Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#СИРИЯ: бои за Алеппо. "Щит Єфрата". Туреччина ввела війська в Сирію. Хроники боевых действий

Після кількох тижнів боїв за місто все населення Серакибу десь на кордоні з Грецією.

Вернуться..Там вроде дома покоцали не оч. сильно
   
не вір'ю я в збереження перемир'я... це все розгойдування ситуації і воно продовжиться, хоча можуть звичайно назад на нас увагу звернути...
типу пошук слабкого місця
типу там дали по мордах... а вони з іншої сторони зайдуть
   
від Ідлібу до траси м4 7 кілометрів. З урахуванням коридора безпеки 6 км до Ідлібу лишається всього один кілометр.
   
не вір'ю я в збереження перемир'я... це все розгойдування ситуації і воно продовжиться, хоча можуть звичайно назад на нас увагу звернути...
типу пошук слабкого місця
типу там дали по мордах... а вони з іншої сторони зайдуть

Не забывай,что в сегодняшней победе Эрди кроме компоненты силы ( показанной) тур. армии есть ещё элемент даления Штатов и чуток ЕС
   
вобщем статус кво по новой линии фронта. фактически это победа х..йла
   
Не забывай,что в сегодняшней победе Эрди кроме компоненты силы ( показанной) тур. армии есть ещё элемент даления Штатов и чуток ЕС

тиск ЄС в плані... кожен за себе? ні в шо ми не вмішуємось... крутецький вплив
а США шо... поставлять озброєння, але також від прямого втручання втікають... вони "вийшли"
   
вобщем статус кво по новой линии фронта. фактически это победа х..йла

Танунах
   
Короче ничья)) все остались при своих интересах
   
тиск ЄС в плані... кожен за себе? ні в шо ми не вмішуємось... крутецький вплив
а США шо... поставлять озброєння, але також від прямого втручання втікають... вони "вийшли"

Не забывай,что Штаты в любой момент могут докинуть Санкций

А Хуйлу их нужно снимать, а не выгребать новые
   
Короче ничья)) все остались при своих интересах

НЕ совсем..В настоящее время кусок трассы возле Серакиба контролируют асадиты..А будут контролировать совместно

Если население протурецкое,то кацапские патрули там будут чисто для мебели
   
Не забывай,что Штаты в любой момент могут докинуть Санкций

А Хуйлу их нужно снимать, а не выгребать новые

не смішіть знімання їх через прогин, на це кацапи не підуть
тому... продовження буде, питання через скільки часу... хвилин, годин
   
Турция оставляет за собой право наносить мощные удары в ответ на любые атаки сторонников Башара Асада, подчеркнул турецкий лидер.


 (tu)
   
не смішіть знімання їх через прогин, на це кацапи не підуть
тому... продовження буде, питання через скільки часу... хвилин, годин

В этом году не будет

Записывай в тетрадку
   
Танунах

Эрдоган обещал вынудить ассадитов уйти на линию сочинских договореннойстей. Если ассадиты не отойдут, то турки вынудят их уйти силой.


Уже никто никуда не уходит.
   
Эрдоган обещал вынудить ассадитов уйти на линию сочинских договореннойстей. Если ассадиты не отойдут, то турки вынудят их уйти силой.


Уже никто никуда не уходит.

Не забывай,что трассу будут патрулировать турки и кацапы..Но не асадиты
   
Я вижу так:

70 на 30 в пользу Эрди

Пока
   
В этом году не будет

Записывай в тетрадку

Дончанин, краще ТАМ... бо продовження буде, питання тільки ДЕ
хуйло буде йти на підвищення ставок... про відповзання , забудь... відповзе воно, хіба в труні понесуть
   
Я вижу так:

70 на 30 в пользу Эрди

Пока

це від мирних Сочинських?)))))))
   
це від мирних Сочинських?)))))))

Я их не читал

Считай,что от последней,реально сложившейся обстановки
   
В этом году не будет

Записывай в тетрадку

Продовження буде і дуже скоро.
   
Я их не читал

і я також... але лінія там була інша, нині турки на неї  не повернулись
   
і я також... але лінія там була інша, нині турки на неї  не повернулись

Убирают посты( наблюдательные) ?
   
Да. Х..йло прогнул эрдогашу признать новую линию фронта. Еще и сделать дорогу М4 буферной зоной. О чем раньше не шло и речи.
   
Хуйло выполнил свою задачу( выселить ребелов с Идлиба и вернуть его под контроль асадитов) ?

Нет!

Вот вам ответ на вопрос,кто остался в бОльших ++
   
Убирают посты( наблюдательные) ?

а шо, турки хіба самі не вийшли? кацапи їм далі їсти возять? здається вийшли перед застосуванням своїх військ
   
Там еще треш в том, что турков тогда разбомбили именно кацапы, а не ассадиты. И турки об этом знают. Но делают вид что кацапы не причем. Вот такая политика
   
Там еще треш в том, что турков тогда разбомбили именно кацапы, а не ассадиты. И турки об этом знают. Но делают вид что кацапы не причем. Вот такая политика

Были сообющения,что турки в ответ упиздопупили не менее сотни ванек
   
Хуйло выполнил свою задачу( выселить ребелов с Идлиба и вернуть его под контроль асадитов) ?

Нет!

Вот вам ответ на вопрос,кто остался в бОльших ++

можна питання, турок його також ставив... а шо хуйло там взагалі робило?
контроль над Ідлібом? нафіг всралося... завдання було погнати людей, населення зі своїх домівок...
   
все проребеловские акаунты как 1 говорят, что это зрада
   
Не забувайте, що крім турків, у Идлібі є ще багато кого, хто буде постійно вбивати паРашних свиней!
Тому все ще попереду, рано чи пізно, але Ердоган буде змушений повністю знищити це паРашне чмо!
   
Головне, що ми у зайвий раз впевнились, що паРаша це ні що та звати їх ніяк, їх тре, не вагаючись, вбивати як свиней! 
   
Эрдоган назвал хуйло "дорогим другом"
сегодня в 20:25, просмотров: 308

Эрдоган назвал хуйло фото: Кадр из видео
Пятичасовые переговоры президентов России и Турции завершились в Кремле на позитивной для двусторонних отношений ноте. В ходе совместной пресс-конференции турецкий лидер сообщил, что диалог шел "на искренней основе".

"Турецко-российские отношения уходят корнями глубоко в историю... Между нашими странами и народами имеются крепкое взаимодействие", - заявил Эрдоган.

В ходе выступления он называл хуйло "дорогим другом".

В своем выступлении всю ответственность за обострение ситуации в сирийском Идлибе он возложил на Дамаск, который обвинил в нарушениях договоренностей по урегулированию.
Конец там войне называется.
   
турки пидписали щось с Хуйлом ,після Сочі?
і що, це мае якесь значення? Тепер то вже напевно!  :D
На скількі тижднів?
   
Треба розібратися, що там напереговорили, бо тут одні кажуть одне, інші - інше.

1. Ассадисти повинні повернутися на лінію сочінських домовленостей? Сочінські домовленості встановлювали межі ось так. По ним М5 проходить вглиб турецької зони відповідальності. Тобто по суті це відступ асадистів туди, де вони були на початок своєї військової операції наступу на Ідліб.



2. Щодо якої саме траси вів мову Лавров? М4 (Латакія-Алеппо), чи М5 (Хама-Алеппо)?
   
то ольгинец к-то
Фуйольгенец...
Это я написал...
И не отказываюсь, от этого...
Найди чуть раньше мой пост, и перед ним, то что персонаж постил и сделай вывод...
   
Коротше, тимчасова передишка перед новим раундом.
Така угода не влаштовує нікого.
   Мало того що не влаштовує, та ще ця угода не можлива до виконання для обох сторін. Сумісне патрулювання? Ха-ха - зі знятими запобіжниками. Турки не взяли на себе ніяких зобов'язань відносно заборони на використання військ і нанесення ударів. Наше СЦКК у ОРДЛО мабуть має більше шансів діяти бо тут хоч трохи менше гравців.  А припинення вогню - то таке, скільки разів у нас домовлялися про припинення вогню? Після припинення особливо регулярно проходять обстріли.
   
   Вже зараз можна починати готуватися до фіксації маленьких та великих порушень цих домовленостей.  :beach:
   
   Вже зараз можна починати готуватися до фіксації маленьких та великих порушень цих домовленостей.  :beach:
думаю до 18 го буде більш менш тихо, а далі все піде по новій і по повній
   
Під час бойових дій у Сирії 4 березня був убитий глава армії Башара Асада, генерал Сухейль аль-Хасан. Крім того, серйозні ушкодження отримав брат сирійського диктатора Дін Махер аль-Асад.

У Twitter Kavkaz Center повідомляє, що Сухейль аль-Хасан помер від смертельних поранень у лікарні Хами, куди його доставили з Саракіба. https://ukrreporter.com.ua/ua/u-syriyi-vbyto-generala-armiyi-tygriv-yakogo-ohoronyav-spetsnaz-putina.html
   
думаю до 18 го буде більш менш тихо, а далі все піде по новій і по повній
  Ви мене вразили таким невичерпним оптимізмом. :beach:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія