Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Режим свідомо провокує бунт

Режим свідомо провокує бунт

Парадокс! З дописів пєдротів ми ніби-то мали робити висновок навпаки. Це ж саме вони криком кричать "нє раскачівайтє лодку"...
Але подивимось на дії і спрогнозуємо наслідки

Всі ці дрібні провокації і напів-репресії проти неугодних режиму спрямовані на одне - викликати бунт. Не революцію, а саме бунт - передчасний і неорганізований.
Виникає логічне питання - для чого? А для того, щоб дуже нахабно і жорстоко його подавити. По справжньому - з морем крові і посадками всіх причасних і непричасних. Часу для того в режиму дуже мало, бо "иліта" розуміє, що на весну вона не жилець...
Так що, хлопчики і дівчатка, будьте уважні! Або не ведіться на бздури, або в кінцевому зіткненні валіть до кінця не зважаючи на втрати.

з.і. в нинішніх напів-репресіях стою на стороні "укропу". Ніколи їх не підтримував і вважав нічим не кращими за представників режиму... Але в нинішній ситуації вони слабші. Якщо режим їх проковтне, то стане грубшим і сильнішим. І тоді до моменту спроби встановлення диктатури залишаться лічені дні. Максимум - тижні...

з.з.і для пєдротів - це моя особиста точка зору, котра абсолютно не претендує хоч на якийсь офіціоз від Свободи
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

я вам напомню, что даже когда юлю посадили, всем было до сраки
а тут какого то Корбана слегона взяли припугнуть
всем насрать
   
Re: Режим свідомо провокує бунт
den

Цікава думка, цілком може бути, тіки ціль трохи інша
Тіпа очолити нещадоволення - фактично дозоване випускання пару
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

бунт рано чи пізно все рівно б почався..скорше всього що його прискорюють..
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

А Свобода поддерживает Корбана?
Всетаки долгое время вы жили на деньги Коломойского. До тех пор, пока вам не выделили свою поляну для воровства.
Нужно быть благодарными.
   
 :laugh:  яка весела дурня
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

я вам напомню, что даже когда юлю посадили, всем было до сраки
а тут какого то Корбана слегона взяли припугнуть
всем насрать

юля була ФІГУРА, але одна... А тут прослідковується системність.

з.і. юлю навіть власна партія дуже мляво захищала...
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

А Свобода поддерживает Корбана?
Всетаки долгое время вы жили на деньги Коломойского. До тех пор, пока вам не выделили свою поляну для воровства.
Нужно быть благодарными.

особисто я НЕ жив на гроші коломойского
в цій темі я даю виключно СВОЮ точку зору
   
Re: Режим свідомо провокує бунт
Via

В нинішній ситуаціі я не стою на стороні Укропа. Ставати на сторону Петі також взападло. Постою осторонь, хай бьються наші вороги.
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

В нинішній ситуаціі я не стою на стороні Укропа. Ставати на сторону Петі також взападло. Постою осторонь, хай бьються наші вороги.

довго вичікувати не вдасться  :(
   
Re: Режим свідомо провокує бунт
Via

довго вичікувати не вдасться  :(

Але й бігти в ситуативний союз з гівнюками - також себе не поважати.
Я ще від виборів не відійшла - аж трусить мене від союзничків, наче гівна наілася :(
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

В нинішній ситуаціі я не стою на стороні Укропа. Ставати на сторону Петі також взападло. Постою осторонь, хай бьються наші вороги.

Так Свобода следующая на очереди, сразу аз УКРОПом.  :D
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

В нинішній ситуаціі я не стою на стороні Укропа. Ставати на сторону Петі також взападло. Постою осторонь, хай бьються наші вороги.
Мало видно сволоту щемили
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Я тут ветку открывал
ее никто не заметил
там рыговский политолуг предлагает прихильники певної політсили стать диктатором
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=883294.msg17108569#msg17108569
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Так Свобода следующая на очереди, сразу аз УКРОПом.  :D
НЕ Сволота а Т.Срак  почему он начал тренироваться с голоданием в ожидании ареста   .
   
Re: Режим свідомо провокує бунт
Via

Так Свобода следующая на очереди, сразу аз УКРОПом.  :D

Сумно посміялася, Свобода була попередня, десятки свободівців сидять у тюрмах. Посліпли, кажете? :(
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Я тут ветку открывал
ее никто не заметил
там рыговский политолуг предлагает прихильники певної політсили стать диктатором
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=883294.msg17108569#msg17108569

 Я ему деваться некуда продаться Хуйлу и стать  опереточным  диктатором  аля Мишка Япончик  из Свадьбы в Малиновке.
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Я ему деваться некуда продаться Хуйлу и стать  опереточным  диктатором  аля Мишка Япончик  из Свадьбы в Малиновке.
Почитаете Бондаренко он там подробно расписал что надо делать прихильники певної політсили
И видно прихильники певної політсили воспринял это к действию
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Сумно посміялася, Свобода була попередня, десятки свободівців сидять у тюрмах. Посліпли, кажете? :(
І до речі гніву укропівців не було чутно.
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Не знаю, может прихильники певної політсили решил припугнуть своих "партнеров" по коалиции. По принципу "бей чужих, чтобы свои боялись". Голосование по амнистии и выборам сепаров будет уже скоро.
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Режим свідомо провокує бунт

Это Сволота провоцирует бунт. Пока - безуспешно.
   
Re: Режим свідомо провокує бунт
Via

І до речі гніву укропівців не було чутно.

Отож і я про те саме.
А мимоволі зринула у мене ще й така думка - що свідомо провокує якраз юлькіна шобла. Ім хочеться репресій, бо просрали вибори.
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Не знаю, может прихильники певної політсили решил припугнуть своих "партнеров" по коалиции. По принципу "бей чужих, чтобы свои боялись". Голосование по амнистии и выборам сепаров будет уже скоро.
Еще раз прочитайте Бондаренко он там все написал
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=883294.msg17108569#msg17108569
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Філатов: «Я призываю наших сторонников следить за социальными сетями — мы идем на Киев»  :take_exam:
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

І до речі гніву укропівців не було чутно.
Ось і луплять вас майдаунов поодинці робить висновки .панове тільки хутчіш
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Але й бігти в ситуативний союз з гівнюками - також себе не поважати.
Я ще від виборів не відійшла - аж трусить мене від союзничків, наче гівна наілася :(

якщо бун буде спровокований і роздавлений, то не має значення брали Ти в ньому участь чи стояла збоку... Репресії (СПРАВЖНІ репресії!) торкнуться всіх  :(

Але ж Ти не всидиш... конешся в гущу подій, бо будеш вважати, що то ВЖЕ...
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

За гасконцами пришли по следу из Чернигова, где эта гоп-компания чудила не на шутку.
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

подібний сценарій бунту для встановлення диктатури останній раз був зреалізований в Білорусі.
Але з пєро "бацькалукашенка" - як з гімна кулі... Найімовірніша така спроба буде реалізована в традиційному українському виконанні - крок вперед і два назад. Відповідно - держава втратить залишки керованості, чим неодмінно скористаються зовнішні вороги
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Это Сволота провоцирует бунт. Пока - безуспешно.

так, прорежимна сволота провокує бунт...

з.і. Завтра 97-ма річниця утворення ЗУНР. Якщо Свобода колись надумає міняти режим, то діятиме за рецептом Дмитра Вітовського
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

В нинішній ситуаціі я не стою на стороні Укропа. Ставати на сторону Петі також взападло. Постою осторонь, хай бьються наші вороги.

вик, могут ведь и затоптать, лучше чуть отойди...
 :-B
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Всетаки долгое время вы жили на деньги Коломойского.
свобода кушала из ладошки клюева - принаймни весь час правлиння януковичя
   
Re: Режим свідомо провокує бунт
Via

якщо бун буде спровокований і роздавлений, то не має значення брали Ти в ньому участь чи стояла збоку... Репресії (СПРАВЖНІ репресії!) торкнуться всіх  :(

Але ж Ти не всидиш... конешся в гущу подій, бо будеш вважати, що то ВЖЕ...

Здуру кидатися в кожну гущу гівнюків - це треба бути несповна розуму.
Оно ляшки під Кабміном вже тиждень стоять, толку?
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Здуру кидатися в кожну гущу гівнюків - це треба бути несповна розуму.
Оно ляшки під Кабміном вже тиждень стоять, толку?

стоять і бунтують - дві великі різниці...
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

свобода кушала из ладошки клюева - принаймни весь час правлиння януковичя

тут тема не про Свободу

з.і. на ФУПі було набагато більше "100% вірної інфи" про то з "чиїх ладошок кушала свобода". І список "ладошок" був набагато довшим...
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Свобода кормилась клюєвим.
А колишня підерасня дуже швидко стала потрошнею.
Любу думку треба закінчувати.
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

це моя особиста точка зору

у тебя нет собственного мнения, ты свободовский ретранслятор

по последним методичкам твоя задача непрерывно что-то п***а про бунт, рэволюцию, нэпокору, рэжым внутришньои окупации и т.д.
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Дмитра Вітовського

Сина, чи батька? :gigi:

І поясни, який рецепт маєш на увазі...
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Сина, чи батька? :gigi:

І поясни, який рецепт маєш на увазі...

Батька. 97 років тому у Львові була цікава ніч... Розумним цього пояснення достатньо
   
Re: Режим свідомо провокує бунт
Via

стоять і бунтують - дві великі різниці...

Ото і я про те саме. Симулякри не цікавлять.
А бунт я нюхом вчую і не промину, тут я впевнена.
   
Re: Режим свідомо провокує бунт

Філатов: «Я призываю наших сторонников следить за социальными сетями — мы идем на Киев»  :take_exam:

Филатов-это обсосанное трусливое чмо.. Он лично здриснет при первой же возможности..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія