ праюють. Зробили кілька залпів - поміняли позиції.

Волонтеры пишут,что арта работала херово. Всего 1 сау

Волонтеры пишут,что арта работала херово. Всего 1 сау

Можливо, просто не знають, по чому працювати. Немає цілей. Просто для краси шмаляти?

Цілі могли б дати ті бійці, що висунулися вперед. Але кацапи глушилки ввімкнули, зв'язку з ними немає.

Читал, что едет туда 3-й дивизион 55-й оарб туда, но инфа так себе.

Читал, что едет туда 3-й дивизион 55-й оарб туда, но инфа так себе.

Єдет нє єдет......  Ви розумієте, що це інфа не для інтернету. Ще напишіть маршрут і час прибуття.

Фактично те що зараз відбувається - мало відбутися ще тоді, коли всі кричали "чому відійшли?". Так що сомневающийся* та крикуни значною мірою причетні до того, що відбувається зараз. Але вони, ясен пень, вини за собою не признають.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія