Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таваріщі !!! Хто серед вас був комуністом чи комсомольцем ?! :D

Папрашу запісиваца, будемо проводити люстрацію !

Я особисто був в жовтенятах і тільки прийняли в піонери ... так союз і гавкнувся !
   
Я особисто був в жовтенятах і тільки прийняли в піонери ... так союз і гавкнувся !

   
Показати зображення...

В мене він був тільки на значку ))
   
В мене він був тільки на значку ))
Жаль не имею возможности свою коллекцию сфоткать и выложить.......целы й "красный уголок" на даче имеется...)))
   
Комсомол.

кому по возрасту светило все в комсе ходили... За редким исключением.
   
Папрашу запісиваца, будемо проводити люстрацію !

Я особисто був в жовтенятах і тільки прийняли в піонери ... так союз і гавкнувся !


   
Люстрации подвергаются лица, которые были освобождёнными партийными работниками. Учите мат.часть.
   

Гляжу и в первые вижу отчетливый прототип минстеця/киселева.
Два фантазера, неудосувжиеся обзавестись потомством позируют с взятыми напрокат детьми , вероятно из приюта.
Два совершенных небожителя, никогда не работавшие чтоб обеспечить себя трудом своим, не сделавшие ничего в своей жизни конструктивного и предметного.

   
Насправді це опитування віку. Кордон 42-43 роки. бо всі кому більше 43 були в комсомолі окрім людей з психічними вадами.
   
камсомол... це още капец 89 рік кажись...
останній в класі по ініціативі...  не тошо атлічнеки...

визивають і кажуть чи чого в камсомол не вступаєш...
"я ебу!" - думаю... я по бібісі хей джюд почув вперше за день до того... а вони якийсь камсамол мені пруть...

кароче кудись мене приняли... там
смішно!

бля які вони сюрьйозні були...  :pooh_lol:
   
Папрашу запісиваца, будемо проводити люстрацію !

Я особисто був в жовтенятах і тільки прийняли в піонери ... так союз і гавкнувся !

також був жовтенятком, піонером.
 і з комсомола по віку вийшов
   
Два фантазера, неудосувжиеся обзавестись потомством
Как Ульянов, который  был любовником Троцкого, мог обзавестись дитем? Не, ну канешно мог и усыновить....а так все только на картинках  - "Ленин и  Чуркин дети"....
   
Был комсомольцем - на третьем курсе секретарь парторганизации пытался исключить из комсомола и соответственно из вуза.
Был членом партии - секретарь райкома пытался исключить из партии - в результате обоим по строгачу с занесением в личное дело.

   
кому по возрасту светило все в комсе ходили... За редким исключением.
это точно, тянули за уши.
Тех, кто чем-то проштрафился (я вот не со всеми в пионеры был принят) и не проявлял рвения догнать остальных вступивших,  все равно тянули в ряды.
В школе понимания всей мерзости состояния в рядах не хватало чтобы послать всех на...
Ещё шептали, "тебя в ВУЗ не примут".

В ВУЗе я уже четко косил от всяких даже не на очень почетных должностях членств  в бюро

После ВУЗа были залеты в бюро комсомола ячейки, это был уже конформизм, как-то не находил в себе сил послать,
   
Папрашу запісиваца, будемо проводити люстрацію !

Я особисто був в жовтенятах і тільки прийняли в піонери ... так союз і гавкнувся !
Если не комсомолец - значит лапата в руки  :)
   
Если не комсомолец - значит лапата в руки  :)

Это точно. Проще было после тюрьмы зав. гаражом устроиться на работу, чем не будучи комсомольцем в ВУЗ поступить.
   
камсомол... це още капец 89 рік кажись...
останній в класі по ініціативі...  не тошо атлічнеки...

визивають і кажуть чи чого в камсомол не вступаєш...
"я ебу!" - думаю... я по бібісі хей джюд почув вперше за день до того... а вони якийсь камсамол мені пруть...

кароче кудись мене приняли... там
смішно!

бля які вони сюрьйозні були...  :pooh_lol:
Я так ВУЗ подання документів поміняв як виявилося на свою вдачу. Там при поданні документів якась неформальна співбесіда беспосередньо у прийомінй комісії із активом комсомолу була. Я був вражений - придурні питання, відробляння ними чи то практики чи то будзагону. Я чомусь екстарполював це ан майбутнє навчання.  Мав ніби там підтримку, але забрав документи.

Сурьйозні комсомольскі курви , із фільму "ЧП районного масштабу".
 
такі потім булу у нас у керівництвах всіх організацій, казали  " на метре ", про метрополітен.
А були такі ідейні курви що із "освітою" технікуму кандидатам техн наук вказували напрям руху.

А хіба не ті ж тварюки зараз у владі?
   
Это точно. Проще было после тюрьмы зав. гаражом устроиться на работу, чем не будучи комсомольцем в ВУЗ поступить.
только уникумам (типа Овоща под зонтиком кгб)
   
Это точно. Проще было после тюрьмы зав. гаражом устроиться на работу, чем не будучи комсомольцем в ВУЗ поступить.
Это у нас ещё впереди.
Ещё историю БПП введут в ЗНО  :D
   
Это точно. Проще было после тюрьмы зав. гаражом устроиться на работу, чем не будучи комсомольцем в ВУЗ поступить.
Были исключения. Учился со мной некомсомолец в ВУЗе, готовившем кадры для работы за границей - моряков.
   
Насправді це опитування віку. Кордон 42-43 роки. бо всі кому більше 43 були в комсомолі окрім людей з психічними вадами.
(tu)
   
люстрируйте - был октябренком, пиАнЭром и кАмсамольцем.. из послеледнего два раза выгоняли
   
люстрируйте - был октябренком, пиАнЭром и кАмсамольцем.. из послеледнего два раза выгоняли

А нашуя писали заяву на повернення?
   
комсомольцем был даже дважды. Во время первого раза проебал свой комсомольский билет в армии, во время срочной службы в СА. Ну думаю, заипца, типа и не виноват, и не красноперый уже. Ан нет! Замполиту суке надо было во время учений провести партийное мероприятие, так он падла заставил меня опять в комсомол вступить. В торжественной боевой обстановке, в поле, по колено в снегу. Перед лицом построенных боевых плять товарищей. Не хватало только свиста снарядов и взрывов для полного антуража. На весь полк я один оказался некомсомольцем. Ну и приняли меня, до сих пор билет дома валяется, где я лысый с сержантскими лычками.
   
все были, кому за 40.
   
В піонери прийняли в 2-гу чергу, бо не виправдовував поведінкою почесного звання піонера. Трошки не дотягнув до комсомолу...
Політ інформації ненавиджу. Як наслідок - тупа відраза до політичної реклами .
   
Заяву на прийом в камцамол  писав, каюсь! Грішний я, але мене не взяли. Мабуть фейсконтроль не пройшов :weep:  :laugh:
   
кому по возрасту светило все в комсе ходили... За редким исключением.
Знав лише одного НЕ-комсомольця серед ~одногодків, але виявився сексотом. Тому, гадаю, він теж був комсомольцем, але "секретно" - щоб ворог не знав.
   
А нашуя писали заяву на повернення?

 не писал - сами
   
и в комсомоле и в партии, партбилет у меня лежит, не жалею ни о чем, имею право крыть матом нынешних " коммунистов"
   
и в комсомоле и в партии, партбилет у меня лежит, не жалею ни о чем, имею право крыть матом нынешних " коммунистов"

а шо - комуністи бувають різні?
   
да, а  както прикололись - коммунистическая газета англии печатала анкетку для вступления в ту компартию.. ну, мы взяли и заполнили, о отослали - газета то продавалась.. потом нам объясняли долго что так низзя
   
Я був комсомольцем. Але люстрував себе сам ще в серелдині 80-х.
Написав заяву про вихід з заводської організації. На зборах розглядали все як треба.
Мене начальник попрохав. Сказав, що ти , сцуко, не ходиш на мітінги та комсомолські
збори, а мене іпуть за це. Пиши заяву , а я прикрию, щоб тебе не пресували.
Класний мужик . Виконав обіцянку. В мене був статус порто-франко .
До речі, комуніст.  Не можна тоді було бути начальником і не комуністом.
Максимум майстер цеху. 
   
Это точно. Проще было после тюрьмы зав. гаражом устроиться на работу, чем не будучи комсомольцем в ВУЗ поступить.
Неправда.
Достеменно знаю -- в Московському інж-будіаельному були студенти некомсомольці.
   
Знав лише одного НЕ-комсомольця серед ~одногодків, але виявився сексотом. Тому, гадаю, він теж був комсомольцем, але "секретно" - щоб ворог не знав.
У мене однокласниця не була ні жовтенятком, ні піонером. Батьки з якоїсь баптистської церкви, зараз у штатах (вже років десь так 30) медсестрою працює. У Клівленді.

Останнє редагування: 23 жовтня 2015 20:07:13 від Фриць
   
Неправда.
Достеменно знаю -- в Московському інж-будіаельному були студенти некомсомольці.
Я одного такого теж знав по універу (див вище). ;)
   
Я был пионером :rotate:
   
Я был пионером :rotate:
І не соромно?  :-G
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія