Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Люди повертаються до села....

Люди повертаються до села....

 І будуть повертатись, як я про це вже багато раз писав... :)  :

   
Re: Люди повертаються до села....

крапля в морі
   
Re: Люди повертаються до села....

 :facepalm:
   
Re: Люди повертаються до села....
esk

1 : 100
   
Re: Люди повертаються до села....

цивілізація - це міська культура
   
Re: Люди повертаються до села....

крапля в морі

 Нічого подібного. У моєї матері із двох - дві сестри із чоловіками переїхали жити в село і ще багато знайомих і родичів...
   
Re: Люди повертаються до села....

Регулярно катаюсь до знайомого допомогти то сьо \ шашлики посмажити ... в селі багато малюків зараз. Будуються хати потроху по 2 поверхи та ін. Хоча не масово, але трохи оживає (Житомирщина)
   
Re: Люди повертаються до села....

Миргород не показатель, конечно....но тут питерцы на соседней улице дом продавали - у них киевляне сразу купили.
   
Re: Люди повертаються до села....

Регулярно катаюсь до знайомого допомогти то сьо \ шашлики посмажити ...

 Але ніщо не може замінити особистого..., хіба, немає достатьої тяги, щоб жити і працювати довший час... :)
   
Re: Люди повертаються до села....

   В  селе пахать нужно  некогда будет сидеть на форуме   :D
   
Re: Люди повертаються до села....

Я сегодня сеяла помидора и сажала розы, ежевику, клубнику и клюкву  :king:
Картоху муж вчера накидал на землю, засыпал соломой - хай растеть  :gigi:
   
Re: Люди повертаються до села....

Нічого подібного. У моєї матері із двох - дві сестри із чоловіками переїхали жити в село і ще багато знайомих і родичів...
Угу. То ты не брат Болукана? А похож. Петру любишь, бредишь сегодня. Какие-то вы альтернативно одаренные. Извини на всякий случай.  :-)o
   
Re: Люди повертаються до села....

В наш час жити в місті при можливості жити в селі? :-)o
Шо крім театру і курв може ще запропонувати місто?
   
Re: Люди повертаються до села....

не можем продати дом в селі вже 5 років, дом та ділянка ідеальна для фермерства, гектар землі, випаси,вигони, пасовища, вода, все є для любого скота. Але 99% тих хто шукає дом, це діти для пенсійних батьків, яких треба кудись діти щоб не заважали ютитись в хрущовці та яким не потрібна та земля та пасовища ,а потрібен комфорт та близько до міста за 3 копійки 
   
Re: Люди повертаються до села....

   В  селе пахать нужно  некогда будет сидеть на форуме   :D

 Я "пашу", правда не в селі, хоча дача є, і на форум часу вистачає. Потрібно вміти вірно розпоряджатись своїм часом... :)
   
Re: Люди повертаються до села....

Угу. То ты не брат Болукана? А похож. Петру любишь, бредишь сегодня. Какие-то вы альтернативно одаренные. Извини на всякий случай.  :-)o

 Та нічого, я вже давно не підліткового віку, тому на людей із дитячим глуздом давно не ображаюсь. Життя - найкращий суддя і все визначить і розставить на свої місця найкращим чином.... ;)
   
Re: Люди повертаються до села....

я от не можу зрозуміти-чому для Українця жити в селі зразу рівняється мати корову і двох свиней?
   
Re: Люди повертаються до села....

В наш час жити в місті при можливості жити в селі? :-)o

  (tu)


Шо крім театру і курв може ще запропонувати місто?

 Ну, село це теж без проблем може запропонувати  :gigi:
   
Re: Люди повертаються до села....

я от не можу зрозуміти-чому для Українця жити в селі зразу рівняється мати корову і двох свиней?

  (tu)  Вірно, це не обов"язково, можна двійко коней тримати  :) , ну, ще кріликів можна.... :gigi:
   
Re: Люди повертаються до села....

В наш час жити в місті при можливості жити в селі? :-)o
Шо крім театру і курв може ще запропонувати місто?

- аптеку, в 10 минутах хотьбы, а не на следующий день маршруткой в райцентр
- пожарку, приезжающую за 5-10 минут, а не за 1-1.5 часа (то же касается и скорой помощи)
- наличие детского сада и выбор нормальной школы
...
(еще 200 пунктов)
...

и самое главное - РАБОТУ
   
Re: Люди повертаються до села....

Та нічого, я вже давно не підліткового віку, тому на людей із дитячим глуздом давно не ображаюсь. Життя - найкращий суддя і все визначить і розставить на свої місця найкращим чином.... ;)
Так і буде.  (tu)
   
Re: Люди повертаються до села....

я от не можу зрозуміти-чому для Українця жити в селі зразу рівняється мати корову і двох свиней?
а шо тут такого?
мав би я більше часу сам би корівку купив
   
Re: Люди повертаються до села....

- аптеку, в 10 минутах хотьбы, а не на следующий день маршруткой в райцентр
- пожарку, приезжающую за 5-10 минут, а не за 1-1.5 часа (то же касается и скорой помощи)
- наличие детского сада и выбор нормальной школы
...
(еще 200 пунктов)
...

и самое главное - РАБОТУ
і все в двокімнатній хрущобі з обосцаним підїздом?
   
Re: Люди повертаються до села....

Наркомани ... (td) Мак, конопля... :gigi:
   
Re: Люди повертаються до села....

 Погляньте ще, досить цікавий канал. Жіночка із Литви, пішла на хутір, дещо шкода її, але вона велика молодчинка....:

 

 Тут більше:
https://www.youtube.com/channel/UCN8h1RLo-FIIZGviAWviyEA/videos
   
Re: Люди повертаються до села....

вже по 20-50 тисяч гривень хати у селах люди скидують, не можуть продати роками
повертаються, ага
   
Re: Люди повертаються до села....

а шо тут такого?
мав би я більше часу сам би корівку купив
краща половина Українця в Тoбi вже вмерла.
свині,де свині? :gigi:
   
Re: Люди повертаються до села....

- аптеку, в 10 минутах хотьбы, а не на следующий день маршруткой в райцентр

 Та ну, для більшості сучасних українських сіл максимум 40 хв. їзди на авто.


- наличие детского сада и выбор нормальной школы

 Не меншою проблемою в цьому плані є здоров"я дитини. Здорова дитина зможе добре посягати науку, ослаблена - важко. Хороше здоров"я можна сформувати лише живучи серед природи...

и самое главное - РАБОТУ

 Ну, не все так просто, саме життя не є простим, але якщо є ціль - можна починати рухатись у її напрямку.  :)
   
Re: Люди повертаються до села....

тесть мій третій рік хату материну продає в диканському районі.

30 соток землі, газ, вода в хаті, біля ставка, майже центр села. Із 50 скинув уже до 20 і ніяк не продасть.
   
Re: Люди повертаються до села....

- аптеку, в 10 минутах хотьбы, а не на следующий день маршруткой в райцентр
- пожарку, приезжающую за 5-10 минут, а не за 1-1.5 часа (то же касается и скорой помощи)
- наличие детского сада и выбор нормальной школы
...
(еще 200 пунктов)
...

и самое главное - РАБОТУ

У меня в селе все это есть. B-)
   
Re: Люди повертаються до села....

тесть мій третій рік хату материну продає в диканському районі.

30 соток землі, газ, вода в хаті, біля ставка, майже центр села. Із 50 скинув уже до 20 і ніяк не продасть.

 У нас в селі (нічого особливого) хатина без всіх цих благ, але із садом, хлівом....коштує біля 3 тис. євро...А так, багато просто не продаються, господарі, після спочилих батьків, продавати не планують, вернуться із отриманням пенсії, все таки рідне воно....
   
Re: Люди повертаються до села....

краща половина Українця в Тoбi вже вмерла.
свині,де свині? :gigi:
на пенсії будуть свині
а корівку б тримав
молочко своє,масло,сметанка
   
Re: Люди повертаються до села....

Село треба Любити :)
   
Re: Люди повертаються до села....

Село треба Любити :)

 Вірно-вірно, і потрібно мати навички жити у ньому...
   
Re: Люди повертаються до села....

Во Львове многие в селах живут, а в самом Львове работают
   
Re: Люди повертаються до села....

Цитата: Sojuznuk
Та ну, для більшості сучасних українських сіл максимум 40 хв. їзди на авто.

ага, за каждой мелочью пилить 40 хв на авто ?
а банальная стирка белья в местах где нет водопровода ?  тоже в город возить?
Кстати, еще авто иметь надо.

Цитата: Sojuznuk
Не меншою проблемою в цьому плані є здоров"я дитини. Здорова дитина зможе добре посягати науку, ослаблена - важко. Хороше здоров"я можна сформувати лише живучи серед природи...

*уйня манипулятивный оборот речи с упором на демагогию, не имеющий научной основы

Цитата: Sojuznuk
Ну, не все так просто, саме життя не є простим, але якщо є ціль - можна починати рухатись у її напрямку.  :)

имея несколько миллионов, да, можно и в селе домик построить и скважину вырыть и в город шофер возить будет
только это будет уже не село, а котеджный городок.
А реальное село - это то что я написал - аптека, пожарка, и скорая в райцентре. В школе для детей только окружение крайне низкого культурного и интеллектуального уровня. Дорога в райцентр чаще всего не ремонтировалась со времен СССР. А когда припрет среди зимы отвести срочно дите в больницу и придется вызывать для этого вездеход - уебете накуй с этого села, только пятки засверкают.
Как говорится, "не путайте туризм и эмиграцию", разнеженные жители города, знающие сельскую жизнь лишь по даче в летнее время.

А, еще туалет типа "дощатая кабинка" на морозе -20 добавляет здоровья и единения с природой, да.
И регулярные отгребания нескольких кабельтовых снега тоже можно считать упражнениями на морозе.

Короче говоря, оставьте свои сопли при себе, село в нынешнем виде вымирает и поделом.
   
Re: Люди повертаються до села....

Миргород не показатель, конечно....но тут питерцы на соседней улице дом продавали - у них киевляне сразу купили.

Я бы уехал в Миргород не задумываясь. Бяка, у вас есть работа школьным учителем за 3200 грн на руки??? - ладно, даже за 2700 я могу подумать.

Наверное, киевскую квартиру можно поменять на миргородскую аналогичной площади с некоторым профитом??? Ребенка выросла и живет отдельно, а чтобы погулять раз в месяц по Владимирской горке можно и на Хюндае смотаться...  :) 
   
Re: Люди повертаються до села....

А, еще туалет типа "дощатая кабинка" на морозе -20 добавляет здоровья и единения с природой, да.
И регулярные отгребания нескольких кабельтовых снега тоже можно считать упражнениями на морозе.
Короче говоря, оставьте свои сопли при себе, село в нынешнем виде вымирает и поделом.

  :laugh:
   
Re: Люди повертаються до села....

А реальное село - это то что я написал - аптека, пожарка, и скорая в райцентре.


А в рыговском Харькове в 90% сел  с населением 3к+
Фельдшерский пункт+Аптека
 :pleasantr:
   
Re: Люди повертаються до села....

Я бы уехал в Миргород не задумываясь. Бяка, у вас есть работа школьным учителем за 3200 грн на руки??? - ладно, даже за 2700 я могу подумать.

Наверное, киевскую квартиру можно поменять на миргородскую аналогичной площади с некоторым профитом??? Ребенка выросла и живет отдельно, а чтобы погулять раз в месяц по Владимирской горке можно и на Хюндае смотаться..:)

 Колись я приблизно так само відповів моїм родичам - киянам на їх дорікання, чому не залишився жити у Києві. Я відповів:"....а коли мені потрібно буде київський театр із дітьми відвідати, я до вас на декілька днів заїду...."  :gigi:

Останнє редагування: 16 квітня 2016 22:45:51 від Sojuznuk
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія