Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Швейцария официально отозвала свою заявку на вступление в Евросоюз

Сегодня Совет кантонов большинством голосов (27 против 13 при двоих воздержавшихся) проголосовал за отзыв официальной заявки Швейцарии о вступлении в ЕС. Национальный совет выступил с аналогичным решением ещё весной 2016 года (126 голосов против 46 при 18 воздержавшихся).

 Федеральный совет конфедерации уведомит официальный Брюссель о принятом страной решении, сообщил министр иностранных дел Швейцарии Дидье Буркхальтер.

Фактически на сегодня вопрос о перспективах вступления конфедерации в ЕС можно считать окончательно закрытым. 15.06 2016 http://aboutswiss.ch/news/shveytsariya-ofitsialno-otozvala-svoyu-zayavku-na-vstuplenie-v-evrosoyuz/

Что то странное происходит. Не понимаю я этих швейцарцев.
   
Они не хотят кормить Грецию, Румынию и прочих.
Таможенная ассоциация с ЕС у них и так есть, шенген тоже. Все остальное - это законодательная гармонизация и участие в экономических программах ЕС (кормить более бедные страны). Оно им надо?
   
Они не хотят кормить Грецию, Румынию и прочих.
Таможенная ассоциация с ЕС у них и так есть, шенген тоже. Все остальное - это законодательная гармонизация и участие в экономических программах ЕС (кормить более бедные страны). Оно им надо?
Шенгена нет.
   
Дурна новина.  Вони вже давно і не збиралися вступати.
   
Шенгена нет.
есть
   
есть
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B5%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%B0
   
Шенгена нет.
є шенген
але митниця є
   
Они не хотят кормить Грецию, Румынию и прочих.
Таможенная ассоциация с ЕС у них и так есть, шенген тоже. Все остальное - это законодательная гармонизация и участие в экономических программах ЕС (кормить более бедные страны). Оно им надо?

Питання стоїть і в кормити бідних, і допустити в країну всяку безкультурну і наглу шваль.
А воно їм потрібна така загальноєвропейська "гуманність"? Власними руками руйнувати майбутнє внукам.
   
 :laugh:
Вони перші. Наступні події - заявки на вихід з ЕС.
   
є шенген
але митниця є
де саме? в аеропорту немає. на поїзді, автобусі немає
   
Питання стоїть і в кормити бідних, і допустити в країну всяку безкультурну і наглу шваль.
А воно їм потрібна така загальноєвропейська "гуманність"? Власними руками руйнувати майбутнє внукам.

+ 2000
Будуть їм нав*язувати квоти скільки муслимів-ніщебродів вони повинні взяти до себе і їх годувати.
   
Швейцарці це вже вирішили в .... 1992 році..   А ви тут поплигайте..
   
Якщо ВБ проголосує 23 червня за вихід з ЕС, за ними посипляться інші країни.
Але в будь-якому випадку, ЕС повинен переформатуватися, бо дуже вони забюрокрачені.
   
Якщо ВБ проголосує 23 червня за вихід з ЕС, за ними посипляться інші країни.
Але в будь-якому випадку, ЕС повинен переформатуватися, бо дуже вони забюрокрачені.


Мося... ну не сміши мене..
   
+ 2000
Будуть їм нав*язувати квоти скільки муслимів-ніщебродів вони повинні взяти до себе і їх годувати.

Україні теж нав"язувати будуть, коли приймуть. Так, що вже зараз пора відводити земельні ділянки під мечеті. Бо це так, бля, по-європейськи гуманно: своє обмежити, щоб чуже зростало.
   
Україні теж нав"язувати будуть, коли приймуть. Так, що вже зараз пора відводити земельні ділянки під мечеті. Бо це так, бля, по-європейськи гуманно: своє обмежити, щоб чуже зростало.

Так починай, якщо клепки нема
.
Одні понти
.
   
Понятно. Все ништяки себе оставим, а дерьмо пусть другие разгребают.
   
Они уступают место Украине :)
   
Они уступают место Украине :)
нужно сначала получить место, чтобы его уступить :)
   
:laugh:
Вони перші. Наступні події - заявки на вихід з ЕС.
Это когда Украина наконец-то попадет в ЕС, там будут Албания, Румыния, Грузия,Болгария, Греция и Косово.  :censored:
   
нам бы их проблемы. ЕС останется и альтернативы для Украины нет. всё остальное простите срали-мазали
   
де саме? в аеропорту немає. на поїзді, автобусі немає
а ти купи машину в швейцарії і ввези до нп німеччини
10% мито,так само як з юс
   
а ти купи машину в швейцарії і ввези до нп німеччини
10% мито,так само як з юс
так і треба сказати - мито на реєстрацію авто, а не митниця
   
так і треба сказати - мито на реєстрацію авто, а не митниця
то означає що нема безмитного простору
   
то означає що нема безмитного простору
для мене авто - це не весь світ. а лише одна невеличка транспортна штука.
ще якісь податки на ввезення з ЄС є?
   
ЕС губит то, что у него на южных границах государства, которые тупо не хотят защищать свои границы... Поляки бы хрен пропустили такое количество мигрантов.
   
для мене авто - це не весь світ. а лише одна невеличка транспортна штука.
ще якісь податки на ввезення з ЄС є?
я не знаю як з єс
знаю як з швейцарії
є мито на товари які ввозяться в єс з швейцарії
   
я не знаю як з єс
знаю як з швейцарії
є мито на товари які ввозяться в єс з швейцарії
взагалі то якраз за це і нагинали Швйцарію, заставляли зняти обмеження. Швейцарія не погоджувалася і грозилася  взагалі відмовитися від особливого статусу.
але це вже регулювання підприємництва. митниця  в класичному розумінні  відсутня. об"єм безмитного перевезення не менший, а може й більший ніж з митом 
   
я не знаю як з єс
знаю як з швейцарії
є мито на товари які ввозяться в єс з швейцарії

Очевидно їхні договори з ЄС також мають певні обмеження
   
Очевидно їхні договори з ЄС також мають певні обмеження
мають. Швейцарія впиралася, не бажаючи приймати всі правила ЄС.
   
Швейцарцы традиционно нейтральны. А вступление в ЕС это передача своего суверенитета.
   
так же Ліхтеншейн впирається під час інтеграції з Швейцарією :)
   
взагалі то якраз за це і нагинали Швйцарію, заставляли зняти обмеження. Швейцарія не погоджувалася і грозилася  взагалі відмовитися від особливого статусу.
але це вже регулювання підприємництва. митниця  в класичному розумінні  відсутня. об"єм безмитного перевезення не менший, а може й більший ніж з митом 
та не відсутня митниця,відсутня будка на кордоні
але всі товари проходять процедуру розмитнення на скільки знаю
   
та не відсутня митниця,відсутня будка на кордоні
але всі товари проходять процедуру розмитнення на скільки знаю
а ті товари, що швейцарці масово завозять на вихідних? колонами
   
а ті товари, що швейцарці масово завозять на вихідних? колонами
я не знаю
але фірми платять
в мене знайомий поляк живе в швейцарії і має там магазин
то розказував що всі товари з польщі розмитнюються
   
я не знаю
але фірми платять
в мене знайомий поляк живе в швейцарії і має там магазин
то розказував що всі товари з польщі розмитнюються
так я й кажу, що фірми - то вже регулювання підприємництва
   
Та хорош пургу гонять...
Швейцария не входит в экономическое пространство ЕС...
Поэтому, ввоз-вывоз товаров, осуществляется в таможенном режиме...
Этот таможенный режим, может иметь преференциальные ставки в 0%, для определенных групп товаров, но он есть...
Часто возим грузы в и из, поэтому знаю...
И таможенные посты на границе у них есть...
На них, кстати, возложена еще и обязанность по сбору с грузового транспорта за дороги...
Въезжаешь, они выдают талон и записывают показание спидометра...
Выезжаешь, они опять фиксируют спидометр и начисляют сумму к оплате...
   
И таможенные посты на границе у них есть...
есть. но очень часто там никого нет
   

А зачем вооруженным и самодостаточным швейцарцам евросоюз, который стремиться превратить своих граждан в беззащитный скот :D

Країни Євросоюзу обурені забороною вільного продажу зброї

Закон про право на зброю в країнах ЄС - одна з найгарячіших дискусій після торішніх терактів у Парижі, коли загинули 130 людей.

Сьогодні міністри внутрішніх справ ЄС мають ухвалити загальні правила для всіх країн-членів щодо дозволів, зберігання і використання зброї.

Зокрема можуть заборонити і напівавтоматичні пістолети. Запровадження суворих правил поділяють не всі. Продовжить кореспондент Ганна Ільїних.

Заборонити напівавтоматичну зброю, запровадити тимчасові ліцензії до 5 років, значно обмежити продаж зброї приватним особам і проводити обов'язковий ретельний медогляд. Це лише кілька пунктів з рекомендованих Єврокомісією правил щодо отримання зброї.

Такі обмеження до вподоби не всім країнам-членам ЄС. Окрім Австрії, Фінляндії, Чехії та Словаччини, "проти" виступає навіть Швейцарія, яка у разі ухвалення

нового жорсткішого збройного законодавства, як країна Шенгенської зони, теж буде змушена підкоритись загальним правилам Євросоюзу.

"Цей закон - справжня проблема для Чехії, Словаччини та країн Балтії. Фактично це означає - обмежити використання кількох сотень тисяч видів зброї в Чеській республіці для власників. Це неприйнятно для нас. Це за межами здорового глузду", - прокоментував Міністр внутрішніх справ Чехії Мілан Хованець.

У рамках ЄС є чимало законів про зброю на національному рівні, але немає загального і одного для всіх країн-членів.

Натепер є лише обмежувальні правила: не мати судимості, бути психічно здоровим і обов'язково повнолітнім.

Про те, що цього замало, у Брюсселі вирішили після страшних минулорічних терактів у Парижі. Тоді внаслідок низки нападів загинули 130 людей.

"Не думаю, що цей закон вирішить проблему. Терористи купують зброю нелегально, на чорному ринку. І нічого не зміниться на краще, якими б жорсткими не були правила", - пояснив власник збройного магазину Ян Вурбс.

"Як на мене, то це тільки зашкодить. Передусім для людей, які займаються професійно на стрільбищах. Їм доведеться відмовитися від свого хоббі. Я вже не кажу про те, що люди не матимуть змоги використовувати зброю, коли виникне справжня загроза їхньому життю", - розповів підприємець Мартін Люкес.

Питання про жорсткіші правила на носіння і зберігання зброї сьогодні розглядають на рівні міністрів внутрішніх справ ЄС. У разі ухвалення, закон передадуть на обговорення до Європарламенту.

http://podrobnosti.ua/2113084-krani-vrosojuzu-oburen-zaboronoju-vlnogo-prodazhu-zbro.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія