Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Tesla рассказали о последних обновлениях ....

Машины не чинят! Ремонтной базы нет! Запчастей нет! Сервиса нет!
Машины срывают с гарантии за срабатывание ремней. Отказываются чинить за деньги.
И вы мне будете говорить, что все хорошо? :-)
Хехе.
Да вы оптимисты, я посмотрю.

Яка гарантія в жопу, якщо машина ударилась  :facepalm1:
   
Машины не чинят! Ремонтной базы нет! Запчастей нет! Сервиса нет!
Машины срывают с гарантии за срабатывание ремней. Отказываются чинить за деньги.
И вы мне будете говорить, что все хорошо? :-)
Хехе.
Да вы оптимисты, я посмотрю.
Це вам сумнолиций балашов сказав? Ну тоді да, дєло швах, кінець тесли.
   
Це вам сумнолиций балашов сказав? Ну тоді да, дєло швах, кінець тесли.

Это customer report, если для вас это несущественная мелочь, то автомобилисты так не думают.
То что Балашов 100% один из _реальных_ покупателей теслы неоспоримый факт. И недовольный покупатель - это страшная штука. Особенно в автомобильном бизнесе.
   
Это customer report, если для вас это несущественная мелочь, то автомобилисты так не думают.
То что Балашов 100% один из _реальных_ покупателей теслы неоспоримый факт. И недовольный покупатель - это страшная штука. Особенно в автомобильном бизнесе.

Ну вони стараються. Балашов би взяв та свою компанію створив би якусь іноваційну, а так балабол
   
купив теслу, вивіз в Україну без страховки, розбив. А якшо машина розбита зі спрацьовуванням подушок, страхова компанія вертає бабло, а авто забирає виробник. балашов вирішив наїбать всіх
Не катит. Проблема массовая. И да, в Украине действительно полно каких-то мутных тесл. Здесь в Киеве всем предлагают покататься. Внимание: офдилера  у нас нет!
Аварийные, снятые с поддержки?
Яка гарантія в жопу, якщо машина ударилась
Но-но. Дилер обязан чинить машину, даже бахнутую, за счет владельца. Здесь это не канает.

Ребят, я для себя выводы сделал. А вы как хотите.
   
Проблемы Балашова, как он сам сказал, это море, отельчик при нем и Теслс без обслуживания.
Вы же пытаетесь на единичном анекдотическом случае целую теорию построить.
Сколько линий можно провести через одну точку знаете? :)
   
Не катит. Проблема массовая. И да, в Украине действительно полно каких-то мутных тесл. Здесь в Киеве всем предлагают покататься. Внимание: офдилера  у нас нет!
Аварийные, снятые с поддержки?Но-но. Дилер обязан чинить машину, даже бахнутую, за счет владельца. Здесь это не канает.

А гарантія тут причому? Просто звичайний сервіс у ділера. Я не думаю що якби я ударив теслу, то не зміг би відремонтувати її у ділера. Невже Балашов приїхав в штати і не зміг відремонтувати авто за власний кошт?
   
fastcar, если ты купишь в Штатах iPhone, привезешь его в Украину, разлочишь его у местного кулибина, потом уронишь, разобьешь стекло, что то внутри, починишь на радио рынке а потом он не будет обновлять ОС и ты приедешь в Штаты в Apple Store с просьбой сделать тебе красиво, то не удивляйся куда тебя пошлют.
Можешь потом видео а ля Балашов снять. Это твое право :)
   
Вы же пытаетесь на единичном анекдотическом случае целую теорию построить.

В автомобильном бизнесе - жесточайшая конкуренция. Это битва насмерть. Малейший косяк - и ты за бортом. Я не знаю, как у вас там в америках, но у нас клиента на руках носят. На последнем ТО, поменяли масло, еду домой - из под днища скрежет. Звоню официалам, мол, что вы криворукие с машиной сделали? Без разговоров приглашают назад. Задрали на подъемник - в защите застрял замок от колпака, такое кольцо и шкребет об дорогу. Было дело, отлетел у одного колпак, видел. Дилер не причем, просто совпалось.
Диагностика шрусов, подвески (мало ли, вдруг кожух шруса порвало дрянью этой) - бесплатно. Сравните с "сервисом" теслы. Не жильцы.
   
В автомобильном бизнесе - жесточайшая конкуренция. Это битва насмерть. Малейший косяк - и ты за бортом. Я не знаю, как у вас там в америках, но у нас клиента на руках носят. На последнем ТО, поменяли масло, еду домой - из под днища скрежет. Звоню официалам, мол, что вы криворукие с машиной сделали? Без разговоров приглашают назад. Задрали на подъемник - в защите застрял замок от колпака, такое кольцо и шкребет об дорогу. Было дело, отлетел у одного колпак, видел. Дилер не причем, просто совпалось.
Диагностика шрусов, подвески (мало ли, вдруг кожух шруса порвало дрянью этой) - бесплатно. Сравните с "сервисом" теслы. Не жильцы.

Серед електричних авто ще слабенька конкуренція. Їх катастрофічно не вистачає на всих бажаючих.
   
Ребят, я для себя выводы сделал. А вы как хотите.
Ви ці "виводи" мали ще до того як вперше написали в цьому топіку. І всі ваши дописи були проти електроавто. Тому які саме "виводи" ви зробили неясно.
А щодо балашова, то да це один з перших хитровйобаних покупців тесли, це правда. А також правда в тому що система, яку він обсирає як унікальну для америки, насправді стандарт.
І до речі, на другому роліку від цього "вєлікого комбінатора" гарно видно декілька тесл на тому лівому автосервісі з наліпкою 5.10 на задньому склі.
Що наводить на дуже цікаві думки щодо махінацій балашова з покупкою битих тесл без гарантії.
   
В автомобильном бизнесе - жесточайшая конкуренция. Это битва насмерть. Малейший косяк - и ты за бортом. Я не знаю, как у вас там в америках, но у нас клиента на руках носят. На последнем ТО, поменяли масло, еду домой - из под днища скрежет. Звоню официалам, мол, что вы криворукие с машиной сделали? Без разговоров приглашают назад. Задрали на подъемник - в защите застрял замок от колпака, такое кольцо и шкребет об дорогу. Было дело, отлетел у одного колпак, видел. Дилер не причем, просто совпалось.
Диагностика шрусов, подвески (мало ли, вдруг кожух шруса порвало дрянью этой) - бесплатно. Сравните с "сервисом" теслы. Не жильцы.
Порівняйте з сервісом Тесли замість поломаної машини ваша страхова вам дасть нову.
Чувак машину не застрахував, а  тепер плачеться....
   
Может жильцы а может и нет, но анекдот от Балашова к будущему Теслы не имеет никакого отношения.
Но меня будущее этой конкретной компании мало волнует.
Главное будущее электро мобилей. А они раньше или позже вытеснять традиционные авто с рынка.
Это к гадалке на ходи.
И Тесла  играет роль катализатора, ускоряющего этот процесс :)
   
"Балашов как могильщик американского электро- автопрома." Звучить!  (tu)
   
Будьласка.


Перша тесла з червоною наліпкою власне в началі роліку.
Друга тесла з сірою наліпкою 3:10
   
Не катит. Проблема массовая. И да, в Украине действительно полно каких-то мутных тесл. Здесь в Киеве всем предлагают покататься. Внимание: офдилера  у нас нет!
Аварийные, снятые с поддержки?Но-но. Дилер обязан чинить машину, даже бахнутую, за счет владельца. Здесь это не канает.

Ребят, я для себя выводы сделал. А вы как хотите.
Не факт, залежить від того як бахнута машина.
   
Будьласка.
qObVr_LJw2M
Перша тесла з червоною наліпкою власне в началі роліку.
Друга тесла з сірою наліпкою 3:10
Оце він грозить Маску, щоб більше Тесли не продавались в Україні. Так Маск їх в Україні і не продає.
   
Оце він грозить Маску, щоб більше Тесли не продавались в Україні. Так Маск їх в Україні і не продає.
Я вам більше скажу, в Україні їх продавав сам балашов. Але як видно, не довго афера працювала :)
   
Подивився ролик, і зрозумів в чому проблема. У Тесли система сервісу не така як в автобізнесі, а така як в електроніці. Тобто якщо шось сталось з авто, то його міняють на нове або по гарантії, або за страховкою, тощо. Звичайно це працює в системі дилерських як годинник, але якщо починати створювати усілякі схеми - то бувайте хлопці.
Балашов придурок. Йому треба було спочатку розібратись як система працює, а потім вже під цю систему створювати бізнес. А він вирішив якусь повністю власну схему замутити, вона не спрацювала - от і отримав ....
Я думаю десь так само з програмою 5.10 буде тільки в державному масштабі.... В певний момент бюджетники не отримають грошей, а він скаже шо то все ротшильд винуватий  :weep:
   
Смешно наблюдать, как апологеты электромобилей недовольство конкретным производителем пытаются
перевести в русло - Вы противники электромобилей.
Эта упоротость автора нюню просто смешит.
Ему говорят тесла говно компания, шаромыжники, он в ответ вы пидарасы ненавидите электромобили.
Причем тут сладкое к мокрому?
За мои деньги производитель ОБЯЗАН мне производить ремонт. Иначе я уйду к другому производителю.
Отказ в обслуживании при сработке систем безопасности случай сам по себе из ряда вон.
И не нужно говорить что система работает как для электроники, а не автомобиля.
На нем  всё-таки ездят, а не делают сэлфи у гаража.
Для остальных редьков еще раз повторю,
ДО ТЕХ ПОР ПОКА НЕ БУДЕТ ИННОВАЦИОННОГО ПРОРЫВА В СПОСОБАХ  ПОПОЛНЕНИЯ АВТОМОБИЛЯ ЭНЕРГИЕЙ
НИКАКОГО ВЫТЕСНЕНИЯ ИМИ С РЫНКА ТРАДИЦИОННЫХ ДИЗИЛЕЙ И ДВС К СОЖАЛЕНИЮ НЕ БУДЕТ.
   
Смешно наблюдать, как апологеты электромобилей недовольство конкретным производителем пытаются
перевести в русло - Вы противники электромобилей.
Эта упоротость автора нюню просто смешит.
Ему говорят тесла говно компания, шаромыжники, он в ответ вы пидарасы ненавидите электромобили.
Причем тут сладкое к мокрому?
За мои деньги производитель ОБЯЗАН мне производить ремонт. Иначе я уйду к другому производителю.
Отказ в обслуживании при сработке систем безопасности случай сам по себе из ряда вон.
И не нужно говорить что система работает как для электроники, а не автомобиля.
На нем  всё-таки ездят, а не делают сэлфи у гаража.
Для остальных редьков еще раз повторю,
ДО ТЕХ ПОР ПОКА НЕ БУДЕТ ИННОВАЦИОННОГО ПРОРЫВА В СПОСОБАХ  ПОПОЛНЕНИЯ АВТОМОБИЛЯ ЭНЕРГИЕЙ
НИКАКОГО ВЫТЕСНЕНИЯ ИМИ С РЫНКА ТРАДИЦИОННЫХ ДИЗИЛЕЙ И ДВС К СОЖАЛЕНИЮ НЕ БУДЕТ.
Наче ігнорить збирався мене  :gigi: "Я такая вся нєпастаянная, такая вєтрєнная"

За ваші гроші виробник повинен вам продать авто. Або помінять по гарантії, безкоштовно.
І до речі, ви коли купуєте авто, підписуєте договір, де все це обумовлено.
А якшо чувак купував биті і списані авто, потім загоняв їх дешевше в Україні, а коли довелося ремонтувати, йому сказали - таких хитрожопих і в нас вистачає, GTFO, тут він і заплакав шо тесла погана.

А на рахунок ефірних хвиль Ніколи Тесли ми вже чули. Світ загине, якшо не визнає гєній барса і не перейде не енергію ефіру  :D
   
Иначе я уйду к другому производителю.
Ось і йдіть - чого ви з такою агресією до нас причепились? Не подобаються вам блондинки - ви що, іншим будете заборонти їх любити?
   
Смешно наблюдать, как апологеты электромобилей недовольство конкретным производителем пытаются
перевести в русло - Вы противники электромобилей.
Эта упоротость автора нюню просто смешит.
Ему говорят тесла говно компания, шаромыжники, он в ответ вы пидарасы ненавидите электромобили.
Причем тут сладкое к мокрому?
За мои деньги производитель ОБЯЗАН мне производить ремонт. Иначе я уйду к другому производителю.
Отказ в обслуживании при сработке систем безопасности случай сам по себе из ряда вон.
И не нужно говорить что система работает как для электроники, а не автомобиля.
На нем  всё-таки ездят, а не делают сэлфи у гаража.
Для остальных редьков еще раз повторю,
ДО ТЕХ ПОР ПОКА НЕ БУДЕТ ИННОВАЦИОННОГО ПРОРЫВА В СПОСОБАХ  ПОПОЛНЕНИЯ АВТОМОБИЛЯ ЭНЕРГИЕЙ
НИКАКОГО ВЫТЕСНЕНИЯ ИМИ С РЫНКА ТРАДИЦИОННЫХ ДИЗИЛЕЙ И ДВС К СОЖАЛЕНИЮ НЕ БУДЕТ.

Ні, наприклад ящо машина визнана небезпечною для їзди.

В Канаді взагалі ділер займається лише сервісом, для ремонта биті чи подряпані машини відвозять до приблизно такої автомайстерні як в роліку, вона не ділерська. Підозрюю в штатах така ж ситуація.
   
Наче ігнорить збирався мене  :gigi: "Я такая вся нєпастаянная, такая вєтрєнная"

За ваші гроші виробник повинен вам продать авто. Або помінять по гарантії, безкоштовно.
І до речі, ви коли купуєте авто, підписуєте договір, де все це обумовлено.
А якшо чувак купував биті і списані авто, потім загоняв їх дешевше в Україні, а коли довелося ремонтувати, йому сказали - таких хитрожопих і в нас вистачає, GTFO, тут він і заплакав шо тесла погана.

А на рахунок ефірних хвиль Ніколи Тесли ми вже чули. Світ загине, якшо не визнає гєній барса і не перейде не енергію ефіру  :D

Это не твое дело. Хочу игнорю хочу не игнорю и советы лапоухого тролля меня не волнуют аж не капельки.
Отсутствие запасных частей не авто это дурь и нонсенс. Если у меня жена при въезде в гараж погнет бампер,
мне чо, новую машину каждый раз покупать? Только ударенный на всю башку тролль может утверждать, что отсутствие
в магазине подфарника дело в порядке вещей.
На автомобиль просто обязаны быть запасные части. Меня не ипут их страховки-перестраховки и прочее.
А на счет эфирных волн тебе барану приземленному ваще не понять. Погибнет или не погибнет узнаешь...
если доживешь.
   
За мои деньги производитель ОБЯЗАН мне производить ремонт


ніфіга
є угода, там все прописано
багато хто пише - що ремонт лише по окремих домовленостях - а коли неможливий то до побачення
навіть в страхових угодах КАСКО  пишуть - розбив на більше ніж половина вартості - на тобі гроші і гуляй городами

   
Это не твое дело. Хочу игнорю хочу не игнорю и советы лапоухого тролля меня не волнуют аж не капельки.
Отсутствие запасных частей не авто это дурь и нонсенс. Если у меня жена при въезде в гараж погнет бампер,
мне чо, новую машину каждый раз покупать? Только ударенный на всю башку тролль может утверждать, что отсутствие
в магазине подфарника дело в порядке вещей.
На автомобиль просто обязаны быть запасные части. Меня не ипут их страховки-перестраховки и прочее.
А на счет эфирных волн тебе барану приземленному ваще не понять. Погибнет или не погибнет узнаешь...
если доживешь.

Те саме колись про електротехніку казали, але якось звикли....
   
На автомобиль просто обязаны быть запасные части
нічого вони не зобов’язані
ти сам обираєш авто, знаючи що можуть бути трабли з запчастинами

в нас в 2005-7 роках народ масово купляв  китайців, і свідомо робив це, знаючи що запчастин - голяк, тіки під замовлення і т.д.

купляли тоді бо дуже дешеві машинки були

з того часу нема вже тих авто - всі чері зникли тих років

   
Ось і йдіть - чого ви з такою агресією до нас причепились? Не подобаються вам блондинки - ви що, іншим будете заборонти їх любити?

Где вы агресию видите? Это вы всей толпой реагируете на каждое мое сообщение как на красную тряпку.
Мне же простро смешно.  Купляйте, ездите, что хотите делайте.
Просто примите к сведению, что количество таких условных балашовых будет расти и у вас в штатах.
Сервис мобилки для авто не проканает. Люди шли к этому десятилетиями и какому-то выскочке
подмять всех под себя не получится.... Если конечно за это не возьмутся его многочисленные родственики
во властных структурах.
Если завтра примут закон что все должны покупать только теслы, естественно стадо так и сделает.
Иначе у такого сервиса нет будущего и у такой кампании будущее тоже туманно.
   
Это не твое дело. Хочу игнорю хочу не игнорю и советы лапоухого тролля меня не волнуют аж не капельки.
Які поради, бідолашне? Шо я тобі радив?  :gigi:
Меня не ипут их страховки-перестраховки и прочее.
Ну а шерифа тоді не іпуть проблеми індєйців.  :D
   
Люди шли к этому десятилетиями и какому-то выскочке
подмять всех под себя не получится...


саме так думали лейбли коли Джобс запросив їх на  початку 2000их і запропонував продавати пісні через айтюнс по 99 центів

більшість подумали що він псіх
вже через півроку об’єдналися та спробували створити свій "айтюнс"

ще через півроку всі найбільші лейбли торгували через айтюнс
а ще через півтора  роки продаж через магазин епла перевищив прибутки від СД (фактично класична схема що налагоджувалась десятиріччами)
   
Те саме колись про електротехніку казали, але якось звикли....

Коли авто буде коштувати як телефон чи телевізор так воно і буде.
Але для такої дорогої забавки це неприпустимо.
Звісно якщо їм до дупи користувачі з інших країн, то в штатах вони з тим впораються.
Але вже для Європи чи Австралії вони будуть мати проблеми, бо користувач не побажає
чекати коли йому по гарантії привезуть нове авто замість пошкодженого.
   
ніфіга
є угода, там все прописано
багато хто пише - що ремонт лише по окремих домовленостях - а коли неможливий то до побачення
навіть в страхових угодах КАСКО  пишуть - розбив на більше ніж половина вартості - на тобі гроші і гуляй городами
Так і я про це.
   
Але вже для Європи чи Австралії вони будуть мати проблеми, бо користувач не побажає
чекати коли йому по гарантії привезуть нове авто замість пошкодженого.
Ви генеруєте перли за перлами.
В курсі про таке поняття - склад? запаси? сервісне обслуговування?
   
Где вы агресию видите? Это вы всей толпой реагируете на каждое мое сообщение как на красную тряпку.
Мне же простро смешно.  Купляйте, ездите, что хотите делайте.
Просто примите к сведению, что количество таких условных балашовых будет расти и у вас в штатах.
Сервис мобилки для авто не проканает. Люди шли к этому десятилетиями и какому-то выскочке
подмять всех под себя не получится.... Если конечно за это не возьмутся его многочисленные родственики
во властных структурах.
Если завтра примут закон что все должны покупать только теслы, естественно стадо так и сделает.
Иначе у такого сервиса нет будущего и у такой кампании будущее тоже туманно.
Якого саме сервіса, що Ви знаєте про ситуацію з битою теслою щоб робити висновки?
   
Ну ну. Продовжуйте переконувати себе що одноразове авто на батарейках
та ще й без належного сервісу це вершина прогресу.
То в вас мабуть шрузи ніколи не виходили з ладу, або кондиціонери.
А вони будуть виходити з ладу з такою ж верогідністю як і на традиційних авто.
Возіть тоді з Європи до Америки всю тачку при кожнім перегорянні запобіжника чи
фари.
   
Ну ну. Продовжуйте переконувати себе що одноразове авто на батарейках
та ще й без належного сервісу це вершина прогресу.
То в вас мабуть шрузи ніколи не виходили з ладу, або кондиціонери.
А вони будуть виходити з ладу з такою ж верогідністю як і на традиційних авто.
Возіть тоді з Європи до Америки всю тачку при кожнім перегорянні запобіжника чи
фари.

друже
тесли продаються вже роками (не один і не два)
більшість покупців задоволена
гучних справ коли засудили б компанію - ніби нема

до речі можна дивитися не на теслу а  на ліфи ті самі - їх найбільше в світі з електрокарів продається, більше 100 000 штук вже продано
і продає їх дуже відома фірма, не новичок на ринку
   
Якого саме сервіса, що Ви знаєте про ситуацію з битою теслою щоб робити висновки?


Те, що товариш при достатньо великих грошах в кишені не зміг придбати запчастину на авто.
Він просто не зміг придбати запчастину.
Я на своє авто можу придбати фільтр чи бампер, а він не зміг.
І яка різниця бита вона чи не бита.

Так само я не можу придбати елсіді панель до свого телевізора якщо я її розіб`ю.
Але там то головна частина і вона коштує майже як новий телевізор.
Але я не хочу якщо в тому телевізорі вийде з строю якійсь конденсатор за один долар щоб мені по гарантії
міняли весь телевізор, а я пів року сидів взагалі без нього.
А для цього повинен бути сервіс и повинні бути запчастини.
Що тут може буди незрозумілого.

Чи компанія тесла збирається держати банк авто на заміну в кожній країні?

Останнє редагування: 21 серпня 2015 00:02:27 від б_а_р_с
   
Ну ну. Продовжуйте переконувати себе що одноразове авто на батарейках
та ще й без належного сервісу це вершина прогресу.
То в вас мабуть шрузи ніколи не виходили з ладу, або кондиціонери.
А вони будуть виходити з ладу з такою ж верогідністю як і на традиційних авто.
Возіть тоді з Європи до Америки всю тачку при кожнім перегорянні запобіжника чи
фари.
Як з Вами можна говорити, хазяїн тесли  каже що вдарив машину, вискочили  мішки. При чому тут кондиціонер?
   
Смешно наблюдать как "знатоки" делают выводы о сервисе Теслы на основании анекдотов от Балашова.
И потом приходят к мудрому выводу - не, меня в Украине такой сервис Теслы в Америке не устраивает! :D
   
Те, що товариш при достатньо великих грошах в кишені не зміг придбати запчастину на авто.
Він просто не зміг придбати запчастину.
Я на своє авто можу придбати фільтр чи бампер, а він не зміг.
І яка різниця бита вона чи не бита.
Я вище  пояснював, різниця бита - не бита є, після певних аварій машину заборонено відновлювати. Я не знаю яка там ситуація і тому не лізу з висновками космічного масштабу, і Вам не раджу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія