Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#MH17. Доклад слідчих 28 вересня 2016 року по збитому "Боїнгу"

Re: По боингу начался движ MH17#

Між іншим, про цього "крота".

Хто і коли запустив цю версію?

Чи це із розряду іспанських диспетчерів?
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Між іншим, про цього "крота".

Хто і коли запустив цю версію?

Чи це із розряду іспанських диспетчерів?

кацапи
   
Re: По боингу начался движ MH17#

кацапи

це вигідно кацапам
а запустили майже зразу день два
   
Re: По боингу начался движ MH17#

це вигідно кацапам
а запустили майже зразу день два


Тоді запитань майже не залишилось.

Якщо версія про "крота" на українському аеродромі і "відмінений політ Ан-26" дійсно вийшла з москви, тоді все стає остаточно ясно.

Ні за яким Ан-26 той Бук В ТАКОМУ ВИПАДКУ не полював. Значить нього була лише одна чітка задача - збити аерофлотівський Ейрбас. Маршрут якого спеціально перемістили, щоб він пролітав в зоні дії того Бука. Тому то з тим Буком і була така гарячка - повинен був встинути прибути на задану точку до прильоту того Ейрбаса. Ледве встиг, трохи поплутавши. А в тому секторі на кілька секунд раніше Ейрбаса виліз Боїнг.

Дійсно помилочка вийшла.

   
Re: По боингу начался движ MH17#

Взагалі то дана жива історія тягне на мегакрутий трагічний тріллер. Де долі сотень людей в літаках і питання початку великої війни в центрі Європи вирішували якісь лічені секунди і трагічна випадковість. Голівуд такого не пропустить. Мабуть зніме після трибуналу.

Останнє редагування: 3 вересня 2016 02:55:01 від Маковій
   
Re: По боингу начался движ MH17#

По "кроту" на скорую руку нашел вот что:

//forum.pravda.com.ua/index.php?topic=857325.30

"Боевики, которые сбили малайзийский "Боинг" рейса МН17 в июле прошлого года, приняли его за украинский военный транспортный Ан-26.

Об этом в интервью Новой газете заявил авиационный эксперт, кандидат технических наук, до недавнего времени — эксперт космического кластера "Сколково" Вадим Лукашевич, опубликовавший на своем сайте анализ катастрофы, основанный на открытой информации и его собственных источниках.

По словам Лукашевича, 17 июля 2014 года в зону АТО должен был отправиться Ан-26 с украинскими десантниками на борту. Сепаратисты об этом знали, потому что у них был шпион на аэродроме.

"Мой источник говорит, что 17 июля в зону АТО должен был вылететь транспортный Ан-26 с украинскими десантниками. Когда он уже стоял на летном поле, агент сепаратистов, которого долго выслеживала СБУ, отправил СМС: "Мы вылетаем". Сообщение перехватили, агента тут же взяли — и полет Ан-26 отменили практически за несколько минут до вылета. Об этом сепаратисты уже не узнали. Они ждали Ан-26 и были готовы его встретить в выбранном месте в определенное время. А там появился "Боинг", - рассказал российский авиационный эксперт.

Вадим Лукашевич говорит, что эта версия объясняет, почему в тот день в первых сообщениях сепаратистов была новость о сбитом украинском Ан-26 - еще до того, как они доехали до места крушения и увидели, какой самолет сбили. До сих пор на ленте ТАСС и других информагентств висит новость про сбитый Ан-26.

Эту же информацию подтвердил бывший заместитель начальника генерального штаба ВС Украины генерал-лейтенант запаса Игорь Романенко.

"Время предполагаемого взлета этого транспортного самолета передал шпион. Но сигнал шпиона перехватили, взлет Ан-26 был отменен. Потому "Боинг" в воздухе расчет воспринял как не взлетевший Ан-26", - сказал Романенко.

Генерал также отметил, что сепаратисты накануне сбили несколько украинских самолетов на большой высоте - сначала Ан-26 на высоте 6000 метров, а затем Су-25 на отметке 9800. По мнению Романенко, расчет "Бука" к 17 июля вошел в охотничий раж."

Мне вроде помнится, что почти сразу после катастрофы о "кроте" говорил Наливайченко. Но ссылки я не нашел.
   
Re: По боингу начался движ MH17#
PAL

Об этом в интервью Новой газете заявил авиационный эксперт, кандидат технических наук, до недавнего времени — эксперт космического кластера "Сколково" Вадим Лукашевич

после этой фразы упал со стула и дальше не читал
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Об этом в интервью Новой газете заявил авиационный эксперт, кандидат технических наук, до недавнего времени — эксперт космического кластера "Сколково" Вадим Лукашевич

после этой фразы упал со стула и дальше не читал

Я також посміявся.

Крім того лінк на ФУП, при всій повазі до ФУПу, виглядає кумедно.

І все ж почекаю. Може підкинуть щось серйозніше про "крота" і "відмінений виліт Ан-26".
   
Re: По боингу начался движ MH17#

после этой фразы упал со стула и дальше не читал

зря. чувак очень крутой
по меркам фупа - просто гений  :D
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Маковий, а почему ты хочешь чтобы победила твоя версия, версия возможного начала большой войны?
Ну это ведь тобою из пальца высосано.
Можно сколько угодно спорить ошибся бук или не ошибся, но большая война при чем?
Ты точно хуйла цели знаешь чтоб это утверждать?
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Маковий, а почему ты хочешь чтобы победила твоя версия, версия возможного начала большой войны?
Ну это ведь тобою из пальца высосано.
Можно сколько угодно спорить ошибся бук или не ошибся, но большая война при чем?
Ты точно хуйла цели знаешь чтоб это утверждать?

Я що, на битві екстрасенсів, щоб перемогти?

Нікого і нічого я не хочу перемогти. В даному випадку був здійснений жахливий злочин. І готувався ще більш жахливий. Рано чи пізно злочинці будуть покарані.

А ми тут, поки немає офіційної інформації і рішення суду, намагаємось зрозуміти що тоді відбувалось  насправді. Користуючись лише частиною відкритої інформації.

Якщо маєш контраргументи на "висмоктане з пальця" - аргументуй. Із задоволенням почитаю.
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Я що, на битві екстрасенсів, щоб перемогти?

Нікого і нічого я не хочу перемогти. В даному випадку був здійснений жахливий злочин. І готувався ще більш жахливий. Рано чи пізно злочинці будуть покарані.

А ми тут, поки немає офіційної інформації і рішення суду, намагаємось зрозуміти що тоді відбувалось  насправді. Користуючись лише частиною відкритої інформації.

Якщо маєш контраргументи на "висмоктане з пальця" - аргументуй. Із задоволенням почитаю.

Та вже аргументував що два роки тому що зараз. То кажуть кацап, то чий Крим питають.
Хуйлостан то така зона, де розпиздяйство понад усе.
Тут досить аргументовано писали що екіпаж бука був скоріш за все не дуже освіченим молодняком,
що дійсно намагались тупо довести хто в небі володар,
що в запалі іпанули по першій цілі тому що не мали часу підготуватись.
На цьому можна і крапку поставити.
Здійснено злочин по наказу кремлинів. Злочин повинен бути покаран. Все.
Я як ви можете пересвідчитись дуже багато в яких питаннях на стороні теорій всесвітніх змов.
Але це не той випадок. Нема ніяких обставин що достименно вказували б на далекоідучі плани.
Хотіли показати що в орків є ППО і показали. Прорахувались з ціллю тільки.
Ну а якщо теорію змов відкидати не будемо, в тому що сталося могла бути зацікавлена і третя сторона,
навіть Британія чи то її губернія Канада. Я вже не кажу про ...
Ви недооцінюєте цинічність цього світу.
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Та вже аргументував що два роки тому що зараз. То кажуть кацап, то чий Крим питають.
Хуйлостан то така зона, де розпиздяйство понад усе.
Тут досить аргументовано писали що екіпаж бука був скоріш за все не дуже освіченим молодняком,
що дійсно намагались тупо довести хто в небі володар,
що в запалі іпанули по першій цілі тому що не мали часу підготуватись.
На цьому можна і крапку поставити.
Здійснено злочин по наказу кремлинів. Злочин повинен бути покаран. Все.
Я як ви можете пересвідчитись дуже багато в яких питаннях на стороні теорій всесвітніх змов.
Але це не той випадок. Нема ніяких обставин що достименно вказували б на далекоідучі плани.
Хотіли показати що в орків є ППО і показали. Прорахувались з ціллю тільки.
Ну а якщо теорію змов відкидати не будемо, в тому що сталося могла бути зацікавлена і третя сторона,
навіть Британія чи то її губернія Канада. Я вже не кажу про ...
Ви недооцінюєте цинічність цього світу.

Зрозуміло. Контраргументів немає.

Але ідея просто чудо. Приїхали зелені непідготовлені роздолбаї із зенітним ракетним комплексом на сафарі. Лупити в білий світ зенітними ракетами як в капєєчку. При цьому знали коли літають американські супутника (як мене переконували вище), але не знали, що прямо над головою міжнародний коридор для цивільних літаків. В якому цивільних літаків як зівак в літній вечір на Хрещатику. Що перше з'явилось на горизонті, в те і лупили.

А це взагалі перл - винні в цьому хто завгодно, навіть Британія і Канада.

"Єто всьо прідумал Чєрчіль в васємнадцатом гаду..."  (с)
   
Re: По боингу начался движ MH17#
AG

 (tu)
Теж сподобалось:
Цитувати
екіпаж бука був скоріш за все не дуже освіченим молодняком
"шахтьори і тракторісти" - бахнув півстакана і на пляж ©, чи керувати Буком...
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Не зря барс в мене в ігнорі.
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Не зря барс в мене в ігнорі.

консерва, я ваще не знаю кто ты
поэтому мне все равно в где я у какой-то виртуальной точки
могу тебе отдельно сообщить, что вместо игнора барса, можешь
аки страус засунуть башку в бетонный пол или посрать в поле за штыком
эффект будет тот же. я не перестану существовать от этого.
игнорь на здоровье

да, кстати, а как ты узнал что всё правильно заигнорил?
так ты подглядываешь за моими постами шалунишка вуайерист :rotate:
   
Re: По боингу начался движ MH17#

(tu)
Теж сподобалось: "шахтьори і тракторісти" - бахнув півстакана і на пляж ©, чи керувати Буком...

лечись дурень
ты просто не знаешь про кацапскую армию ничего
от слова совсем
продолжай толкать мысли о ее величии, образованности и непобедимости
корысный идиот при любых раскладах

а про Канаду я Маковию написал чтоб в простой ситуации не искал сложных решений.
   
Re: По боингу начался движ MH17#

(tu)
Теж сподобалось: "шахтьори і тракторісти" - бахнув півстакана і на пляж ©, чи керувати Буком...

Перебор. Молодий лейтенант чи старший лейтенант у цьому випадку і є "молодняком". А не тракторист з шахти.
   
Re: По боингу начался движ MH17#
AG

Тобто, це свого роду "захист диплому"? Можливо, порядків кацапоармії не знаю, як барс.
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Тобто, це свого роду "захист диплому"? Можливо, порядків кацапоармії не знаю, як барс.

Ні. Курсанти не є матеріально відповідальними особами. Бойову техніку дають офіцерам. У цьому випадку строк служби 2-3-5 років у військах. Не більше.

   
Re: По боингу начался движ MH17#

Маковій - тут ось ще трохи до твоєї теорії - у той час у повітрі поблизу було ще три боїнга

   
Re: По боингу начался движ MH17#

лечись дурень
ты просто не знаешь про кацапскую армию ничего
от слова совсем
продолжай толкать мысли о ее величии, образованности и непобедимости
корысный идиот при любых раскладах

а про Канаду я Маковию написал чтоб в простой ситуации не искал сложных решений.


ну хочется людям верить в Деда Мороза - ну и на здоровье, это не криминал 
зачем ты ломаешь сказку ?
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Насколько я помню первым про "крота" написал Антон Геращенко, на ФБ. Это было через несколько дней после падения Боинга и в этом посте уже были фотки БУКа без одной ракеты  и фотки БУКа в Снежном
   
Re: По боингу начался движ MH17#

По ссылке - https://correctiv.github.io/mh17/
анимация всех пролётов рейсов 17.06.2014 в том районе
(если навести курсор на самолёт, то всплывает подсказка, что это за рейс)
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Панове, хтось бачив інфу про час, коли мав вилетіти той Ан-26?
Або хоча б час першого повідомлення про затримання "крота"?
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Панове, хтось бачив інфу про час, коли мав вилетіти той Ан-26?
Або хоча б час першого повідомлення про затримання "крота"?

Юрий Бутусов 17 липня 2014 р. Kyiv, Kiev
Цитувати
Сегодня наша военно-транспортная авиация силами самолетов Ил-76 должна была ночью обеспечивать снабжение блокированной группировки наших войск в районе границы с Россией. Но до того, как Илы пошли на взлет, российские наемники сбили "Боинг". Очевидно, войска ПВО РФ попытались уничтожить наш самолет, но произошла ошибка оператора-наводчика, и был поражен гражданский самолет.
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Насколько я помню первым про "крота" написал Антон Геращенко, на ФБ. Это было через несколько дней после падения Боинга и в этом посте уже были фотки БУКа без одной ракеты  и фотки БУКа в Снежном

Почему крота не рапиарили? Почему не показали по телеку сразу? Не было бы тогда ватной бредятины про летчика Волошина, и вообще, много чего тогда не было бы...
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Ребята. В уголовно-правовом поле вы пытаетесь собрать субъективную сторону преступления смешав все субъекты. Получается средняя температура по больнице.

У организатора, пособника и у непосредственного исполнителя разные субъективные стороны.
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Почему крота не рапиарили? Почему не показали по телеку сразу? Не было бы тогда ватной бредятины про летчика Волошина, и вообще, много чего тогда не было бы...
Так в тому то й справа, що ця брєдятіна працює проти рашки, а це добра справа!
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Версію маковія слід донести до кожного москаля
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Почему крота не рапиарили? Почему не показали по телеку сразу? Не было бы тогда ватной бредятины про летчика Волошина, и вообще, много чего тогда не было бы...

Наявність зрадника чи його відсутність ніяк не впливає на ватну маячню.
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Версію маковія слід донести до кожного москаля

дурному москалеві то не допоможе,
а розумний з цього тільки посміється
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Маковій и др., обсуждая версию намеренного уничтожения боинга, вы по сути вредите и показываете неадекватность восприятия ситуации с боингом.

Это все равно что, с российской стороны слышать:
"Хунта специально сбила боинг по приказу ЦРУ!"
Вот ровно такая же дурка получается и у вас.

Будьте ближе к этому.
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Re: По боингу начался движ MH17#

Маковій и др., обсуждая версию намеренного уничтожения боинга, вы по сути вредите и показываете неадекватность восприятия ситуации с боингом.

Это все равно что, с российской стороны слышать:
"Хунта специально сбила боинг по приказу ЦРУ!"
Вот ровно такая же дурка получается и у вас.

Вы, часом, не охренели в своем вахтерстве?
Еще раз, для особо тупых писателей:
Это версия СБУ!
   
Re: По боингу начался движ MH17#
IP

Там ще багато запитань по тому, ВИПАДКОВО чи НАВМИСНО вони грохнули той Боїнг. А якщо випадково, то чи не в московистський Ейрбас цілили.

Тому що версія що стріляли в український транспортник не проходить ніяк. Екіпаж того злощасного Бука бачив висоту і швидкість цілі. Військові транспортники на 11 000 метрів на швидкості 900 км/год не літають. Та ще прямо курсом на московію практично над кордоном.

літають - Іл-76.
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Здійснено злочин по наказу кремлинів. Злочин повинен бути покаран. Все.
Я як ви можете пересвідчитись дуже багато в яких питаннях на стороні теорій всесвітніх змов.
Але це не той випадок. Нема ніяких обставин що достименно вказували б на далекоідучі плани.
Хотіли показати що в орків є ППО і показали. Прорахувались з ціллю тільки.
Ну а якщо теорію змов відкидати не будемо, в тому що сталося могла бути зацікавлена і третя сторона,
навіть Британія чи то її губернія Канада. Я вже не кажу про ...
Ви недооцінюєте цинічність цього світу.
В чому цинічність? В тому що до цього часу підтримували стосунки з державою-терористом?
Підриви власних будинків,Беслан, Смоленська катастрофа, малазійський боїнг, кривава зачистка противників режиму на протязі останніх 16 років це теж випадковість і розгільдяйство ?
Я вже не кажу про те що Терораша прямий наступник колишнього Теросоюзу з його чисельною агентурою.
Це мов би перемішані кусочки пазлу, які тільки пробують скласти, але вже давно видно результат,тим більше спеціалістам.І якщо один-двох кусочків бракуватиме чи якісь будуть зайві, то загальна картина вже давно складена.
   
Re: По боингу начался движ MH17#

Та вже аргументував що два роки тому що зараз. То кажуть кацап, то чий Крим питають.
Хуйлостан то така зона, де розпиздяйство понад усе.
Тут досить аргументовано писали що екіпаж бука був скоріш за все не дуже освіченим молодняком,
що дійсно намагались тупо довести хто в небі володар,
що в запалі іпанули по першій цілі тому що не мали часу підготуватись.
На цьому можна і крапку поставити.
Здійснено злочин по наказу кремлинів. Злочин повинен бути покаран. Все.
Я як ви можете пересвідчитись дуже багато в яких питаннях на стороні теорій всесвітніх змов.
Але це не той випадок. Нема ніяких обставин що достименно вказували б на далекоідучі плани.
Хотіли показати що в орків є ППО і показали. Прорахувались з ціллю тільки.
Ну а якщо теорію змов відкидати не будемо, в тому що сталося могла бути зацікавлена і третя сторона,
навіть Британія чи то її губернія Канада. Я вже не кажу про ...
Ви недооцінюєте цинічність цього світу.

ніхто тут не довів що "екіпаж бука був скоріш за все не дуже освіченим молодняком," це якщо ми говоримо про доводи котрі базуються хоч на якихось фактах
молодняк це поняття умовне, молодий за віком не означає що не навчений оперувати складною технікою

оце все пасаж
"Тут досить аргументовано писали що екіпаж бука був скоріш за все не дуже освіченим молодняком,
що дійсно намагались тупо довести хто в небі володар,
що в запалі іпанули по першій цілі тому що не мали часу підготуватись.
" - це суб"єктивна думка однієї людини бо нічого з цього тут не було доведено

" Нема ніяких обставин що достименно вказували б на далекоідучі плани." - та звичайно ніяких далекоглядних планів в хуйла стосовно України немає  :facepalm1:

короче - як тут кажуть "вата детектет"
але як тонко спробував ствердити як нібито вже доведені твердження свої оціночні судження  :D
   
Re: По боингу начался движ MH17#

я не згоден з Маковієм лише в тому що вони ніби то планували використати збиття літака для широкомаштабного вторгнення

бо широкомаштабне вторгнення це поняття дуже широке і кожен під цим розуміє щось своє

але для того щоб окупувати території південого - сходу - по сутті те що вони називали Новоросією - цей привід був якраз дуже підходящим
ну і дискредетація керівництва України і по можливості його заховлення для суду на Роісі
   
Re: По боингу начался движ MH17#
IP

я не згоден з Маковієм лише в тому що вони ніби то планували використати збиття літака для широкомаштабного вторгнення

бо широкомаштабне вторгнення це поняття дуже широке і кожен під цим розуміє щось своє

але для того щоб окупувати території південого - сходу - по сутті те що вони називали Новоросією - цей привід був якраз дуже підходящим
ну і дискредетація керівництва України і по можливості його заховлення для суду на Роісі

нащо їм якийсь привід? Хватило б простого прохання Януковича.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія