Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А давайте добьем тему авто и растамжка?

Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

а ходовая - тоже копейки :S

ходова то вне не маленький то уже по 25000 грн не менше !!!  :facepalm1:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

певно гальмівні колодки 5000 гривень
заміна мастила 5000 гривень
заміна фільтрів 5000 гривень

аааа у вашої дружини маленьке Bugatti - правда він тепер вроді ВАГ належить

Нє, французи - це конкретне гівно. Але люди пізнають істину, лише заіхавши на сервіс.  В них навіть старі і дуже вдалі для французів моделі, все одно були з купою глюків.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Нє, французи - це конкретне гівно. Але люди пізнають істину, лише заіхавши на сервіс.  В них навіть старі і дуже вдалі для французів моделі, все одно були з купою глюків.

не беріть європейця

Останнє редагування: 1 вересня 2015 14:29:12 від pelfor
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?
Bit

Теперішні ціни на обслуговування іномарки селянин не потягне . У моєї дружини маленька французька машина , будь який ремонт починається від 5 тис гр
разные очень разные иномарки бывают)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

не беріть європейця

 Така жепа з французами і італійцями. Я вже навіть не кажу про нові машини і ціни на оф.сервіс.  За вартість планового ТО француза в офіціалів на124-му можеа більшу половину ходовоі зробити. І це якщо міняти все підряд.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Забрали циферки скільки поширили у соцмережах

https://petition.president.gov.ua/petition/55
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

5703 цікаво що людей які хочуть зброю - 15165 Люди певно вважають із зброєю легше щось вимагати?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

5703 цікаво що людей які хочуть зброю - 15165 Люди певно вважають із зброєю легше щось вимагати?
Психологія гопника: Ось ти такий розумний, освічений, культурний, заможний... А як я тобі перо у черево встромлю - чим це тобі це все допоможе?

Іншими словами, це намагання надати собі ваги у дешевий спосіб.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

5703 цікаво що людей які хочуть зброю - 15165 Люди певно вважають із зброєю легше щось вимагати?

Та там тих петицій по ввізним митам/акцизам  з десяток буде. Кілька тисяч голосів розмито.

Зі 6175 вже. Може нарешті об"єднали схожі петиціі в одну
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Дятел, відповідаю тобі останній раз, бо у відношенні з тобою це Сізіфова праця.
Так от - бензин, страховки по європейським цінам - ноу проблем. Але в комплекті із європерськими доходами, поліцією, прокураторою, судами, медициною і податками.

а шо ты делаешь чтобы иметь евроипейские доходы? мерседесы ты не делаешь, опели не делаешь, ты хочешь с европейских помоек возить металолом.
откуда у тебя в таком случае возьмутся европейские доходы?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

ти таки єблан ... нахуй, це туди ------------------------------------------------>

шо такое, чего нервничаем?
тебе простой вопрос задали, а ты вертишься, значит ты хитросделаный гендляр, хочешь впаривать малолеткам металолом с немецких помоек.

   
а шо ты делаешь чтобы иметь евроипейские доходы? мерседесы ты не делаешь, опели не делаешь, ты хочешь с европейских помоек возить металолом.
откуда у тебя в таком случае возьмутся европейские доходы?

5-ти летний Мерс или БМВ в нормальном состоянии НАМНОГО лучше нового Ланоса. будем спорить?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

5-ти летний Мерс или БМВ в нормальном состоянии НАМНОГО лучше нового Ланоса. будем спорить?

а новая феррари ещё лучше, и шо сказать хотел?

посмотри на обьявы которые они постят, машины по тыще евро 25 летние
   
5-ти летний Мерс или БМВ в нормальном состоянии НАМНОГО лучше нового Ланоса. будем спорить?

а стоимость ?  в т.ч. содержания\обслуживания
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

ть евроипейские доходы? мерседесы ты не делаешь, опели не делаешь, ты хочешь с европейских помоек возить металолом.
откуда у тебя в таком случае возьмутся европейские доходы?


Дятел, шо тебе їбе, шо я дєлаю? Я хочу мати можливість купити річ/авто/послугу за реальну ціну.
   
шо такое, чего нервничаем?
тебе простой вопрос задали, а ты вертишься, значит ты хитросделаный гендляр, хочешь впаривать малолеткам металолом с немецких помоек.

та не твоя це справа ... бля, я так розумію ти якась гнида з чинуш, котра на цих поборах має свій гешефт ... інакше я не розумію яка тобі різниця хто і як буде цю машину тут використовувати ...
а якраз ти з цих 7-8 тисяч євро і отримуєш свій гранд-шмат червоної ікорки  :K
   
Дятел, шо тебе їбе, шо я дєлаю? Я хочу мати можливість купити річ/авто/послугу за реальну ціну.

 (tu)
але я так розумію це без толку  - з того боку чинуша - ворюга :suicide2:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Дятел, шо тебе їбе, шо я дєлаю? Я хочу мати можливість купити річ/авто/послугу за реальну ціну.

да,  не хочу чтобы ты перевращал Украину в бантустан третьего мира.

тебе простой вопрос задали: ты веришь, что те 25 летние бмв будут ездить ?
шо ты вертишься, ты можешь ответить ?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

та не твоя це справа ... бля, я так розумію ти якась гнида з чинуш, котра на цих поборах має свій гешефт ... інакше я не розумію яка тобі різниця хто і як буде цю машину тут використовувати ...
а якраз ти з цих 7-8 тисяч євро і отримуєш свій гранд-шмат червоної ікорки  :K

да,  не хочу чтобы ты перевращал Украину в бантустан третьего мира.

тебе простой вопрос задали: ты веришь, что те 25 летние бмв будут ездить ?
шо ты вертишься, ты можешь ответить ?
   
да,  не хочу чтобы ты перевращал Украину в бантустан третьего мира.

тебе простой вопрос задали: ты веришь, что те 25 летние бмв будут ездить ?
шо ты вертишься, ты можешь ответить ?

з якого хуя за машину 2000 євро я маю сплатити 8000 євро поборів? як відповіси на це питання - то поговоримо про які машини будуть їздити а які ні  :K
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

з якого хуя за машину 2000 євро я маю сплатити 8000 євро поборів? як відповіси на це питання - то поговоримо про які машини будуть їздити а які ні  :K

потому шо так решила власть которую ты выбрал, ты голосовал за этих людей , доверил им право управлять державой, вот они по твоему выборному мандату доверия так и решили.

 ты же их выбрал, шо ты теперь возмущаешься? ахуеть с этих тупарей
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

да,  не хочу чтобы ты перевращал Украину в бантустан третьего мира.

тебе простой вопрос задали: ты веришь, что те 25 летние бмв будут ездить ?
шо ты вертишься, ты можешь ответить ?


Тлумку, я тобі картинки вище постив - який шрот у нас їздить і за якими цінами.
корч 1989 року випуску, 1400 долларів, проізводство ТАЗ. Ти взагалі вмєняємий???



Будуть їздити, і 20-річні, і наваіть 30 річні, а як не будуть - то це не твоя проблема, а власника що це придбав.



Останнє редагування: 1 вересня 2015 23:20:07 від PRom
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

(tu)
але я так розумію це без толку  - з того боку чинуша - ворюга :suicide2:

та це йобнута на голову діяспора
   
Думаю, що більшості людей байдуже на чому ви будете їздити, якщо
- ваша машина буде відповідати екологічним стандартам (нагадаю, що викиди СО2 коштують грошей)
- ваша машина перебуває у належному технічному стані - тобто не просто їздить, а має справні гальма, підвіску, систему керування і ще багато всього, що забезпечує безпеку руху.
А для того, щоб гарантувати належний стан авта потрібно проходити регулярний сервіс згідно з інструкцією виробника і проходити щорічний техогляд на справність систем і деталей, який в Україні скасували.
ТО могли б проводити не менти, яким ніхто не вірить і в яких це була корупційна кормушка, а будь-який гараж, який отримав ліцензію на проведення техогляду. Ліцензія має бути беззкоштовною і видаватися заявникові за умови наявності необхідного обладнання. Ліцензію відбирають при регулярному порушенні проведення ТО - видача талону відповідності, який не відповідає возначеним стандартам.
А тепер поставте собі питання - скільки машин на шляхах України пройде стандартний техогляд згідно з вимогами, які діють в ЄС.
Скільки там глушник з каталізатором коштує в гаражі у дяді Васі?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?


- ваша машина буде відповідати екологічним стандартам (нагадаю, що викиди СО2 коштують грошей)

Не підкажете, як електронних мізках управління двіглом можна щось накрутити так, аби там СO зашкалювало? Лямбда здохла - аварійний режим, і тапки. Інакше комп регулює все сам в повністю автоматичному режимі.
   

Не підкажете, як електронних мізках управління двіглом можна щось накрутити так, аби там СO зашкалювало? Лямбда здохла - аварійний режим, і тапки. Інакше комп регулює все сам в повністю автоматичному режимі.

На 20-тирічній машині?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

да,  не хочу чтобы ты перевращал Украину в бантустан третьего мира.

тебе простой вопрос задали: ты веришь, что те 25 летние бмв будут ездить ?
шо ты вертишься, ты можешь ответить ?
ці авто переважно продають на з.частини.
не зустрічалося в моїй практиці людини що хотіла б авто старше 8 років. чи ти совок упоротий?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

На 20-тирічній машині?
представь себе у меня на 25 летней есть и мозги и лямбда зонд.....
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

На 20-тирічній машині?

нехай і на 20-ти річній, із електронним вприском
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Нам пох на ЄС.
Ми навіть не асоційований член.
Тому еуропа нас не іпеніскілечки .
Тобто насрати нам на ваші екологічні норми і на ваші проблеми із ремонтами ретро машин
25 років це вже ретро.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Думаю, що більшості людей байдуже на чому ви будете їздити, якщо
- ваша машина буде відповідати екологічним стандартам (нагадаю, що викиди СО2 коштують грошей)
- ваша машина перебуває у належному технічному стані - тобто не просто їздить, а має справні гальма, підвіску, систему керування і ще багато всього, що забезпечує безпеку руху.
А для того, щоб гарантувати належний стан авта потрібно проходити регулярний сервіс згідно з інструкцією виробника і проходити щорічний техогляд на справність систем і деталей, який в Україні скасували.
ТО могли б проводити не менти, яким ніхто не вірить і в яких це була корупційна кормушка, а будь-який гараж, який отримав ліцензію на проведення техогляду. Ліцензія має бути беззкоштовною і видаватися заявникові за умови наявності необхідного обладнання. Ліцензію відбирають при регулярному порушенні проведення ТО - видача талону відповідності, який не відповідає возначеним стандартам.
А тепер поставте собі питання - скільки машин на шляхах України пройде стандартний техогляд згідно з вимогами, які діють в ЄС.
Скільки там глушник з каталізатором коштує в гаражі у дяді Васі?
кокой техосмотр ты вообще нормальный? я ни разу его не проходил только платил бабло, а за машиной я сам смотрю и уже знаю ее лучше "сервисменов"....
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

представь себе у меня на 25 летней есть и мозги и лямбда зонд.....

У мене теж.
Абс ейрбег ля бда компутер клімат і тд...

Уся проблема с тому що ремонтувати 25 річну машину ввропі коштує шалених грошей.
І екологічний податок за євро2 дуже великий ;)
   
ці авто переважно продають на з.частини.
не зустрічалося в моїй практиці людини що хотіла б авто старше 8 років. чи ти совок упоротий?

ну, ось тут таких чимало - подискутуйте
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

ну, ось тут таких чимало - подискутуйте
я маю відношення до імпорту авто,якщо є ще хтось-я згоден
а доказувати комусь з савецкімі мазгамі...нафіга?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

У мене теж.
Абс ейрбег ля бда компутер клімат і тд...

Уся проблема с тому що ремонтувати 25 річну машину ввропі коштує шалених грошей.
І екологічний податок за євро2 дуже великий ;)

Розумієш, якщо ринок вживаних авто буде відкритий для імпорту, то ніхто задрачуватись із складним ремонтом машин не буде. Просто нема сенсу, якщо дешевше купити нову, а стару скинути на шрот.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

А шо то за цифра така - не більше 8 років ?
Розтаможка зростає втричі ?
Ну шо взяти з бідняків - вони не в стані завезти 123 в оригіналі 1980 року.
Бідося просто ;)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

та це йобнута на голову діяспора

ну конечно , америка снова виновата,
вы почему не голосовали за партии которые бы вам обещали снизить пошлины на автотранспорт? шо вы теперь хотите? токо шо выборы прошли.

самый тупой негр с алабамы умнее вас
   
нехай і на 20-ти річній, із електронним вприском

От дурні буржуї, перевіряють щороку вміст СО2 у викидах.
Зношена вихлопна труба, збільшує витрати пального, спалює каталізатор.
Те, що в тебе стоїть лямбда не означає, що вона регулює вміст СО2.
Вона регулює температуру, яка є оптимальною для каталізатора. І в машинах до 2000 року випуску стоїть перед каталізатором, а отже не міряє СО2 на вихлопі. Вигорів каталізатор і викид СО2 вийде за дозволені параметри, а лямбда цього і не помітить.
Після 2000 року багато виробників почали ставити лямбду і після каталізатора, але і це не завжди діє, бо лямбда вимірює співвідношення пального і повітря, а не СО2 і ставиться для контролю ефективності роботи каталізатора.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

 [ua]

Останнє редагування: 2 вересня 2015 10:27:42 від Rubicon
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

пального, спалює каталізатор.
Те, що в тебе стоїть лямбда не означає, що вона регулює вміст СО2.
Вона регулює температуру, яка є оптимальною для каталізатора. І в машинах до 2000 року випуску стоїть перед каталізатором, а отже не міряє СО2 на вихлопі. Вигорів каталізатор і викид СО2 вийде за дозволені параметри, а лямбда цього і не помітить.
Після 2000 року багато виробників почали ставити лямбду і після каталізатора, але і це не завжди діє, бо лямбда вимірює співвідношення пального і повітря, а не СО2 і ставиться для контролю ефективності роботи каталізатора.

Лямбда ніколи не регулювала температуру, а завжди і всюди вимірювала рівень кисню
Друга лямбда, після ката, призначена для більш точного регулювання пареметрів для відповідності нормам Євро-3 і вище.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія