Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

пасажир БМВ був застрелений в спину ;o

Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Светлана, скажите, если бы те укурки, двигаясь по встречке, задавили бы пару-тройку людей, а потом на скорости воткнулись бы ещё в один автомобиль, разорвав его пополам, Вы бы открыли бы ветку негодования "почему полиция бездействовала"? Или нет?

Я вообще не понимаю, зачем здесь шесть страниц обсуждения?

Наверное, Вы нашли бы оправдание и Калиновскому, который в четыре утра на пустой трассе врезался в припаркованный жигуль, убив тем самым и свою девушку, которая вылетела из его машины, и человека в жигулёнке?
А я жалею, что его тогда не остановила полиция, тогда ещё милиция, даже ценой его жизни. Всё равно было бы одна смерть против двух смертей невинных людей.

Напомню:

"Рано утром 30 мая 2007 года бывший пасынок известного украинского олигарха – совладельца скандальной корпорации RosUkrEnergo Дмитрия Фирташа – Сергей Калиновский на большой скорости ехал по Киеву на новеньком кабриолете BMW M6. Рядом сидела Анастасия Бронникова – 25-летняя девушка, с какой Калиновский встречался уже 3 года.

По утверждениям брата – Александра Калиновского – пара возвращалась из ресторана, в котором провела ночь. Машину молодых людей сопровождал Mercedes Gelaendewagen, в котором ехала охрана.

На проспекте Победы Mercedes остановился на красный свет, а BMW продолжил движение – по некоторым утверждениям, на скорости 150 км/час. На бульваре Шевченко Калиновский вдруг не справился с управлением и машина врезалась в припаркованный на обочине ВАЗ 21011, в котором находился прапорщик внутренних войск 38-летний Владимир Куликовский, который погиб на месте. Сам BMW перевернулся в воздухе и приземлился на крышу на расстоянии около 20 метров от места столкновения, в результате чего и водителя, и пассажира выбросило из машины.
Охранники, которые подъехали на место аварии, сразу же отвезли Калиновского в частную клинику "Биофарматех", а к девушке, по показаниям очевидцев, даже не прикоснулись – лишь через 40 минут ее забрала скорая и доставила в городскую больницу №17, где она через 5 дней умерла. Проверить, был ли Калиновский во время аварии трезвым не удалось – врачи не впустили в палату представителей следствия."

Может, у нее муж - люстрованый мент?
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Может, у нее муж - люстрованый мент?

Или родня-знакомая тех укурков. Ну и  пусть не визжит потом от негодования, когда подобные тем тварям, которых она защищает, подонки, в очередной раз на бешеной скорости кого-нибудь задавят.

Кстати, Светлана, открой ещё ветку помощи Омельченко, расскажи, что это совсем не он уже троих на пешеходном переходе задавил. Тоже придурка боялись трогать - как же, бывший мер.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Вини поліції нема, вона виконала свій обов"язок.
За смерть пасажира повинен сісти водій.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Или родня-знакомая тех укурков. Ну и  пусть не визжит потом от негодования, когда подобные тем тварям, которых она защищает, подонки, в очередной раз на бешеной скорости кого-нибудь задавят.

Кстати, Светлана, открой ещё ветку помощи Омельченко, расскажи, что это совсем не он уже троих на пешеходном переходе задавил. Тоже придурка боялись трогать - как же, бывший мер.

Угум-с. Она думает, что с ней ничего подобного не случится. Но карма - дама с ужасным чувством юмора...
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

:gigi:
Показати зображення...

сколько можно мусолить, все правильно написано.
Родичи погибшего должні требовать с водилі укурка бабос.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Светлана, скажите, если бы те укурки, двигаясь по встречке, задавили бы пару-тройку людей, а потом на скорости воткнулись бы ещё в один автомобиль, разорвав его пополам, Вы бы открыли бы ветку негодования "почему полиция бездействовала"? Или нет?

Я вообще не понимаю, зачем здесь шесть страниц обсуждения?

Наверное, Вы нашли бы оправдание и Калиновскому, который в четыре утра на пустой трассе врезался в припаркованный жигуль, убив тем самым и свою девушку, которая вылетела из его машины, и человека в жигулёнке?
А я жалею, что его тогда не остановила полиция, тогда ещё милиция, даже ценой его жизни. Всё равно было бы одна смерть против двух смертей невинных людей.

Напомню:

"Рано утром 30 мая 2007 года бывший пасынок известного украинского олигарха – совладельца скандальной корпорации RosUkrEnergo Дмитрия Фирташа – Сергей Калиновский на большой скорости ехал по Киеву на новеньком кабриолете BMW M6. Рядом сидела Анастасия Бронникова – 25-летняя девушка, с какой Калиновский встречался уже 3 года.

По утверждениям брата – Александра Калиновского – пара возвращалась из ресторана, в котором провела ночь. Машину молодых людей сопровождал Mercedes Gelaendewagen, в котором ехала охрана.

На проспекте Победы Mercedes остановился на красный свет, а BMW продолжил движение – по некоторым утверждениям, на скорости 150 км/час. На бульваре Шевченко Калиновский вдруг не справился с управлением и машина врезалась в припаркованный на обочине ВАЗ 21011, в котором находился прапорщик внутренних войск 38-летний Владимир Куликовский, который погиб на месте. Сам BMW перевернулся в воздухе и приземлился на крышу на расстоянии около 20 метров от места столкновения, в результате чего и водителя, и пассажира выбросило из машины.
Охранники, которые подъехали на место аварии, сразу же отвезли Калиновского в частную клинику "Биофарматех", а к девушке, по показаниям очевидцев, даже не прикоснулись – лишь через 40 минут ее забрала скорая и доставила в городскую больницу №17, где она через 5 дней умерла. Проверить, был ли Калиновский во время аварии трезвым не удалось – врачи не впустили в палату представителей следствия."

Шуша, а вы читали о чем тема ? то что все опять перенесли в русло срача так ему (пассажиру) и надо я вижу, но тема изначально не о том, если вам лень было листать на первую страницу, то мне не лень на 6-ой повторить


Цитувати
Микола Єременко
Людмила Зінчук Ось, як кажуть в Одесі, слухайте сюди, звідси буде проістєкать. Не поліцаї винуваті. Винуваті дурні. Ніхто нічого толком не знає, але всі в один голос повторюють мантри, які їм вдувають у вуха. Ще поки що навіть не встановлені фактичні обставини події, яка займала у часі 56 хвилин і протягнулась на відстань 39 км.

Oleh Martynyuk Ось тому і "нєпонятки", пане Миколо. 56хв....39км....і КООРДИНАЦІЯ дій... Уважно слідкую. Те, що є "перекоси" й політичні ігрища - однозначно. Спочатку високопоставлені ПОЛІТИЧНІ "копчики" лоханулися, стверджуючи про цілковиту ПРАВОМІРНІСТЬ дій, тепер інші - політ "прокурорські" з "реєстровими правозахисниками" підсує

Микола Єременко
Oleksandr Shadrin Зауважав. Бо мало хто звертає увагу на цей нюанс. Середня швидкість руху автомобіля БМВ складала 120 км/год (це орієнтовно, бо над точною картиною ще працюємо), місцями вона доходила до 200 км/год. БМВ зі своїм турбірованим трилітровим двигуном легко "вставляла" ті поліцейські Пріуси. АЛЕ... Є одне "але". Водій, який "тікав" від поліції декілька разів зупинявся і... чекав малопотужні авто поліцаїв. Навіщо? Це атипічна обставина. А ось друга обставина взагалі рве шаблон. І, саме головне, про неї мовчать всі. ПОТЕРПІЛИЙ був застрелений пострілом у СПИНУ. І це при тому, що він сидів у ковшоподібному сидінні БМВ.

Вы намеренно игнорируете факт что водителю пох, как и тому что убил на Левобережке, как и серийнику Омельченко ?

Останнє редагування: 13 лютого 2016 19:55:21 від SvitLana
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Угум-с. Она думает, что с ней ничего подобного не случится. Но карма - дама с ужасным чувством юмора...

Тарас, я понимаю что вы обижены еще за вчера, и помню какой вы фантазер, не тужтесь так )
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

на мой блондинистый глазомер меня смущают эти дырки в лобовом
ну, две рядом - это еще туда-сюда
а вот самая нижняя - если стреляли из-вне по лобовому, то почему торпеда целая?
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Светлана, скажите, если бы те укурки, двигаясь по встречке, задавили бы пару-тройку людей, а потом на скорости воткнулись бы ещё в один автомобиль, разорвав его пополам, Вы бы открыли бы ветку негодования "почему полиция бездействовала"? Или нет?

Я вообще не понимаю, зачем здесь шесть страниц обсуждения?

А никто не желает посмотреть, что на этот счет говорит наше законодательство?

Никто не желает?

Я так и думал!

 :laugh:
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o


а вот самая нижняя - если стреляли из-вне по лобовому, то почему торпеда целая?
тайна следствия
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Тарас, я понимаю что вы обижены еще за вчера, и помню какой вы фантазер, не тужтесь так )

Вы меня обидеть не можете. Защищающие бандюков, бывшие менты и их прихлебатели - существа низшего порядка.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

А никто не желает посмотреть, что на этот счет говорит наше законодательство?

Никто не желает?

Я так и думал!

 :laugh:

Ну так поведай нам про законодательство с пунктами и ссылками, плиз.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

а від чого був більший ризик постраждати у сторонніх людей:

а) від БМВ правопорушників
б) від поліцеських пріусів
в) від декількох десятків пострілів, здійснених поліцією
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Ну так поведай нам про законодательство с пунктами и ссылками, плиз.

Нафига? Законодательство - это так скушно...

 :gigi:
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

а від чого був більший ризик постраждати у сторонніх людей:

а) від БМВ правопорушників
б) від поліцеських пріусів
в) від декількох десятків пострілів, здійснених поліцією

безпосередньо під час подій - невідомо
можливо і від поліцейських

в довготривалому плані - безумовно від праврпорушників

тобто навіть якщо, припустити шо поліція діяла не по інструкціям - це якщо припустити , бо слідство триває, то в любому випадку це зменшить бажання мудаків на машинах ганяти з перевищенням та не підкорятися вимогам поліції - так що наслідки мають бути позитивними
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Нафига? Законодательство - это так скушно...

 :gigi:


типу ти його знаєш  :lol:
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o


тобто навіть якщо, припустити шо поліція діяла не по інструкціям - це якщо припустити , бо слідство триває, то в любому випадку це зменшить бажання мудаків на машинах ганяти з перевищенням та не підкорятися вимогам поліції - так що наслідки мають бути позитивними


а якщо голову рубати в прямому ефірі, допоможе зменшити злочинність?
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

ви не задумувались, чому найнижча злочинність там, де немає смертної кари, а тюрми схожі на санаторії?

а не там де хабарників розстрілюють у прямому ефірі.

чому так виходить?
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Вы меня обидеть не можете. Защищающие бандюков, бывшие менты и их прихлебатели - существа низшего порядка.

ну да, я ж водителя отмазала потому к нему притензий нет, и того с Левобережки я, и чего уж мелочится, самого Омелю отбила  :lol:
а еще у меня вся родня менты люстрированые, ага )

   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Нафига? Законодательство - это так скушно...

 :gigi:


ну раз тебе нечего сказать, не стоит надувать щёки и ухахатываться.

Тем более, что законодательство, скорее всего, не предполагало, что часть страны будет нашпиговано оружием по самое не могу и  страна будет находиться в перманентном состоянии необъявленной то ли войны, то ли перемирия.

И, вероятнее всего, весёлые мальчики из БМВ тоже вряд ли поставили в известность полицию, что они вообще-то белые и пушистые,  и собираются только поиграть с полицией в невинные покатушки-обгонялки по встречной, а вовсе не боевики с арсеналом оружия, резво удирающие от правоохранителей по той же встречной.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

ви не задумувались, чому найнижча злочинність там, де немає смертної кари, а тюрми схожі на санаторії?

а не там де хабарників розстрілюють у прямому ефірі.

чому так виходить?

ну от чого ти такий дурний і вчиш інших?

ти жив там де злочинність найнижча? чи ти по телевізору бачив?

ну в Дубаях злочинності практично нема - але попасти в їхню буцигарню то буде тобі просто капець, навіть з американським чи англійським паспортом
чи в тому ж саудівському королівстві

може спочатку подолали злочинність а потім зробили тюрми як санаторії?
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

ну от чого ти такий дурний вчив інших?
ти жив там де злочинність найнижча? чи ти по телевізору бачив?

ну в Дубаях злочинності практично нема - але попасти в їхню буцигарню то буде тобі просто капець, навіть з американським чи англійським паспортом
чи в тому ж саудівському королівстві

може спочатку подолали злочинність а потім зробили тюрми як санаторії?


не всі ж такі розумні як ти, аби українську ситуацію порівнювати із ОАЕ   :facepalm1:

давай порівняємо із США, Китаєм, Швецією.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

а від чого був більший ризик постраждати у сторонніх людей:

а) від БМВ правопорушників
б) від поліцеських пріусів
в) від декількох десятків пострілів, здійснених поліцією

А зачем ты спрашиваешь, если ты сам первым пунктом поставил пункт "від БМВ правопорушників"? Ты мог дать гарантию, что они, повторюсь, мчась на такой скорости в городской черте, не задавили бы людей?

А потом уже пошли другие риски, которых не было бы, если бы не было бы и первого писка.

Ты вообще то дружишь с причинно-следственной связью?

Не было бы ночных покатушек, не было бы и поліцеських пріусів, и декількох десятків пострілів, здійснених поліцією.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

а якщо голову рубати в прямому ефірі, допоможе зменшити злочинність?

таким як ти нічого вже не допоможе  :lol:

як можна бути таким дурнем? сидить в якійсь дирі і розмірковує як воно в світі

ти поживи в тому світі спочатку
плюнь на вулиці в Сінгапурі чи жувальну гумку викинь - то будеш їм верещати про рубання голів "в прямому ефірі"

   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

А зачем ты спрашиваешь, если ты сам первым пунктом поставил пункт "від БМВ правопорушників"? Ты мог дать гарантию, что они, повторюсь, мчась на такой скорости в городской черте, не задавили бы людей?

А потом уже пошли другие риски, которых не было бы, если бы не было бы и первого писка.

Ты вообще то дружишь с причинно-следственной связью?

Не было бы ночных покатушек, не было бы и поліцеських пріусів, и декількох десятків пострілів, здійснених поліцією.


я дружу.
давай міркувати разом.
тобто, щоб зменшити ризик для оточуючих, поліцейські збільшили ризик для оточуючих, додавши до пукту а іще пункти б і в. Правильно?
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

не всі ж такі розумні як ти, аби українську ситуацію порівнювати із ОАЕ   :facepalm1:

давай порівняємо із США, Китаєм, Швецією.

якщо ти там жив то можеш рівняти

а так це розмова як з придурком котрий Толкієна начитався
твої знання про те як воно в США, Китаї та Швеції - гроша ламаного не варті  (td) 
 знаток мля по тому як США, Китаї та Швеції  :facepalm1:
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

так що про Дубаї чи Сінгапур?

поговоримо як вони боролися з бидлом?  :lol:

та і в Європі ще якихось років 50 тому не панькалися поки не навчили не сцяти мимо унітазу  :D
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Вини поліції нема, вона виконала свій обов"язок.
За смерть пасажира повинен сісти водій.
не бачу як це можна юридично обгрунтувати.
Так можна до небезпечного волюнтаризму договритися.
типу якщо вобій тролейбуса зібє людину то співучасниками мають бути всі пасажири, бо вони шуміли, передавали за проїзд і відволікали водія від водіння.

Поліція мала - в ідеалі - зупинити авто так щоб ніхто не загинув, в т.ч. з пасажирів авто.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

таким як ти нічого вже не допоможе  :lol:

як можна бути таким дурнем? сидить в якійсь дирі і розмірковує як воно в світі

ти поживи в тому світі спочатку
плюнь на вулиці в Сінгапурі чи жувальну гумку викинь - то будеш їм верещати про рубання голів "в прямому ефірі"


я не думаю, що ти по світу поїздив більше ніж я. А твій апломб видає в тобі дурня.
Це враження посилюється тим, що окрім неукраїнського паспорта тобі похвастатись нічим. Ото тільки тим, що напросився до чужого столу повечеряти тим і хвастаєш? невже більше нічим?
   
Чому немає інформації про відповідальність батьків 17-річного 200-го. Чому він в 1.30 ночі не був вдома, а катався по місту п'яний/обкурений.
Батьків потрібно притягти до відповідальності за смерть неповнолітнього сина.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

не всі ж такі розумні як ти, аби українську ситуацію порівнювати із ОАЕ   :facepalm1:

давай порівняємо із США, Китаєм, Швецією.

Да ты сравни с Грузией.  B-)

За воровство мобильника - 8 лет "турмы". Сразу. Без условных срокой и тому подобных соплей. Забытый в баре смартфон нашего друга посетители отнесли на стойку бармену. Никому и в голову не пришло его тырить. Там он и дождался хозяина.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

так що про Дубаї чи Сінгапур?

поговоримо як вони боролися з бидлом?  :lol:

та і в Європі ще якихось років 50 тому не панькалися поки не навчили не сцяти мимо унітазу  :D


давай поговоримо, якщо тобі є що сказати.
в Дубаях я був разів 7. Не по довгу, але достатньо щоб проникнутись.
Що ти мені нового хочеш розказати?
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Цитувати
Не поліцаї винуваті. Винуваті дурні. Ніхто нічого толком не знає, але всі в один голос повторюють мантри, які їм вдувають у вуха

ясно-понятно, шла 7-мая страница того же срача что и в теме на 120, что происходило в реальности почти никому неинтересно, главное остоять свое сложившееся на уровне эмоций икспердное мнение, ну вас, на сегодня так точно, скучно
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

я дружу.
давай міркувати разом.
тобто, щоб зменшити ризик для оточуючих, поліцейські збільшили ризик для оточуючих, додавши до пукту а іще пункти б і в. Правильно?
якщо за твоєю логікою, то взагалі поліція не має ні в що вмішуватися? ну так щоб нічо часом не вийшло.
напр. не можна переслідувати грабіжників бо вони можуть відкрити стрілянину чи захопити заручників. Хай собі їдуть куди хочуть з награбованим.

п.с.
тобі треба перечитати велику основну гілку (на 70 100 120 сторінок)
там це все розжовано. багато разів.

Останнє редагування: 13 лютого 2016 20:43:13 від T.Blair.
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

я дружу.
давай міркувати разом.
тобто, щоб зменшити ризик для оточуючих, поліцейські збільшили ризик для оточуючих, додавши до пукту а іще пункти б і в. Правильно?

А по твоему, им надо было прослезиться и помахать фуражкой в след удаляющемуся БМВ? А потом соскребать с асфальта трупы сбитых им людей?
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

я не думаю, що ти по світу поїздив більше ніж я. А твій апломб видає в тобі дурня.
Це враження посилюється тим, що окрім неукраїнського паспорта тобі похвастатись нічим. Ото тільки тим, що напросився до чужого столу повечеряти тим і хвастаєш? невже більше нічим?

поїздив він  :facepalm1:   апломб  ;o

це я почав тягнути як в США, Китаї, Швеції?

от мудак

я тобі навів купу країн де злочиності 0 але там карають навіть за плювок на вулиці

ти ж з"їхав   (td)

тобі купа людей розказують як то робиться в тих країнах а тобі хоч кілка на голові теши

короче- ну вас в пєнь - хоч повбивайтеся там собі всі на тих бмв   :lol:

   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

давай поговоримо, якщо тобі є що сказати.
в Дубаях я був разів 7. Не по довгу, але достатньо щоб проникнутись.
Що ти мені нового хочеш розказати?

те що там за меньші провини роблять такий пісєц що твоя теорія про тюрми-пансіонати не працює
   
Re: пасажир БМВ був застрелений в спину  ;o

Да ты сравни с Грузией.  B-)

За воровство мобильника - 8 лет "турмы". Сразу. Без условных срокой и тому подобных соплей. Забытый в баре смартфон нашего друга посетители отнесли на стойку бармену. Никому и в голову не пришло его тырить. Там он и дождался хозяина.


давай порівняємо із Грузією.
ось сьогодні пише ФУПчег із Тбілісі:


Re: Сейчас в Тбилиси
Amid [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:28
IP/Host: ---.customers.silknet.com
На дорогах хаос, правила приоритета не действуют, кто первый, тот и прав, двойная сплошная, не, не слышали, пешеходов на зебре никто не пропускает, пешеход постоянно ломяться через двойную сплошную везде, даже там где 6 полос и больше. Полиция ездит, и что-то кричит в матюгальник, но центр запаркован так, что 1 км можно ехать полчаса, все тротуары заставлены наглухо, то что у нас считается жлобством у них в порядке вещей. После этого для меня проблема парковок в Киеве не существует.


http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=904487.0


???????
   
не бачу як це можна юридично обгрунтувати.
Так можна до небезпечного волюнтаризму договритися.
типу якщо вобій тролейбуса зібє людину то співучасниками мають бути всі пасажири, бо вони шуміли, передавали за проїзд і відволікали водія від водіння.

Поліція мала - в ідеалі - зупинити авто так щоб ніхто не загинув, в т.ч. з пасажирів авто.
Не треба перекручувати. Якщо під час аварії загине пасажир то водієві пряма дорога на нари.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія