Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львівський книжковий форум перетворюється в містечковий?

15 вересня у Львівському національному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької відбулася урочиста церемонія вручення Премії «Найкраща книга Форуму-2016».

Переможці Премії «Найкраща книга Форуму-2016»

Франко від А до Я. Тексти: Богдан Тихолоз, Наталя Тихолоз. Графічне опрацювання: Романа Романишин, Андрій Лесів. Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.
Павло Ґранкін. Каналізація міста Львова (від початку XV ст. до 1939 р.). Христина Харчук. Водогін міста Львова (від початку XV ст. до 1939 р.). Комплект книг з картами. Львів: Аверс, 2015.
Скриня. Речі сили. Автор: Ярина Винницька. Художник: Юлія Табенська. Ідеолог: Дмитро Осипов. Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.
Ренс Бод. Забуті науки. Історія гуманітарних наук. Київ: Видавництво Жупанського, 2016.
Луцій Анней Сенека. Діалоги. Переклав з латинської Андрій Содомора. Львів: Апріорі, 2016.
Франсуаза Барб-Ґалль. Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття. Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.
Ukraine. The best. Культурний простір від А до Я. Автор проекту: Юрій Комельков. Київ: CULTPROSTIR.UA, 2016.
Грицько Чубай. Марія. Графічне опрацювання: Марія Гавриш, Володимир Гавриш. Дрогобич: Коло, 2015.
Олександра і Даніель Мізелінські. Під землею. Під водою. Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.
Переслідувані за правду. Українські греко-католики в умовах тоталітарних режимів ХХст. Автор ідеї: Оксана Ґудзяк. Львів: Видавництво Українського католицького університету, 2016.
Дарон Аджемоґлу, Джеймс Робінсон. Чому нації занепадають. Походження влади, багатства та бідності. Київ: Наш Формат, 2016.
Казимир Малевич. Київський період 1928-1930. Упорядник: Тетяна Філевська. Київ: Родовід, 2016.
Антологія української поезії ХХ століття. Упорядник: Іван Малкович. Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2016.
Тарас Лютий. Ніцше. Самоперевершення. Київ: Темпора; Клуб творчої філософії, 2016.
Андрій Дахній. Нариси історії західної філософії ХІХ–ХХ ст. Львів: Видавничий центр Львівського національного університету імені Івана Франка, 2015.
Джозеф Ґілл. Флорентійський собор. Львів: Видавництво Українського католицького університету, 2016.
theUKRAINIANS II: історії успіху. Упорядники: Тарас Прокопишин, Володимир Бєглов, Інна Березніцька. Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.
Кен Робінсон. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту. Львів: Літопис, 2016.
Григорій Фалькович. Шалахмонеси. Вірші для дітей. Ілюстрації Пінхаса Фішеля. Київ: Дух і літера, 2016.
Богдан Волошин. Політ золотої мушки. Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.
Іван Франко. Коли ще звірі говорили. Художник: Валерія Соколова. Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.
Алла Горська. Душа українського шістидесятництва. Упорядник: Людмила Огнєва. Київ: Смолоскип, 2015.
Ірина Іванкович. Патріярх Йосиф Сліпий і красне письменство (І том). “Сидячи на санях…” Антологія літературних творів, присвячених патріярхові Йосифу Сліпому (ІІ том). Львів: Артос, 2016.



23 переможці.
З них 14 - львівські видавництва
в тч. 7 - одне видавництво - Старого Лева.
Це не вперше.
Вопріс: це всеукраїнський книжкови форум? Чи містечковий, Львівський?
Сім премій одному видавництву - це апше.
Ганьба?
Чи переморгаємо?
(Особливо не заперечую проти преміювання книжки про історію Львівської каналізації. Питання, сказати б, не часі)))
   
Не купи книжку — сохрани дерево!

Бумажные книги маст дай имхо. Да вообще все, что печатается на бумаге маст дай
   
тю.
   
Люблю паперові книги.
Але не купую. Бо дорого.
Тому слухаю аудіо варіанти.
   
Дарон Аджемоґлу, Джеймс Робінсон. Чому нації занепадають. Походження влади, багатства та бідності. Київ: Наш Формат, 2016.

цікава книга
   
Не купи книжку — сохрани дерево!

Бумажные книги маст дай имхо. Да вообще все, что печатается на бумаге маст дай

якісна паперова книжка - то є дуже добре для людини  :) 

я фанат того, що роблять ці люди http://www.foliosociety.com/
   
цее така в нас україномовна Україна, такі українці, так забезпечені права україномовних
   
Це форум видавців. Головно, українських видавців української книги. Тому все поки що закономірно. Це по-перше. І, по-друге, конкурс на кращу книгу далеко не головне на Форумі. Чимало молодих гостей про нього навіть не знають.
   
Тому все поки що закономірно.

п"ять призів (з 23-х) одному львівському видавництву  - закономірно?
   
А знаєте, на міжнародних показах мод особливо відзначають, наприклад, парижських чи міланських дизайнерів. Змова? ))

Львів зараз є центром українського книгодрукарства, ото і все.
   
Тому все поки що закономірно.
п"ять призів (з 23-х) одному львівському видавництву  - закономірно?
так у Львові зараз головні українські видавництва. я за сотанніх років три якщо й купляв паперові книжки, то тільки львівські
   
так у Львові зараз головні українські видавництва.

ненада))
я сам близький до цієї сфери і скажу, що це не так.
І знову ж таки - п"ять призів одному видавництву - це як?
Це - по-містечковому, своїм.



Останнє редагування: 21 вересня 2016 21:12:09 від Щек
   

Ось із прес-релізу:
701 зареєстрований учасник, з них:
363 автори, перекладачі, літературознавців, музиканти, художники, журналісти
158 видавництв, з них – 22 нових
80 книготорговельних структур, поліграфічних підприємств, культурних фондів


158 видавництв з усієї України!
Львівських - близько 20.
   

Ось із прес-релізу:
701 зареєстрований учасник, з них:
363 автори, перекладачі, літературознавців, музиканти, художники, журналісти
158 видавництв, з них – 22 нових
80 книготорговельних структур, поліграфічних підприємств, культурних фондів


158 видавництв з усієї України!
Львівських - близько 20.

в Лізі Чемпіонів та Лізі Европи виступають сотні клубів, а іспанських менше 10 :)
   
так у Львові зараз головні українські видавництва.
ненада))
я сам близький до цієї сфери і скажу, що це не так.
І знову ж таки - п"ять призів одному видавництву - це як?
Це - по-містечковому, своїм.

Щек, а Вы сами-то видели книги, получившие награды?

Или только чтобы поговорить?


"Видавництво Старого Лева" - одно из лучших издательств Украины, их книги имеют отличие от других издательств, как говорят, своё лицо, а это говорит о многом. Их даже на раскладке с другими книгами легко найти и отличить от других. Как правило, в этом издательстве по праву занимают призовые места иллюстрированные книги для детей. Каждая из них - жемчужинка.

Поэтому не надо завидовать чужому успеху, а надо развивать свой собственный стиль издательства, если Вы, как написали, близки к этой сфере.

В Украине и так мало действительно хороших издательств, где каждая книга - знаковая, и тем более мало хороших детских издательств.

Или давайте сравним книги, которые бы Вы отметили, как хорошие или удачные, с теми книгами, которые получили призовые места на форуме- какие из них лучше и добротнее сделаны.

Останнє редагування: 21 вересня 2016 21:57:19 від шуша
   
Це форум видавців. Головно, українських видавців української книги. Тому все поки що закономірно. Це по-перше. І, по-друге, конкурс на кращу книгу далеко не головне на Форумі. Чимало молодих гостей про нього навіть не знають.

Згоден у повній мірі...
Покажіть книжку мені із Харкова...
Я аж здригнувся, коли подумав, як там Допа і Гепа почнуть щось видавати українською,
на тяжко зароблені гроші.
Або у Києві в Університеті і в КПІ почнуть видавати щось..., щоб показати у Львові своє справжнє обличчя...
Де видавництва університецькі?
Спимо браття...
Львів - наш центр духовний і наша бунтарська воля там спить поки що...
Добре, хоч є де нашій правді гонимій і зацькованій голову прихилити...
   
А які видавництва, по - Вашому, були більш достойні відзнаки? Назвіть. Бо якщо Ви близькі до цієі сфери - то, можливо, Ви просто упереджені і вболіваєте за своіх?
   
А які видавництва, по - Вашому, були більш достойні відзнаки? Назвіть. Бо якщо Ви близькі до цієі сфери - то, можливо, Ви просто упереджені і вболіваєте за своіх?

Я же предложила Щеку показать книги, которые он считает достойными награды.
   

"Видавництво Старого Лева" - найкраще в Україні
і не вони ж собі присудили премії
обирало жюрі?
   
 А якими критеріями керувався Щек дійшовши висновку що тут щось махлюють і взагалі село забите тільки своїх тягне? Цікаво.
   
Згоден у повній мірі...
Покажіть книжку мені із Харкова...
Я аж здригнувся, коли подумав, як там Допа і Гепа почнуть щось видавати українською,

Это ужасный список, просто жуткий, ни переводов, ни оригинальной художественной литературы на украинском языке. Щек совершенно прав.

   
Не це головне!
А те - скільки книжок українською мовою та скільки - московським діалектом...
І друге - які питання і теми піднімають україномовні твори і книжки.

Нам потрібно кувати свої підкови - під наших коней.

Все інше - колаборація із ворожим ставленням до українства.

Українські книжки на кордоні із Білоруссю ще зовсім недавно - влітку
- їхнє КДБ вилучило і навіть не допустило до виставки.

Ось це і є головна подія літа 2016 року у видавничій сфері...
Ми маємо чомусь навчитися.
 
   
Не це головне!
А те - скільки книжок українською мовою та скільки - московським діалектом...
І друге - які питання і теми піднімають україномовні твори і книжки.

Да, канализация польского города Львова (до 1939 года) - это мощный удар по москалям.
   
Згоден у повній мірі...
Покажіть книжку мені із Харкова...
Я аж здригнувся, коли подумав, як там Допа і Гепа почнуть щось видавати українською,
на тяжко зароблені гроші.
Або у Києві в Університеті і в КПІ почнуть видавати щось..., щоб показати у Львові своє справжнє обличчя...
Де видавництва університецькі?
Спимо браття...
Львів - наш центр духовний і наша бунтарська воля там спить поки що...
Добре, хоч є де нашій правді гонимій і зацькованій голову прихилити...

Такий самий розумака, як і ТС.
Видавництво Фоліо про щось скаже? Воно харківське.
Та хіба тільки воно...
Минулого року купив репринт Якова Щоголіва, теж якесь харківське видавництво, назву можу подувитися. Воно спеціалізується на рідкісних книжках з історії Слобожанщини і перевиданні раритетів 19-поч 20 ст.
   
Вот, кстати, это важнейший вопрос для развития украинского языка, но эта ветка не наберет и двух страниц, не говоря уже о более чем ста, посвященных лингвистическому срачу на ровном месте.
   
Не купи книжку — сохрани дерево!

Бумажные книги маст дай имхо. Да вообще все, что печатается на бумаге маст дай

Електронна книга - рідна сестра безалкогольного пива і гумової подружки. :laugh:
   
А які видавництва, по - Вашому, були більш достойні відзнаки?


Зайдіть на сайти хоч би двох київських видавництв і побачите там багато вартісної літератури:
"Темпора"
"Видавничий дім "Києво-Могилянська академія"
   
Є ще "Смолоскип"
   
Покажіть книжку мені із Харкова...
Власне, одну з книжок, які придбав на форумі, була "Пісні січових стрільців" від Фоліо, незважаючи на неякісний папір і тіпових харькафчянак , що це Фоліо представляли - ледве "дякую " з себе видусили , як книжку в них брав .
   
А які видавництва, по - Вашому, були більш достойні відзнаки?

Виграв живий, натуральний, справжний, реальний маркетинг. Ви, Щек, не пручайтесь, а просто робіть відповідніший, кращий продукт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія