Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ви користуєтесь ременями безпеки? ;)

Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

В Україні, пристібатися ременем безпеки вважається проявом боягузтва... Особливо, в присутності дам... :fool:

Може це лише у товаристві якихось розумово відсталих... ну то тоді окремий випадок і не варото його навіть обговорювати.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Це так вважають мільйони українців, хоча вголос вони про це не кажуть. :)  Якщо Ви живете в Україні, то повинні це відчувати.
Якщо дорослий дядько пристібається ременем безпеки, то це вважається таким же смішним, як і дядько, який купається в басейні в рятувальному жилеті. :)

Не можу повірити що доросла людина може нести таку маячню. Це напевне такий жарт, бо інакше мені щось становиться лячно за вас. Щож у вас за таке бидляче коло спілкування, що вам примарились мільони таких дебілів в нашій країні? Ні... напевно то ви так жартуєте.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Не можу повірити що доросла людина може нести таку маячню. Це напевне такий жарт, бо інакше мені щось становиться лячно за вас. Щож у вас за таке бидляче коло спілкування, що вам примарились мільони таких дебілів в нашій країні? Ні... напевно то ви так жартуєте.

Шановна Раха, 16 років тому я змінив коло спілкування. Люди, з якими я зараз спілкуюсь, мають діаметрально-протилежний світогляд.
І цей світогляд формує правильну модель поведінки.
Візьмемо для прикладу таку якість українського манюпаса як брехливість... Я вже відвик від брехні, і не розумію що змушує Вас брехати мені,
що в Україні немає мільйонів водіїв, які ігнорують ремені безпеки? ;o  Навіщо Ви брешете?... Тримаєте мене за дурня? ;o
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Я вже відвик від брехні, і не розумію що змушує Вас брехати мені,
що в Україні немає мільйонів водіїв, які ігнорують ремені безпеки? ;o  Навіщо Ви брешете?... Тримаєте мене за дурня? ;o

Я завжди використовую пасок безпеки, навіть коли мені потрібно проїхати 10 метрів. Так що ви дійсно чогось не розумієте. Ось наприклад ваша заява про те, що "В Україні, пристібатися ременем безпеки вважається проявом боягузтва... Особливо, в присутності дам...". Ну звідкіля ви цю дурість взяли? Я живу в Україні і НІКОЛИ не чув нічого такого. ЖОДЕН з моїх знайомих не вважає чимось дивним використання паска безпеки і ваша заява у мене викликає навіть не просто подив, а великий подив. Співчуваю вам, хоча напевне ви просто якийсь троль, що залив на форум якусь маячню та тішиться.

Останнє редагування: 31 травня 2016 01:36:08 від Raha
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Я завжди використовую пасок безпеки

Вірю...
А у те, що не помічаєте непристібнутих - не вірю.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

На любий смак  :facepalm1:

   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

А у те, що не помічаєте непристібнутих - не вірю.

Звісно є такі і напевно їх не мало. Але я не рахував їх і не можу стверджувати, що їх мільони. Ти більше ніколи не зустрічав такого відношення до використання паску безпеки як описали ви. То може поділитесь звідкіля у вас дані про мільони чи ви то так просто по тролячому збрехали про Україну?
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Я завжди використовую пасок безпеки, навіть коли мені потрібно проїхати 10 метрів. Так що ви дійсно чогось не розумієте. Ось наприклад ваша заява про те, що "В Україні, пристібатися ременем безпеки вважається проявом боягузтва... Особливо, в присутності дам...". Ну звідкіля ви цю дурість взяли? Я живу в Україні і НІКОЛИ не чув нічого такого. ЖОДЕН з моїх знайомих не вважає чимось дивним використання паска безпеки і ваша заява у мене викликає навіть не просто подив, а великий подив. Співчуваю вам, хоча напевне ви просто якийсь троль, що залив на форум якусь маячню та тішиться.

Та ну нах... ;o  Ніколи не чули?...  ;o І ніколи не бачили як водій, наближаючись до поста ДАІ, накидає на груди ремінь, не застібаючи його,
а просто притримуючи рукою?... ;o  Проїхавши пост ДАІ, водій відпускає той ремінь.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Та ну нах... ;o  Ніколи не чули?... 

Ага, ніколи. А це дійсно так вважають в ВАШОМУ оточенні, що використання паску безпеки то є боягузтво?

Цитувати
І ніколи не бачили як водій, наближаючись до поста ДАІ, накидає на груди ремінь, не застібаючи його,
а просто притримуючи рукою?... ;o  Проїхавши пост ДАІ, водій відпускає той ремінь.

Щось таке спливає в пам'яті. Здається років 6-7 тому повертався з Киева на таксі то таксист так вчинив.
Більш не зустрічав такого, бо сам завжди за кермом.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Звісно є такі і напевно їх не мало. Але я не рахував їх і не можу стверджувати, що їх мільони. Ти більше ніколи не зустрічав такого відношення до використання паску безпеки як описали ви. То може поділитесь звідкіля у вас дані про мільони чи ви то так просто по тролячому збрехали про Україну?

Дивіться картинку вище... Ці всі девайси мабуть випускають виключно для дурнуватих кацапів, в яких відсутній інстинкт самозбереження. :D
А понторєзи-українці до тих "заглушок" не мають жодного стосунку. :D
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Дивіться картинку вище...

Не зістрибуй з відповіді, давіай дані про мільони.
Звідкіля статистика, хто збирав та таке інше. Можеш за свої слова відповісти чи в ТВОЄМУ оточенні таке теж не практикують?
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Не зістрибуй з відповіді, давіай дані про мільони.
Звідкіля статистика, хто збирав та таке інше. Можеш за свої слова відповісти чи в ТВОЄМУ оточенні таке теж не практикують?

Немає у мене такої статистики. Є тільки враження від спостережень. Мені цього достатньо. :)
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Немає у мене такої статистики. Є тільки враження від спостережень. Мені цього достатньо. :)

Підтримую. Досить багато таких. Особливо дядьки совіцької школи з вантажівок та москвичів-запорожців. Пасок безпеки та ручняк для них - з іншої планети. Коли бачать що я всіх застібаю - відразу питають "А шо мєнти?".

На ручняк ставив і тестю і діду. Потім получав - бо на ручняку їхали. Не ставила стара школа машини на ручняк. Тільки на передчау - "а то примерзне".

І чомусь багато йолопів вважає що ззаду можна не пристібатися. Певно із-за того що в радянських машинах ззаду ремені не ставили.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Підтримую. Досить багато таких. Особливо дядьки совіцької школи з вантажівок та москвичів-запорожців. Пасок безпеки та ручняк для них - з іншої планети. Коли бачать що я всіх застібаю - відразу питають "А шо мєнти?".

На ручняк ставив і тестю і діду. Потім получав - бо на ручняку їхали. Не ставила стара школа машини на ручняк. Тільки на передчау - "а то примерзне".

І чомусь багато йолопів вважає що ззаду можна не пристібатися. Певно із-за того що в радянських машинах ззаду ремені не ставили.

Я на "ручняк" ставлю тільки у випадках, коли є загроза що машина покотиться з гори.
А на рівних місцях просто ставлю важіль селектора в позицію "Р". Цього достатньо.
Хотів привчити себе ставити на "ручняк" завжди, але після того як кілька разів проїхався на тому "ручнякові" - облишив цю затію. :)
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Когда то давно, мы пользовались ремнями безопасности.
На рейсе Запорожье - Минводы, мы срезали ремни и делали из них беседки.
На других рейсах туристы всего СССР поступали аналогично.

Ремни изготовлялись в Прибалтике, и в самолетах всегда был ремкомплект! :D

 :blush2:  :blush2:  :blush2:
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

дивуюсь з тих, в кого в машині на передній панелі цілий іконостас, "спасісохрані", але не пристібаються.
машина ж освячена!
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Я на "ручняк" ставлю тільки у випадках, коли є загроза що машина покотиться з гори.
А на рівних місцях просто ставлю важіль селектора в позицію "Р". Цього достатньо.
Хотів привчити себе ставити на "ручняк" завжди, але після того як кілька разів проїхався на тому "ручнякові" - облишив цю затію. :)

У меня в машине стоит предупреждение, если на ручном тормозе едешь.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

пользуюсь постоянно, доведено до автоматизма. Сел - пристегнулся. То же делает семья. Когда то давно жил в беларуси, там быстро этому учат. с тех пор пристегиваюсь сразу, не считаю это чем то зазорным.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Десятки лет научных исследований, упорный труд инженеров, разработка видов сидений и ремней, подушек безопасности, капсул безопасности. И тут бац - и заглушка  :) .
К сожалению, видел разные ДТП. Горящих машин после ДТП не довелось, слава Богу. Не видел травм из-за пристёгнутого ремня, а вот из-за непристёгнутого ремня и выстрелившей подушки травмы бывают разные.
Пикалка при непристёгнутом ремне в движущейся машине - хорошее изобретение. Ещё и световым сигналом дублируется.
Задних пассажиров стоит заставлять пристёгиваться (тут часто вижу что вообще не пристёгиваются). Помогает пристёгиваться рассказ о том, что может натворить летающий в салоне 90-килограммовый мужик при большой скорости.
Социальные видеоролики разные хорошо помогают (хотя бы на время) задуматься о безопасности.
   
Re:  Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Просто для справки. Подушка безопасности при срабатывании вылетает со скоростью 300 км\час, вы летите к ней навстречу. Без ремня, даже при, условно, незначительном столкновении, "встреча будет трогательна". Не пристібаємося, панове, бо ми того не варті! (P)

Ну це правда, але тільки частково ;)
Поки ви до подушки "долетите", вона вже давно відкриється. Це, звісно, якщо нормально сидіти. Якщо підборіддя на рулі - тоді ой :)
А з прищібанням то мій улюблений цирк, особливо в таксі. Перша фраза водія - та не прищібайся, шо ти, я добре їжджу! Моя улюблена відповідь - ти то може і добре, а решта на дорозі, які в тебе вгатитися можуть, як їздять? Ти впевнений в них?

Натужний процес мозкової діяльності водія забазпечено на всю поїздку :) Аж чути, як мозок скрегоче :)
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

В місті - не пристібаюсь, задовблює, тай мєнти не дрюкають в нас за таке (і правильно). Їжжу акуратно, місто маленьке, небезпечні  місця всі відомі. Вважаю, що при аварійній ситуації встигнеш зреагувати, щоб принаймні удар пішов не в лоб, а крилом, тоді максимум - синяки. Вріжуть в бік "проскочуни" на червоний - ремінь не спасе.  На трасі - під настрій (переважно коли проїжжаєш області з недружелюбними мєнтами).
Вночі - в мене пристебнуті ВСІ, навіть задні.
Стаж водіння - 25 років.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Я на "ручняк" ставлю тільки у випадках, коли є загроза що машина покотиться з гори.
А на рівних місцях просто ставлю важіль селектора в позицію "Р". Цього достатньо.
Хотів привчити себе ставити на "ручняк" завжди, але після того як кілька разів проїхався на тому "ручнякові" - облишив цю затію. :)
Навіть у Жигулях є лампочка попередження піднятого ручняка

Останнє редагування: 31 травня 2016 10:53:57 від Zhmen
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

В місті - не пристібаюсь, задовблює, тай мєнти не дрюкають в нас за таке (і правильно). Їжжу акуратно, місто маленьке, небезпечні  місця всі відомі. Вважаю, що при аварійній ситуації встигнеш зреагувати, щоб принаймні удар пішов не в лоб, а крилом, тоді максимум - синяки. Вріжуть в бік "проскочуни" на червоний - ремінь не спасе.  На трасі - під настрій (переважно коли проїжжаєш області з недружелюбними мєнтами).
Вночі - в мене пристебнуті ВСІ, навіть задні.
Стаж водіння - 25 років.

А ви кажете. Он як говориться "факти наліцо".

Стаж 25 років, а пристібаюсь тільки вночі.

Неправильно дядьку. Пристібатися треба коли п'яний їздиш. Тверезим можна не пристібатися - не випадеш. 
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

В місті - не пристібаюсь, задовблює, тай мєнти не дрюкають в нас за таке (і правильно). Їжжу акуратно, місто маленьке, небезпечні  місця всі відомі. Вважаю, що при аварійній ситуації встигнеш зреагувати, щоб принаймні удар пішов не в лоб, а крилом, тоді максимум - синяки. Вріжуть в бік "проскочуни" на червоний - ремінь не спасе.  На трасі - під настрій (переважно коли проїжжаєш області з недружелюбними мєнтами).
Вночі - в мене пристебнуті ВСІ, навіть задні.
Стаж водіння - 25 років.

А чому тільки вночі? Щоб непомітно не втекли :S

ПС. 25 років собаці під хвіст.
 :weep:
   
в обязательном порядке
без ремня чувствую себя голой, чесслово )
и всех пассажиров обязываю пристегнуться. Нехочешь, мешает? - немы пытань, иди пешком или едь с другим
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Harddriver - лучше и днём пристёгиваться. При прилёте в бок машины часто головой улетает водитель и пассажир в стойку или ещё куда.
В небольших городах тоже вылетают на больших скоростях, бывает что и неместные.
Люди с разным стажем разбиваются, и на разных машинах. Порш 911 или Тойота Секвоя - не гарантия безопасности. Страшно когда фуры выходят в лобовую.
В этом плане назойливые пикалки - очень нужны.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

А чому тільки вночі? Щоб непомітно не втекли :S

ПС. 25 років собаці під хвіст.

Імовірність. Все нею визначається. Вночі шанси вскочити в халепу (велосипедист чи віз без світловідбивачів, п'яний шумахер вилетівший з другорядної) значно збільшуються. Особливо на трасі. А у  пана язик - "помело", я бачу :)
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Цитата: Harddriver link=topic=922784.msg18319721#msg18319721 date=1464680489 :lol:
В місті - не пристібаюсь, задовблює, тай мєнти не дрюкають в нас за таке (і правильно). Їжжу акуратно, місто маленьке, небезпечні  місця всі відомі. Вважаю, що при аварійній ситуації встигнеш зреагувати, щоб принаймні удар пішов не в лоб, а крилом, тоді максимум - синяки. Вріжуть в бік "проскочуни" на червоний - ремінь не спасе.  На трасі - під настрій (переважно коли проїжжаєш області з недружелюбними мєнтами).
Вночі - в мене пристебнуті ВСІ, навіть задні.
Стаж водіння - 25 років.

 :lol:  :lol: Ну це джекпот просто  :lol:

Прямо після мого посту таку ахінею написати! Ви то може і їздите акуратно, а як на рахунок інших учасників руху?? Чи ви думаєте, що як в'їдуть в вас, а не ви, то наслідки будуть інші??
Про удар в лоб - це шедевр!! Поцікавтеся, як проводять ударні випробовування, з яким перекриттям? ;)

Про вночі - це вже навіть не шедевр  :lol:  :lol: , не знаю як назвати! Коли вірогідність зіткнення вища - вночі, коли інтенсивність руху уменша, чи вдень, коли вища??

Блін, права в вас забирати треба, і тупо наказувати баблом, за тупняк безпробудний.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Імовірність. Все нею визначається. Вночі шанси вскочити в халепу (велосипедист чи віз без світловідбивачів, п'яний шумахер вилетівший з другорядної) значно збільшуються. Особливо на трасі. А у  пана язик - "помело", я бачу :)

Ні. Просто пан не може знайти жодного вагомого аргумента - чому це НЕ робити.  :)
І дуже тішать всілякі відмазки. Хоч окрему гілки відкривай, на кшталт:

Мені заважає пристібуватись...
 :D
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Ні. Просто пан не може знайти жодного вагомого аргумента - чому це НЕ робити.  :)
І дуже тішать всілякі відмазки. Хоч окрему гілки відкривай, на кшталт:

Мені заважає пристібуватись...
 :D

Абсолютна відсутність мозку їм заважає..
   
Пристібатися треба коли п'яний їздиш. Тверезим можна не пристібатися - не випадеш.

Ой, как здОрово сказали, вот прям - на отличненько, да.  :dance3:
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Ой, как здОрово сказали, вот прям - на отличненько, да.  :dance3:

Тут прямо конкурс претендентів на премію Дарвіна. Правда в даному конкретному випадку підозрюю сарказьм ;)
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

когда то делали машины с ремнями автоматами, закрываешь дверь и ремень едет по желобу вверху дверного проёма за левое плечо




Останнє редагування: 31 травня 2016 11:33:18 від A.I.
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Тут прямо конкурс претендентів на премію Дарвіна. Правда в даному конкретному випадку підозрюю сарказьм ;)
ти просто оптиміст і віриш в людей.  :gigi:
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Rufinus - ну і що з перекриттям на випробуваннях? Це все "сферичний кінь у вакуумі". Попривикали там в своїх Херманіях їздити 50 в місті і пристебуватися як 5 метрів їдеш, бо поліцай дрюкає. То психологія переляканого пішохода, нам (мені) тут такого нетреба. Я сам визначаю в кінці-кінців, пристебуватись, чи ні - то моя безпека і мій вибір, крапка. 

Останнє редагування: 31 травня 2016 11:41:17 від Harddriver
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Скажи. А якщо ти потрапиш в серйозну ДТП. Хто буде оплачувати твоє лікування - ти власноруч чи держава та платники податків. Як у вас там в Польщі?
та я все життя плачу податки і за себе і ха працівників
заплатив вже стільки шо мали б мавзолей мені побудувати :laugh:
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Тут прямо конкурс претендентів на премію Дарвіна. Правда в даному конкретному випадку підозрюю сарказьм ;)

То навіть не сарказм то пряма підйобка  :gigi:
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Попривикали там в своїх Херманіях їздити 50 в місті і пристебуватися як 5 метрів їдеш, бо поліцай дрюкає.
а з якою шв. можна/треба/бажано їздити в місті?  :S
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

а з якою шв. можна/треба/бажано їздити в місті?

Згідно правил - 60 (+20). І це  правильно, інакше  в містіах всі центри будуть в "корках". 80 їдуть лише по об'їзних, якщо не дурень
   
Re: А ви користуєтесь ременями безпеки?  ;)

Rufinus - ну і що з перекриттям на випробуваннях? Це все "сферичний кінь у вакуумі". Попривикали там в своїх Херманіях їздити 50 в місті і пристебуватися як 5 метрів їдеш, бо поліцай дрюкає. То психологія переляканого пішохода, нам (мені) тут такого нетреба. Я сам свою безпеку визначаю в кінці-кінців, пристебуватись, чи ні - то мій вибір, крапка.

Ні, дорогенький, не крапка. За твоє каліцтво хто платить? Я як тебе (не дай Бог, звісно) в гівно розколошматить, а "жити" залишишся, витирання дупи хто буде оплачувати?
А за лікарняний і лікарню хто платить?

А нза виїзд на місце пригоди поліції, швидкої, пожежників (опційно) хто платить??

Так що визначаєш - НЕ ТИ.

І не пиши про сферичних коней в вакуумі, не позорся публічно. Я в "моїх" німеччинах за 14 років жодного разу не був поліцайом зупинений, зате 10 років працюю з системами пасивного захисту (в народі - ремені безпеки).

Кажу ж, права пожиттєво в таких відбирати треба.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія