Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Потрібно зареєструватися на фейсбуці

Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

Потрібно зареєструватися на фейсбуці заради спілкування з однією людиною. То є безпечно? Не так, як на одноглазниках?
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці

Потрібно зареєструватися на фейсбуці заради спілкування з однією людиною. То є безпечно? Не так, як на одноглазниках?

А в скайпе религия не позволяет? Если только с одним человеком...
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці

айпі відстежує. поштову скриньку заведіть окрему.
   
зарегистрируйтесь под псевдонимом, ежели чего опасаетесь
   
Поставте настройки приватності, щоб бачили інформацію тільки ті, кому дозволите. І не викладайте нічого геть особистого. Тоді все буде ок
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

А в скайпе религия не позволяет? Если только с одним человеком...

Не знаю скайпу, та й не буде він зі мною по скайпу торочити всяке.Ми не знайомі.
   
зачем вам нужен такой контакт при таких сложностях?
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці

Не знаю скайпу, та й не буде він зі мною по скайпу торочити всяке.Ми не знайомі.

А в ФБ буде?
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

Поставте настройки приватності, щоб бачили інформацію тільки ті, кому дозволите. І не викладайте нічого геть особистого. Тоді все буде ок


Дякую, там нема і не буде нічого особистого, IP  - то мені байдуже,просто неприємно, коли хтось риється у твоєму домі.
   
Дивно, бути в кагебістських одноглазниках з таким ніком, не боячись нічого, і при цьому боятися фейсбуку )
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

А в ФБ буде?

Не знаю, я ще не в фейсбуці, оце питаю.
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

Дивно, бути в кагебістських одноглазниках з таким ніком, не боячись нічого, і при цьому боятися фейсбуку )


Я зарегився там десь 10 років тому, але вже через пару місяців покинув ту помийку.
   
а что там может быть опасного? придумайте имя с фамилией и общайтесь на здоровье
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці


Не знаю, я ще не в фейсбуці, оце питаю.

Если вы собираетесь общаться с публичным человеком - типа Светка Лабуда или другие известные личности из шоу-бизнеса, спорта или политики, то скорее всего вы попадете на фейковый аккаунт или пресс-службу...

А если вы знаете реальный аккаунт не знакомого человека, то вряд ли он захочет с вами лично общаться, если только ваша информация будет для него очень интересной или полезной...
   
Спілкуйтесь за допомогою Viber, WhatsApp, Telegram.
Є також безкоштовна телефонія.
Ну не гальмуйте вже так, люди)
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці

а что там может быть опасного? придумайте имя с фамилией и общайтесь на здоровье

Ну есть же уникумы, которые выкладывают все, вплоть до номеров телефонов, домашнего адреса, и подноготную членов семьи до 7 колена - с подробными фото и видео иллюстрациями... например Сереня Бебифокс... :D
   
В ФБ є різні рівні приватності, можна сортувати - хто близькі друзі, яким можна показати більше, хто просто так знайомий. Будь який пост можна виставляти з відповідною приватністю (наприклад, щоб не бачив хтось конкретний). Чого там боятись - все, що викладаєте в ваших руках. Адресу електронну я правда не основну давали при регістрації.
   
Ну есть же уникумы, которые выкладывают все, вплоть до номеров телефонов, домашнего адреса, и подноготную членов семьи до 7 колена - с подробными фото и видео иллюстрациями... например Сереня Бебифокс... :D

В мене на фб все впритул до мобільного телефону. І шо?
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
Пшениця

Не знаю, я ще не в фейсбуці, оце питаю.
Я кілька місяців тому зареєструвався на ФБ. Перший досвід в соц.мережах. Ім'я на реєстрацію дав перше що в голову прийшло.
Але я просто читаю садівництво, практично не спілкуючись. 2 рази запитав про пересилку насіння, відповіли.
завів окрему пошту на яху, спамом не сиплять
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці

В мене на фб все впритул до мобільного телефону. І шо?

Нафиг оно в публичном доступе? Может никого и не заинтересует, а может и заинтересует... когда-то...
   
Нафиг оно в публичном доступе? Может никого и не заинтересует, а может и заинтересует... когда-то...

Всі, кого це цікавить, давно мають номери. Мій номер в базі податкової і супутніх службах.
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці

Открою вам одну страшную тайну .... в ФБ можно искать человека который зарегился там под вымышленным именем но подтвердил регу через телефон ....в тамошний поиск забиваете телефон в формате + и ..... нашел несколько своих знакомых, под вымышленными именами  .... один до этого божился что он знать не знает что такое ФБ .....  :D
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

Спілкуйтесь за допомогою Viber, WhatsApp, Telegram.
Є також безкоштовна телефонія.
Ну не гальмуйте вже так, люди)

Я тільки знаю, що у тієї людини є ФБ аккаунт, а іншим способом я не знаю, як до неї дістатися.
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

Пішов реєструватися..
   
Открою вам одну страшную тайну .... в ФБ можно искать человека который зарегился там под вымышленным именем но подтвердил регу через телефон ....в тамошний поиск забиваете телефон в формате + и ..... нашел несколько своих знакомых, под вымышленными именами  .... один до этого божился что он знать не знает что такое ФБ .....  :D

купить симку левую за 15 грн - делов то
   
Узбагойтесь.

На пейсбуці доволі безпечно. Тільки аккаунт прив'яжіть до телефона (само-собою, телефон приховайте - там є така опція), інакше його угонять простим брутефорсом.
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці

Пішов реєструватися..

Если не вернешься, будем считать коммунистом... :gigi:
   
Западло там бути з такою модерацією(
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

Западло там бути з такою модерацією(

Розумію, але та людина тільки там спілкується, тому я не маю вибору..

До речі, а де там опції оставлайти коментарії до обговорювання?
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

Если не вернешься, будем считать коммунистом... :gigi:

Повернувся!!! [ua]
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці

Пішов реєструватися..

Якшо дуже страшно - прикрийте зад  :D
   
кому вы надо вычислять вас)))
а если понадобитесь, то ваши шифры и отсутствие на соц сетях - не спасет)))
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

тепер ще питання: де там можна написати щось у чужому фейсбуці? є такий кноплик десь? Бо хазяїн не пише вже неділлю, а може я не так дивлюся? 8-)
   
Я пів-року тому зарегився на мордокнизі... Під справжнім іменем і справжнім номером телефону.
Мене злякало те, що через пів-години у мене на сторінці з'явились усі люди, з якими я знайомий по життю... ;o
Ай да Обама, ай да сукін син... :D
Я зразу ж після цього поміняв своє їм'я і видалив особисті фоти. :)
   
А ще маю акаунт на Твітері... Так там я взагалі не розумію, як ним користуватись.
У мене мозок не настільки повйорнутий. :facepalm:
   
тепер ще питання: де там можна написати щось у чужому фейсбуці? є такий кноплик десь? Бо хазяїн не пише вже неділлю, а може я не так дивлюся? 8-)

Написати - це вже як хазяїн дозволяє: або просто у нього на стіні, або особистим повідомленням
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

Я пів-року тому зарегився на мордокнизі... Під справжнім іменем і справжнім номером телефону.
Мене злякало те, що через пів-години у мене на сторінці з'явились усі люди, з якими я знайомий по життю... ;o
Ай да Обама, ай да сукін син... :D
Я зразу ж після цього поміняв своє їм'я і видалив особисті фоти. :)


А можна ім*я змінити після реєстрації? Як?
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці
S

Написати - це вже як хазяїн дозволяє: або просто у нього на стіні, або особистим повідомленням

На стіні - це де? ;o
   
Re: Потрібно зареєструватися на фейсбуці

Ппц  :facepalm1:
   
На стіні - це де? ;o
ну, це вже ппц)
мануал

Останнє редагування: 6 січня 2016 08:12:41 від LampoGaz
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія