Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що є цікавого в Відні ?

Що є цікавого в Відні ?

Маю поїздку в Австію в Відень на пару днів.
Там файно ? 
Що там цікавого є  на що варто подивитись в першу чергу?
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

у честных украинцев нет денег на поездки в австрию.. ты судейка или прокурор?
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

у честных украинцев нет денег на поездки в австрию.. ты судейка или прокурор?

чувак, я сьогодні дав собі обіцянку нікого не посилати нахуй. Давай ти не будеш засмучувати мене.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Маю поїздку в Австію в Відень на пару днів.
Там файно ? 
Що там цікавого є  на що варто подивитись в першу чергу?
Центр города (ёпера, соборы, правительство, ратуша, площади всякие), Шёнбрюнн, Бельведер, Хофбург и куча других. Это если тупо по достопримечательнос тям шататься. Если по-простому, то там можно просто гулять по улочкам, заходить в кофейни и пивнушки, жрать штрудели и шницели и наслаждаться жизнью. Город шикарнейший.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Центр города (ёпера, соборы, правительство, ратуша, площади всякие), Шёнбрюнн, Бельведер, Хофбург и куча других. Это если тупо по достопримечательнос тям шататься. Если по-простому, то там можно просто гулять по улочкам, заходить в кофейни и пивнушки, жрать штрудели и шницели и наслаждаться жизнью. Город шикарнейший.

так я і думав  (tu) то і буду робити :)  (tu)


   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Маю поїздку в Австію в Відень на пару днів.
Там файно ? 
Що там цікавого є  на що варто подивитись в першу чергу?

А что больше интересует?
Можно по центру гулять, если поедете до Рождества и Нового года, то там рождественские ярмарки всякие и веселье с развлечениями :)
Можно в Шенбрунн поехать на метро, там красивый дворец, шикарный (лучший в Европе, как по мне) зоопарк, и вообще интересно.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

А что больше интересует?
Можно по центру гулять, если поедете до Рождества и Нового года, то там рождественские ярмарки всякие и веселье с развлечениями :)
Можно в Шенбрунн поехать на метро, там красивый дворец, шикарный (лучший в Европе, как по мне) зоопарк, и вообще интересно.

ні я думав може є яка особливість центрова :)
я їхати нікуда не хочу, в мене один вільний вечір, буду по центру гуляти жрати штруделі з шнапсом , чи що там у них модне
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Пройдіться до будинку Гундертвасера. Напроти класна кафешка в стилі Гундертвасера і Клімпта.

У Відні  є кав'ярня Юрія Кульчицького  (на КульчицькиГассе).  Кульчицький із ЗУ навчив віденців пити каву у 1683 р. З тих пір ця кав'ярня.

На  окраїні Відня є пам'ятник українським козакам, які в тому ж 1683 допомагали звільняти Відень від турків.

Сецесіон!!!

Церква  святої  Варвари (українська).
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

х.з. скучно там
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

колишня наша столиця  - нашої західної частини
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

о, а де там знімали серіал "Комісар Рекс"?  :D
бо я Відень знаю переважно з серіалу))
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Маю поїздку в Австію в Відень на пару днів.
Там файно ? 
Що там цікавого є  на що варто подивитись в першу чергу?

Грандиозный город австрийской  империи, много  архитектуры и чего посмотреть
два дня там очень мало на смотрины

дворец Шёнбрунн Марии Терезии
дворец Бельведер Евгения Савойского
уже на это уйдет день минимум
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

В Відні? Та нічого. Сіре захолустя. Не їдьте.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

подивтися на будинок, де бухав той самий "майн лібер августин" :)
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

В Відні? Та нічого. Сіре захолустя. Не їдьте.

Краще - в Шепетівку. :D
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

а ще рвонути на рейджеті або вестбані у Зальцбург
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Віденський шніцель. Просто блукати вулицями і заходити в кафешки. Якщо попити вина - то найближчі хойрігери (паби, де продають місцеве молоде вино) на Грінцігу, туди в центру йде прямий трамвай (але там зависаєш всерйоз і надовго). Сувеніри банальні. Є Відень імперський - в частині біля Хофбурга (парламент і т.п), мені більше імпонують старі середньовічні квартали, вони з протилежного боку (Рупрехтскирхе - найстаріша церква Відня і вулички навколо неї, там значно менше народу ніж на площі св. Стефана). Якщо щопінг - то Маріяхільферштрасе.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Возле Оперы стоят сити-басы. Возьми максимальную экскурсию. Провезут по Рингу, к Шёнбрунну, Арсеналу, Бельвидеру и т.д.
На специальных остановках можно выходить на осмотр достопримечательнос ти и садиться в следующий сити-бас. Расписание там есть...
Прогуляйся по Рингу, сходи в музеи.
Обязательно попробуй колбаски в уличных ларьках. Сходи к Хофбругу, оттуда к Парламенту и Ратуше. Возле ратуши каток и ларьки со всякой вкуснотой.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Съезди в Парндорф или SCS на шопинг.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Gustav Klimt and the Belvedere.
Знаменитая картина Kiss (Lovers)

Останнє редагування: 15 грудня 2016 23:54:06 від Jacob
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Я там в неділю був,багато що зачинено,магнитик насилу купив. Бельведер, парк там класний з велечезними алеями та арками на горі. Не дешево все дуже,це не Прага,навіть не Німеччина.

Останнє редагування: 16 грудня 2016 00:09:46 від Plzen
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

х.з. в голден тайм  зайти разве что
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Головне, на Різдво не їдь, усе буде зачинено, навіть супермаркети
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Головне, на Різдво не їдь, усе буде зачинено, навіть супермаркети
я так розумію, що їдуть не для походів у супермаркет :)
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Ресторани - сувеніри відкриті і у вихідні. Ну у саме різдво буде все закрито, але місто дуже туристичне, щось завжди працюватиме
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

я так розумію, що їдуть не для походів у супермаркет :)

І ресторани, і кафе, і магазини, про всілякі музеї годі й казати, а супермаркет для того, аби хоча би пляшку води купити, інакше тільки при готелі за 5 еврів. А так дійсно, нах ті супермаркети?
   
Re: Що є цікавого в Відні ?
HH

Головне, на Різдво не їдь, усе буде зачинено, навіть супермаркети
Цього року Різдво і так випадає на вихідні. B-) Дійсно все вимирає, навіть не всі місця відпочинку працюють.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Маю поїздку в Австію в Відень на пару днів. Там файно ?

Та нормально там. Шоколад нормальний купи, тут такий важко знайти.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Технічний музей
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Венская опера, лучшие голоса мира. Кунст музеум - самая большая коллекция Брейгеля. Климт конечно. Ну и Цвейгельт
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Классный город. Дорогой только ну его к черту...И посмотри погоду. Может быть прилично холодно.
Я тоже пошатался бы по центру и посмотрел бы улочки в профиль.
Сувениры не покупайте. Это болгарская тема в Австрии и Чехии. Надувательство сплошное. 99 % Китай. В галерее возьми что нибудь авторское, не мецкое. Если небольшую вещь, то относительно недорого. Но это реально согреет.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Венская опера, лучшие голоса мира. Кунст музеум - самая большая коллекция Брейгеля. Климт конечно. Ну и Цвейгельт
Голоса это конечно на ценителя, а вот само здание внутри
лучше/красивее чем апартаменты трампа :D
Уменьшенная копия венской оперы - оперный во Львове.
И не удивительно, была одна страна. :)
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Если Вы увлекаетесь живописью, я бы рекомендовал посетить Mumok - музей современного искусства, пожалуй, один из самых богатых в Европе. Ранний и классический модернизм,  кубизм, экспрессионизм, сюрреализм, футуризм, конструктивизм, символизм и т.д. Работы Кокошки, Эрнста, Киршнера, Магритта, Уорхола, Купки и других, с начала 20-х годов...
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

трипэдвайзер на первом месте даёт совет: посетить шёнбрюн ,там же ужин и концерт за 100 долларов

Schönbrunn Palace Evening: Palace Tour, Dinner and Concert

https://www.tripadvisor.com/AttractionProductDetail?product=3773PALDINCON&d=194165&aidSuffix=xsell&partner=Viator
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

наша столиця  - нашої західної частини

 (tu)
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Голоса это конечно на ценителя, а вот само здание внутри
лучше/красивее чем апартаменты трампа :D
Уменьшенная копия венской оперы - оперный во Львове.
И не удивительно, была одна страна. :)
Будівля  опери  так  не  сподобалася  віденцям,  а  імператор  Франц  Йосип  відвертав  очі,  щоб  її  не  бачити,  що  один  з  архітекторів  наклав  на  себе  руки,  а  другий  дістав  нервовий  зрив.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

Если Вы увлекаетесь живописью, я бы рекомендовал посетить Mumok - музей современного искусства, пожалуй, один из самых богатых в Европе. Ранний и классический модернизм,  кубизм, экспрессионизм, сюрреализм, футуризм, конструктивизм, символизм и т.д. Работы Кокошки, Эрнста, Киршнера, Магритта, Уорхола, Купки и других, с начала 20-х годов...
Як у нас у Львові хотіли збудувати подібний бункер, то пищало проти півЛьвова, а півЛьвова було зайняте.
В результаті на тому місці будують якесь чергове одоробло.
   
Re: Що є цікавого в Відні ?

И не удивительно, была одна страна.


Цитувати
В это время Львов находился в составе Австро-Венгрии, официально назывался Лемберг и был столицей отдельной крупной австрийской провинции — Королевства Галиции и Лодомерии.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%80
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія