Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Раз мешканцям Горішніх Плавнів не подобається нова, давайте проголосуємо за альтернативну назву :D

Опитування
Горішні Плавні перейменувати на:
Всього проголосувало: 37
Підусти  1 
 
 3% 
Киці-Бурди  14 
 
 38% 
Гарагульські Хутори  22 
 
 60% 




На основі цієї мапи підібрав оптимальні варіанти для перейменування.



Голосуємо ФУПом, результат буде рекомендований ВР для перейменування  :gigi:
   
Я б взагалі за те, щоб на Рагульські Хутори перейменувати  :D
   
Ще Паньки і Кобиляцькі Хутори нічого так звучать...
   
та просто козлодоєви
муму ..бали-..бали, потім беньки вилупили = а нас за шо...

- хатім бить камсамольцамі!
- а ідіть нах..й!
   
цим дебілам тільки Льошні Сральні

+

Нова назва вже стала мемом. Дебіли, бля.
   
Новогандонівськ на Днєпрє .
   
Цікаво, як тепер мешканців правильно називать, горішньоплавці?

Останнє редагування: 30 травня 2016 17:02:55 від bird
   
фрилендер, а тебе-то что?
это пусть потомки понаехавших в комсомольск решают - их город, им там жить
   
Цікаво, як тепер мешканців правильно називать, горишньоплавці?

плавничани, ні?
   
Вот этих ещё людей как-то переименуйте, а то они безпораднi, егеж...
Ну и надо, наверное, сгонять на место, объяснить людЯм - кто они теперь есть и в каком селе живут, ага.





Останнє редагування: 30 травня 2016 17:01:42 від Донбасянин в экзиле
   
А Хвидрі чого так одразу відкинули?  :butcher:
   
Та й Шиндилі так собі нічого - майже як Шамбала  8-)
   
плавничани, ні?
ні, може тоді краще - горішньоплавничани?

Останнє редагування: 30 травня 2016 17:04:18 від bird
   
Приголосував за Киці-Бурди. Люблю котиків  :shuffle:
   
Жителі будуть зватися кицьобурдяни  8-)
   
Цікаво, як тепер мешканців правильно називать, горішньоплавці?

" чєм плохо " (с) ?
Є он Нова Водолага і нічого .одні водолази і водолазкм , і що знакомито , всі нові як огурчікі .
   
як турбує жителів жовтневого перейменування :facepalm1:  Стару назву теж не хочуть повернути? і розповідають, де вони родились? Те, що їхні діди родились не в Жовтневорму не турбує? аргументи дебільні
   
Космобольськ. І зобов’язати усіх мешканців носити відповідні шоломи.
   
ні, може тоді краще - горішньоплавничани?

мабуть, це таки гірше
   
Космобольськ. І зобов’язати усіх мешканців носити відповідні шоломи.

Непогана ідея:

   
як турбує жителів жовтневого перейменування :facepalm1:  Стару назву теж не хочуть повернути? і розповідають, де вони родились? Те, що їхні діди родились не в Жовтневорму не турбує? аргументи дебільні

Волинь самий задрочений московськими попами регіон України . Україномовний Лугандон .
   
як турбує жителів жовтневого перейменування :facepalm1:  Стару назву теж не хочуть повернути? і розповідають, де вони родились? Те, що їхні діди родились не в Жовтневорму не турбує? аргументи дебільні

Их самый главный и неубиенный аргумент - они жители этого села. Им там жить и им, естественно, решать - как будет называться село.
Как громада порешает - так и должно быть.
   
Гарагульські хутори ніби як історична назва. Але вона буде для них образлива. Пропоную замінити Гарагульград  :shuffle:
   
Можна по-західному: Гарагуль-сіті  8-)
   
фрилендер, а тебе-то что?
это пусть потомки понаехавших в комсомольск решают - их город, им там жить

Бачиш себе?
   

"....
-- Врежу-в-Харю. Режихау. Ха, ха. — Он коротко хохотнул, встал и начал было шагать по комнате. К его стулу направился робот, и чиновник поспешно уселся снова.

— Вот, можете убедиться, что он собственной рукой написал «Режихау», — сказал Маркус. — Он назвал планету своим именем — один раз это вправе сделать каждый путешественник. Ошибку надо исправить ради элементарной справедливости. А вот петиция, подписанная всеми жителями планеты.
.....
— Нет Режихау? — растерянно повторил он.

— Нет, но я сейчас проверю. — Звездолетчик склонился над списком. — Постойте. Вот это, наверное. Взгляните-ка.

Маркус посмотрел. Палец пилота остановился возле жирных черных букв: УНЫЛАЯ ХАРЯ (бывш. Режихау; название изменено во избежание путаницы с фамилией просителя).

— Благодарю, — слабым голосом произнес Маркус. — Это я и хотел узнать...." (с) "Из двух зол" Фредерик Уоллес  :D
   
Их самый главный и неубиенный аргумент - они жители этого села. Им там жить и им, естественно, решать - как будет называться село.
Как громада порешает - так и должно быть.

це загалом не аргумент зовсім
   
Их самый главный и неубиенный аргумент - они жители этого села. Им там жить и им, естественно, решать - как будет называться село.
Как громада порешает - так и должно быть.
друге відео глянь, сиплять ватною інфою
   
В ато діти гинуть в них за олігархів, офігенно плюнули всім захистникам в лице. Дід припадочний, про бандер згадує.
   
це загалом не аргумент зовсім

А на мой взгляд - ещё какой и очень весомый. Громада, по-моему, должна решать - где ей жить.
Я вырос на улице с названием из разряда Весенняя, Теннистая, Вишневая и т.п. Такое милое, чуток наивное название улицы... Так вот, в 85 году, в честь 40-летия Победы, улице присвоили имя Героя СовСоюза, который и не жил на этой улице. Более того, он даже и не знал о ней и, скорее всего, никогда не бывал в нашем посёлке. Кто так решил, почему так решил - а хтозна... И так мне было чУждо ото новое название, так было не по себе - не передать. Как-будто не улице, а тебе другое имя дали, да и улица уже вроде не такая, как была раньше. От такие воспоминания...

Останнє редагування: 30 травня 2016 17:36:16 від Донбасянин в экзиле
   
А на мой взгляд - ещё какой и очень весомый. Громада, по-моему, должна решать - где ей жить.
Я вырос на улице с названием из разряда Весенняя, Теннистая, Вишневая и т.п. Такое милое, чуток наивное название улицы... Так вот, в 85 году, в честь 40-летия Победы, улице присвоили имя Героя СовСоюза, который там никогда и не жил. Более того, он даже не жил (и, скорее всего, никогда там не бывал) в нашем посёлке. Кто так решил, почему так решил - а хтозна... И так мне было чУждо ото новое название, так было не по себе - не передать. Как-будто не улице, а тебе другое имя дали, да и улица уже вроде не такая, как была раньше. От такие воспоминания...

так це на ваш погляд, але дійсність вона з вашим поглядом ніяк не збігається
бо вулиці перейменовує громада міста, а не вулиці
а міста перейменовує громада країни, а не міста
а все чому?
бо захочуть завтра вашій вулиці з героя совсоюзу повернути тінисту назву і вийде якийсь дід і буде йому чуждо новоє названіє і буде йому не по сєбє 
"вєрнітє всьо в зад" все що йому потрібно
   
а міста перейменовує громада країни, а не міста

Ну-с, ежели есть такой Закон - то вопросов нема. Но мне он представляется нелогичным, вот и всё.
А по-поводу "вийде якийсь дід" - я написал, что решает громада, как порешает - так тому и быть.
Так шо пусть выходит хоть десять дедов, громада всё равно больше и её мнение решающее.
   
фрилендер, а тебе-то что?
это пусть потомки понаехавших в комсомольск решают - их город, им там жить

А чей Крым????
   
Ну-с, ежели есть такой Закон - то вопросов нема. Но мне он представляется нелогичным, вот и всё.
А по-поводу "вийде якийсь дід" - я написал, что решает громада, как порешает - так тому и быть.
Так шо пусть выходит хоть десять дедов, громада всё равно больше и её мнение решающее.

Саме така процедура і є.
А дід що не громада? він якраз і є її представником збере навколо себе собі подібних і доки ви будете на роботі організує думку громади
так і було з вашим перейменуванням з тінистої на героя совсоюза - громада вирішила
   
так і було з вашим перейменуванням з тінистої на героя совсоюза - громада вирішила

Тануна, кака така громада в 1985 году, Вы про що взагаллi? Не, тогда тупо "довели до сведения ширнармасс" шо отныне они не вишнёвцы, например, а вовсе даже - героесоветсоюзовцы, да... Печально было, короче.
Вот, кстати, про Жовтневое... В Ростове/Д, в районе Театральной площади, есть улица, которую все зовут "Первомайская", да. И я так звал долгое время. Пока не присмотрелся к табличке, и - опачьки, а улица - 1-ая Майская.
От тебе, баушка, и Рабиндранат Тагор. (с)


Останнє редагування: 30 травня 2016 18:06:48 від Донбасянин в экзиле
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія