Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пропаща країна :(

Re: Пропаща країна  :(

не треба нікого обзивати і сварити що він поїхав з батьківщини
бо його злидні погнали в найми
і ці люди героі. поіхати бог зна дє і найти роботу і підтримувати своіми переводами сімью якв ТРАТИТЬ ВАЛЮТУ В УКРАІНІ
тількі подумайте
а такі криттики тут які обзивають ціх людей самі вині бо правдами неправдами не платили налогі і зарплати
   
Re: Пропаща країна  :(

Януковича  випустили  з  країни  , цього  не  треба було  робити . Іншої еліти  не було , і нема  . В тому проблема .
І  так , Януковича  треба було гнати найух , як і Ріцкій Мір  з хуйло-тайожним саюзам .
 Вірно  написав ? Є заперечення ?
Повторюсь . Соррі  . Є заперечення  ?
   
Re: Пропаща країна  :(

не треба нікого обзивати і сварити що він поїхав з батьківщини
бо його злидні погнали в найми
і ці люди героі. поіхати бог зна дє і найти роботу і підтримувати своіми переводами сімью якв ТРАТИТЬ ВАЛЮТУ В УКРАІНІ
тількі подумайте
а такі криттики тут які обзивають ціх людей самі вині бо правдами неправдами не платили налогі і зарплати

Януковича злидні теж он погнали
   
Re: Пропаща країна  :(

короче подважу итоги
саартромои очередной раз свой статус людей низшего сорта пытались поднять обсыкая бывшую родину.
но как всегда обоссали только свой монитор.
   
Re: Пропаща країна  :(

Януковича злидні теж он погнали
ц

я не зрозумів напису розясни будь ласка?
   
Re: Пропаща країна  :(

не треба нікого обзивати і сварити що він поїхав з батьківщини
бо його злидні погнали в найми
і ці люди героі. поіхати бог зна дє і найти роботу і підтримувати своіми переводами сімью якв ТРАТИТЬ ВАЛЮТУ В УКРАІНІ
тількі подумайте
а такі криттики тут які обзивають ціх людей самі вині бо правдами неправдами не платили налогі і зарплати
Справжні  герої  в  АТО ! Справжні герої -  Небесна Сотня  . Заробітчани  та еміги - просто  люди .
Хто  дурить  таку  державу  виживає ,  але  як назвати  того  хто присосався  до чиновницької  табурєтки та бере  хабарі ?  А того  хто їх  дає  ?
   
Re: Пропаща країна  :(

короче подважу итоги
саартромои очередной раз свой статус людей низшего сорта пытались поднять обсыкая бывшую родину.
но как всегда обоссали только свой монитор.
Згинь назавжди .
   
Re: Пропаща країна  :(

Справжні  герої  в  АТО ! Справжні герої -  Небесна Сотня  . Заробітчани  та еміги - просто  люди .
Хто  дурить  таку  державу  виживає ,  але  як назвати  того  хто присосався  до чиновницької  табурєтки та бере  хабарі ?  А того  хто їх  дає  ?

скількі людей стількі і мрій
   
Re: Пропаща країна  :(

скількі людей стількі і мрій
То мрій  про Ікунєвіча  далі  .
   
Re: Пропаща країна  :(

От-от, а ніби ж до цивілізованого світу намагаємось долучитись як можна швише.  :( 

ТС, звичайно, гнилу тему вкинув, але впала вона на благодатний грунт ну і понеслося.  :facepalm:
Та навіть не в темі справа, а в тому, як вона була подана.
   
Re: Пропаща країна  :(

а хто як не влада має створити ту систему?
а якщо влада не може чи не хоче а ти про то кажеш що пєця бе то значить ти підарас і зрадник батьківщини

"Дядя, ви дурак?" (с)

Влада, то і є народ, що живе в країні.  Навіть цар чи король, є породженням того народу

Яка "влада" зробила Англію, Францію, а відповідно і США з Канадою, тим, що вони зараз собою являють?

Хто зберігав досвід предків, вносив корисні зміни, розвивався політично, гуманітарно, науково, технічно? Влада? Ні, народи

І влада у них така, яку хоче народ. Що не чекав від влади ніштяків, а обирав, проганяв, боровся і досі те робить, змінюючі світ і владу під себе. Але не тупо, для 5 хвилинної вигоди, повівшись на популістські гасла, а на перспективу.

Ні ваші предки, ні ви, не змогли створити систему, подібну західній. Обирали не ту віру, не тих покровителів (покровителів, Карл, а не союзників!), не ті гасла і партії. От і живем в наслідках їх вибору

Так, ми запізнились, ми відстаєм від Західної цивілізації. Ми, українці, отримали отакий спадок від предків. Ми хочемо змінитись, змінити Україну. І робим що можем, що вмієм, а вмієм ми поки мало і не знаєм точно як і що робити. Але ми дієм. А не тікаєм від проблем.

І то ницість кричати нам з підніжки вагону, в який ви вскочили, про те, що ми тупі злодійкувати нероби, нічого у нас не вийде ніколи і т.п.

Ми наробим ще своїх помилок і злочинів, будем тикатись в глухі кути, шукаючи швидкого шляху, нас будуть бити, бо ми слабкі і недосвідчені.

Але ми навчимось, виростемо і все у нас буде добре.  Ми вже засукали рукави і працюєм!
   
Re: Пропаща країна  :(

І якого хера це втрачений безповоротно ресурс ?  :S

Ти ж ніби недополячок, то маєш знати, скільки в Польщі народу, який працює на Заході, а потім повертається додому.

І чому в Україні так не має бути ? Тому що закордонним 'патріотам' цього дуже не хочеться і вони постійно розводять пистіж про тотальну зраду, купу 'навоза' і тому подібну х.й.ю ?

Ти, якщо відчуваєш, що особисто вже не маєш відношення до України, не суди всіх інших так само.
А чому це Гонта недополяк, коли він недошвед  :gigi: ?!

Жарти жартами, але не факт, що втрачений ресурс і справді не виявиться втраченим безповоротно. Польський досвід нам поки що ніразу не став в пригоді, багатовекторний український нарід вічно шукає свій унікальний шлях та пригоди на свою задницю. І завжди умудряється вибрати найгірший варіант. Коли була можливість вступати в НАТО, вирішили з якогось дива дружить флатамі. Коли треба державу зміцнювати - почали отаманщину та махновщину розвивати.
   
Re: Пропаща країна  :(

Итоги подведем: ТС страдает расщепленностью сознания, эмоциональной неустойчивостью: одновременно советует "валити з пропащої країни" та "давайте ЩОСЬ робити терміново - рятувати Україну" і "ві всє дірьмо!"  и т.д.
Шо ТС хотел ПРЕДЛОЖИТЬ КОНКРЕТНОГО для спасения страны - так и осталось загадкой.
Так виглядає, що він просто хотів похвастатись своєю прозорливістю  :gigi:
   
Re: Пропаща країна  :(

тс не хвастався йому це не потрібно він так вжє міркує у нього є з чім порівняти
так що немає нічого дивного і то його "точка зору"
   
Re: Пропаща країна  :(

То мрій  про Ікунєвіча  далі  .

я не розумію чого ви мені приписуєте те чого я в топіку не писав
я дивлюся ви не вихована людина і не можєте спілкуваться ?
вас потрібно  .....згвалтувать :lol:
   
Re: Пропаща країна  :(

                                                                              "...країна - це і є народ..."
     "...країна - це і є народ. Не буває так, щоб життя в країні було нормально налагоджене, а народ при цьому був ледачий, злий, підлий. Але не буває і так, щоб народ був розумний, працьовитий, добрий, справедливий, а життя в країні, де цей чудовий народ мешкає, було важким, брудним і нестерпним". (Олександр Брайловский "Історія виродків".)
    Напрошується логічний висновок: нам потрібна інша революція - "Революція свідомості".
    Яка може бути Революція свідомості, коли навіть на ФУПі постійно срач? :facepalm1:
   
Re: Пропаща країна  :(

"Дядя, ви дурак?" (с)

Влада, то і є народ, що живе в країні.  Навіть цар чи король, є породженням того народу

Яка "влада" зробила Англію, Францію, а відповідно і США з Канадою, тим, що вони зараз собою являють?

Хто зберігав досвід предків, вносив корисні зміни, розвивався політично, гуманітарно, науково, технічно? Влада? Ні, народи

І влада у них така, яку хоче народ. Що не чекав від влади ніштяків, а обирав, проганяв, боровся і досі те робить, змінюючі світ і владу під себе. Але не тупо, для 5 хвилинної вигоди, повівшись на популістські гасла, а на перспективу.

Ні ваші предки, ні ви, не змогли створити систему, подібну західній. Обирали не ту віру, не тих покровителів (покровителів, Карл, а не союзників!), не ті гасла і партії. От і живем в наслідках їх вибору

Так, ми запізнились, ми відстаєм від Західної цивілізації. Ми, українці, отримали отакий спадок від предків. Ми хочемо змінитись, змінити Україну. І робим що можем, що вмієм, а вмієм ми поки мало і не знаєм точно як і що робити. Але ми дієм. А не тікаєм від проблем.

І то ницість кричати нам з підніжки вагону, в який ви вскочили, про те, що ми тупі злодійкувати нероби, нічого у нас не вийде ніколи і т.п.

Ми наробим ще своїх помилок і злочинів, будем тикатись в глухі кути, шукаючи швидкого шляху, нас будуть бити, бо ми слабкі і недосвідчені.

Але ми навчимось, виростемо і все у нас буде добре.  Ми вже засукали рукави і працюєм!
пардон мадам,але ви тупі як чобіт типу ґумак
я простий столяр і не я роблю помилки а ті які керують державою
вони відповідальні за стан в якому є держава
особисто
порошенко,яценюк і проча піздота
якщо ви того не розумієте то не моя в тому вина
   
Re: Пропаща країна  :(

А чому це Гонта недополяк, коли він недошвед  :gigi: ?!

Жарти жартами, але не факт, що втрачений ресурс і справді не виявиться втраченим безповоротно. Польський досвід нам поки що ніразу не став в пригоді, багатовекторний український нарід вічно шукає свій унікальний шлях та пригоди на свою задницю. І завжди умудряється вибрати найгірший варіант. Коли була можливість вступати в НАТО, вирішили з якогось дива дружить флатамі. Коли треба державу зміцнювати - почали отаманщину та махновщину розвивати.
він вже є втрачений
   
Re: Пропаща країна  :(

Бу га га га  . Давно  так не  сміявся  .
czemu tak?
przecież dokładnie tak teraz postępują Ukraińcy,które przyjeżdżają na gotowe teraz do Polski-tak zrobiłeś i ty.
zero wysiłku w budowie własnego państwa-jedyny plus,że nie tak jak ciapaci  na zasiłkach.
   
Re: Пропаща країна  :(

czemu tak?
про "ГОТОВУ ПРАВОВУ, ФІНАНСОВУ, СОЦІАЛЬНУ, МОРАЛЬНУ І ПР.СИСТЕМУ, ЯКУ ВИБОРОЛИ І ВІДЛАДНАЛИ ЗА СТОЛІТТЯ ЖИТЕЛІ КРАЇНИ. " - це вірно.

смішне там інше:
Цитувати
"Ви не приносите в ті ситі країни ніякого корисного для них досвіду, бо не маєте його. Добре, якщо ви хоча б засвоюєте їх, вистраждані ними, правила життя.  Ви там просто робоча сила, робочі мозги і нічого більше. Ви там користувачі, а не программери чи винахідники, які можуть удосконалити систему, бо нема у вас ВЛАСНОГО досвіду і знань, як то робиться."
смішні дурниці.
для того щоб ефективно керувати певним механізмом корабля і бути корисним членом комади, який її збагачує своїм індивідуальним досвідом і поглядом на життя,
я аж ніяк не мушу знати всю історію створення цього корабля. Суперечки між різними школами конструкторів. Підступи ворогів.

додам що 95% абоиргенів абсолютно так само не мають бажання "удосконалити систему", а просто живуть, працюють, дивялться ТБ, час від часу проявляючи свою активність, але не надмрно. Тому що загалом система їх влаштовує, на даний момент, і міняється потрохи, еволюційно, парламентським шляхом.
то які підстави очікувати "удосконалення системи" від новоприбульців?

Останнє редагування: 6 березня 2016 17:28:19 від T.Blair.
   
Re: Пропаща країна  :(

А чому це Гонта недополяк, коли він недошвед  :gigi: ?!

Жарти жартами, але не факт, що втрачений ресурс і справді не виявиться втраченим безповоротно. Польський досвід нам поки що ніразу не став в пригоді, багатовекторний український нарід вічно шукає свій унікальний шлях та пригоди на свою задницю. І завжди умудряється вибрати найгірший варіант. Коли була можливість вступати в НАТО, вирішили з якогось дива дружить флатамі. Коли треба державу зміцнювати - почали отаманщину та махновщину розвивати.

 Як  обирати  шлях  так нарід  , як красти - так  самі ( ц) . Шожувастакоє  в  штабі , га ?  І  місяця нема  як вам  дулю з  кредитами  намалювали ...
Лєчєніє  і  процедури прєжніє  продолжить !
 
 Ботів  як  ламає !  Абама  прєкраті !
   
Re: Пропаща країна  :(

я не розумію чого ви мені приписуєте те чого я в топіку не писав
я дивлюся ви не вихована людина і не можєте спілкуваться ?
вас потрібно  .....згвалтувать :lol:
Ну  слухай  ,  про  дві  партії  то  було досить  влучно  !  Що ж тебе  так  на Якубовичу  зациклило ?
   
Re: Пропаща країна  :(

найсмішніше в цьому то,шо з такої Швеції в свій час(на протязі 10-20років) виїхало 20% населення.
вмирали села,пустіли міста.
і шо?

корінь зла не в тому шо люди їдуть-а в тому,хто лишається.
подумайте над цим.
прокурори,мєнти,парашенкі з кононенко,яценюк з фірташом,авакяни з сином наркоманом,газова цариця,православя,рускє язик,пенсіонери,діти без батьків-це ваша сучасна Україна.

але в паніку попадати не треба.
зміниться все.

дай Боже,шоб нікому не треба було тікати,хехе
   
Re: Пропаща країна  :(

найсмішніше в цьому то,шо з такої Швеції в свій час(на протязі 10-20років) виїхало 20% населення.
вмирали села,пустіли міста.
і шо?

корінь зла не в тому шо люди їдуть-а в тому,хто лишається.
подумайте над цим.
прокурори,мєнти,парашенкі з кононенко,яценюк з фірташом,авакяни з сином наркоманом,газова цариця,православя,рускє язик,пенсіонери,діти без батьків-це ваша сучасна Україна.

але в паніку попадати не треба.
зміниться все.

дай Боже,шоб нікому не треба було тікати,хехе


десь так но жопомоям фуповским це не поясниш
   
Re: Пропаща країна  :(

ц

я не зрозумів напису розясни будь ласка?

:) та от питання де кому поставити і наголос вирішувати вам :)
   
Re: Пропаща країна  :(
RiG

а скільки повернулось в україну?

Не знаю.  Думаю, що не дуже багато.

Я ось, наприклад, повернувся.  Не буду пистіти, що то було з якихось пафосних поривів, просто так складалось.  B-)

Зараз ось, швидше всього, треба буде знову туди. Життя таке.

   
Re: Пропаща країна  :(

Не знаю.  Думаю, що не дуже багато.

Я ось, наприклад, повернувся.  Не буду пистіти, що то було з якихось пафосних поривів, просто так складалось.  B-)

Зараз ось, швидше всього, треба буде знову туди. Життя таке.
повернуться коли в україні стане краще ніж там
і то не всі
бо люди осідають,женяться
   
Re: Пропаща країна  :(

как обычно сути вопроса не обсуждаеться, все перевели в киданиебкакашккми
   
Re: Пропаща країна  :(

не треба нікого обзивати і сварити що він поїхав з батьківщини
бо його злидні погнали в найми
і ці люди героі. поіхати бог зна дє і найти роботу і підтримувати своіми переводами сімью якв ТРАТИТЬ ВАЛЮТУ В УКРАІНІ
тількі подумайте
а такі криттики тут які обзивають ціх людей самі вині бо правдами неправдами не платили налогі і зарплати
от жеж хіпокрит мордатий.
Та ти ж перший їх жопомиями та наймитами обзивав.
Гівно ти безсовісне.
А ще дітей має та виховує.
Манкурт-ненажера.
   
Re: Пропаща країна  :(
RiG

czemu tak?
przecież dokładnie tak teraz postępują Ukraińcy,które przyjeżdżają na gotowe teraz do Polski-tak zrobiłeś i ty.
zero wysiłku w budowie własnego państwa-jedyny plus,że nie tak jak ciapaci  na zasiłkach.

Капітошка, от я ну зовсім не прихильник ельгідера  :weep: , але не розумію, які в тебе до нього претензії ? Він, як вільна людина, вирішив собі приїхати на роботу до Polski і нікого, в тому числі тебе, це не повинно іпати. Чи ти там якийсь рєшала і хочеться потикати пальчиком.  :weep:

 
   
Re: Пропаща країна  :(


про мытие поп это так банально.... позорище

проблема что уежают люди молодые, талантливые и с деньгами

   
Re: Пропаща країна  :(


про мытие поп это так банально.... позорище

проблема что уежают люди молодые, талантливые и с деньгами

А вони нам не потрібні . Хай  хоч всі повиїздять , і миють там негру жопу .Зато в нас оно які помыдори ростуть .
   
Re: Пропаща країна  :(

А вони нам не потрібні . Хай  хоч всі повиїздять , і миють там негру жопу .Зато в нас оно які помыдори ростуть .


ну да, если почитать этот топик
   
Re: Пропаща країна  :(
RiG

повернуться коли в україні стане краще ніж там
і то не всі
бо люди осідають,женяться

Та про краще життя то все вимувкі. Як є в кишені копійка, то всюди життя добре. Тим більше, якщо брати до уваги теперішній курс гривні  ;)

А якщо навіть женився, то теж не смертельно - діти навіть самі по собі будуть цікавитись, звідки їх батьки родом. Людині не так вже й легко в світі загубитись, хіба що вона сама себе ні в що не ставить.
   
Re: Пропаща країна  :(

ну да, если почитать этот топик

А чому тільки цей ? Про " сідят на велфєрє , а іщо учат жізні " було ? Бо я пропустив .
   
Re: Пропаща країна  :(

А чому тільки цей ? Про " сідят на велфєрє , а іщо учат жізні " було ? Бо я пропустив .
саме в такому формулюванні ні, але з цієї серії було:
Цитувати
"якщо приїхали на все готовеньке, тому сидіть і мовчіть в шматинку"
Цитувати
"не учите нас жить а лучше помогите материально"
Цитувати
"он там эмигрантское чмо для местных, до конца своей некчемной жизни."
Цитувати
ті, хто покинули країну не мають морального права давати тепер вказівки (переважно абстрактні)
Цитувати
промінявши свою Батьківщину на іншу країну людина по факту визнала, що їй Батькіащина НЕ ПОДОБАЭТЬСЯ, що вона їй не цікава тощо. Звідси: якщо нецікава -- нема чого пхати носа.
Цитувати
Черговий сеанс автотренінгу жопомоїв


Останнє редагування: 6 березня 2016 22:33:59 від T.Blair.
   
Re: Пропаща країна  :(

А чому тільки цей ? Про " сідят на велфєрє , а іщо учат жізні " було ? Бо я пропустив .

та все було
і про "велфєр" і про "лузерів що не їдуть бо нікчкеми"

черговий срач ні про що
   
Re: Пропаща країна  :(

якщо приїхали на все готовеньке

мне такое часто говороли
но никто не смог мне объяснить как это
хотел бы услышать

вот я приехал, с деньгами, создал рабочие места
все сам
в чем заключалось все готовое.
пару млнтналоговтзаплати л, легализация долгая и не такая простая

мне реально интересно что значит на все готовое
   
Re: Пропаща країна  :(
ska

22 страници, ми вже пропали, зачем сюда писать
   
Re: Пропаща країна  :(

мне такое часто говороли
но никто не смог мне объяснить как это
хотел бы услышать

вот я приехал, с деньгами, создал рабочие места
все сам
в чем заключалось все готовое.
пару млнтналоговтзаплати л, легализация долгая и не такая простая

мне реально интересно что значит на все готовое
на все готовеньке
це значить що не треба збирати якісь їбануті довідки.
давати "на лапу" чиновникам, санепідстанції, мусарні
Є законодавство яке більш-менш логічне і прозоре, і яке більш-менш дотримується.
В найзабитішому селі в Воєвудстві Куявскім є тротуари і велосипедін доріжки (а не болотистий край дороги)

якщо ти хочеш щось робити, ти можеш це робити в системі яка менш напряжна.

Тоді як українці - люди горді, готові 25 років лазити кругами по манівцях,
страждати, битися лобом в стіну і наступати на граблі багато разів по кругу,
подерти одяг і не добитися ніякого помітного результату.
Аби тільки не зробити раз так як потрбіно, так як всі сусіди вже зробили.

Останнє редагування: 6 березня 2016 22:43:34 від T.Blair.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія