Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

Стисняюсь спросить (бо не знаю): а шо цэ Вы, то який-то роджерс (мо, вэсэлый?), то який то примус... правдв, интересно - разные операторы?

Різні оператори.

http://www.rogers.com/consumer/home

https://primus.ca/
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

те що сталося з Україною, це ще один приклад в історії людства, коли політична проституція призвела до політичної та економічної катастрофи. Україна, як та Галя, по понеділках, середам та п'ятниця спала з Івоном за газові пігулки та інші ништяки, в інші дні тижня з Гансом за Луі Вітон та останні моделі телефонів. В результаті Іван забрав Крим та поставив синця під Донбасом, а Ганс перестав відповідати на телефоні дзвінки. Мораль, не потрібно бути таким хитроюжопим як та Галя.
   
Ну я не перечитав жодної.
Це ,як би я взяв комсомольську правду і дивувався ,чого це вони падли, про бендерів погано пишуть.
Так що мимо.
А от  ,з якого буя менторсько-повчальний тон ,поясни будь ласка, ?

Ну, якщо вас не треба було б вчити, то ЄС, по ідеї, не мав би мати ніяких вимог до введення безвізу, правда?
   
те що сталося з Україною, це ще один приклад в історії людства, коли політична проституція призвела до політичної та економічної катастрофи. Україна, як та Галя, по понеділках, середам та п'ятниця спала з Івоном за газові пігулки та інші ништяки, в інші дні тижня з Гансом за Луі Вітон та останні моделі телефонів. В результаті Іван забрав Крим та поставив синця під Донбасом, а Ганс перестав відповідати на телефоні дзвінки. Мораль, не потрібно бути таким хитроюжопим як та Галя.

В цілому погоджуюся.
   
Ну, якщо вас не треба було б вчити, то ЄС, по ідеї, не мав би мати ніяких вимог до введення безвізу, правда?
А, то ти нас вчити будеш?
Ну то давай , починай.
Загібаю пальці...
   
Борцуни з корупцією, чому по вашому Фірташа не екстрадують в Штати? Він грає чесно? І як там розслідування підкупу Фірташем австрійських держслужбовців просувається, хто на скільки років сів?

Да крадий та запроданци у чем ФБР сидят. Папери тильки для сала з горилкой як серветки використоють.

 :-G
   
Це ,як би я взяв комсомольську правду і дивувався ,чого це вони падли, про бендерів погано пишуть.

А вас не дивує, що факт перечитування декларацій політичної еліти асоціюється (за вашими ж словами) з пропагандою ворога?  ;o

А от Європу, думаю, дивує. В ній звикли довіряти своїм урядам. А при недовірі - вибирати інших, і надавати їм кредит довіри.
Якщо у вас з самого початку нема довіри до обраних урядів - то для чого ви їх вибираєте? і, крім того, як таким урядам можна довірити введення безвізу?
   
В цілому погоджуюся.
А ти сам, то та Україна що з Гансом , чи оця що з Іваном?
Га?
Ой, так ти ж та ,що взагалі до  Джона поїхала.
То з якого буя все таки пафос?
Дружок.
   
Европа не фетиш. Безвиз,все же будет,как нить,а в остальном....а у кого нет проблем? Кому легко? B-)
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?
U2

те що сталося з Україною, це ще один приклад в історії людства, коли політична проституція призвела до політичної та економічної катастрофи. Україна, як та Галя, по понеділках, середам та п'ятниця спала з Івоном за газові пігулки та інші ништяки, в інші дні тижня з Гансом за Луі Вітон та останні моделі телефонів. В результаті Іван забрав Крим та поставив синця під Донбасом, а Ганс перестав відповідати на телефоні дзвінки. Мораль, не потрібно бути таким хитроюжопим як та Галя.
Мож, все таки, не Украина, а ее ылита? А вот получила - таки Украина...
 :not_i:
   

У нас що у головах, те і в ділах... Нах.. їм така країна B-)
   
те що сталося з Україною, це ще один приклад в історії людства, коли політична проституція призвела до політичної та економічної катастрофи. Україна, як та Галя, по понеділках, середам та п'ятниця спала з Івоном за газові пігулки та інші ништяки, в інші дні тижня з Гансом за Луі Вітон та останні моделі телефонів.
і навіть це не найгірше, бо і так можна теж ;)
а найгірше те що мамину хату і господарство (інфрастукртуру так звану), що в спадок отримала, Галя запустила,
курей перестала годувати вони поздихали чи розбіглися,
а всяким лайдакам дурна Галя вірила на слово, будапештські мумурандуми, Договори про вічну дружбу і повагу і т.п.
а ніштяки від кавалєрів не складала на чорний день і колючого-ріжучого інтсрументу не купувала для оборони від розбійників та агресивних "колишніх", а немудро просирала на помаду та стразєкі.

Останнє редагування: 31 жовтня 2016 22:44:31 від T.Blair.
   
А вас не дивує, що факт перечитування декларацій політичної еліти асоціюється (за вашими ж словами) з пропагандою ворога?  ;o

А от Європу, думаю, дивує. В ній звикли довіряти своїм урядам. А при недовірі - вибирати інших, і надавати їм кредит довіри.
Якщо у вас з самого початку нема довіри до обраних урядів - то для чого ви їх вибираєте? і, крім того, як таким урядам можна довірити введення безвізу?
Гізмо, ти певно помітив, я до тебе до сих пір  з повагою писав.
То накуй ці поїбанські викрутаси , як у  заторможеного ольгінця?

 Якесь  суцільне Їбалажабагадюку. :facepalm1: 
   
Мож, все таки, не Украина, а ее ылита? А вот получила - таки Украина...
а як розділити?
замкнуте коло виходить
українці в масі аж ніяк не заперечували щоб еліта тримала газ "по 50", торгуючи країною і її майбутнім.
і еліті газ "по 50" теж був вигідний бо при дешевому газі і тягнучи на СРСРовській спадшині, можна було ще довгенько протягнути не підвищуючи рівня зарпалти.
Треба було щоб знайшовся хтось мудрий і сміливий хто би це порочне коло розірвав (залізом і кровю. при потребі) Але ж не виявилося.
   
А ти сам, то та Україна що з Гансом , чи оця що з Іваном?
Га?
Ой, так ти ж та ,що взагалі до  Джона поїхала.
То з якого буя все таки пафос?
Дружок.
Він уже типу Ганс. Як той Голохвостий.
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

Мож, все таки, не Украина, а ее ылита? А вот получила - таки Украина...
 :not_i:

Еліта, це з Юпітера засланці?  Це наші з вами куми, сестри брати, шкільні друзі. Це ми в дзеркалі. Маємо те що ми заслужили.  А не потрібно переводили стрілки на інших. Їхня незадовільна робота, це наша вина і нічия інша. Бо ми засунули голову у пісок та сподіваємось на те що труп ворога пропливе по річці. Цього не буде.
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?
U2

а як розділити?
замкнуте коло виходить
українці в масі аж ніяк не заперечували щоб еліта тримала газ "по 50", торгуючи країною і її майбутнім.
і еліті газ "по 50" теж був вигідний бо при дешевому газі і тягнучи на СРСРовській спадшині, можна було ще довгенько протягнути не підвищуючи рівня зарпалти.
Треба було щоб знайшовся хтось мудрий і сміливий хто би це порочне коло розірвав (залізом і кровю. при потребі) Але ж не виявилося.

Т.е., Вы и есть те самые "украинцы", якый "нэ знайшовся"?
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?
U2

Еліта, це з Юпітера засланці?  Це наші з вами куми, сестри брати, шкільні друзі. Це ми в дзеркалі. Маємо те що ми заслужили.  А не потрібно переводили стрілки на інших. Їхня незадовільна робота, це наша вина і нічия інша. Бо ми засунули голову у пісок та сподіваємось на те що труп ворога пропливе по річці. Цього не буде.

Нэ мои...
   
Треба було щоб знайшовся хтось мудрий і сміливий хто би це порочне коло розірвав (залізом і кровю. при потребі) Але ж не виявилося.
А на Грушевського та Інститутській квіти кому кладуть?
   
чого явропа нас не хоче
 :pooh_on_b:
іпать ту одні дебіли

нема вже ніякої європи...
   
Мож, все таки, не Украина, а ее ылита? А вот получила - таки Украина...
 :not_i:

А еліта - це якісь інші істоти, прислані з Марса?
   
Еліта, це з Юпітера засланці?  Це наші з вами куми, сестри брати, шкільні друзі. Це ми в дзеркалі. Маємо те що ми заслужили.  А не потрібно переводили стрілки на інших. Їхня незадовільна робота, це наша вина і нічия інша. Бо ми засунули голову у пісок та сподіваємось на те що труп ворога пропливе по річці. Цього не буде.

АПІРІДІЛ!
   
От гарна думка, приєднатися до європи, і європа всіх одразу зробить європейцями, дороги побудує, коррупцію виведе... Нє, а чого ? Ну так жеж, сміття попідбирають довкола сміттєвих ящиків, пляшки, бички, пакети довкола річок?  Ну є у європі такі служби, які одразу все це зроблять. І заробітну платню видадуть огого, ну так, просто, бо ми того варті.
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?
U2

А еліта - це якісь інші істоти, прислані з Марса?

Не, отборные: из ВЛКСМ, КПСС, Вы что, запамятовали? И нэ з Марса...
   
Т.е., Вы и есть те самые "украинцы", якый "нэ знайшовся"?
не зовсім розумію суті питання.
може і я, частково. як частина українства. Несу якусь свою 0,0001% частку провини. Що не склалося, не сталося.
Адже в УА станом на 1991р. були цілком непогані перспективи. "вроде не бездельники и могли бьі жить"
   
Він уже типу Ганс. Як той Голохвостий.

То чому б вам з вашим так цінним знанням про Голохвостових не повчити тоді нас чомусь?
   
От гарна думка, приєднатися до європи, і європа всіх одразу зробить європейцями, дороги побудує, коррупцію виведе... Нє, а чого ? Ну так жеж, сміття попідбирають довкола сміттєвих ящиків, пляшки, бички, пакети довкола річок?  Ну є у європі такі служби, які одразу все це зроблять. І заробітну платню видадуть огого, ну так, просто, бо ми того варті.

 (tu)

Може навіть німців пришле!
   
Не, отборные: из ВЛКСМ, КПСС, Вы что, запамятовали? И нэ з Марса...

То у вас нема демократії, що прості манюпаси до влади ніяк не прийдуть?
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?
U2

не зовсім розумію суті питання.
може і я, частково. як частина українства. Несу якусь свою 0,0001% частку провини. Що не склалося, не сталося.
Адже в УА станом на 1991р. були цілком непогані перспективи. "вроде не бездельники и могли бьі жить"

Згадала баба, як дивкою була... Тебя же тогда окучивал на выборах кто?
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?
U2

То у вас нема демократії, що прості манюпаси до влади ніяк не прийдуть?

На видмину вид вашоъ Канады...
   
На видмину вид вашоъ Канады...

Зрозуміло.
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?
U2

Зрозуміло.

Не, у нас были, но потом разбежались - кто в управу, кто так растворился...
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?
U2

Зрозуміло.

Да, и шо это Вам з Канады, болыть за якусь Европу з Украиною?
   
То чому б вам з вашим так цінним знанням про Голохвостових не повчити тоді нас чомусь?
Ні-ні дружок , ти не з'їжджай.
Давай по пунктам, раз такий начитаний , всюди був ,все знаєш.
Уважно слухаєм...

ПС.Я ще декілька питань задавав, ти чомусь їх "не помітив".
   
Re: Скажіть чесно: ТЕПЕР ви бачите, чому Європа вас не хоче?

А на Грушевського та Інститутській квіти кому кладуть?

Люди відали своє життя не для того щоб їхні наслідки мовчки дивились як Галя знову задерає спідницю та пробує всістися на два тунця одночасно. А саме так стається кожного разу.
   
То у вас нема демократії, що прості манюпаси до влади ніяк не прийдуть?
То ти  значить не знаєш що у нас( про що я і питав своїм першим постом в цій темі) ,але набрався сміливості в шароварах, щось тут повчально заявляти?
Майстерно оминув незручні моменти.
   
Гізмо, ти певно помітив, я до тебе до сих пір  з повагою писав.
То накуй ці поїбанські викрутаси , як у  заторможеного ольгінця?
 Якесь  суцільне Їбалажабагадюку. :facepalm1:

Може я не зрозуміло виразився. Поясню.
Ви вважаєте ОЧЕВИДНИМ, що декларації, опубліковані українською "елітою" - маразматична спроба оприлюднити ліві доходи з корумпованих джерел, всуміш з жалюгідними і кумедними спробами щось там приховати чи довести що біле - то чорне. Тобто, за замовчуванням, ви погоджуєтеся, що ці декларації - дзеркало корупції, в якій потонула верхівка.
При чому верхівка - не інопланетяни, прислані в Україну кимось з Марса, - а кращі з кращих, що прийшли до влади після 2х революцій і сотні смертей.
То ПРО ЩО тоді така ситуація говорить?

Останнє редагування: 31 жовтня 2016 23:19:46 від GizmoGremlin
   
зараз очевидно тільки одно: вперше за 25 років чиновники задекларували свої статки
важко усвідомити сторонній людині, за межами України, важливість цього моменту
які ці чиновники, що з ними робити і т.д. - це питання з іншої площини
тому питання ТС беззмістовне, хоча його джерело як раз очевидне...  :)
   
зараз очевидно тільки одно: вперше за 25 років чиновники задекларували свої статки
важко усвідомити сторонній людині, за межами України, важливість цього моменту
які ці чиновники, що з ними робити і т.д. - це питання з іншої площини
тому питання ТС беззмістовне, хоча його джерело як раз очевидне...  :)

Питання риторичне. Я й не очікував відповіді.
   
Може я не зрозуміло виразився. Поясню.
Ви вважаєте ОЧЕВИДНИМ, що декларації, опубліковані українською "елітою" - маразматична спроба оприлюднити ліві доходи з корумпованих джерел, всуміш з жалюгідними і кумедними спробами щось там приховати чи довести що біле - то чорне. Тобто, за замовчуванням, ви погоджуєтеся, що ці декларації - дзеркало корупції, в якій потонула верхівка.
При чому верхівка - не інопланетяни, прислані в Україну кимось з Марса, - а кращі з кращих, що прийшли до влади після 2х революцій і сотні смертей.
То ПРО ЩО тоді така ситуація говорить?
Я про декларації НЕ ЗГАДУВАВ.
А вважаю про них наступне:
Це перший крок,яких буде ще докуя , можливі варіанти ,що буде один в перід - а два назад.
Але процес виздоровлення України рухається в правильному напрямку.
І це головне.
Якість цього руху залежить від всіх нас, тобто від народу.
І от відносно цього було моє питання до тебе Вас, дружок.(дати характеристику процесів, які на Вашу думку тут відбуваються/відбувались)
А просив я це , щоб мати уяву на яких світоглядних платформах ми знаходимося,та чи можливий подальший діалог.
Натомість пішов тупий тролінг.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія