Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ольга Богомолець порвала сьогодні можновладців на Ері як тузік грєлку.

Умнічка. Лікар. Депутат. Від БПП . Від провладного блоку. Від блоку можновладців.
Пані Ольго , ви як лікар не підкажете , що то значить коли  в людині живуть , як мінімум , дві особистості ?
У вашому випадку опозиціонер і можновладець одночасно ?
   
Умнічка. Лікар. Депутат. Від БПП . Від провладного блоку. Від блоку можновладців.
Пані Ольго , ви як лікар не підкажете , що то значить коли  в людині живуть , як мінімум , дві особистості ?
У вашому випадку опозиціонер і можновладець одночасно ?
А ще землевласник і багатій.)))
   
так, вона вимушена рвать и метать... аби влада не взялася за медично\аптечну мафію
   
Говнище оно редкостное. Имел несчастье быть причастным к  президентским выборам от её кандидатуры...)))

так, вона вимушена рвать и метать... аби влада не взялася за медично\аптечну мафію
+100500
   
так, вона вимушена рвать и метать... аби влада не взялася за медично\аптечну мафію

Так вона ж сама влада !
Хай або хрестик зніме або труси одягне. Хай мене бог простить. Все ж таки жінка.
   
Для Украины это увы нормальная ситуация - когда выходит влада и начинает расказывать яка в нас погана влада і все треба змінювати.

Далеко ходить не надо - шлюшко и хуйля, оба представители влады, участники коалиции, то есть напрямую ответственны за всё происходящее. При этом они льют говно на президента и парнтёров по коалиции, как бы делая вид шо они тут не при чём.

В этом мы пока отличаемся от Европы. Там если ты у власти, то и отвечать будешь по полной, и такой тролинг расчитанный на совков, невозможен.
   
дай стенограмму передачи

тебе веры нет
   
Для Украины это увы нормальная ситуация - когда выходит влада и начинает расказывать яка в нас погана влада і все треба змінювати.

Да ладно, вон тут даже Пеця с Кролем друг дружку покусыаают на камеру для лохтората, изображают конструктивную борьбу противоположностей. Перед этим объединившись в Солидарность...)))
   
Трохи слухав. Про псевдореформу від Квіташвілі грамотно все розклала по поличкам.
Може б її на міністра охорони здоров"я? Чи не хоче, легше зі сторони критикувати?
   
Імхо, вона трохи йобнута. А може й не трохи.
   
Та вона дурепа зо здатна лише банальності розказувать.
   
Так вона ж сама влада !
Хай або хрестик зніме або труси одягне. Хай мене бог простить. Все ж таки жінка.

так вона до влади йшла - аби захистити свої справи... не тільки вона -їнші теж, або самі йдуть, або утримують депутатів задля того
   
Може б її на міністра охорони здоров"я?
Не дай бог !! Лучше выгнать коррумпированных замов Квиташвили за которых Кроль стоит горой. И разогнать комитет в раде, который тупо игнорит все движения по минздраву.
Імхо, вона трохи йобнута. А може й не трохи.
Она не епнутая,  она хитрая, циничная и  лживая особь, короче как большинство политиков.
   
Та вона дурепа зо здатна лише банальності розказувать.

дурепа не може мати стільки нерухомості та ін.
   
Трохи слухав. Про псевдореформу від Квіташвілі грамотно все розклала по поличкам.
Може б її на міністра охорони здоров"я? Чи не хоче, легше зі сторони критикувати?

Главу мафии - на министра?  :(
   
Умнічка. Лікар. Депутат. Від БПП . Від провладного блоку. Від блоку можновладців.
Пані Ольго , ви як лікар не підкажете , що то значить коли  в людині живуть , як мінімум , дві особистості ?
У вашому випадку опозиціонер і можновладець одночасно ?
Вы сначало узнайте какое она имеет отношение к музею в радомышле, кто реальный владелец (наводка бывший ПРедун) и чьи там иконы, а еще узнайте в каком они там состоянии хранятся.
   
ніхрена вона не порвала. бо коли ведучий (він то якраз молодець) попросив назвати її прізвища фармамафії, то вона відмовилась , кажучи, що це не її справа а прокурватури. Хоча називати прізвища тих, хто займається фармабізнесом не є чимось незаконим чи, тим більше, не коректним.
   
дурепа не може мати стільки нерухомості та ін.

тупа логіка.. скільки нерухомості було в  Айнштайна?
   
Цікаво, через який час з"явиться у гілці палкий шанувальник Богомолець Олег Кієвскій?...
От хто порве вас тут гірше за Тузіка..  :weep:
   
Главу мафии - на министра?  :(
Блін, вже не знаєш, хто там голова мафії, хто ні, і скільки там є цих мафій. Там є хто не в мафії? :gigi:
А докази? Чи так просто, аби ляпнути?
   
Цікаво, через який час з"явиться у гілці палкий шанувальник Богомолець Олег Кієвскій?...
От хто порве вас тут гірше за Тузіка..
:K О, да.....эт точно...)))
   
Трохи слухав. Про псевдореформу від Квіташвілі грамотно все розклала по поличкам.
Може б її на міністра охорони здоров"я? Чи не хоче, легше зі сторони критикувати?
не дай боже
   
Блін, вже не знаєш, хто там голова мафії, хто ні, і скільки там є цих мафій. Там є хто не в мафії? :gigi:
А докази? Чи так просто, аби ляпнути?

Та докази прості - бачив інтервью Квіташвілі. Сказав - або давайте працюівати, або ну вас нах. Жодна з пропозицій міністерства не пройшла, не обговорювалася, Богомолець все ріже на корню. Він же у відставку просився, бо людина прийшла думала будуть працювати, а воно одна фікція.
   
Та докази прості - бачив інтервью Квіташвілі. Сказав - або давайте працюівати, або ну вас нах. Жодна з пропозицій міністерства не пройшла, не обговорювалася, Богомолець все ріже на корню. Він же у відставку просився, бо людина прийшла думала будуть працювати, а воно одна фікція.
А Квіташвілі правий, тому що він грузин?
   
А Квіташвілі правий, тому що він грузин?

При чем тут расизм? Человек как минимум был в Грузии на аналогичной должности и делал аналогичную работу. Правда там не было такого  сопротивления, потому что реформы  внедряли все ветки власти, а отличие от нас.
   
А ще землевласник і багатій.)))

Еще вор муниципальной собственности.
   
При чем тут расизм? Человек как минимум был в Грузии на аналогичной должности и делал аналогичную работу. Правда там не было такого  сопротивления, потому что реформы  внедряли все ветки власти, а отличие от нас.
В Грузії була зовсім інша система охорони здоров"я. Вірніше її практично не було.
Це знаю з власного досвіду, коли друг отримав травму (розрив меніска) в Казбегі.
   
Вы сначало узнайте какое она имеет отношение к музею в радомышле, кто реальный владелец (наводка бывший ПРедун) и чьи там иконы, а еще узнайте в каком они там состоянии хранятся.

И  как забрать под свою частную "клинику" целый корпус больницы в 500 метрах от Крещатика не нарушая законов
   
А Квіташвілі правий, тому що він грузин?

Ну ми знаємо досвід Грузії - і досвід України. Вони там за кілька років навели порядок, а ми вже тут 24 роки вовтузимся та все на місці.

Це як би команда Саакашвлі, нє?
   
ніхрена вона не порвала. бо коли ведучий (він то якраз молодець) попросив назвати її прізвища фармамафії, то вона відмовилась , кажучи, що це не її справа а прокурватури. Хоча називати прізвища тих, хто займається фармабізнесом не є чимось незаконим чи, тим більше, не коректним.
Назвати бізнесменом чи злочинцем - це те саме, по-вашому? Ви комуніст?
   
Трохи слухав. Про псевдореформу від Квіташвілі грамотно все розклала по поличкам.
Може б її на міністра охорони здоров"я? Чи не хоче, легше зі сторони критикувати?

 :facepalm1:

Ви новєнькій?
   
Цікаво, через який час з"явиться у гілці палкий шанувальник Богомолець Олег Кієвскій?...
От хто порве вас тут гірше за Тузіка..  :weep:

Він не зайде. Бо хитрий Людас спєцом так гілку назвав.  :lol:
   
До Майдана она была типичной русскомирной ватницей с обострениями пгм.
   
:facepalm1:

Ви новєнькій?
Я перш за все звик довіряти не слухам, а фактам. Що на неї є, крім того, що в неї є приватна клініка? Це злочин?
   
Я перш за все звик довіряти не слухам, а фактам. Що на неї є, крім того, що в неї є приватна клініка? Це злочин?

Скажімо так. Деякі подробиці мені, як лікарю, відомі зсередини.
Так достатньо?
   
Я перш за все звик довіряти не слухам, а фактам. Що на неї є, крім того, що в неї є приватна клініка? Це злочин?

Выложите легальную схему приобретения целого корпуса муниципальной действующей больницы в 500 метрах от крещатика, причем беспалтно.
   
Скажімо так. Деякі подробиці мені, як лікарю, відомі зсередини.
Так достатньо?
Ну, я в подробиці "нє посвящон". Тому не буду стверджувати того, чого не знаю.
Ми всі не без гріха. Але її участь у Майдані викликає повагу.
   
Выложите легальную схему приобретения целого корпуса муниципальной действующей больницы в 500 метрах от крещатика, причем беспалтно.
Не знаю, як зараз, а в 90-ті геть усі міністерські будівлі в центрі Києва були приватизовані і держава з бюджету платила гроші за їхню оренду. Може, це залишок ще з тих пір?

А може це продовжується донині в повному об'ємі?  ;o
   
Не знаю, як зараз, а в 90-ті геть усі міністерські будівлі в центрі Києва були приватизовані і держава з бюджету платила гроші за їхню оренду. Може, це залишок ще з тих пір?

А може це продовжується донині в повному об'ємі?  ;o

Во-первых,это случилось не в 90е а при Черновецком, с которым Богомолец мутила схемы.Тогда же она укралал замок в Радомышле.
Во-вторых,я реально не знаю легальных случаев отдачи "в аренду" целых корпусов центральных киевских городских больниц.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія