Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Контрактний набір

Re: Контрактний набір

Не з метою посипати солі на рани....

Щось мені здається, що дембель буде не скоро... Щоб півтора-два роки служба не потягнула...

Мені геть все рівно. Йшов з настроєм на два і зараз якось від цієї теми далекий.
   
Re: Контрактний набір

Государству сейчас выгодно не увеличивать число потенциальных льготников, а работать с уже имеющимися. Эта работа (обзвон, беседы и приглашения) идет с ноября, декабря.
 Х.з., как версия, возможно не проведение очередной мобилизации одно из условий Ху@ла на переговорах.
   
Re: Контрактний набір

Государству сейчас выгодно не увеличивать число потенциальных льготников, а работать с уже имеющимися. Эта работа (обзвон, беседы и приглашения) идет с ноября, декабря.

Результатом цієї титанічної праці стала певна кількість контрачів серед 9000  з початку року. Фантастичний показник 40% виконання плану набору на I квартал. Приблизно на рівні виконання плану по 6 хвилі мобілізації. Цесь чув, що стабільність - ознака професіоналізму.
   
Re: Контрактний набір

И все же что автор хочет сказать этой темой?

Чтоб потенциальные контрактники прочитали, разочаровались и решили отказаться от поступления на службу?

Понятно что в теме зрада. И что нужно сделать чтоб зрады не было? Или идти сдаваться?
   
Re: Контрактний набір

Результатом цієї титанічної праці

Чтобы результаты были другие, нужна нормальная оплата и порядок в армии, доверие к власти. Отвоевавшие увидели и прочувствовали на себе весь дурдом армейский, вранье власти и вот маємо те що маємо.
   
Re: Контрактний набір

И все же что автор хочет сказать этой темой?

Чтоб потенциальные контрактники прочитали, разочаровались и решили отказаться от поступления на службу?

Понятно что в теме зрада. И что нужно сделать чтоб зрады не было? Или идти сдаваться?

В темі наведені факти. Хотів би почути точку зору на них від інших - особливо від тих, хто любить давати поради експертів в темах про перебіг подій на фронтах. Проте бачу що не вийшло. "Не смогла так не смогла".
Похуй насправді.
Важливо інше - кількість гівна в країні і те, що воно далі лежить та тхне.

   
Re: Контрактний набір

Чтобы результаты были другие, нужна нормальная оплата и порядок в армии, доверие к власти. Отвоевавшие увидели и прочувствовали на себе весь дурдом армейский, вранье власти и вот маємо те що маємо.

Зарплата 7000 для нульової кваліфікації мало?
Хто має організовувати порядок і взагалі розбудовувати совкову армійську систему?
Мастурбатори на штабній зарплаті через фейсбукоперемоги? Єбать....
   
Re: Контрактний набір

Мастурбатори на штабній зарплаті через фейсбукоперемоги?
-я би добавив до цієї категорії "блондинок" домохазяйок і собаководів - типу йожі і дрейк


а так знаємо що жопа - приїзжають розсказують. Але вибрали Вальцмана Яценюка і іншу мразь. Тому маємо те що маємо.

Останнє редагування: 20 березня 2016 14:21:46 від Геннадій-Умань
   
Re: Контрактний набір

Більше бажаючих висловитись немає?
Смайлегі з прапорцями, зрадосмайли закінчились?
Заєбісь виглядає.

Я не знаю чи це буде саме так, але поки що мобілізовані 4 хвилі готуються до чергової ротації в зону. Це я не про свій підрозділ. Звичайна аватарська механізована. Відведена на початку зими.
В них плани на літо вже є.
б***ь, чувак, от я раньше не видел твоей ветки. Де ж ты был с этой темой...
   Ну от смотри, и я выскажусь. Мне под полтинник, повесток не ждал,восстановился на учете сам, никто в шею не гнал. Военкомат ох*ел от счастья и ну забрасывать повестками. Медкомиссию прошел за семь минут, раз пять таскали "уточнять учетные данные" и наконец родили и команду, и  будущую военную специальность. Оказывается, родная армия видит меня в должности то ли кодировщика, то ли шифровальщика. (при всем при том, что по ВУС-специалист по применению авиационных средств связи, основная специальность-передовой авианаводчик. Армейская авиация. Классная квалификация-мастер) То есть, мало того, что весь срок службы мне предстоит просидеть в глубоком подвале за тройным забором (это я мог и дома делать, согласись, причем с большей пользой и удовольствием) и ходить в туалет под охраной роты автоматчиков, так еще и 10 лет подписки по 1 группе допуска как с куста. Ну и на*уя мне все это? Какой с меня толк будет в сей ипостаси? тем более, что шифроблокнот Маяк-8 по бесполезности и глупости применения любой пулемет Максим переплюнет (тот хоть стреляет!). Так что не дрейфь,щас мне ка-ак всунут в руку сей девайс (шифроблокнот, пулемет не обещали), как пойду косить сепаров, только держись!
   P.S.  Ага. Не тут-то было! На днях снова дернули в военкомат, и...задвинули новую мульку. Теперя я буду не что-либо-как, а боец какого-то-там Загону цивільної оборони Эт-то еще что за ху*ня?!!! Армия-не-армия, не понять чего. Кто-нибудь знает? Собирают нас на недельку, шмотки свои, снаряга-тоже, зброю и БК обещали, но я не верю, возьму свое. За семь дней нас обучат тактике, стрельбе и рукопашному бою. Потом снова распустят по домам до особого распоряжения. Так что держись, грозное воинство на подходе. Помощь близка!
   
Re: Контрактний набір

Хто має організовувати порядок і взагалі розбудовувати совкову армійську систему?
Мастурбатори на штабній зарплаті через фейсбукоперемоги? Єбать....

Как кто? Главнокомандующий с министром обороны.
   
Re: Контрактний набір

Мій розповідав. Десь пару-трійку тижнів тому, ще були на передку, ротний на шикуванні сказав - Я знаю що ви зараз будете сміятися, мені і самому смішно це говорити, але я зобов'язаний спитати. Хто хоче залишитися на контракт?.
З усього бату погодилося лише двоє.
Ну окрім тих хто давно на контракті, і кому нікуди, поки що, вертатися.
   
Re: Контрактний набір

-я би добавив до цієї категорії "блондинок" домохазяйок і собаководів - типу йожі і дрейк


а так знаємо що жопа - приїзжають розсказують. Але вибрали Вальцмана Яценюка і іншу мразь. Тому маємо те що маємо.

Польовий табір бригади. Ранок. З намета розхитуючись виходить тіло і виваливши болта починає дзюрити у дренажну канаву під намет. Це перший. За ним повторюють процедуру інші. Сральня з дошок знаходиться за 120 метрів від цього намету. "Вальцман сука розвалив армію"....
Доречі долею знедолених бійців цієї самої бригади дуже переймались не так давно.
Я порохофоб, проте йобнутих зрадофілів так само терпіти не можу.
   
Re: Контрактний набір

б***ь, чувак, от я раньше не видел твоей ветки. Де ж ты был с этой темой...
   Ну от смотри, и я выскажусь. Мне под полтинник, повесток не ждал,восстановился на учете сам, никто в шею не гнал. Военкомат ох*ел от счастья и ну забрасывать повестками. Медкомиссию прошел за семь минут, раз пять таскали "уточнять учетные данные" и наконец родили и команду, и  будущую военную специальность. Оказывается, родная армия видит меня в должности то ли кодировщика, то ли шифровальщика. (при всем при том, что по ВУС-специалист по применению авиационных средств связи, основная специальность-передовой авианаводчик. Армейская авиация. Классная квалификация-мастер)
Рідний ВОС дуже потрібний. Чому змінили на кодувальника - "держзамовлення".

То есть, мало того, что весь срок службы мне предстоит просидеть в глубоком подвале за тройным забором (это я мог и дома делать, согласись, причем с большей пользой и удовольствием) и ходить в туалет под охраной роты автоматчиков, так еще и 10 лет подписки по 1 группе допуска как с куста. Ну и на*уя мне все это? Какой с меня толк будет в сей ипостаси? тем более, что шифроблокнот Маяк-8 по бесполезности и глупости применения любой пулемет Максим переплюнет (тот хоть стреляет!).
Цілком можливо хвилювався зря. Особисто знаю кодувальників і операторів БПЛА (отримали фах вже під час війни,  навчальному центрі), які воюють стрільцями.
Зі мною в розвідці колишні прикордонники, танкісти, артилерісти, пожежники та інші. Це з найекзотичніших. Ще з смішного - снайпер, кого вчили на гранатометника у навчальному центрі та санінструктор з підготовленого так само артилеріста (САУ).

 
Так что не дрейфь,щас мне ка-ак всунут в руку сей девайс (шифроблокнот, пулемет не обещали), как пойду косить сепаров, только держись!
   P.S.  Ага. Не тут-то было! На днях снова дернули в военкомат, и...задвинули новую мульку. Теперя я буду не что-либо-как, а боец какого-то-там Загону цивільної оборони Эт-то еще что за ху*ня?!!! Армия-не-армия, не понять чего. Кто-нибудь знает?
http://www.ukrmilitary.com/2015/08/tro.html
Здається це.

Собирают нас на недельку, шмотки свои, снаряга-тоже, зброю и БК обещали, но я не верю, возьму свое. За семь дней нас обучат тактике, стрельбе и рукопашному бою.
http://www.ukrmilitary.com/2016/03/zgo-kharkiv.html
Як це відбулось у Харківській області.

Потом снова распустят по домам до особого распоряжения.
Не хочу нагнітати, проте на всяк випадок підготуйся до більш тривалого перебування поза межами домівки. Фінти вухами з територіальною обороною та її особовим складом - джокер (ще й краплений) у колоді.

Так что держись, грозное воинство на подходе. Помощь близка!
:drinks:
   
Re: Контрактний набір

Мій розповідав. Десь пару-трійку тижнів тому, ще були на передку, ротний на шикуванні сказав - Я знаю що ви зараз будете сміятися, мені і самому смішно це говорити, але я зобов'язаний спитати. Хто хоче залишитися на контракт?.
З усього бату погодилося лише двоє.
Ну окрім тих хто давно на контракті, і кому нікуди, поки що, вертатися.

На відміну від фейсбуків реальне життя не дає фонтану перемог.
   
Re: Контрактний набір

Чтобы результаты были другие, нужна нормальная оплата и порядок в армии, доверие к власти. Отвоевавшие увидели и прочувствовали на себе весь дурдом армейский, вранье власти и вот маємо те що маємо.

+100 Сам з 4 хвилі. Дембель затримується . З АТО вивели в середині січня з прицілом до середини лютого здати майно, підписати обхідні і дембильнутись. 80 % вже знову на Донбасі.  Я мабуть в середу поїду. Завтра вирішиться. Контракт з роти підписали 3 з 108. Рахуйте відсоток самі. І це нацгвардія. А отже не передок.Вбиває звичайний армійський дебілізм. Якщо хто не служив і не знає що це, то можу пояснити. Ні за які гроші ТУДИ ніхто не хоче йти.
   
Re: Контрактний набір

Ветка и сам аффтар наглядно демонстрируют почему в армию должны идти сознательные люди понимающие на какую работу и зачем они на нее идут, ну и необходимость в тч серьезного психологического отбора..пиши еще

Згідний. Минулим літом мав декілька розмов біля військової частини на Ворсклі- розказували, що серед призваних дуже багато таких, хто хоче розподілення в АТО
Тобто серед молодняка реально таких багато. Ті хто старше, ті зваженіш- але вони теж підтверджують цей факт
   
Re: Контрактний набір

Вони тільки на фупі можуть пописдіти...  :pooh_lol: 
А ты типа из окопа пишешь на форум? Писдун
   
Re: Контрактний набір

Згідний. Минулим літом мав декілька розмов біля військової частини на Ворсклі- розказували, що серед призваних дуже багато таких, хто хоче розподілення в АТО
Тобто серед молодняка реально таких багато. Ті хто старше, ті зваженіш- але вони теж підтверджують цей факт

Мені 58 років. Я теж пішов добровольцем і дуже хотів в АТО. І зараз не відмовлюсь. Не страшне АТО. Страшний дебілізм командирів. Особливо старших від комбата. Ідіотизм та відсутність логіки зашкалює. І відбиває охоту приймати в цьому участь. Тому що це вже не захист батьківщини, а участь в дебілізмі. Я в цьому не хочу приймати участь.
   
Re: Контрактний набір

В темі наведені факти. Хотів би почути точку зору на них від інших - особливо від тих, хто любить давати поради експертів в темах про перебіг подій на фронтах.
я "поради експертів" не даю, більше просто читаю. З читання дописів людей які перебувають в реальній ситуації, меін ясно що ситуація дуже далека від райдужного оптимістичного фонтану яким нас частує Пазеля. і винний в цьому далеко не один Вальцман і не Капітельманша, а в т.ч. Вася який лінується пройти до відхідка.

але я не розумію суті твоїх претензій до читачів і писак ФУПу.
незалежно від того чи Пазеля буде фонтанувати зрадою чи перемогою (хоч як це тебе дратує, бо ти знаєш реальну ситуацію), це ситуації не змінить.
чи якщо анонімний ФУПовець побажає хлопцям на фронті "удачі, тримайтесь" чи просто промвчить, що це міняє?

Останнє редагування: 20 березня 2016 16:34:02 від T.Blair.
   
Re: Контрактний набір

я "поради експертів" не даю, більше просто читаю. З читання дописів людей які перебувають в реальній ситуації, меін ясно що ситуація дуже далека від райдужного оптимістичного фонтану яким нас частує Пазеля. і винний в цьому далеко не один Вальцман і не Капітельманша, а в т.ч. Вася який лінується пройти до відхідка.

проте, в чому суть твоїх претензій?
незалежно від того чи Пазеля буде фонтанувати зрадою чи перемогою (хоч як це тебе дратує, бо ти знаєш реальну ситуацію), це ситуації не змінить.
чи якщо анонімний ФУПовець побажає хлопцям на фронті "удачі, тримайтесь" чи просто промвчить, що це міняє?


Поміняє ситуацію тілько одне. Заміна головнокомандувача. І ще. Можете кидати в мене каміння, але багато хто думає так. Рошен працює в Липецьку. Донька командувача нацгвардії живе в Москві. Отже два головнокомандувача дружать з ворогом. Вони нас за ідіотів вважають? Коли я йшов в армію, я йшов захищати свою сім"ю. Зараз я цю місію виконав. Моїй сім"ї Хуйло вже не загрожує. Моїй сім"ї загрожує сьогодні шоколадний барига. Тому я  особисто міняю дислокацію щоб відвести цю загрозу. І в мене ворог зараз в Києві. І проти нього я буду воювати. Всіма доступними засобами.
   
Re: Контрактний набір

Поміняє ситуацію тілько одне. Заміна головнокомандувача. І ще. Можете кидати в мене каміння, але багато хто думає так. Рошен працює в Липецьку.
та не в 1 Головнокмандувачі справа. в цілій системі влади і організації життя в країні.
Це все прогнило нах і тре міняти.
Система має бути така щоб заохочувати розумі і інціативність і карати (фінансово та ін.) дебілізм і розпіхдяйтсво. Батіг і пряник, пряник і батіг.

п.с. а ці юльківські мантри про фабрику в Ліпєцку вже просто смішні.
   
Re: Контрактний набір

Я от не можу зрозуміти, якщо в армії допускається п'янство, то як може бути заборонено сцяти під наметом?
І якщо в цьому винні не офіцери то хто?
   
Re: Контрактний набір

Я от не можу зрозуміти, якщо в армії допускається п'янство, то як може бути заборонено сцяти під наметом?
цілком логічно.
після 3л пиваса, зранку можна й не добігти до відхідка.
   
Re: Контрактний набір

Поміняє ситуацію тілько одне. Заміна головнокомандувача. І ще. Можете кидати в мене каміння, але багато хто думає так. Рошен працює в Липецьку. Донька командувача нацгвардії живе в Москві. Отже два головнокомандувача дружать з ворогом. Вони нас за ідіотів вважають? Коли я йшов в армію, я йшов захищати свою сім"ю. Зараз я цю місію виконав. Моїй сім"ї Хуйло вже не загрожує. Моїй сім"ї загрожує сьогодні шоколадний барига. Тому я  особисто міняю дислокацію щоб відвести цю загрозу. І в мене ворог зараз в Києві. І проти нього я буду воювати. Всіма доступними засобами.

Странно что вы так про нового командующего НГ.

В батальоне Донбасс его очень уважают и хвалят.
   
Re: Контрактний набір

И все же что автор хочет сказать этой темой?

Чтоб потенциальные контрактники прочитали, разочаровались и решили отказаться от поступления на службу?

Понятно что в теме зрада. И что нужно сделать чтоб зрады не было? Или идти сдаваться?
================================


Ну, я так  понял, чтобы   приехал  кто-то, ну хоть кто-то, кто бы  воевал  за  Украину,
потому что  желающих  в  Украине нет. Надо  нанять... гммм   призвать... гммм

Кароче  дальше я  запутался...

Это исчо раз  подтверждает, что армии у нас нет! :X


Останнє редагування: 20 березня 2016 17:33:25 від Blokh
   
Re: Контрактний набір

Я от не можу зрозуміти, якщо в армії допускається п'янство, то як може бути заборонено сцяти під наметом?
І якщо в цьому винні не офіцери то хто?

юльок Людина вважає, що порошенко

я вважаю - все суспільство.
бо сцяння під намет починається з обгортки від морозива мимо урни, за яке дорослі не зробили зауваження.
   
Re: Контрактний набір

Серяк пише інше:

Ну і потім - 7-ма не проводилася. Ким замінити? Чи "бери шинель-іди домой", а з кацами "мир-дружба-жвачка" імені сракощока?
Типу зміна Конституції - визнання Лугандону - відповідно  всередині країни не може бути фронтів і границь між сусідніми регіонами. Може саме тому і з 7-ю тягнуть, я ХЗ..
===============================================

tom_cat  скажи  честно, ну  вот ты  Порошенко или  министр  обороны.

Ты  видишь  ситуацию. Сверху.  Желающих  идти в  армию нет,
оборонятся  некому  фактически. Но  большинство  орёт:  Да  мы бы   
освободили  тот Донбасс...  Хотя  не  имеют сил даже  на локальные  бои,
хватает  только  на сдерживание  орков. Приэтом  все  погловно  орут  "Да нафуй тот Минск и договорняки!" :facepalm1:

Кстати,  насчёт  орков.

Ктонить  слышал от них  вот такие  откровения, только  честно?

Нет?  Как  думаете, почему?



Останнє редагування: 20 березня 2016 17:31:43 від Blokh
   
Re: Контрактний набір

Орки тоже ноют и пишут про зраду
   
Re: Контрактний набір

юльок Людина вважає, що порошенко

я вважаю - все суспільство.
бо сцяння під намет починається з обгортки від морозива мимо урни, за яке дорослі не зробили зауваження.
=================================

В  Україні  до  цього  розуміння  ще  не доросли  і хтозна  чи доростуть!

Завжди  знайдеться  винуватий-  то ліпєцкая  фабрика, то  хай
спєци  за  Україну  воюють, бо ми податки платим...
Доречі і  податків не платять..
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=890074.msg17326872#msg17326872


Якщо  самому  населенню  пофуй  на  країну  та її захист, то який  смисл  в  такій  країні???
   
Re: Контрактний набір

Польовий табір бригади. Ранок. З намета розхитуючись виходить тіло і виваливши болта починає дзюрити у дренажну канаву під намет. Це перший. За ним повторюють процедуру інші. Сральня з дошок знаходиться за 120 метрів від цього намету. "Вальцман сука розвалив армію"....
Доречі долею знедолених бійців цієї самої бригади дуже переймались не так давно.
Я порохофоб, проте йобнутих зрадофілів так само терпіти не можу.

на мої гроші і ті що я помагав зібрати одів і обув багатьох ( дякую за зрадофільство ) - хоча це і обовязок держави - про стан армії знаю з перших вуст - з вищеозначеної причини.

а тепер для сіряка -

по поводу -"Це перший. За ним повторюють процедуру інші. Сральня з дошок знаходиться за 120 метрів від цього намету." - з тих чи інших причин в армію в рядові в любій країні в любі часи не йшли вершки суспільства (давайте дивитися правді в очі - в нас на 90% іде тупе бухаюче сільське бидло). Для наведення дисципліни існували жандармерія НКВД і інші структури. Різні по назві в кожній країні, але однакові за суттю. Тому якщо у державної влади є мета навести порядок в армії і привести її до толку вона це робить за допомогою цих структур. Якщо у державної влади є мета розвалити армію то ці структури недієздатні.

Останнє редагування: 20 березня 2016 17:27:45 від Геннадій-Умань
   
Re: Контрактний набір

Якщо  самому  населенню  пофуй  на  країну  та її захист, то який  смисл  в  такій  країні???

згоден на 100 відсотків
   
Re: Контрактний набір

Орки тоже ноют и пишут про зраду

=====================

Они в отличие от наших  "воспитателей"  патриотизма
и  разгонятелей зрады по всему интернету  ещё и подготовкой
занимаюцца и пропагандой.
Поэтому  они и не разбегаюцца и особо не бузят .
   
Re: Контрактний набір

юльок Людина вважає, що порошенко

я вважаю - все суспільство.
бо сцяння під намет починається з обгортки від морозива мимо урни, за яке дорослі не зробили зауваження.

до сраки суспільство, армія ніколи не була організацією свідомих і вихованих солдатів
на відміну від суспільства армія побудована за принципом єдиноначальства,  тому за все що робить солдат відповідальним є кожен його командир від сержанта до верховного головнокомандувача
можна скидати на дитинство, без зауважень, а можна визнати, що зауважень нема і в дорослому віці
   
Re: Контрактний набір

до сраки суспільство, армія ніколи не була організацією свідомих і вихованих солдатів
на відміну від суспільства армія побудована за принципом єдиноначальства,  тому за все що робить солдат відповідальним є кожен його командир від сержанта до верховного головнокомандувача можна скидати на дитинство, без зауважень, а можна визнати, що зауважень нема і в дорослому віці
========================================

Це ти про армію  пишеш, все вірно.
Ну і де  таке у нас є?

Там, де  рядові  не вірять і  шлють нафуй командирів, бачать  всюди  тільки  зрадників,
і  під цим  приводом  забивають і на  службу  і на все...

Як це  називаєцця?
Армія??? 8-:
   
Re: Контрактний набір

========================================

Це ти про армію  пишеш, все вірно.
Ну і де  таке у нас є?

Там, де  рядові  не вірять і  шлють нафуй командирів, бачать  всюди  тільки  зрадників,
і  під цим  приводом  забивають і на  службу  і на все...

Як це  називаєцця?
Армія??? 8-:

я не в курсі про канадську армію,
а в українській все за заповітами верховного головнокомандувача
   
Re: Контрактний набір

===============================================

tom_cat  скажи  честно, ну  вот ты  Порошенко или  министр  обороны.

Ты  видишь  ситуацию. Сверху.  Желающих  идти в  армию нет,
оборонятся  некому  фактически. Но  большинство  орёт:  Да  мы бы  
освободили  тот Донбасс...  Хотя  не  имеют сил даже  на локальные  бои,
хватает  только  на сдерживание  орков. Приэтом  все  погловно  орут  "Да нафуй тот Минск и договорняки!" :facepalm1:

Кстати,  насчёт  орков.

Ктонить  слышал от них  вот такие  откровения, только  честно?

Нет?  Как  думаете, почему?

А тепер згадайте черги під воєнкоматами весною 2014. І подумайте - чому все так змінилося.
Коли в керівництва держави нема бажання відстоювати свою землю, то що хотіти від солдатів.

ЗІ:Прийом з приводу презентації книжечки в річницю анексії Криму - симптоматично,нє? А може книжечка - то тільки ширма, а св"яткували саме втрату Криму?
   
Re: Контрактний набір

А тепер згадайте черги під воєнкоматами весною 2014. І подумайте - чому все так змінилося.
Коли в керівництва держави нема бажання відстоювати свою землю, то що хотіти від солдатів.

ЗІ:Прийом з приводу презентації книжечки в річницю анексії Криму - симптоматично,нє? А може книжечка - то тільки ширма, а св"яткували саме втрату Криму?
==============================

О  як  цікаво!
Ну і  скільки ж  тоді  набрали захисників?
У  тисячах  давай!

І  поясни, куди  вони потім  зникли!

Просто зясувалося, що ти їдеш  кудись, а потім  зясовуєцця, що там убивають.

Нагадати тобі  про героїчні  подвиги  підрозділів типу "Прикарпаття", яких
потім   ловили  фуй  знає де  але не в районі  БД ?
   
Re: Контрактний набір

осінню минулого року знайомий пішов на контракт в ЗСУ, ледве пройшов - тести, фізо, медкомісія. говорив, що дуже багато народу відсіяли. в цілому ж на сьогодні на контракті служать 140 000 чоловік.

чому мобілізовані не йдуть на контракт? ну так окрім обов"язків по контракту вони нічого особливого не отримають, ну ще невелика виплата при переході на контракт. з одного боку добре, що зробили грошове забезпечення від 7000 грн, з іншого боку тепер буде важко зробити доплату контрактникам, бо все ж було б справедливо щоб контрактнику і платили більше і питали з нього більше ніж з мобілізованого.

до речі
"Міністр нагадав, що лише за перший місяць 2016 року про бажання проходити службу в ЗСУ за контрактом заявили 9 тисяч громадян. Наразі прийнято на службу вже 7 тисяч військових."
   
Re: Контрактний набір

Ну, полистай ФУП тих днів, як всім добровольцям казали - "ми вас визовйом повєсткой" і відправляли додому.

А з"ясувалося те, що влада не хоче звільняти свою землю, що стан ні миру - ні війни їй вигідний, що головнокомандувач гонить фури з контрабандним цукром на Росію через  Крим, що ті ж люди купують у орків вугілля через Росію під видом африканського. Що вплоть до 2015 року (а може і зараз) наші підприємства виконували замовлення російської оборонки. Що ми просимо світ ввести санкції, а самі торгуємо, аж гай гуде. Пропускаємо транзитом фури, які не пустили інші країни. Границі безвізові, росіяни їздять до нас, наші їдуть туди. Посли не відкликані. Зустрічаються на дипприйомах, п"ють вино. Клімкін тисне руку Чуркіну. През - Хуйлу. Статус учасника і виплати треба видирати зубами (цікаво, до Гео гроші таки дійшли?). Деякі загиблі, чиї тіла доставили з ДАП для наших військових керівників загинули не на війні, а невідомо де.

Така ось незрозуміла війна.
Тому йти туди бажаючих мізер.

До речі, не варто сміятися над тими першими добровольцями. Скільки їх пропало безвісті, загинуло, або лікує поранення на кошти сім"ї чи волонтерів. Держава так і не визнала їх учасниками бойових дій.

До речі. Є в мене така чуйка, що ця ситуація буде тривати доти, поки не пройде останній етап приватизації підприємств та фінальний дерибан землі. А як все опиниться в липких руках кількох українських сімей - тоді війна одразу закінчиться...
   
Re: Контрактний набір

=================================

В  Україні  до  цього  розуміння  ще  не доросли  і хтозна  чи доростуть!

Завжди  знайдеться  винуватий-  то ліпєцкая  фабрика, то  хай
спєци  за  Україну  воюють, бо ми податки платим...
Доречі і  податків не платять..
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=890074.msg17326872#msg17326872


Якщо  самому  населенню  пофуй  на  країну  та її захист, то який  смисл  в  такій  країні???

А от я населення цієї країни , чи ні?  Мені не пофуй. Тому я в армії. Але надивившись на командирів ( а в нас більшість з них були на майдані тільки не з тієї сторони що я) , надивившись як їх тіпає від самого вигляду червоночорного прапора, який висить в мене в бліндажі , начитавшийсь про липецьку хвабрику та доньку в Москві, наслухавшись що я неправильно веду теєву купу нах нікому не потрібних журналів та інструкцій дебільних, я задумався.  Наприклад в нас в частині за рік кількість полковників збільшилась в шість ( Карл, в шість) разів в порівнянні з початком моєї служби. То я країну захищаю, чи забезпечую отримувати вання позачергових звань ненависникам України? 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія