Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знінацька: Монтян и СБУ B-)

Факт задержки столь одиозных личностей таким образом можно трактовать как задержание на польской стороне в том числе. И это тоже будет истиной.

ну бойко саме так і пише, мовляв затримали на польській землі. ай-я-яй. а ось поляки, які не реагують на цю х.й.ю бойківську, своїм мовчанням дають знати, що вважають угоду про надання приміщень укр.прикордонникам і їх дії у цих приміщеннях цілком правомірними, і не вважають що укр. прикордонники порушили кордон.

і як бути?

повторювати маячню за бойком? навіщо?
   
якщо такий стан речей вас влаштовує то які можуть бути претензії до Монтян?

ще раз. якщо мантян підтримує таку ж точку зору як і керівництво України, то що тоді можуть значити її виступи про "хунту, майдаунів" і т.і. - нехватку якихось хімічних речовин у її організмі чи нестачу грошових знаків?
а фото із терористами - ти теж це вважаєш тролінгом "майданутих"?
   
Re: Подробиці зашквару прикордонників від Бойка  :rotate:
IP

на пальцах для молдован
это форум, а не твой персональный блог
gосмотри уйпан кто тут свои куи распустил первый
ты такая же тупая хабалка как и и танюша
вы стоите друг друга

ти дурнику сам на хуї нарвався, мазохіст? Отримуєш задоволення коли посилають?
   
Re: Подробиці зашквару прикордонників від Бойка  :rotate:
IP

не хочу я к твоей мамке
пусть вертится на кую с тобой только

таки отримуєш задоволення, тож не можу відмовити: йди нахуй.
   
ти дурнику сам на хуї нарвався, мазохіст? Отримуєш задоволення коли посилають?

дурник твой папаня который засунул твоей маме блядине

ну чо схаваешь?
   
айи а ты мне нравишься виртуальный осылальщик
сидит себе такое жирное чмо в австралии и посылает всех в интернете

ипать какой херой выкидышь :laugh:
   
ну бойко саме так і пише, мовляв затримали на польській землі. ай-я-яй. а ось поляки, які не реагують на цю х.й.ю бойківську, своїм мовчанням дають знати, що вважають угоду про надання приміщень укр.прикордонникам і їх дії у цих приміщеннях цілком правомірними, і не вважають що укр. прикордонники порушили кордон.

і як бути?

повторювати маячню за бойком? навіщо?

Мы с Вами не знаем реакции польских пограничников потому что это не их стиль общения - расписывать эмоции с ярлыками по Фейсбукам.
Юридически Бойко прав. Там просто география не позволит иначе.

Подобные провокации рассчитаны именно на возбуждение примитивных реакций.
И что в итоге? Глупые блогеры разных мастей изошли желчью в адрес одиозной адвокатши.
Государственная (!) пограничная служба не в состоянии внятно озвучить что произошло, постит какие-то выкрики как аргумент.

Тем временем Бойко и Монтян как раз логически ведут свою линию, на что кроме эмоций (Береза просто поразил, неужели он настолько тупой, чтоб ввязываться в такой бредовый разговор?) никто ничего не отвечает.
Эмоции это только примитивная надпись на заборе, которую смоет дождик.

А по факту остается собственно бездарное задержание, непригодность спецслужб в коммуникации с пограничниками, невозможность наказания за деструктивную общественную позицию.
   
Re: Подробиці зашквару прикордонників від Бойка  :rotate:

Почему этот ватное чмо ТС еще не забанено?
Оно тут долго будет свою колорадскую пропаганду таскать?
Куда, блин, модеры смотрят?

Это ФУП или уже цубундер?

Вот такие вопросы у меня есть
   
Re: Подробиці зашквару прикордонників від Бойка  :rotate:
IP

ще раз. якщо мантян підтримує таку ж точку зору як і керівництво України, то що тоді можуть значити її виступи про "хунту, майдаунів" і т.і. - нехватку якихось хімічних речовин у її організмі чи нестачу грошових знаків?
а фото із терористами - ти теж це вважаєш тролінгом "майданутих"?

фоткою тролила тих хто відкрив справу проти Коцаби, й владу яка на словах говорить про агресію Росії а на ділі ні дипвідносин не скасовано, ні візового режиму, не денонсовано угоду про дружбу й співробітництво й на вершині тортику вишня у вигляді злощасної Ліпецької фабрики.

щодо хімічних речовин то так, вона аутист, що пояснює її абсолютно зірвиголову поведінку.
   
Надеюсь, погранцы сейчас соберутся и озвучат внятно и логично, зачем они связывались с Монтян и Бойко((


Кстати, хорошая новость в этом всем есть.
Страшные рассказы о загруженности кордона днем и ночью опровергают сделанные энтузиастами Таней и Вовой фото, показавшие, что ночью, похоже, можно проехать свободно.
   
Re: Подробиці зашквару прикордонників від Бойка  :rotate:
IP

дурник твой папаня который засунул твоей маме блядине

ну чо схаваешь?

йди нахуй чмирь.
   
Зокрема Тетяна сказала, що такі виблядки як вони своїм беззаконням розвалюють Україну, яка зараз перебуває в стані фактичної війни з Росією. Але нехай не сподіваються, що хуйло їх за це винагородить. Якщо завдяки цим покидькам у погонах, - заявила Тетяна, - Україну окупує хуйло, то він перше, що зробить, це повісить тих, хто йому допомагав знищувати нашу державу. Ось, власне цей епізод і був викладений ДПСУ у соцмережі завдяки тому, що всі приміщення прикордонного переходу оснащені відеокамерами.(c)


пошли отмазки
єто хорошо
   
Мы с Вами не знаем реакции польских пограничников потому что это не их стиль общения

не думаю що справа в стилі прикордонників.
реакції поляків немає тому, що вони не вважають, що їх кордон там було порушено.
тому зойки бойка виглядають смішно - він захищає польські кордони прискіпливіше за польських прикордонників. думаю, йому слід виставити полякам рахунок за захист їх території - це ж не шуточки  - берегти самому-одному кордон:pleasantr: 
   
После высказываний немытой бл@ди, абсолютно похер, как и за что ее с Бойко задерживали!
   
Re: Переписка Монтян и Березы :lol:

почитал- говна наелся.

шо одно, шо другое... :bueee:
   
Re: Подробиці зашквару прикордонників від Бойка  :rotate:
IP

айи а ты мне нравишься виртуальный осылальщик
сидит себе такое жирное чмо в австралии и посылает всех в интернете

ипать какой херой выкидышь :laugh:

не всіх а лише тебе, правда ще василь на підході. Ти моральний урод, й тебе послати можу стільки скільки тобі хочеться.
   
еще раз напоминаю - это тот Бойко, который жучил Сакваралидзе за обыски у  прокуроров "..в поисках якобы бриллиантов.." и жаловался, что во время обысков "сломали дверь и нанесли ущерб бюджету"
   
не думаю що справа в стилі прикордонників.
реакції поляків немає тому, що вони не вважають, що їх кордон там було порушено.
тому зойки бойка виглядають смішно - він захищає польські кордони прискіпливіше за польських прикордонників. думаю, йому слід виставити полякам рахунок за захист їх території - це ж не шуточки  - берегти самому-одному кордон:pleasantr: 

))))
   
фоткою тролила тих хто відкрив справу проти Коцаби, й владу яка на словах говорить про агресію Росії а на ділі ні дипвідносин не скасовано, ні візового режиму, не денонсовано угоду про дружбу й співробітництво й на вершині тортику вишня у вигляді злощасної Ліпецької фабрики.

щодо хімічних речовин то так, вона аутист, що пояснює її абсолютно зірвиголову поведінку.

у мене немає більше питаннь до тебе, кенгурятник.

піди сфоткайся з убивцями українських солдатів, або, ще краще у їх трупів - будь як тп мантян, троль фотачькамі
   
Re: Переписка Монтян и Березы :lol:

Мало хто помітив що риторика про Антоніну ідентична з тим , що тут жужан нам проповідує.
Мабуть танюха з жужаном гівно з одого корита жеруть :pleasantr:
   
Re: Подробиці зашквару прикордонників від Бойка  :rotate:
IP

не думаю що справа в стилі прикордонників.
реакції поляків немає тому, що вони не вважають, що їх кордон там було порушено.
тому зойки бойка виглядають смішно - він захищає польські кордони прискіпливіше за польських прикордонників. думаю, йому слід виставити полякам рахунок за захист їх території - це ж не шуточки  - берегти самому-одному кордон:pleasantr: 

нема бо справа тільки-но в посольство пішла, якщо вже пішла.
А так прикордонників потрусити треба, щоб їм гикнулось від того, як вони волонтерів трусили.
   
нема бо справа тільки-но в посольство пішла, якщо вже пішла.
А так прикордонників потрусити треба, щоб їм гикнулось від того, як вони волонтерів трусили.

піди сфотайся з убивцями українських солдатів, потроль як тп мантян.

   
Re: Подробиці зашквару прикордонників від Бойка  :rotate:
IP

еще раз напоминаю - это тот Бойко, который жучил Сакваралидзе за обыски у  прокуроров "..в поисках якобы бриллиантов.." и жаловался, что во время обысков "сломали дверь и нанесли ущерб бюджету"

це той Бойко, який розкопав судимості Януковича, що далі?
   
не всіх а лише тебе, правда ще василь на підході. Ти моральний урод, й тебе послати можу стільки скільки тобі хочеться.

моральные уроды это те кто послыает сидя в клетке с кенгуру
ты не мужчина/ а баба - такая же хабалка как и твоя кумирша танюша
вы нашли друг друга
   
Re: Переписка Монтян и Березы :lol:

Барух Бляхер аферюга похлеще монтянши

Ничего не поделаешь, Украина это земля обетованная для любых аферистов, начиная с легендарного Остапа Бендера, вполне реального одесского еврея
   
Re: Переписка Монтян и Березы :lol:

Мало хто помітив що риторика про Антоніну ідентична з тим , що тут жужан нам проповідує.
Мабуть танюха з жужаном гівно з одого корита жеруть :pleasantr:

Бляхер засвечен   в еврейской группировке. Про гомосятину не слышал
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Шо , жужан, трівожна? :facepalm:

Таня така. Спалить тобі хату і не скривиться :pleasantr:
   
Re: Переписка Монтян и Березы :lol:

Мало хто помітив що риторика про Антоніну ідентична з тим , що тут жужан нам проповідує.
Мабуть танюха з жужаном гівно з одого корита жеруть :pleasantr:

ти диви як мантян прискіпливо слідкує за статевим життям геращенка: і полюбовників його всіх рахує, і за вагою слідкує. Влюбилася без надії на взаємність чи шо таке.
   
Re: Подробиці зашквару прикордонників від Бойка  :rotate:
IP

моральные уроды это те кто послыает сидя в клетке с кенгуру
ты не мужчина/ а баба - такая же хабалка как и твоя кумирша танюша
вы нашли друг друга

слухай, ти перший на особистості перейшов ще й батьків згадав, а тепер абіделся, що ж ти таке кисле?
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

гы. поросята вдруг прозрели за мандяншу. :facepalm1:  а когда она меряла фуи в "педофильском" скандале они были за нее горой. а теперь уколов  - идеолог свинофермы. невдобно получается. :lol:

Останнє редагування: 15 серпня 2016 10:25:56 від asmodey
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

О, і асмєрдєй сто грам своїх аналізів приніс :pooh_lol:
   
Re: Подробиці зашквару прикордонників від Бойка  :rotate:
IP

піди сфотайся з убивцями українських солдатів, потроль як тп мантян.

мені також не подобається те як вона себе повела, хоч людину звільнила і те добре. Аутисти мають слабе розуміння соціальних неписаних правил...

Й не подобається торгівля вугіллям, фактично фінансування даного антидержавного анклаву, що взагалі на зраду тягне.
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

дуб, можешь пережевать мои анализы -
это твое питание, глист. :laugh:
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

дуб, можешь пережевать мои анализы -
это твое питание, глист. :laugh:

Постійно забуваю нагадати тобі , що нахуй це там ------------------> :K
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

о как, у Монтян новій диагноз всплыл- аутизм  B-)
   
Re: Переписка Монтян и Березы :lol:

Мало хто помітив що риторика про Антоніну ідентична з тим , що тут жужан нам проповідує.
Мабуть танюха з жужаном гівно з одого корита жеруть :pleasantr:
Ну а лексика, продемонстрована паном ІР в цій темі, абсолютна тотожна лексиці пані Монтян.
Що приводить нас до висновку, що пан ІР насправді є резервним ніком Тетяни, який вона використовує під проксі. Зрештою й сам ні "Айпі" на це натякає  :gigi:
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

о как, у Монтян новій диагноз всплыл- аутизм  B-)
Дивно, аутисти ж наче зазвичай тихі та незлобиві?
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Постійно забуваю нагадати тобі , що нахуй це там ------------------> :K
ну тебе-то нагадувать где он не надо - это место твоего постоянного досуга. :laugh:
   
Re: Подробиці зашквару прикордонників від Бойка  :rotate:

фоткою тролила тих хто відкрив справу проти Коцаби, й владу яка на словах говорить про агресію Росії а на ділі ні дипвідносин не скасовано, ні візового режиму, не денонсовано угоду про дружбу й співробітництво й на вершині тортику вишня у вигляді злощасної Ліпецької фабрики.
я ждав, я ждав!  :super: згадки про Ліпецьку фабрику. без неї не обходиться жодний толковий срач на ФУПі.
п.с. ще бракує згадки про воєнний стан.
   
слухай, ти перший на особистості перейшов ще й батьків згадав, а тепер абіделся, що ж ти таке кисле?

да ты еще и писдобол

а ну давай мне цитату после я упомянул тех кто народил такого идиота

на штуку баксов ты все равно засцышь спорить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія