Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]

Ошибаешься...

Та щас... Типу в нас тут не служать і не дембеляться...
А от Фінікса спитай, за Панамку він чи ні.
   
А ви вважаєте що Кошулинський впорається зараз на посту президента?  І щиро вірите, що ідейні соціал-націоналісти здобудуть більшість у ВР і пост президента?

і вновь прадалжаєтся бой...
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]
Geo

Та щас... Типу в нас тут не служать і не дембеляться...
А от Фінікса спитай, за Панамку він чи ні.

Я не за Порошенка. Я вообще-то за Ющенко. ЗАПОМНИЛ????????????????

Теперь дальше...Сцуко, простой вопрос...ГОТОВЫ ВЗЯТЬ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ЗА ГОСУДАРСТВО эти ТРИ ПАРТИИ? Да или нет? Но пусть учтут, игры закончились.
   
раненым подкинули новую тему..а не вторую, первая про ВБ..обсуждают не как заставить этот народ прекратить п***а все и вся, причем п***а 90% населения с младших классов, а электронны сертификат электронной базы электронных деклараций..не ссыте - завтра заработает и все прекратят п***а  [ua]
   
Я не за Порошенка. Я вообще-то за Ющенко. ЗАПОМНИЛ????????????????

Теперь дальше...Сцуко, простой вопрос...ГОТОВЫ ВЗЯТЬ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ЗА ГОСУДАРСТВО эти ТРИ ПАРТИИ? Да или нет? Но пусть учтут, игры закончились.

Ггггг... Запам"яталА.
А хто говорить про ЦІ ТРИ ПАРТІЇ??!!! За стінами ВР шо, життя закінчилося? Ці партії на пенсію давно пора.

І да, я зрозуміла. Ви не за Порошенка, Ви - за діючу владу. Любу.
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]
Geo

Ггггг... Запам"яталА.
А хто говорить про ЦІ ТРИ ПАРТІЇ??!!! За стінами ВР шо, життя закінчилося? Ці партії на пенсію давно пора.

Я что-то не вижу ПАРТИЮ ФУП, если уж на то пошло. ФУП ПИ*ДИТ БОЛЬШЕ ВСЕХ про политику, где "все херовые". Так организуйтесь и чешите во власть, честные вы мои и порядочные!!!!!!!!!!!
   
Возьмет на себя ответственность? ДРУГОЙ попытки уже не будет. Будет большой секир-башка всем. За то, что страну просрали те, кто больше всех орал,как они за нее беспокоятся. Вот ГРОМЧЕ ВСЕХ ОРАЛ...и если что-то в этой сказочке пойдет не так, ВЫГРЕБЕТ ПО ПОЛНОЙ ПРОГРАММЕ.
тобто, Порох все робить правильно і не просирає країну -отето всьо: коррупція, кумовство, любі друзі -жодна синяча мразота не посаджена...
а якісь невдоволені цим манюпаси, які не мовчать і хоча б пілікають в фейсбуці про це -отримають від ЛЕСОРУБІВ ГЕО по самі гланди.
яка цікава справедливість від ГЕО. ню-ню...

все ж питання то відкрите -хто ж Україну просирає? чому ані реформ, ані того ж візового режиму?
)))
ех, лісоруби, заблукали ви в трьох соснах...
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]
Geo

тобто, Порох все робить правильно і не просирає країну -отето всьо: коррупція, кумовство, любі друзі -жодна синяча мразота не посаджена...
а якісь невдоволені цим манюпаси, які не мовчать і хоча б пілікають в фейсбуці про це -отримають від ЛЕСОРУБІВ ГЕО по самі гланди.
яка цікава справедливість від ГЕО. ню-ню...

все ж питання то відкрите -хто ж Україну просирає? чому ані реформ, ані того ж візового режиму?
)))
ех, лісоруби, заблукали ви в трьох соснах...

Я ЕЩЕ РАЗ ГОВОРЮ. Есть проблемы - вперед. Решайте. как заблагорассудится. НЕ ВОПРОС. НО УЧТИТЕ....

Понятно?
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]
Geo

тобто, Порох все робить правильно і не просирає країну -отето всьо: коррупція, кумовство, любі друзі -жодна синяча мразота не посаджена...
а якісь невдоволені цим манюпаси, які не мовчать і хоча б пілікають в фейсбуці про це -отримають від ЛЕСОРУБІВ ГЕО по самі гланди.
яка цікава справедливість від ГЕО. ню-ню...

все ж питання то відкрите -хто ж Україну просирає? чому ані реформ, ані того ж візового режиму?
)))
ех, лісоруби, заблукали ви в трьох соснах...


Я тебя выведу...
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]

да я смотрю Надьку можно в белые одежды одевать. Geo, ты чего раздухарился?
   
Макакінци пішли шукати лєсорубів в свої рядах :facepalm1:
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]
Geo

Юлькота...говорю еще раз...Потянете? Вперед. Если пойдет все не так, как надо - вам ЖОПА.
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]
Geo

да я смотрю Надьку можно в белые одежды одевать. Geo, ты чего раздухарился?

Я ДИКО ЗЛОЙ.
   
В Гео манєчка - всюди юлькота мєрєщиться... :)
А то шо нинішні керманичі і без тюльки довели до піздеця - то в тумані...
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]
v10

Логика нужна? До сих пор не дошло, да?

Смотри. Есть большой коллектив политиков: Батькивщина, Радикальна партия Ляшка, Оппозиционный блок....и к ним примкнувшие метросексуалы без определенного рода деятельности. Они все хотят СКИНУТЬ проклятую, воровскую власть и говорят, что эта власть хуже Януковича. Так?

Теперь дальше...Мы не знаем, когда случится большая война с кремлядями. Может завтра, может через месяц, может через три. Я надеюсь, эта команда и ее, б***ь, вболівальники, возьмет на себя ПОЛНОТУ ОТВЕТСТВЕННОСТИ за страну, которая находится в СОСТОЯНИИ ВОЙНЫ (напоминаю, б***ь всем клавиатурщикам и любителям корпоративов, сэйшнов и дорогой французской кухни) в СОСТОЯНИИ ВОЙНЫ.

Я напоминаю, что есть лесорубы. Их дохерища. Они молчат и пока наблюдают за этим блядством.
нет, не так. я против всех 3-х этих партий. а особенно против тимошонки.
но равнять того же леща, найема и ко с этими ублюдками тоже не стоит. ты от них слышал хоть раз призывы к майдану или чему-то еще? нет!
кстати кого ты метросексуалом назвал? небритого леща? :lol:
не горячись вобщем. но спускать с рук такие тупые разводняки как с электронным декларированием тоже не нужно.
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]
v10

В Гео манєчка - всюди юлькота мєрєщиться... :)
А то шо нинішні керманичі і без тюльки довели до піздеця - то в тумані...
бютоматку давно пора упрятать туда, откуда ее незаконно выпустили!
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]
Geo

Давайте, развлекайтесь...Пос мотрим, чем это закончится. Я для себя уже давно все свои действия продумал.
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]

 Здоров  говноботи  . Шо у вас  тут ? Порошкі  грозяться  дупою після  майдану  ?  Шо ваші  тупі голови шо майдан шо дупа - то одне те саме  . Горіть в пеклі виблядки .
   
Сергей Анатольевич Лещенко (укр. Сергій Анатолійович Лещенко; * 30 августа 1980 года, Киев) — народный депутат 8-го созыва от партии «Блок Петра Порошенко»


не понимаю...
если петя - главный коррупционер и вообще говно, то почему такой дартаньян лещенко до сих пор в блоке им. главного коррупционера?
видимо - такое же говно  :laugh:
   
Сергей Анатольевич Лещенко (укр. Сергій Анатолійович Лещенко; * 30 августа 1980 года, Киев) — народный депутат 8-го созыва от партии «Блок Петра Порошенко»


не понимаю...
если петя - главный коррупционер и вообще говно, то почему такой дартаньян лещенко до сих пор в блоке им. главного коррупционера?
видимо - такое же говно  :laugh:

Бо сірожа принципіяльний. От тілько, принципи його поширюються , виключно, на власний егоцентризм.
Більше десяти років викривальних базікань, сотні постів і тисячі сканів у тирнеті. А результат один- пильна увага зрадозбоченої спільноти до сина козла.
   
Ха, забув додати : порохатий дуже вдало користається вадами сірожі. Тому нічого крім розірваних-штопаних пуканів не чекайте від життєдіяльності цього організма :pleasantr:
   
Педрожоп наступил ровно на те же грабли, что и в свое время овощ - поставил свои интересы и интересы своей клики выше государственных. Я раньше это говорил, если бы у него была политическая возможность, он точно так же послал бы нахер Европу и потянул страну в ТС под Россию.
   
Так, давайте конкретно...Кто из этой честной-пречестной шоблы-еблы готов возглавить страну. В качестве Главнокомандующего в том числе. Поднимаем руки. Что такое? Никого?

Убирайте Пороха, делайте очередные Майданы, делайте переворот. Но, сцуко, запомните...если Украине бужет жопа, то жопа будет и вам. Не ворпос, вперед. Но учтите, мы быстро соберемся. И вам - зрадофилам будет п***а, лютый, если что пойдет не так. Школота *банная...Пусть в АТО вначале повоюют эти сопляки сраные, может что дойдет до детских мозгов: что надо знать МЕСТО И ВРЕМЯ, КОГДА РАЗВЛЕКАТЬСЯ МЕТРОСЕКСУАЛАМ *БУЧИМ.
Угомонись, ветеран. Не один ты был на фронте а сколько еще будет. Людей, готовых возглавить в этой стране всегда было в избытке. Не всегда эти люди соответствуют, но это уже другое дело. АТО к сожалению ума не добавляет и это нужно признать. У нас щас одна ветеранша такой цирк устроила, шо...Эта страна держится на простых людях, а не на быдловатой элите.
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]
RiG

В Гео манєчка - всюди юлькота мєрєщиться... :)
А то шо нинішні керманичі і без тюльки довели до піздеця - то в тумані...

Понаєхавшая, ти чого подзадоріваєшь  B-)
   
Понаєхавшая, ти чого подзадоріваєшь  B-)
О!  Ригло прибігло!  :bueee:
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]

 :-B  [ua]
вітання Верховноголовнокома ндуючому!!і друзям його,і кумам,і сватам!!!!
і працівникам його,в Україні,Росії ітд!!!! [A]
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]
RiG

:-B  [ua]
вітання Верховноголовнокома ндуючому!!і друзям його,і кумам,і сватам!!!!
і працівникам його,в Україні,Росії ітд!!!! [A]

Іди в Дуду подуди  :D
   
У него команды нет.
А у Пэцика була? Набрав вчорашніх прислужників Хряка і рулить.

А чого ви власне так за Пороха закипаэте? Безальтернативний такий? Прям, без нього -- все, хана. НМД, саме з ним і через нього буде хана.
   
Юлькота...говорю еще раз...Потянете? Вперед. Если пойдет все не так, как надо - вам ЖОПА.
Тіпа, зараз йде все так...
Насмішив.
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]

пусть будет тот же лещенко.
зрадофилом никогда не был. бюторасы даже в порохоботы все время записывают.

Шото от Лещенка в последнее время ничего, кроме криков "волки, волки зрада, зрада!" не слышно.
Причем чаще всего без повода
А если еще учесть шашни с Григоришиным, как-то ему вообще мало верится
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]

   
Тут Гео лякаэ всіх, що хуйло, в сусідній гілці названо аж 9 причин, з яких він ніколи цього не зробить.
Отакоэ.
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]

Бач гео , я тобі дав практично ідеальну кандидатуру . Яка не залишає каменя на камені від  твої теорії про незмінність пороха . Але ти знайшов відмазку . Саму гнилу , яку мож було придумати . Чому ? Тому що кошулинський українець . От як то виглядає.

Ти йолоп?

Тобі сказали, що команди немає, а не що українець.
Я тут сторонній читач, але різонула зір твоя неадекватність.
   
Цитувати
У Національному агентстві з питань запобігання корупції прийняли рішення про офіційний початок своєї роботи 15 серпня. Про це на засіданні заявила глава НАЗК Наталія Корчак, передає УНН.

“На сьогоднішній день існують політичні та юридичні умови для старту системи електронного декларування. Національним агентством розроблено та затверджено всі рішення необхідні для запуску електронного декларування”, — сказала Н.Корчак.

Вона додала, що незважаючи на відмову розробника програмного забезпечення ТОВ “Міранда” усунути недоліки у програмному забезпеченні, Національне агентство заявляє про початок своєї роботи, як органу державної влади за усіма напрямами антикорупційної діяльності у тому числі і за напрямом електронного декларування осіб уповноважених на виконання державних функцій з 16 серпня 2016 року.

Отакої. Чотири сторінки камлань макакінцев і інших зрадозбоченців коту під хвіст.
Незмінний результат будь-якого базікання бородатого гуру зради :pleasantr:
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]

Отакої. Чотири сторінки камлань макакінцев і інших зрадозбоченців коту під хвіст.
Незмінний результат будь-якого базікання бородатого гуру зради :pleasantr:

Самоозолупились :gigi:
   
Самоозолупились :gigi:

Таке враження , що вони ради цього тілько ставлять на кульгаву шкапу, як в тому анекдоті B-)
   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]

Самоозолупились :gigi:
"Transparency International Україна" назвало рішення НАЗК про запуск системи електронних декларацій без сертифікації Держспецзв'язку "дозволом на приховування реальних доходів". :weep:
   
ПОЗДОРОВЛЯЮ!!!!!!




   
Re: Головнокомандуючий,поспішайте привітати [ua]

Отакої. Чотири сторінки камлань макакінцев і інших зрадозбоченців коту під хвіст.
Незмінний результат будь-якого базікання бородатого гуру зради :pleasantr:

чукча не чітатєл , а пісатель ?

Якщо Корчак (голова НАЗК—ред.) запустить систему без атестату відповідності — це буде означати, що ніхто не буде притягнутий до відповідальності і ніхто не сяде на 2 роки в тюрму, подавши декларацію у цю систему", — сказав Калітенко.

За його словами, треба запустити систему виключно після сертифікації, оскільки законодавство зобов'язує держслужбовця подавати декларацію лише один раз.

"Першими інформацію внесуть ті, хто хотів би приховати статки і, власне, повторну подачу, коли вже буде атестат відповідності, ми не зможемо вимагати від них, тому що вони вже виконали вимоги законодавства: один раз подали декларацію до такої системи", — зауважив правозахисник
   
Хоть Порох и знает английский но дело идет к французскому алфавиту.Так что Поросенку пора учить и французский.Бесконе чное наебалово Запада длиться не может

Останнє редагування: 15 серпня 2016 07:34:27 від valet
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія