Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна отримала безвізовий режим з ЄС. Кріпацтво скасовано.

Подскажите а границу надо обязательно пересекать только в таможенных пунктах?

А які ще існують?
   
Подскажите а границу надо обязательно пересекать только в таможенных пунктах?

так
   
Подскажите а границу надо обязательно пересекать только в таможенных пунктах?
Можна ще через ліс в районі Ужоцького перевалу. Але зловлять.
   
Подскажите а границу надо обязательно пересекать только в таможенных пунктах?
=========================
Не в таможенных, а в ПОГРАНИЧНЫХ. Пропускают НЕ ТАМОЖЕННИКИ,а ПОГРАНИЧНИКИ, то,что все называют ПАСПОРТНЫЙ КОНТРОЛЬ. А таможня там при них смотрит,чтоб не перевезли чаво-та запрещенного или требующего обложения пошлиной. Таможня пропускает ЧУМУДАН,а пограничники ВАС! :D
   
"Подібні плани мають також польські залізничники, які хочуть співпрацювати з Україною.
Щоб розвивати залізничні сполучення з Україною PKP Intercity хоче використовувати систему автоматичної зміни ширини колії SUW 2000", – відзначає видання.
http://www.eurointegration.com.ua/news/2017/03/8/7062713/

Показати зображення...
Показати зображення...
SUW 2000 щоб розвивати залізничні сполучення з Україною.

Показати зображення...
P.S.
Ще не знаю, але мені ще дід казав, що широка колія є аж до Любліна побудована, про це мало хто знає.
Може і до Кракова теж є!? Чи вузька до Львова існує, хто з фупчіків знає, а ну підкажіть.

Йопрст - а шо то наПиренеях такая зверская колея - 1668 мм?! Откуда там такое?!


   
Йопрст - а шо то наПиренеях такая зверская колея - 1668 мм?! Откуда там такое?!
Та взагалі весь світ по різних коліях їздить https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_track_gauges
   
так

=========================
Не в таможенных, а в ПОГРАНИЧНЫХ. Пропускают НЕ ТАМОЖЕННИКИ,а ПОГРАНИЧНИКИ, то,что все называют ПАСПОРТНЫЙ КОНТРОЛЬ. А таможня там при них смотрит,чтоб не перевезли чаво-та запрещенного или требующего обложения пошлиной. Таможня пропускает ЧУМУДАН,а пограничники ВАС! :D


спасибо, а внутри ЕС уже можно где угодно пересекать?
   
Жешув... Жешув наш новый хаб - вспомните мои слова, уважаемые падонки!
   
Жешув... Жешув наш новый хаб - вспомните мои слова, уважаемые падонки!
  (tu)  :-B



Останнє редагування: 9 травня 2017 23:48:59 від Свідок
   
Йопрст - а шо то наПиренеях такая зверская колея - 1668 мм?! Откуда там такое?!

в іспанії діє і широка і вузька колії,  погугли renfe i feve
   
А які ще існують?
Село Поповичі

   
Село Поповичі

https://youtu.be/0cpykDx0XOQ
  (tu) Кльово.

   
Зараз їду і дивлюсь, як розширюють дорогу між Варшавою і Любліним, X( :-B Нарешті дійшло до поляків, що для нас треба автобан будувати.

P.S.

Другий подарунок на протязі тиждня. :-)o

Перший, що не треба тепер в на кордоні в Ягодині довго чекати.
   
Руйнують готелі, дома повз дороги, вирізали всі дерева, копають в полі другу трасу.



Останнє редагування: 10 травня 2017 20:25:06 від Свідок
   
Олег Пономарь
1 год ·
Так как в комментариях каждый второй вопрос - "В Какие еще страны (с 11 июня) для Украины не нужны будут визы?", то вот список (некоторые из них уже безвизовые для Украины):
Аргентина, Антигуа, Аруба, Бахамас, Бахрейн, Бангладеш, Барбадос, Белиз, Боливия, Бермуды, Бразилия, Джамайка, Бруней, Чили, Южная Корея, Коста Рика, Гватемала, Гондурас, Доминикан, Кайманы, Макао, Малайзия, Маурис, Мексика, Никарагуа, Панама, Парагвай, Сент Кристоф, Сент Мари, Сальвадор, Сейшелы, Сингапур, Уругвай, Венесуэла, Хонг Конг, Израиль, Эквадор, Лаос, Филиппины, Таиланд, Иордания, Кувейт, Катар, Оман, Мальдивы, Тайвань, ОАЭ.
На связи.
   
Т.е. при въезде в ОАЭ не будут 60 баксов за визу отжимать?
   
Т.е. при въезде в ОАЭ не будут 60 баксов за визу отжимать?

Список ничем. Намешаны безвизовые Малайзия и Бруней, визовый (пусть и "электронно") Сингапур и 100% визовые для нас Филиппины.
Никакого автоматического отмена виз для нешенгена не будет :(. Миду нужно поднять жопу и подписать соответствующие соглашения с каждой из стран.
   
На 11 червня можете вже букать хостел за 5-6 євро. Мої вже роблять паспорти на 18 травня. Я їм на всякий випадок, ще по 1000 злотих дам. Страховки біля Гуліверу мені роблять дуже дешево. Пишіть тут, питання по перетину кордону, чи там які є. Наприклад, якщо хочете дістатися Перемишля, то Вам зі Львова вистачить 40 грн і Ви в Європі. На кордоні можна скупитися і навіть TAX FREE відбити.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Я В Києві... За кордоном в європі був тільки двічі - Сербія і Венгрія - і то - все по роботі.
Мене не цікавить Європа з точки зору споживача товарів. Я перше - хочу побувати в Італії. А друге - в Португалії. Просто побачити. Це насамперед що я хочу.
   
не треба тепер в на кордоні в Ягодині довго чекати

А шо там таке сталось? Збільшили кількість смуг до 100? :)
   
Завтра МАУ оголосить про зниження ціни на квитки


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=966319.0

P.S.

Пока зрадофилы привычно зрадофилят на тему невозможности планирования за 180 дней, люди покупают билеты ))
(tu)  :-)o  :beach: Хоча, це не порівняти з цінами тут в Європі, за тиждень до вильоту квиток до Парижу коштує пів денної зарплати. Я зараз на п'ятому морі за рік, завтра буду на шостому.  :beach:

Останнє редагування: 13 травня 2017 12:40:19 від Свідок
   
Може кому знадобиться

Цей сайт – інформаційна платформа всеукраїнської кампанії про безвізовий режим з країнами Європейського союзу. Мета кампанії – роз'яснити громадянам України, які мандрують до ЄС, правила перетину кордону і перебування в ЄС. А також – розповісти про нові можливості та переваги, які надасть українцям безвізовий режим.

http://openeurope.in.ua/
   
Може кому знадобиться

Цей сайт – інформаційна платформа всеукраїнської кампанії про безвізовий режим з країнами Європейського союзу. Мета кампанії – роз'яснити громадянам України, які мандрують до ЄС, правила перетину кордону і перебування в ЄС. А також – розповісти про нові можливості та переваги, які надасть українцям безвізовий режим.

http://openeurope.in.ua/
   (tu)  :-)o Кльово, все в одному місці.
 


P.S.

Зараз Турцією насолоджуюсь зранку +26, у друзів весілля. Приблизно 300 чоловік запросили з різних країн. Не встиг тільки до Києва заскочити по ID картку зробленну вже.

P.P.S.
Фриман не підвів, дуже приєсно літати.
Согоднішне фото:
http://picua.org/img/2017-05/14/ljm5oqtm79bwrgtltzgzksdts.jpg








   
Не знаю, шо там с лоукостом, но у меня уже третьи сутки длится эпопея по выбиванию скидки из МАУ. Причем я их за язык не тянула ! Они мне на ДР, 2 июня, дают 25% скидки, спутнику - 20%. Рейсы Киев-Прага-Киев.
КОРОЧЕ !!! После всех переписок оказалось, что скидка на 4 перелета в грн. выражении составит ЦЕЛЫХ 500 грн  :weep:
КОзлы.
   
Не знаю, шо там с лоукостом, но у меня уже третьи сутки длится эпопея по выбиванию скидки из МАУ. Причем я их за язык не тянула ! Они мне на ДР, 2 июня, дают 25% скидки, спутнику - 20%. Рейсы Киев-Прага-Киев.
КОРОЧЕ !!! После всех переписок оказалось, что скидка на 4 перелета в грн. выражении составит ЦЕЛЫХ 500 грн  :weep:
КОзлы.
  Віза у Вас, знаю з 28 травня. 







Ось зупинка автобуса в аеропорту Вроцлава:





З пересадками у притик, правда. Якщо знаєте де пересісти у Львові біля пам'ятника Бандері, на дев'ятку до аеропорту, то легко. B-)
Але як я заходив вчора за 55 хв. на Turkish airlines, ще й черги були, ще й без CHEK INa, адреналіна було в вдосталь.

p.s.
Автовокзал во Вроцлаві зараз ремонтується.

   
давайте, давайте, хлопці!!! нехай кацапи вдавляться...  :-B
   
Олег Пономарь
1 год ·
Так как в комментариях каждый второй вопрос - "В Какие еще страны (с 11 июня) для Украины не нужны будут визы?", то вот список (некоторые из них уже безвизовые для Украины):
Аргентина, Антигуа, Аруба, Бахамас, Бахрейн, Бангладеш, Барбадос, Белиз, Боливия, Бермуды, Бразилия, Джамайка, Бруней, Чили, Южная Корея, Коста Рика, Гватемала, Гондурас, Доминикан, Кайманы, Макао, Малайзия, Маурис, Мексика, Никарагуа, Панама, Парагвай, Сент Кристоф, Сент Мари, Сальвадор, Сейшелы, Сингапур, Уругвай, Венесуэла, Хонг Конг, Израиль, Эквадор, Лаос, Филиппины, Таиланд, Иордания, Кувейт, Катар, Оман, Мальдивы, Тайвань, ОАЭ.
На связи.

В Эквадор визы не нужны были всегда. Не только для украинцев, для любой страны мира
   
ДА и в Гонк Конг на 10 дней украинцем можно было без виз ехать.
   
Ну че, Хунта, сегодня момент истины? Ждем-с!!!
   
Ну че, Хунта, сегодня момент истины? Ждем-с!!!
Вже все вирішено, сьогодні лише формальність.
   
Пономарь балбес. В Бразилию, Мальдивы, Таиланд, Малайзию, Гонконг, Эквадор, Макао, Израиль, Доминикану, Сейшелы визы не нужны уже много лет. А в те же ОАЭ будут нужна и после 11.06
   
Пономарь балбес. В Бразилию, Мальдивы, Таиланд, Малайзию, Гонконг, Эквадор, Макао, Израиль, Доминикану, Сейшелы визы не нужны уже много лет. А в те же ОАЭ будут нужна и после 11.06

Интересно сколько лет как не нужна виза в Тай,гражданин совравши?
   
Интересно сколько лет как не нужна виза в Тай,граждан
в тай 40 баксов сейчас..так кто совравши..то для кацапов бесплатно...палишьс я  :)

Останнє редагування: 17 травня 2017 08:03:03 від Муха
   
#Безвиз - наш. Подписали! [ua]

Прямая трансляция, кому интересно  :rotate:



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=966980.0

P.S.

давайте, давайте, хлопці!!! нехай кацапи вдавляться...  :-B
  (tu)  :beach:
   
Пономарь хотя бы понимает, о каких странах идёт речь?
Бахамас - виза НУЖНА, кроме тех, кто заходит на круизном лайнере...
джамайка - это ямайка, кто не понял...
Маурис - это маврикий у этого дятла?
хонг конг - брат кинг конга...
сингапур - безвизовый нна 96 часов при транзите самолёт - самолёт... в остальных случаев - электронная виза....
оаэ - разрешение на въезд обязательно!
тайвань безвизовый? з якого дива? мало того, что визовый, так еще визу в москве выдают...
вот naquoi писать то, в чём не разбираешься?
   
Myrka Ivan был в прямом эфире.
5 мая в 10:43 ·
Пряма трансляція тестового проїзду рейкового автобуса Ковель Хелм






Останнє редагування: 17 травня 2017 18:45:46 від Свідок
   
https://twitter.com/view/status/677466398252224512Что там делать?
це Карелія

 "космическое предназначение российской цивилизации это переработка солнечной энергии в народное горе" В.Пелевин
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія