Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знінацька: Монтян и СБУ B-)

Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Хунта забирает у девочек паспорта!
Звиняйте,а невінность вона тоже у девочек забрать може?
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

В первую очередь она тварь, которая направляла свои силы на развал Украины.  :X
Сучка в лугандон не едет… В гейропу ей захотелось.

Претензии к СБУ могут быть только одни: почему та сепарская тварь не мотает свой вполне заслуженный срок?

ты так и не понял.
х@евая работа СБУ не лишает ее ПРАВ гражданина.
ПРАВА гражданина есть У ВСЕХ, у кого есть ПАСПОРТ ГРАЖДАНИНА.
и ТОЧКА.
Dura lex, sed lex

не нравится закон? 2 года, как власть принадлежит "новокиевским". И?
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Гля! Какие-то совершенно незнакомые ватники (откуда вы только взлись,БОТва долбаная!  Из Ольгино? Донецка?!!) защищают эту суку Монтян, которая раздувала сепартизм, кричала антиукраинские вещи ХУЖЕ ЕФРЕМОВА, призывала к СИЛОВОМУ изменению Конституционного строя, так Ефремов сидит,а эта сучка-нет!
 И что паскуднее всего, сволочная БОТва корчит из себя интеллигенцию? Да вы гавно!

я защищаю НЕ Монтян.
я защищаю ЗАКОН.
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Мне вот интересно почему эта тварь еще на свободе?

   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Мне вот интересно почему эта тварь еще на свободе?
Показати зображення...

потому, что
1. нет 100% доказательств ее сотрудничества с террористами
2. она находится в оперативной разработке
3. возможность коррупции в рядах правоохранительной системы

выбирайте любой из вариантов.
лично я НАДЕЮСЬ на п.2
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)
IP

ну так сама монтян часть мордорской матрицы

маячню писати не набридло?  :weep:
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Диверсантка, хулє...
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Палермо, не горячись так. Слишком многим придется плевать в лицо.
Просто напоминаю тебе что Монтян 2 года подряд избиралась тут лучшей форумчанкой года.
Все дописывачи на этой ветке голосовали за неё.
Начинай плевать Вольтеру в харю :D
кто эти все..
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Цитата: Просто напоминаю тебе что Монтян 2 года подряд избиралась тут лучшей форумчанкой года.

 Це коли синяки стадами по ФУПу бігали...?  :K

 
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

ты так и не понял.
х@евая работа СБУ не лишает ее ПРАВ гражданина.
ПРАВА гражданина есть У ВСЕХ, у кого есть ПАСПОРТ ГРАЖДАНИНА.
и ТОЧКА.
Dura lex, sed lex

не нравится закон? 2 года, как власть принадлежит "новокиевским". И?

А какие права у нее отняли? Кстати, у Вас есть загранпаспорт?
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

не пора ли вводить выездные визы?
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Tetiana Montian added 3 new photos.
5 hrs ·
ТРОШКИ ФОТОЧОК БИДЛО-ШВАЛІ - ПАСКУДНИХ ПОГРАНЦІВ З "ГРУШІВО" :)
Відносно Бойка складено протокол за ч.1 ст. 185-10 КУпАП, і повернуто паспорти - і йому, і мені. Повернуто зараз, о 3 годині 56 хвилин, без будь-яких штампів в них.
Зараз ідемо в прокуратуру Львівської області, писати заяви про злочин відносно усіхі цієї бидлятіни - бо чим же ж ще зайнятися в ніч з п'ятниці на суботу Тані та Вові?! :) :) :)
АЛЕ ЯК ЖЕ КЛАСНО ПІДСТАВИЛА ПОГРАНЦІВ СМЕРДЮЧА ГЕБНЯ !!! ;)
ЗІ. Можна лише уявити, ЯК вся ця сволота збиткується із звичайних громадян, як принижує іх і які шалені збитки спричиняє ім своім скооським ставленням!!!
Я абсолютно щиро та відверто, в очі - зичу всій цій погранцівській сволоті здохнути в пекельних муках.
Тварини смердючі :(
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Ну вот! Это патриоты сидят,а Монтяниха-сепаратистка нет. У нас сепарасты в почете у прокуратуры. А судьи? Тот что Корбана судил,а теперь в бегах от НАБУ. И чего этот "суд" стоит? Зато "ТОРНАДО  У НАС НАСИЛОВАЛИ ПРАВАСЛАВНЫХ НОВОРОЖДЕНЫХ"! пО СЛОВАМ ЕЩЕ ОДНОЙ СУЧКИ ШИЗАНУТОЙ тАНЬКИ ЧЕРНОВОЛ.

 Монтянихе,суке,еще и паспорт вернули! Та сразу побёхла в "РОДНУЮ ДЛЯ НЕЁ ПРОКУРАТУРУ" , чтобы те наказали погранцов! Слышь,ПРОХОДЯМИМО, ты бы посмотрел на шитые белыми нитками дела над патриотами,ну так,для объективности,ну чтоб не обвинили в предвзятости... B-)
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Но народ близорук, за что в принципе и страдает.
Удивительно что никто так и не покаялся до сих пор.
Точно также будет и с порохоботами и юльками
"Золотые слова" (tu) +100500

АЛЕ ЯК ЖЕ КЛАСНО ПІДСТАВИЛА ПОГРАНЦІВ СМЕРДЮЧА ГЕБНЯ !!!
А з монтяншою утнули якусь дурню. Якщо вже взяли то нефуй відпускати, а інакше - нефуй обсиратися було. :-G
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Ну вот! Это патриоты сидят,а Монтяниха-сепаратистка нет. У нас сепарасты в почете у прокуратуры. А судьи? Тот что Корбана судил,а теперь в бегах от НАБУ. И чего этот "суд" стоит? Зато "ТОРНАДО  У НАС НАСИЛОВАЛИ ПРАВАСЛАВНЫХ НОВОРОЖДЕНЫХ"! пО СЛОВАМ ЕЩЕ ОДНОЙ СУЧКИ ШИЗАНУТОЙ тАНЬКИ ЧЕРНОВОЛ.

 Монтянихе,суке,еще и паспорт вернули! Та сразу побёхла в "РОДНУЮ ДЛЯ НЕЁ ПРОКУРАТУРУ" , чтобы те наказали погранцов! Слышь,ПРОХОДЯМИМО, ты бы посмотрел на шитые белыми нитками дела над патриотами,ну так,для объективности,ну чтоб не обвинили в предвзятости... B-)

вечер пятницы у вольки удался
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Ростислав Шапошников shared Volodymyr Boyko's post.
18 mins ·
Делаю репост о том, как пограничники задержали журналиста Владимира Бойко по просьбе Антона Геращенко и продержали его 7 часов. Потом отпустили без составления каких либо протоколов задержания. Украина это не правовое государство, а банановая республика. Даже в Африке больше законности. Вспоминаю как недавно А.Геращенко лайкал посты своего ручного блогера о том, как меня депортируют из США в Украину и будут судить (за что?). Я занимаюсь расследованием коррупции МВД с 2008 года и за это время поменялось 3 режима. Так вот - нынешний режим скоро падет и Антон Геращенко будет осужден за совершения конкретных уголовных преступлений. Все документируется. Власть вечной не бывает. Все может поменять очень быстро. Резвитесь, осталось совсем немного. В очередной раз убеждаюсь в правильности решения не возвращаться в Украину. Представляю что бы было со мной после моих статей о преступлениях соратников Авакова....
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Volodymyr Boyko
3 hrs · Kyiv ·
Якщо бог хоче покарати людину, то він, як відомо, позбавляє її розуму. Вочевидь голова Служби безпеки України Василь Грицак таки сильно прогнівив господа. Принаймні, у здорову голову йому б не спала думка затримувати мене на кордоні з Польщею на прохання народного депутата Антон Геращенко.

Я підозрюю, що в такий невибагливий спосіб Антон Юрійович вирішив мені помститись за публікації про роту «Торнадо» та витівки Грішіна-Семенченка. Втім, хотілося б почути пояснення самого Геращенка, оскільки з посиланням саме на нього, його сайт «Миротворець» та вказівки з Центрального апарату СБУ 12 серпня 2016 року я був затриманий співробітниками Державної прикордонної служби на прикордонному переході «Грушів» у Львівській області.

У цей день я сподівався потрапити в Чехію, де 13 серпня в мене розпочинались спортивні збори. У Києві скласти мені компанію до Кракова попросилась давня знайома Тетяна Монтян – Тетяна мала летіти в Барселону, але квиток з Кракова коштував значно дешевше, ніж з Борисполя, і у такий нехитрий спосіб Тетяна Миколаївна зібралась зекономити.

Добравшись до прикордонного переходу «Грушів» я пройшов митні формальності й на початку сьомої вечора (простоявши в черзі якихось три години) подав паспорти у віконечко прикордонника. Я був відмічений у базі даних як людина, що покинула територію України, після чого прикордонник побажав мені щасливої дороги та вручив паспорт. Що ж стосується Монтян, то їй паспорт не повернули на тій підставі – тільки не смійтесь – що СБУ неофіційно попрохала не випускати Монтян за кордон до тих пір, доки вона не надасть пояснення з приводу інформації, розміщеної щодо неї Антоном Геращенком на сайті «Миротворець». І що, мовляв, для допиту Монтян вже виїхала оперативна група з районної управи СБУ.

Я не буду переповідати всі ті слова, які пролунали з вуст цієї чарівної та ввічливої жінки з приводу такого беззаконня. Ніяких заборон щодо неї ніколи не приймалось, а паспорт був вилучений лише на підставі усного прохання якогось співробітника СБУ без складання будь-якого документа. Але оскільки Тетяна через вилучення паспорта спізнювалась на літак і їхати в Краків їй вже не було сенсу, вона вирішила дочекатись СБУшників і поспілкуватись з ними на предмет відшкодування завданої їй матеріальної шкоди.

Що ж стосується мене, то я попрямував далі: переїхав на територію Польщі й зайняв місце в черзі для проходження паспортного контролю. Як раптом до мене підійшла дівчина-прикордонниця з України й попрохала показати їй мій паспорт. Я здивувався, але простягнув синю книжечку. Після чого дівчина сказала, що щойно зателефонували з СБУ й сказали затримати також і мене з приводу якихось публікацій на якомусь сайті. Після чого українські прикордонники примусили мене (а який сенс було пручатись без паспорта?) заднім ходом виїхати з польської території та прибути на рідну землю.

Тут мені було оголошено, що я затриманий і маю чекати, доки Служба безпеки України не вирішить мою долю. Упродовж двох з половиною годин я вимагав пояснити, хто мене затримав і по якому праву, вимагав скласти протокол затримання, телефонував на «телефон довіри» СБУ, спілкувався з журналістами та народними депутатами. Факт, погодьтесь, нечуваний – я був депортований з території Польщі без відома польських компетентних органів після того, як покинув територію України й значився по базі даних Державної прикордонної служби таким, що виїхав за кордон.

Урешті-решт, біля 21 год. 30 хв. до мене підійшов майор-прикордонник з паспортами й сказав, що співробітники СБУ відмовились приїжджати й тому я можу забрати свій паспорт та їхати геть. Після того, як я зажадав офіційних пояснень з приводу того, що відбувається, концепція помінялась й прикордонники пояснили, що тепер до Монтян жодних претензій вони не мають, а затримують мене. За що? – Тільки не смійтесь. Тому, що я не надав свій автомобіль для «поглибленого» огляду.

Після чого я був вже фізично затриманий і у супроводі конвоїра доставлений у адміністративний будинок, де мене протиправно утримували до 4 години ранку. Протокол затримання прикордонники складати відмовились, мотивуючи це тим, що вони виконували вказівку Служби безпеки України. Урешті-решт о 3 годині 55 хвилин, через 7 (сім) годин після мого затримання мені повернули паспорт та випроводили з території прикордонного переходу в бік Львова, порекомендувавши всі запитання задавати Службі безпеки України та Антону Геращенку. При цьому на прохання СБУ щодо мене був складений адмінпротокол про невиконання мною якихось «законних» вимог військовослужбовця Держаприкордонної служби, де в якості свідка мого адміправопорушення зазначена адвокат Тетяна Монтян. Що ж стосується відмітки в базі даних Державної прикордонної служби про перехід мною кордону, то, як пояснив майор, що мене затримав, це запис анульований на підставі моєї добровільної заяви - і розсміявся в очі.

Мої письмові заяви нагодувати мене (я не мав з собою їжі, оскільки сподівався поїсти в придорожньому кафе після перетину кордону), опитати свідків, зазначити в адмінпротоколі час вилучення в мене та повернення мені закордонного паспорта були зі сміхом проігноровані.

Якщо Антон Геращенко сподівається, що я перестану писати про те, як його підопічні розбещували малолітніх – то він помиляється. З таким же ж успіхом він міг би налякати їжака голим задом. Причому – своїм.

Що ж стосується Василя Грицака, то як говорив класик, якщо людина ідіот – то це надовго.

Зараз я у Львові й буду домагатись хоча б внесення в ЄРДР повідомлення про моє незаконне затримання на території Польщі й утримування прикордонниками без будь-яких законних підстав і складання акта затримання впродовж 7 годин.
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)
HH

Tetiana Montian added 3 new photos.
5 hrs ·
ТРОШКИ ФОТОЧОК БИДЛО-ШВАЛІ - ПАСКУДНИХ ПОГРАНЦІВ З "ГРУШІВО" :)
Відносно Бойка складено протокол за ч.1 ст. 185-10 КУпАП, і повернуто паспорти - і йому, і мені. Повернуто зараз, о 3 годині 56 хвилин, без будь-яких штампів в них.
Зараз ідемо в прокуратуру Львівської області, писати заяви про злочин відносно усіхі цієї бидлятіни - бо чим же ж ще зайнятися в ніч з п'ятниці на суботу Тані та Вові?! :) :) :)
АЛЕ ЯК ЖЕ КЛАСНО ПІДСТАВИЛА ПОГРАНЦІВ СМЕРДЮЧА ГЕБНЯ !!! ;)
ЗІ. Можна лише уявити, ЯК вся ця сволота збиткується із звичайних громадян, як принижує іх і які шалені збитки спричиняє ім своім скооським ставленням!!!
Я абсолютно щиро та відверто, в очі - зичу всій цій погранцівській сволоті здохнути в пекельних муках.
Тварини смердючі :(
Не розумію  як вона може себе адвокатом називати, які штампи?Вноситься таня в базу як невиїздна  і все. B-)
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Югенд,тебя АСКАРБИЛО "беззаконное" задержание сучки Монтянихи? Не? Ты ж тоже сепараст? B-)   Напиши честно:" Я вааазмущён!!!" а то тыкаешь аки трюс писанину Бойка.... B-)
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Не розумію  як вона може себе адвокатом називати, які штампи?Вноситься таня в базу як невиїздна  і все. B-)

на каком основании?
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Югенд,тебя АСКАРБИЛО "беззаконное" задержание сучки Монтянихи? Не? Ты ж тоже сепараст? B-)   Напиши честно:" Я вааазмущён!!!" а то тыкаешь аки трюс писанину Бойка.... B-)

мой знакомый адвокат всегда отказывался подписываать на трассе протокол у гаишников на основании того, что ему не предоставили адвоката, как это предусмотрено кодексом об админ правонарушениях

всегда работало
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

допизделась  :laugh:
ИМЕННО!И это только начало, даже если вернули загранпаспорт.

Останнє редагування: 13 серпня 2016 09:46:58 від Георгиу
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)
HH

на каком основании?
Це вам хай таня пояснює, якщо вже внесли, а я маю надію що внесли, хай судиться, доводить що вона таня монтян а не верблюд.... :gigi:
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

вечер пятницы у вольки удался
----------------------------------------------
А шо я не так написал про твою Монтяниху,сепараст грёбаный? B-)  :fuck:
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Це вам хай таня пояснює, якщо вже внесли, а я маю надію що внесли, хай судиться, доводить що вона таня монтян а не верблюд.... :gigi:

куда ее внесли? в базу данных забора миротворец с написанным словом хуй?
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

----------------------------------------------
А шо я не так написал про твою Монтяниху,сепараст грёбаный? B-)  :fuck:

тут правильно пишу я, а не ты

потому что у тебя прогрессирующее слабоумие
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)
SimSim

Неприятно, когда натыкивают носом в собственное дерьмо,
а Танька имеет очередной шанс взять за шкирку "телефонистов" и проделать эту процедуру вновь.

нахрена так подставляться?
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

мой знакомый адвокат всегда отказывался подписываать на трассе протокол у гаишников на основании того, что ему не предоставили адвоката, как это предусмотрено кодексом об админ правонарушениях

всегда работало
-----------------------------------------
То ГАЙцы были тупые. Неподписание протокола ничего не меняет. Правильно написать на протоколе,что енто брехня,что ГАЙцы вымагали,а ты не дал,что все искажено. И ЭТО ПОДПИСАТЬ! Это,а не протокол вааще. Никто тогда этого протокола не увидит. Тоже проверенно. B-)
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

ты так и не понял.
х@евая работа СБУ не лишает ее ПРАВ гражданина.
ПРАВА гражданина есть У ВСЕХ, у кого есть ПАСПОРТ ГРАЖДАНИНА.
и ТОЧКА.
Dura lex, sed lex

не нравится закон? 2 года, как власть принадлежит "новокиевским". И?

Монтянша по всем старым и новым законам намотала себе реальные сроки давно.

по 295.2 за призывы к насилию публичные (радио Эра, начало февраля 2014 года) и так далее.

Имея желание - посадить ее легко и законно... Там если порыть и сотрудничество с террористами есть, и много еще чего. Вот люди и возмущаются, что у СБУ желания нет.

Хотя бы подать в суд на меру пресечения - не нарушая никаких ее гражданских прав...   
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Tetiana Montian
11 hrs  ·
 
ТАЧКУ БОЙКА ОБНЮХУЄ ЦЕЙ МИЛИЙ ЦУЦИК :)

Сам Бойко вже півгодини як пішов щось перетирати з погранцями.

Нагадую, що особисто до мене ніяких претензій більше немає - я просто пасажир в машині цього лисого злісного порушника правил перетину кордону :) :) :)


   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

тут правильно пишу я, а не ты

потому что у тебя прогрессирующее слабоумие
-------------------------------------------------
Ой ли?  B-)  Поспорим? Тебе со мною не умом не тягаться. Двоечник. :-)o
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)
LSD

Дописувачі форуму — свинота.

При всій відразі до Мандян — Україна не має перетворюватися в Мордор.
Стати мордором через захоплення влади такими пездолами з допомогою того ж таки мордора?
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)
HH

куда ее внесли? в базу данных забора миротворец с написанным словом хуй?
Ви коли останній раз переходили кордон, я кілька тижнів тому, і саме польсько-український, у всіх прикордонників вже є мобільні термінали, на кшталт для банківських карт, просканують  паспорт монтян і навіть неважливо хто  поляки, чехи, наші а він заблокований,  ви ж не будете робити пред'яв до продавця в магазині, що у вас заблокована кредитка, от і  таня замість Барселони повернулася до Львова,   я думаю і в подальшому  її чекають цікаві  захоплюїчі мандрівки. :lol:
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

А смотрите какая жлобиха - шаровичка кошерная. Поехала в Краков по земле на попутных авто, что бы там пересесть на самолет в Барселону.  :facepalm1:
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

Ви коли останній раз переходили кордон, я кілька тижнів тому, і саме польсько-український, у всіх прикордонників вже є мобільні термінали, на кшталт для банківських карт, просканують  паспорт монтян і навіть неважливо хто  поляки, чехи, наші а він заблокований,  ви ж не будете робити пред'яв до продавця в магазині, що у вас заблокована кредитка, от і  таня замість Барселони повернулася до Львова,   я думаю і в подальшому  її чекають цікаві  захоплюїчі мандрівки. :lol:

из страны можно не выпустить на основании наличия долгов перед банком или уголовного производства с наложенным ограничением на передвижения

сайт миротворец не является юридическим субъектом, который может кого-то в чем то ограничивать потому как не имеет юридической силы, потому как в законах нет такого понятия

и об этом знают как геращенко так и грицак, но успешно разводят дебилов

но не адвокатов и вообще любых людей с юридическим образованием
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

-------------------------------------------------
Ой ли?  B-)  Поспорим? Тебе со мною не умом не тягаться. Двоечник. :-)o

неа волька

ты теперь играешь в одной лиге только с надькой савченко
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

из страны можно не выпустить на основании наличия долгов перед банком или уголовного производства с наложенным ограничением на передвижения

сайт миротворец не является юридическим субъектом, который может кого-то в чем то ограничивать потому как не имеет юридической силы, потому как в законах нет такого понятия

и об этом знают как геращенко так и грицак, но успешно разводят дебилов

но не адвокатов и вообще любых людей с юридическим образованием

Вот пусть Монтянша идет в суд и пишет исковое заявление. Суд разберется  :-B
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)
HH

из страны можно не выпустить на основании наличия долгов перед банком или уголовного производства с наложенным ограничением на передвижения

сайт миротворец не является юридическим субъектом, который может кого-то в чем то ограничивать потому как не имеет юридической силы, потому как в законах нет такого понятия

и об этом знают как геращенко так и грицак, но успешно разводят дебилов

но не адвокатов и вообще любых людей с юридическим образованием
Не розказуйте мені як повинно бути,  я кажу як  може бути, внесуть якусь херню, що таня років десять не платить за комуналку чи там ще якісь має борги, звісно чорнорота доведе що вона майже ангел, але паспорт все рівно пищить, і прикордонники косо дивляться, пропустять  наші, не впустять інші і так по колу. :D
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)
LSD

Просніться! Україну злодії у владі хуйло здають, цинічно і нагло.
А можна так, що мухи окремо, котлети окремо?
   
Re: Знінацька: Монтян и СБУ  B-)

сослать в лугандон
+1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія