Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

2016 - финансовый взлет

Re: 2016 -  финансовый взлет

Підприємства Львівщини за січень-червень 2015 року виконали будівельних робіт на 1215,5 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з відповідним періодом 2014 року становив 106,5%. Серед регіонів України за обсягами будівництва Львівщина посіла п’яте місце, а за темпом зростання – друге.


+ 6%

а в 2014 було - 15%.

тобто, навіть не відскочили.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

Дуже зіграє і психологічний стан населення.Оптимісти починають переважати кількісно песимістів.
Народ помалу почне тратити заначку
:facepalm1:
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

ні.
сідай двійка.


 :facepalm1:

Объём ВВП рассчитывается в настоящее время в соответствии с рекомендациями неоклассической теории — как сумма добавленной стоимости, созданной на территории страны при предположении, что она создаётся как в сфере производства, так и в сфере услуг. При этом добавленная стоимость оценивается как разность между доходом предприятия и материальными затратами и не включает косвенных налогов, уплачиваемых с продукции (услуг). В итоге общий объём ВВП отличается от суммарной добавленной стоимости, зафиксированной в сферах производства и услуг, на величину чистых косвенных налогов (косвенных налогов за вычетом субсидий, предоставляемых государством бизнесу).

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B9_%D0%B2%D0%BD%D1%83%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

Рост, после 12% падения .. это именно взлет, ибо дельта в 14%
За базу берется прошлый год, и соответственно прогноз плюс два процента к 2015 году, а не к 2013. Эффект низкой базы.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

:facepalm1:

Хворі прихильники певної політсили що тут скажеш...
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

положил в закладки

интересно будет через год поржать над "взлетом", как будут певцы покращень изворачиваться.

хотя есть же "война" - вали все на "войну" и сложную международную обстановку
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

З січня по вересень 2015 року в Києві виконали будівельних робіт на суму 7 млрд. 800 млн. гривень. Це на 21,6% менше, ніж торік.
це проблеми будівельників
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

це проблеми будівельників
логично. А если бедным негде заработать на хлеб - это проблемы бедных
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

Я знаю що тут на ФУПі всі олігархи (це не заважає половині ФУПу на субсидіях сидіти), але мені помаленьку перестає вистачати моїх доходів (про те що "відкласти" мова вже не йде). А вони в мене досить вищі ніж середні по Україні. Про те що вони в доларах зменшились в три рази, і про Турції-Єгипти помаленьку можна забувати, вже навіть писати неохота.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

:facepalm1:
Ша, не збивайте "свідків життя по-новому" на взльоті... :punish:
Так цікаво їх читати, як фентезі.
От же живуть люди в якійсь країні...Не те що ми тут... :shuffle:
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

так шо, можно уже акциями затариваться? на 100% взлетит? или на 200?
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

НАК раніше смоктав напряму із бюджета, тепер смокчуть пенси субсидії через десяті руки.
український експорт упав і продовжує падіння
внутрішній ринок виснажений, купівельна спроможність нижче плінтуса
українська банківська система випалена напалмом. Укрбанки полопались, європейські тікають. Впевнено себе почувають тільки кацапи.

нак сократил дефицит в 10 раз. Субсидии бабкам - оплачиваем мы с тобой (я не против), экспорт какой упал? Внутренний рынок по моим наблюдениям оживает. многие это подтверждают. Банковскую систему почистили? Это когда 3000 банков и банчков?
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

так шо, можно уже акциями затариваться? на 100% взлетит? или на 200?

взльот - це по експонеті як мінімум. тарся швидше.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

Бютораси так і не можуть прийти до тями.Провали їхньої Вагіні паралізували їхні мозги.Вони були на підсосі у мамки і ніколи не заробляли своїми руками,і тільки їхня мамка перестала платити,як вони зі страху про своє майбутнє впали в ступор.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

Вроде бы не плохо, но не известно что там за налоговую реформу за час до нового года напринимают.

известно, все по 20 и упрощенка нах
вы думаете это способствует экономическому росту?
я уверен, что жопа в экономике и нищета будет усиливаться.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

Дуже зіграє і психологічний стан населення.Оптимісти починають переважати кількісно песимістів.До цього привело успіхи на сході України і провали хуйлівської політики по всіх фронтах,особливо в Сірії.І найбільше це реальні дії США і змушування Європи на нашу підтримку.Народ помалу почне тратити заначку і це призведе до руху фінансів,що в додаток до ЄА тільки прискорить економічний ріст.На початку буде рухатися помало але набиратиме імпету з кожним роком.

Судячи по ФУПу кількість песимістів-зрадофілів на порядок вища оптимістів..... :D
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

ветка наивных оптимистов
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

ветка наивных оптимистов

А що я казав..... :lol:
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

Підприємства Львівщини за січень-червень 2015 року виконали будівельних робіт на 1215,5 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з відповідним періодом 2014 року становив 106,5%. Серед регіонів України за обсягами будівництва Львівщина посіла п’яте місце, а за темпом зростання – друге.
+ 6%

а в 2014 було - 15%.

тобто, навіть не відскочили.

це по введених в експлуатацію.
а від початку будівництва до введення в експлуатацію 2 роки.
чекаємо цифри за 2016 рік. усі будови у нас почалися в кінці 2014 початок 2015 року.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет
MAG

не знаю как зрада, но задел на 2016 создан отличный. Закрыли основные фин. проблемы.
то не для народу "задєл". злодії в радісному очікуванні.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

ветка наивных оптимистов

я бы согласился, про наивность. Но я приводил не допущения, а ФАКТЫ! Именно ФАКТЫ.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

ветка наивных оптимистов

та розслабся ти.
прорвемось.
кучмогейт пережили і цих переживемо.
але зараз у народу союзники з баблом з США і Європи. вплив на київську владу є  :D
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

так шо, можно уже акциями затариваться? на 100% взлетит? или на 200?

рекомендую СКМ  (tu)  :D
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

нак сократил дефицит в 10 раз. Субсидии бабкам - оплачиваем мы с тобой (я не против), экспорт какой упал? Внутренний рынок по моим наблюдениям оживает. многие это подтверждают. Банковскую систему почистили? Это когда 3000 банков и банчков?


ну так і раніше НАК ми с тобой дотували
експорт упав весь. Метал, хімія, сг, машинобудування...
можна сказати і "почістілі" але факт що із українських банків поки на плаву один Приват та ПУМБ і то їх просто не знають як грамотно потопити. Тільки повний ідіот замфість санації своєї банківської системи її повністю знищує.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

я бы согласился, про наивность. Но я приводил не допущения, а ФАКТЫ! Именно ФАКТЫ.
избирательно подобранные
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

та розслабся ти.
прорвемось.кучмогейт пережили і цих переживемо.
але зараз у народу союзники з баблом з США і Європи. вплив на київську владу є  :D

От в цьому я не сумніваюсь ні на 1%. Але ж реально достало все життя "прориватись".
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

:facepalm1:

Объём ВВП рассчитывается в настоящее время в соответствии с рекомендациями неоклассической теории — как сумма добавленной стоимости, созданной на территории страны при предположении, что она создаётся как в сфере производства, так и в сфере услуг. При этом добавленная стоимость оценивается как разность между доходом предприятия и материальными затратами и не включает косвенных налогов, уплачиваемых с продукции (услуг). В итоге общий объём ВВП отличается от суммарной добавленной стоимости, зафиксированной в сферах производства и услуг, на величину чистых косвенных налогов (косвенных налогов за вычетом субсидий, предоставляемых государством бизнесу).


ну я ж і кажу - політекономія  :D

на читай як правильно бо ВДВ тільки частина а не головний показник як ти кажеш :
Валовий внутрішній продукт (ВВП) — один із найважливіших показників розвитку економіки, який характеризує кінцевий результат виробничої діяльності економічних одиниць-резидентів у сфері матеріального і нематеріального виробництва. Вимірюється вартістю товарів та послуг, виготовлених цими одиницями для кінцевого використання. ВВП — сума валової доданої вартості (ВДВ) галузей плюс чисті податки на продукти (ПДВ) (ЧПІ) не зараховані до неї:

ВВП = ∑ ВДВ + ПДВ, ЧПІ.
ВВП визначають, як суму первинних доходів, розподілених економічними одиницями-резидентами між виробниками товарів та послуг: оплата праці найманих працівників, чисті податки на виробництво та імпорт, валовий прибуток та валові змішані доходи. Використання ВВП — кінцеве споживання товарів та послуг, валове накопичення основного капіталу, зміна запасів матеріальних оборотних коштів, чисте надбання цінностей і сальдо експорту та імпорту товарів і послуг.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

ну так і раніше НАК ми с тобой дотували
експорт упав весь. Метал, хімія, сг, машинобудування...
можна сказати і "почістілі" але факт що із українських банків поки на плаву один Приват та ПУМБ і то їх просто не знають як грамотно потопити. Тільки повний ідіот замфість санації своєї банківської системи її повністю знищує.

- Не правда. тебя дотировал НАК (и меня тоже) покупали газ по 7 Грн. за куб, продавали нам по 1.1Грн.
- Экспорт упал. Это проблема экспортеров - это частные предприятия, владельцы которых не совсем чисты на руку. (почему скопилась рекордная сумма на счетах, думаю понятно)
- так и должно быть в нормальном государстве - 2-3 системообразующих банка, а не 3000 всякой хуйни.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

От в цьому я не сумніваюсь ні на 1%. Але ж реально достало все життя "прориватись".

ну а як ти хотів ?
100 років комунізму крові і терору ...
ну майже 100 років.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

Бугога!!!! Давно не писал на тут, но не смог пройти мимо йопт!!!!! Это феерическая ветка, взлет на!!!! Когда лететь будете интенсивно махайте руками яко крыльями это конечно не смягчит удара, но некую иллюзию создаст.....
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

ну а як ти хотів ?
100 років комунізму крові і терору ...
ну майже 100 років.

А може варто один раз "йобнути" кого треба? І досить прориватися?
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

А може варто один раз "йобнути" кого треба? І досить прориватися?

нема ким замінити.
нормальні люди у владу не ідуть.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

Бугога!!!! Давно не писал на тут, но не смог пройти мимо йопт!!!!! Это феерическая ветка, взлет на!!!! Когда лететь будете интенсивно махайте руками яко крыльями это конечно не смягчит удара, но некую иллюзию создаст.....

чо ти плачеш ?
рапс не продається ?
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

положил в закладки

интересно будет через год поржать над "взлетом", как будут певцы покращень изворачиваться.


хотя есть же "война" - вали все на "войну" и сложную международную обстановку

Ніяк. Вони живуть новинами з майбутнього реальність їх не цікавить.

А реальність от .

" "Я ніколи не розказую людям з інших країн, що вони повинні робити, але ви не можете назвати жодної демократії у світі, де процвітає ракова пухлина корупції. Ви не можете знайти ні одну таку країну"

(с) віце-президент США Байден


Якщо не буде здолана корупція, то не буде не те що злету. Країни не буде.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

тебя дотировал НАК (и меня тоже)
никогда больше так не пиши. У государства своих денег нет ни копейки. Единственное, чем оно занимается - это перераспределяет чужие. Ну и про себя в этом процессе не забывает :D
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

Бугога!!!! Давно не писал на тут, но не смог пройти мимо йопт!!!!! Это феерическая ветка, взлет на!!!! Когда лететь будете интенсивно махайте руками яко крыльями это конечно не смягчит удара, но некую иллюзию создаст.....

какие люди ........
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

Бугога!!!! Давно не писал на тут, но не смог пройти мимо йопт!!!!! Это феерическая ветка, взлет на!!!! Когда лететь будете интенсивно махайте руками яко крыльями это конечно не смягчит удара, но некую иллюзию создаст.....


+ 1 реаліст в гілці.

   
Re: 2016 -  финансовый взлет


[/quote]
чо ти плачеш ?
рапс не продається ?
[/quote]

А тебе это зачем знать? Ты в к яреське на службу поступил что ли?
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

- Не правда. тебя дотировал НАК (и меня тоже) покупали газ по 7 Грн. за куб, продавали нам по 1.1Грн.
- Экспорт упал. Это проблема экспортеров - это частные предприятия, владельцы которых не совсем чисты на руку. (почему скопилась рекордная сумма на счетах, думаю понятно)
- так и должно быть в нормальном государстве - 2-3 системообразующих банка, а не 3000 всякой хуйни.

- ну харош уже цю х.й.ю морозить про покупалі і продавалі. Ти прекрасно знаєш, що покупалі і покупают вони у УГВ по 500 грн. Імпортний газ ішов переважно промисловості. Той обсяг імпортного газу, який додавали населенню, щоб закрити баланс, ну ніяк не виводить ціну із 500 грн до 7 тисяч.
Тобто, якби менше крали, могли б без дотацій жити і раніше. А тепер будуть красти як раніше, а баланс закриватимем ми.
Бо вони тепер купують по 500 грн, нам продають по 7 тис грн і при цьому хвастають шо "наконєц то вишлі на бєзубиточность". Це піздєц просто.

- ето проблєма не експортьоров, а "фінансового взльота", якого ніколи не буде поки у них проблєми

- в нормальном государствє і єсть десятки всякой хуйні, а не монополія іноземних банків із країни окупанта на банківському ринку, який загнали в тінь по самі помідори.
   
Re: 2016 -  финансовый взлет

ну я ж і кажу - політекономія  :D

на читай як правильно бо ВДВ тільки частина а не головний показник як ти кажеш :
Валовий внутрішній продукт (ВВП) — один із найважливіших показників розвитку економіки, який характеризує кінцевий результат виробничої діяльності економічних одиниць-резидентів у сфері матеріального і нематеріального виробництва. Вимірюється вартістю товарів та послуг, виготовлених цими одиницями для кінцевого використання. ВВП — сума валової доданої вартості (ВДВ) галузей плюс чисті податки на продукти (ПДВ) (ЧПІ) не зараховані до неї:

ВВП = ∑ ВДВ + ПДВ, ЧПІ.
ВВП визначають, як суму первинних доходів, розподілених економічними одиницями-резидентами між виробниками товарів та послуг: оплата праці найманих працівників, чисті податки на виробництво та імпорт, валовий прибуток та валові змішані доходи. Використання ВВП — кінцеве споживання товарів та послуг, валове накопичення основного капіталу, зміна запасів матеріальних оборотних коштів, чисте надбання цінностей і сальдо експорту та імпорту товарів і послуг.


похоже не в коня корм   :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія