Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звідки японці, німці, американці беруть енергію так тяжко працювати?

У них нет рэкета
   
В них працювати почесно. В нас - ганебно.
   
порівняно із ким?
   
Бабло це шалена мотивація.
По іншому і них мабуть і не можна, конкуренція висока.
   
Ну американці не знаю, але є деякі люди (переважно, бізнесмени), котрі під кінець робочого дня такі ж бодрячкові, як і на початку, коли інші вже туплять і не соображають. Завжди здавалось, що вони на якихось стимуляторах. АБо мутанти
   
Только в национальной глубине.
   
А китайці?



Новий міст замість старого(з демонтажем старого) за 43 години
   
з українцями


я би не сказав, що назагал американці більші трудоголіки ніж українці. Японці так, але не американці.
Про лінощі українців це взагалі міф. До працездатності азійців далеко, але порівняно із половиною Європи аж ніяк не ледарі.
Справа в організації праці, в її інтелектуальності. Іноді щоб менше працювати, достатньо просто більше думати. Отут у українців проблеми, які успішно долають ті ж американці.
   
Бабло це шалена мотивація.
По іншому і них мабуть і не можна, конкуренція висока.

У немцев после войны была полностью разрушена страна и экономика, какое нах бабло?
   
характерна риса американців - позитив; вони дуже позитивні люди і заряджають один одного; американська посмішка для нас совків незвична, нещира і т.п. але зауважте американці плекають дружню атмосферу в колективах і завдяки цьому не витрачають сили на взаємну боротьбу; також вони чесні і прямі, а тому не витрачають сили на підковерні мутки;

німці - це порядок; німець тяжко працює цілий день, але навіть не спітніє; вони як досвідчені марафонці входять в ритм і витрачають сили оптимально, щоб пройти довгу дистанцію; для них не є почесним спершу бити байдики, а потім по спринтерськи надриватись щоб "перевиконати план п'ятирічки"; вони не заражені нарцисизмом, який все знецінює

японці - не знаю, не стикався, це для мене інопланетяни; після роботи ще й ідуть з колективом бухати; це уму непостижимо
   
Только в национальной глубине.
давай конкретний діагноз
допоможи українцям вилікуватись від шкідливих національних звичок
   
У немцев после войны была полностью разрушена страна и экономика, какое нах бабло?

і вже за 4 чи 5 років, приміром, вони випускали повністю механічні(з електрики - лише двигун) машини для упаковки чаю (паперовий пакетик з етикеткою на нитці + зверху паперова упаковка) .... а в нас в цей час в газєтку(якщо була) ще кілька десятків років пакували  :)
   
В них працювати почесно. В нас - ганебно.
мені здається це психотравма дев'яностих
але ж за совка працювати було почесно
і тим не менше ефективність була нижче плінтуса
   
американці набули ментальну фішку "чесної конкуренції" і успішно її юзають. Починаючи справу вони просто створюють умови для чесної конкуренції і далі це приносить плоди. просто будь кращим і матимеш успіх.
   
У них просто є людська гідність.
   
тяжко працювати это как?
Боюсь что у вас неправильное представление о тяжелом труде. В Германии так точно...
   
Бабло це шалена мотивація.
тобто дай українцю бабло і він працюватиме як німець? ой сумніваюсь
   
мені здається це психотравма дев'яностих
але ж за совка працювати було почесно
і тим не менше ефективність була нижче плінтуса


то в емігранта психологічна травма, що він ТАМ не більше потрібен ніж ТУТ. Знаходить моральну розраду в гімнометанні на колишніх співвітчизників.
Розказує байки то про протестантську етику, то про ганебність праці в Україні.
   
У них нет рэкета
якого рекета? йди працюй найманим працівником, отримуй зп і ніякого рекета
   
Для нормального среднего американца работа является мечтой, а не обузой. Там другой подход в принципе.

А так, работать чтобы жить, или жить, чтобы работать, каждый решает для себя.

Сравнительно с китайцами - ну интересно, сколько есть в природе украинок, способных вот так отработать смену. Каждый день. Много лет подряд.
Образования не требуется, естественно.

   
тобто дай українцю бабло і він працюватиме як німець? ой сумніваюсь
Ну таки стимул непоганий, все ж. І ще - сексуальний, але його важче забезпечити)
   
У нас ментальний вірус тотальної недовіри (побічний наслідок — зрадофільство), а відповідно бажання надурити.
Крім того, fail сприймається як привід для гноблення, а не для висновків.
   
тяжко працювати это как?
Боюсь что у вас неправильное представление о тяжелом труде.
тяжко працювати - це носити важкі міхи з бульбою по колу
і важко напрацюєшся, і результату мало
 (P)
   
американці набули ментальну фішку "чесної конкуренції" і успішно її юзають. Починаючи справу вони просто створюють умови для чесної конкуренції і далі це приносить плоди. просто будь кращим і матимеш успіх.
мені подобається ця думка (бульш широко - справедливість мотивує)

які конкретно прояви нечесної конкуренції ти бачиш у нас?
   
У них просто є людська гідність.
дай кілька прикладів в контексті праці
   
Для того чтобы работать было престижно, нужно установить причинно-следственную связь: труд-достаток.
Если же человек видит, что в достатке живут воры и проходимцы, при этом не имея никаких проблем с законом то именно там он будет видеть успех...
   
У немцев после войны была полностью разрушена страна и экономика, какое нах бабло?


мораль это православие  :K
   
давай конкретний діагноз
допоможи українцям вилікуватись від шкідливих національних звичок
И не буду писать про истоки национальных глубин перечисленных, но именно в этом корень процветания.
Только высокий национальный дух есть в основе созидания.
У украинцев здесь передовые позиции в мире. Мы родина Мирового Славянства
   
Для того чтобы работать было престижно, нужно установить причинно-следственную связь: труд-достаток.
Если же человек видит, что в достатке живут воры и проходимцы, при этом не имея никаких проблем с законом то именно там он будет видеть успех...
от-от
хочешь жни а хочешь куй
ве равно получишь...рубль
   
У нас ментальний вірус тотальної недовіри (побічний наслідок — зрадофільство), а відповідно бажання надурити.
(tu)
це слабка соціальна свідомість
українець дурить українця і думає що виграє, а загалом українці програють
такі хитрі, що надурили самі себе
але це більше стосується соціальних інститутів, не бачу прямого відношення до ефективної і тривалої праці

Цитувати
Крім того, fail сприймається як привід для гноблення, а не для висновків.
ох і глибоке це питання...
   
мені здається це психотравма дев'яностих
але ж за совка працювати було почесно
і тим не менше ефективність була нижче плінтуса
"От работы кони дохнут", "Работа не волк...", "Где бы ни работать, лишь бы не работать", "Дураков работа любит", "Пока они делают вид, что нам платят - мы делаем вид, что работаем", ... - ці приказки виникли задовго до 90-х (певен, можна цю "скарбницю народної мудрості" поповнювати й поповнювати).
   
мені подобається ця думка (бульш широко - справедливість мотивує)

які конкретно прояви нечесної конкуренції ти бачиш у нас?

ооо, та багато.
блат, кумівство, неофеодалізм керівників, які тільки очоливши якусь структуру, зразу підтягують своїх дітей, щоб їм передати крісло.
Ну а головне, це непрозорість усіх процедур. Все зводиться до субєктивного вибору, а де субєктивізм там і корупція.
Це азійська традиція. Наприклад, Японія теж дуже корумпована у цьому плані країна. Там трудоголізм теж в менталітеті, але чесна конкуренція не в пошані.
   
а ще недавно виникла мисля, що кожен фупчик нагадує неприступну фортецю
глибокий рів недовіри
височенні стіни власних переконань, в яких людина "абсолютно переконана"
вузькі амбразури, через які ми відстрілюємся один від одного

так ніби якщо послабити оборону, відкритись, впустити іншого, дозволити йому перебудувати всередині окремі стіни - то все кінець, нас розтопчуть і соціальний статус буде втрачено назавжди
невже ми насправді такі вовки один одному?
   
і все
мовчання
скажіть щось
   
Є якась перна межа оплати нижче котрої працювати не цікаво. От авто вашої мрії коштує скажімо 15000доларів а ваша місячна зарплата 100. Ви дивитесь на ті котячі сльози (зарплата як кіт наплакав) й кажете самому собі. Не хочу ні того авто, ні тої роботи... Краще полежати на травичці, погуляти, позагоряти... :gigi:
   
От мій родич задумав побудувати автомийку. Як побачив я скільки часу, грошей та нервів займає лише оформлення дозвільних паперів то сказав собі: Не хочу ні того бізнесу, ні тої замороки. Нерви дорожчі. B-)
   
А китайці?

https://www.facebook.com/hromadsketv/videos/1062592037094492/

Новий міст замість старого(з демонтажем старого) за 43 години

Ага, а потім отак:


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія