Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сьогодні пєтя залишився один . Його фракція його послала .

навіть кличко відчув що пєтя -тягар , який якщо вчасно не скинути , потягне на дно .
   
тепер у вр нова фракція - ББП - блок без порошенка  :-)o
   
я так и не понял в чем сыр-бор, почему Пэця вдруг решил уволить Наливайченка.
   
тепер у вр нова фракція - ББП - блок без порошенка  :-)o

 :lol: було б класно,

   
скажіть, це зрада чи перемога?
   
я так и не понял в чем сыр-бор, почему Пэця вдруг решил уволить Наливайченка.
багато гіпотез.

на ОРД писали -я їм довіряю, що Налівай загострив боротьбу двух відомств -ГПУ і СБУ.

є версія - контроль за контрабандою перетягує на себе пєтрушка - Налівай в себе людей преза звільнив - корупціонерів.

а взагалі -клоунада, їх не звільняти, а одразу подання до прокуратури робити, судити і саджати.

ну і справа з пожежою нафтозаправки, Налівай назвав гучно імена власників.

короче -коктейль
   
скажіть, це зрада чи перемога?

о , чекав першого прихильники певної політсили в гілочці з дебільним висером .  . шкода , що це був растаман .
   
о , чекав першого прихильники певної політсили в гілочці з дебільним висером .  . шкода , що це був растаман .
визначтеся нарешті, я йульок чи прихильники певної політсили?
   
Йа думау,що Петро домутився.Дуже сильно барижничати в політиці вредно.
   
я так и не понял в чем сыр-бор, почему Пэця вдруг решил уволить Наливайченка.
Може так наполягає ху%ло ? Хочуть більш ісконноправославног о на зразок Клімкіна. Навіть фамілійо в нього неправильне.

Останнє редагування: 16 червня 2015 19:30:58 від LVV
   
визначтеся нарешті, я йульок чи прихильники певної політсили?

хз . скоріш не то і не то , я мав на увазі , що пост дебільний ,
   
Главное что Украина от этого выиграла.
   
Йа думау,що Петро домутився.Дуже сильно барижничати в політиці вредно.
Зараз трохи поділиться і будуть далі лапати рибку у каламутній водичці. Не вірю я у чудеса.
   
скажіть, це зрада чи перемога?

перезрада
   
перезрада
або зрадомога
   
Не вижу ничего хорошего в этой разборке. Все как обычно мутно и подковерно. Получается простой народ, который понимает всю серьезность внешней угрозы и терпит пока мудаков у власти мудрее наших горе-политиков.
   
Петя это временное явление,  хужетигибко. :D
   
ну і славненько
я ще перед парламенськими писав, що головне, щоб президент не мав більшості і не контролював ВР та уряд
ще б третя гілка почала рухатись
і процес пішов би куди швидше
   
Не вижу ничего хорошего в этой разборке. Все как обычно мутно и подковерно. Получается простой народ, который понимает всю серьезность внешней угрозы и терпит пока мудаков у власти мудрее наших горе-политиков.
Ну какая власть такие и разборки...
   
які розборки?

є три гілки влади і вони постійно протистоять одна другій
контролюють і підловлюють

шкода, що третя гілка влади поки що ніяка

зате четверта радує по повній
   
все проще пареной репы:вы просто гляньте, кто против отставки наливая -  ляшко+кляча
помойму все ясно, петя банально разосрался с фирташем
паны бьют горшки - холопы гавкают друг на друга

   
головне, щоб президент не мав більшості і не контролював ВР та уряд

охереть, вот это зашибись
и при этом еще не забывать за реформы с него требовать
и чтоб посадить всех

   
Я теж двома руками підтримую ці розборки. (tu)  І чим більше їх буде, тим краще для України. А хто там правий, і хто лівий мені по-барабону.
   
Я теж двома руками підтримую ці розборки. (tu)  І чим більше їх буде, тим краще для України. А хто там правий, і хто лівий мені по-барабону.

не всіх довбойобів еволюція убила.  :facepalm1:
   
для ZVIAD

ну не я це точно
у президента є свої повноваження
а спроба контролювати ВР це
вже віг вам
   
головний барига країни

був при владі при усіх владах за останні 15 років

все йде до свого логічного кінця...позорне завершення президенства...з урахуванням ситуації можливо дострокове
   
Ура. Петю нужно было поставить на место, бо начал зацарёвываться. Его нужно было встряхнуть и напомнить ему, что он не царь , а нанятый менеджер. А этот выбрык с Наливайченко был похож на самодурство царя.
   
не всіх довбойобів еволюція убила.  :facepalm1:

А жалко.
Бо Чечетов добрий приклад показав, але послідовників якось маловато.
Може щось і зрушиться з місця, нарешті (задумливо).
   
никаких реформ в стране, где у президента, наделенного широкими полномочиями, нет большинства в парламенте, также имеющем обширные полномочия,  -  не будет и быть не может
по-моему это очевидно
так же для меня очевидно, что в кризисной ситуации лучше ошибочные решения, чем отсутствие решений
но для баранов главное, чтоб побольше срача и майдана
в этом они видят залог успеха

   
Шо тут?
Чергова зрадоперемога в юльків?

П.с. уявляю що буде коли налівай піде на зовнішню розвідку наприклад...
   
Наливай должен остаться.. "не чипай моих хлопцив" мы уже проходили.. треба чипати и нормально чипати.
   
А жалко.
Бо Чечетов добрий приклад показав, але послідовників якось маловато.
Може щось і зрушиться з місця, нарешті (задумливо).

краще згадайте часи дрища і перехрестіться
   
Пете сейчас нужно поговорить с Саакашвили о его взаимоотношениях с покойным Кахой Бендукидзе. Говорят, что Каха ни когда ни с кем не искал приятельских отношений. Он знал что делать и делал, не взирая на то здоровается с ним кто-то или нет. Он легко мог любого нахер послать , в том числе и Саакашвили, но он был специалистом и патриотом Грузии.
   
никаких реформ в стране, где у президента, наделенного широкими полномочиями, нет большинства в парламенте, также имеющем обширные полномочия,  -  не будет и быть не может
по-моему это очевидно
так же для меня очевидно, что в кризисной ситуации лучше ошибочные решения, чем отсутствие решений
но для баранов главное, чтоб побольше срача и майдана
в этом они видят залог успеха

ну, ще є Яценюк
від його теж багато чого залежить
напевне, більше ніж від ПП
а ПП нехай займається мінськими угодами і АТО
ну, й шукає покупця
   
ну, ще є Яценюк
від його теж багато чого залежить
напевне, більше ніж від ПП
а ПП нехай займається мінськими угодами і АТО
ну, й шукає покупця

даже если согласиться с этим твоим бредовым тезисом,
то тебе не кажется, что заниматься АТО - это и в том числе определять, кто будет возглавлять СБУ?
или главком может заниматься АТО без права снять нахер своего подчиненного?


   
никаких реформ в стране, где у президента, наделенного широкими полномочиями, нет большинства в парламенте, также имеющем обширные полномочия,  -  не будет и быть не может
по-моему это очевидно
так же для меня очевидно, что в кризисной ситуации лучше ошибочные решения, чем отсутствие решений
но для баранов главное, чтоб побольше срача и майдана
в этом они видят залог успеха

якби пєтя щось конкретне запропонував  , а парламент то похєрив , ми , народ україни , тому парламенту б у 5 сек роги б обламали . а ніхєра не робити , бо парламент то всерівнои похєрить - це гнила відмазка .
   
хлопці а американці ви враховуєте?
чи вони не при справах?
   
головний барига країни

був при владі при усіх владах за останні 15 років

все йде до свого логічного кінця...позорне завершення президенства...з урахуванням ситуації можливо дострокове
главное - хуйло им доволен...действует сугубо по его сценарию... B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія