Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українці не готові до Європи – висновок після року перебування за кордоном.

це теж не так важливо
Найважливіше в цьому, що еліти не хочуть до кінця йди по шляху вестернізації, бо бояться втратити владу та домінування в країні

Все правильно. И хай я тут хуч гопки буду скакати, хуч комунізьм в отдельно взятом селе построю - НИХЕРА в стране от єтого не изменится.
   
еліти не хочуть бо народ все влаштовує (ну майже)
   
то не сиди тут- займись собою
так я і займаюсь, прийшов на півтори години додому з турніру по футболу на обід, зараз поїду на інший
ну а ви тут з"ясовуйте чому ми так погано живемо, хто виненен і шо дєлать
   
Кстати, складывается классическая революционная ситуация: низы не могут (уже так больше жить) , а верхи - не хотят (им и так прекрасно). Только революция у нас будет иного роды и окончательно для Украины плачевная: люди будут голосовать ногами. Что, впрочем, уже и происходит. Потому как жизнь свою тратить на "переделку" элит лично я больше не хочу. С меня  - хватит.
   
так я і займаюсь, прийшов на півтори години додому з турніру по футболу на обід, зараз поїду на інший
ну а ви тут з"ясовуйте чому ми так погано живемо, хто виненен і шо дєлать

Пошел бы лучше двор подмел, хвудболизд.
   
От зараз проблема в Україні - великі агрохолдінги заволоділи всією землею. Знищили її, засипавши гербіциди довгострокової дії, що крім ГМОшної сої та кукурудзи там нічого не росте.

 :facepalm1:
   
Пошел бы лучше двор подмел, хвудболизд.
з тобою взагалі розмову не веду, ти мені нецікава
   
интересно, какова цель настойчивого навязывания подобных мыслей ?  обелить клоунов у власти, сместить внимание -- так люди гораздо умнее чем кажется педрилкам... еще и пишут на мове, для большей убедительности

все чаще разгоняется мысль что во всем виноват народ -- как писалось в недавней теме

у очень многих была возможность до падения курса ездить в Европу и сравнивать людей

хочется послать задротопедротов, с регулярностью вбивающих украинцам комплекс меншовартости, по известному направлению, надеюсь, выражаюсь культурно и по-европейски
   
интересно, какова цель настойчивого навязывания подобных мыслей ?  обелить клоунов у власти, сместить внимание -- так люди гораздо умнее чем кажется педрилкам... еще и пишут на мове, для большей убедительности

все чаще разгоняется мысль что во всем виноват народ -- как писалось в недавней теме

у очень многих была возможность до падения курса ездить в Европу и сравнивать людей

хочется послать задротопедротов, с регулярностью вбивающих украинцам комплекс меншовартости, по известному направлению, надеюсь, выражаюсь культурно и по-европейски
маленьке запитання. чому наші люди їдучи в Європу не порушують пдр (ну майже) ?
   
югенд, від твого камлання ми з москалями одним народом не станемо

украина - и так самая классическая полуколония раши

даже лукашенко рядом не стоял
   
украина - и так самая классическая полуколония раши

даже лукашенко рядом не стоял
ну 350 років даром не минули
   
Пан написав повну фігню, мабуть тому що турист, а не резидент. Питання статусу і класу це стержень західної цивілізації по обидві сторони океану, соціальна сегрегація-норма, і щоб вас не відсегували до небажаної групи потрібно все, включаючи понти, як наприклад лексус біля більш ніж скромного будинку. Робочий люд зневажають так само, але тому що ступінь сегрегації досить високий ту зневагу не потрібно на кожному кроці заявляти, он поділяться Українці по кварталам і районам з подібними доходами/статусом, таке ж само благообразіє настане.
   
і звідти бере коріння до жопомоїв в європі
всрамся ,буду гризти вермішель але айхвон куплю
на заході люди в першу чергу практичні
категорії подобається не подобається вони на другому плані
на першому чи то мені потрібне і чи я маю необхідні доходи щоб це мати
"понтовитість" українця нічим не більша від грека чи італійця. Звісно "понти" в Україні дешевше обходяться. Якщо порівнювати з Австрією то в рази. Жити одному в 100квадратних метрах що в Австріі що в Україні звісно понти, але в Україні ті понти ніби і не понти а в Австріі щомісяця +150 євро на комуналці а аренда то всі +500 буде. Звичайна для України Тойота Кемрі для мене не понти. А тут не то що понти а питання? Нафіга одному така велика машина. В вас напевно велика сім'я ? Скільки платите страхівку? ... І т.д. Але на мою думку, понти то дурниця.. Набагато більшою проблемою є падіння відповідальності за роботу яку виконує людина. "Не парь мозги", "та пох..", "фігня, хєрачь так", "я по іншому не вмію","так сойдьот"-- чи чуєте ви то в Польщі? Я не можу уявити австрійця який скаже таку фразу. Айфони, тачки, хати і там і там є, понти меньше більше там і там а от відношення до праці ні. І не важно чи то слюсар чи депутат. Поки в Украіні народ буде казати чи сусіду чи начальнику чи підлеглому " мені пох..." до того часу мрія про "жити як в Європі" залишиться ілюзією.
   
з тобою взагалі розмову не веду, ти мені нецікава

Кто тебе сказал, что я с тобой разговариваю ?? откуда такая самоуверенность ?? я тебе направление задаю. Иди выполняй.
   
Це надбання від ускава міра.
Що доброго усскій мір приніс цивілізації?
   
Я коли бачу, як поляки будують дороги, розумію, що ми відстали від Польщі назавжди.
   
Кто тебе сказал, что я с тобой разговариваю ?? откуда такая самоуверенность ?? я тебе направление задаю. Иди выполняй.
ще й тупа, якщо цитуєш, то розмовляєш !
відповідаю востанє
   
Пан написав повну фігню, мабуть тому що турист, а не резидент. Питання статусу і класу це стержень західної цивілізації по обидві сторони океану, соціальна сегрегація-норма, і щоб вас не відсегували до небажаної групи потрібно все, включаючи понти, як наприклад лексус біля більш ніж скромного будинку. Робочий люд зневажають так само, але тому що ступінь сегрегації досить високий ту зневагу не потрібно на кожному кроці заявляти, он поділяться Українці по кварталам і районам з подібними доходами/статусом, таке ж само благообразіє настане.

Шото ви рушите благостную картинку, которую нарисовали себе и нам воспитатели манюпасов )))
Нельзя же так !
Всем извесно, что Билл Гейтс и Цукерберг живут в Гарлеме, в простой многоэтажке и ездят на работу на автобусе. Тамущо скромніе.
   
На відміну від інших імперій уская - це просто губка !
   
ще й тупа, якщо цитуєш, то розмовляєш !
відповідаю востанє

пупсік, іди вже. займись своим прямым делом - чисткой сараев (с).
   
Года мало. Это всё равно что у годовалого ребёнка спрашивать что он думает о жизни. Сначала обычно всем очень нравится, а потом начинает приходить понимание проблем и сложностей.
   
Щодо наших еліт теж не зовсім вірно. Їжаку зрозуміло, що користуючись агресією РФ, вони змогли досягти того, про що в РФ тільки мріють- модернізації економіки за допомогою Заходу без радикальної вестернизації та при збереженні влади цією елітою.
Ну яка в сраку модернизация? Власть по определению не проводит никакую модернизацию, она должна создавать условия, а саму модернизацию проводит собственник бизнеса через инвестиции. Какой сумасшедший будет вкладывать  деньги в эту страну? Судьи продажны поголовно. Монополии повсюду, причем искусственно созданы. Президент откровенно работает на свой карман. Народ на грани.
   
Я коли бачу, як поляки будують дороги, розумію, що ми відстали від Польщі назавжди.
Украінці побудують не гірше. Але має бути німецька: Технологія, менеджмент і контроль. Все! І терпіння. Бо не всі українці витримають рік чекати поки автобан "відстоіться" як А4 а будуть фурами іхати зразу як лєнточка впаде. А поляки звісно молодці :) хоча б тому що не сралися а вчилися і працювали.
   
Украінці побудують не гірше.
давним давно вже будують і не гірше
в Полякі вавтобани х’явилися за бабки ЄС і тіки після вступу до ЄС

в нас  би за те бабло 10 Одеса Київ зробили, а вони лише дотягують до кордону свій мега проект


п.с.
а може пан з ТС побачив 30 сортів ковбаси?

оооо
   
Тільки одну перешкоду бачу - треба відучитися скачувати кіна з інтернету крадені.  :D
   
Відповім, як людина, котра прожила на в Європі більше 20 років.
Повна фігня.
1. Понтів неміряно. То ти просто не стикався. Рівень понтів міряється наявністю грошей. Якщо ти думаєш, що всі дорогі бутіки - це для понтуватих совків, то дуже помиляєшся.
2. Про житло - це такі самі понти, як і машини і дорогий одяг.
3. Відпочинок - для кого вже сотні років стоять шикарні готелі з запаморочливими цінами?
4. Машини - в мене на вулиці половина машин це дорогі седани та 4х4. На вулиці з приїжджих тільки я один.

Чим відрізняються європейці від нашого населення?
Знанням своїх прав і вмінням їх відстояти.
Повагою до співгромадян незалежно від їхнього соціального стану.
Реалізмом і думкою про завтрашній день.

   
давним давно вже будують і не гірше
в Полякі вавтобани х’явилися за бабки ЄС і тіки після вступу до ЄС

в нас  би за те бабло 10 Одеса Київ зробили, а вони лише дотягують до кордону свій мега проект


п.с.
а може пан з ТС побачив 30 сортів ковбаси?

оооо
  Яке смішне  написано  ,  ой смішно  .  Грося ти ?
   
Відповім, як людина, котра прожила на в Європі більше 20 років.
Повна фігня.
1. Понтів неміряно. То ти просто не стикався. Рівень понтів міряється наявністю грошей. Якщо ти думаєш, що всі дорогі бутіки - це для понтуватих совків, то дуже помиляєшся.
2. Про житло - це такі самі понти, як і машини і дорогий одяг.
3. Відпочинок - для кого вже сотні років стоять шикарні готелі з запаморочливими цінами?
4. Машини - в мене на вулиці половина машин це дорогі седани та 4х4. На вулиці з приїжджих тільки я один.

Чим відрізняються європейці від нашого населення?
Знанням своїх прав і вмінням їх відстояти.
Повагою до співгромадян незалежно від їхнього соціального стану.
Реалізмом і думкою про завтрашній день.

Они просто хоть приблизительно знают, чего ожидать от "родного государства"...
А мы тут мечемся, как стадо баранов...
   
Все правильно. И хай я тут хуч гопки буду скакати, хуч комунізьм в отдельно взятом селе построю - НИХЕРА в стране от єтого не изменится.

Ви праві. Покращити можна лише власне життя, але послідовно на цьому шляху Вас чекає еміграція та розмови про те, які тут херові люди, щоб обґрунтувати свою втечу

І що цікаво- кожний буде по-своєму правий, все залежить від мети, якої Ви прагнете- покращити власне життя чи покращити життя в Україні
   
Відповім, як людина, котра прожила на в Європі більше 20 років.
Повна фігня.
1. Понтів неміряно. То ти просто не стикався. Рівень понтів міряється наявністю грошей. Якщо ти думаєш, що всі дорогі бутіки - це для понтуватих совків, то дуже помиляєшся.
2. Про житло - це такі самі понти, як і машини і дорогий одяг.
3. Відпочинок - для кого вже сотні років стоять шикарні готелі з запаморочливими цінами?
4. Машини - в мене на вулиці половина машин це дорогі седани та 4х4. На вулиці з приїжджих тільки я один.

Чим відрізняються європейці від нашого населення?
Знанням своїх прав і вмінням їх відстояти.
Повагою до співгромадян незалежно від їхнього соціального стану.
Реалізмом і думкою про завтрашній день.

ви б ще написали від чого залежить можливість купити дорогий седан чи жити в шикарному готелі із запаморочливими цінами
   
Ну яка в сраку модернизация? Власть по определению не проводит никакую модернизацию, она должна создавать условия, а саму модернизацию проводит собственник бизнеса через инвестиции. Какой сумасшедший будет вкладывать  деньги в эту страну? Судьи продажны поголовно. Монополии повсюду, причем искусственно созданы. Президент откровенно работает на свой карман. Народ на грани.

Ні, тут Ви перебільшуєте, н.м.д.
   
украина - и так самая классическая полуколония раши

даже лукашенко рядом не стоял

та це велике питання, хто тут рядом стояв. Лукашенко понад 20 років годував економіку РБ за рахунок ринку відносно багатої РФ. Але потихеньку розвертав її в бік ЄС. Як і Раша, як і Україна

Але гонять чомусь усі на Україну- і москалі, і ти, і Лукашенко
   
еліти не хочуть бо народ все влаштовує (ну майже)

якби влаштовувало б, не було "майданів"
   
ви б ще написали від чого залежить можливість купити дорогий седан чи жити в шикарному готелі із запаморочливими цінами

Запросто.
1. Спадщина
2. Спадщина у вигляді освіти, зв'язків батьків-родичів - коротше блату.
3. Власних обдарувань і ділових якостей, підкріплених зв'язками, доброю школою та університетом.
4. Власних видатних здібностей, які знайшли своє застосування.

Десь в такому порядку.
Це десь 1 відсоток населення.
99 відсотків живуть, ретельно плануючи витрати.
   
Кстати, складывается классическая революционная ситуация: низы не могут (уже так больше жить) , а верхи - не хотят (им и так прекрасно).

Тут переплутано. "Низи не хочуть ( жити по-старому ), верхи не можуть ( управляти по-старому ) "
Только революция у нас будет иного роды и окончательно для Украины плачевная: люди будут голосовать ногами. Что, впрочем, уже и происходит. Потому как жизнь свою тратить на "переделку" элит лично я больше не хочу. С меня  - хватит.

Ну от Ви й самі визнали, що альтернатив тут дві. І що Ви самі колись станете такою, як ТС
   
Ось наприклад, вчора спостерігав не понтуватих французів. B-)

   
Ми мешкали у Польщі, тому більшість порівнянь, звичайно, буде з поляками. Також завдяки дешевим авіалініям ми багато мандрували – були в Іспанії, Італії, Німеччині, Австрії, Чехії, Голландії, Швеції, Данії, Греції. При чому в Італію і Швецію ми приїжджали до наших знайомих- місцевих, так що тут ми добре занурились в їхнє середовище, думаю, не гірше ніж в Польщі. Так що всіх їх я буду називати європейцями, бо мають спільні риси, яких в нас нема.
прочитавше це,можу стверджувати,шо людина яка вїхала до Польші скоріше всього по робочій візі,використала її на подорожі закордон.
існує підозра злочину,яки карається законом Польші.

ну і далі товариш розповідає нам,як Українці не готові до Європи.
він там випадково не написав,шо зміни треба робити з себе?
   
Тут переплутано. "Низи не хочуть ( жити по-старому ), верхи не можуть ( управляти по-старому ) "
Ну от Ви й самі визнали, що альтернатив тут дві. І що Ви самі колись станете такою, як ТС

Почему я должна стать такой как ТС ? Почему я должна поливать дерьмом свой народ, едва выбившись куда-то ? Я просто его жалела и буду жалеть.
   
а багато вони розуміють менталітету японців, корейців чи бразильців? чому вони саме в українцях повинні розбиратись?
в україні доходи нижчі, але і витрати на життя значно нижчі, тому різниця (disposable income) може бути вище эвропейської
тому є змога купувати дорогі дурниці

 :facepalm1:

і що з того disposable income?
українці в масі його проїдають на понти
в той час як раціональні ствроюють wealth - тобто вкаладаються або в бізнеси напряму або в інвестують в щось що принесе дохід і таким чином створюють капітал в родині котрий передається дітям а не цяцьки та квартири - коробки в бетонних мурашниках
тому там кожна наступне покоління має якусь базу і залишає наступному поколінню трохи більше, звичайно крім голоти котрій краще на соціалі сидіти і обвішатися цяцьками вже зараз а за дітей хай держава дбає
гонта вірно пише про відношення до доходів та витрат в Європі і в Україні
і ніхто в Європі не заздрить що в Україні люди тратять гроші на дорогі цяцьки
   
Ось наприклад, вчора спостерігав не понтуватих французів. B-)

Показати зображення...

я впевенений що там сплачені купа страховок про котрі в Україні і не чули
діти віддівчилися в якихось універах і чималі суми розкидані по рахункам чи інвестовані в різні активи
тоді можна і на Порше покататися якщо тобі за 50 і грошей хватить до 90 - то що з ними робити? можна вже і тратити на себе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія