Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну от. Українська Правда підтверджує...

Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

...те що я сказав ще в часи Майдану і постійно говорю пізніше.

Украинцы ищут любую возможность вырваться на работу за границу  http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/03/29/7063035/

А зараз починаємо думати, може вже революційний угар пройшов, то що за країну зібрався будувати яценюк і інші леворуліваціонери ? Країну масової еміграції ? І головне куда ?
Як воно не дивно в основному в Росію.
Хоча воно не дивно.

І що залишиться в Україні ? Не задумуєтеся? Жаль. Країна без майбутнього. Африка а не Європа. На жаль.

Воно варто того що було і ще буде?
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

Кабинет Министров: нет хлеба – получите зрелище!

http://blogs.pravda.com.ua/authors/stogniy/5515170eef6c5/

   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

Кабинет Министров: нет хлеба – получите зрелище!

http://blogs.pravda.com.ua/authors/stogniy/5515170eef6c5/
Это министр МВД из теневого кабмина пишетЪ?
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

Это министр МВД из теневого кабмина пишетЪ?

Может біть. А может и не біть. Я не знаю где сейчас товарищ пан Стогний.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

А взагалі подобається  мені Українська Правда (не плутайте з дописувачами ФУПу).
Ріжуть правду як будь яке цивілізоване видання, нагадує мені давні часи коли правду можна було почути тільки з Радіо Свобода та Голос Америки.

От цікаво про заслуженнійшого леворюціонера, спасітеля атечества, українського патріота і націоналіста.
Молодець Лещенко.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/551589f637c05/

   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

...те що я сказав ще в часи Майдану і постійно говорю пізніше.

Украинцы ищут любую возможность вырваться на работу за границу  http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/03/29/7063035/

А зараз починаємо думати, може вже революційний угар пройшов, то що за країну зібрався будувати яценюк і інші леворуліваціонери ? Країну масової еміграції ? І головне куда ?
Як воно не дивно в основному в Росію.
Хоча воно не дивно.

І що залишиться в Україні ? Не задумуєтеся? Жаль. Країна без майбутнього. Африка а не Європа. На жаль.

Воно варто того що було і ще буде?

Я не ищу. Даже мысли такой не возникло ни разу, хотя IT-ник с 16 летним стажем работы по специальности и знанием языков может быть оценен хорошо.
Люблю Киев и Украину.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

Я не ищу. Даже мысли такой не возникло ни разу, хотя IT-ник с 16 летним стажем работы по специальности и знанием языков может быть оценен хорошо.
Люблю Киев и Украину.

По перше я радий що ти (чи ви) айтішнік. Поважаю цю категорію людей і розумію що вам нікуди рипатися не потрібно. Тут ви на коні. Єдині хто заробляє великі гроші чесно.
Але решта чесних людей під свиньми такими як яценюк і вся його пістобратія.
   
плять, как ты припарил тупитса.... здесь не можешь найти работу, там ты ее тем более не найдешь. Ибо нахуй никому не нужен  :laugh:
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

плять, как ты припарил тупитса.... здесь не можешь найти работу, там ты ее тем более не найдешь. Ибо нахуй никому не нужен  :laugh:

100%
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

І що залишиться в Україні ? Не задумуєтеся? Жаль. Країна без майбутнього. Африка а не Європа. На жаль.

за такі слова, за систематичне вприскування отрути зневіри, цього попихача і лакузу Януковича варто забанити на пару днів.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

плять, как ты припарил тупитса.... здесь не можешь найти работу, там ты ее тем более не найдешь. Ибо нахуй никому не нужен  :laugh:

А от ти приклад типового неукраїнського віслюка який ніде б не зміг знайти собі роботу якби тебе не посадив папік протирати штанців в сімейно-закордонні фірмочці по перепродажі сім карточок.
Я чомусь згадав твій диплом з четвірками і подумав як що зазвичай така традиція дітям викладачів ставити відмінно. А потім зрозумів, то це ж віслюкам кінченим ставлять четвірки якщо вони діти викладачів і трійки-двійки якось незручно ставити.
Тому знань у тебе нема і бути не може, я ніразу не бачив твого посту де б можна було прочитати розумні слова. Одне бекання і мекання.
Ну але і баран посажений в крісло теж може отримувати непогану зарплату, протираючи штани в 99% робочого часу на форумах.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

І що залишиться в Україні ? Не задумуєтеся? Жаль. Країна без майбутнього. Африка а не Європа. На жаль.

за такі слова, за систематичне вприскування отрути зневіри, цього попихача і лакузу Януковича варто забанити на пару днів.


забань забань.
заодно не забудь блогера що статтю написав забанити.
всіх забань.

Залиши тільки кінченних пропагандонистів.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

шо, репка, мало падлы платят?
Заставляют арбайтен? у, ГАДЫ...
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

Залиши тільки кінченних пропагандонистів.

я не банщик.
я рядовий читач і писач))
а ти кремлівський пропагандист, який намагається вбивати Україну словами
   
А от ти приклад типового неукраїнського віслюка який ніде б не зміг знайти собі роботу якби тебе не посадив папік протирати штанців в сімейно-закордонні фірмочці по перепродажі сім карточок.
Я чомусь згадав твій диплом з четвірками і подумав як що зазвичай така традиція дітям викладачів ставити відмінно. А потім зрозумів, то це ж віслюкам кінченим ставлять четвірки якщо вони діти викладачів і трійки-двійки якось незручно ставити.
Тому знань у тебе нема і бути не може, я ніразу не бачив твого посту де б можна було прочитати розумні слова. Одне бекання і мекання.
Ну але і баран посажений в крісло теж може отримувати непогану зарплату, протираючи штани в 99% робочого часу на форумах.

та нерви ты так пукан  :laugh:
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

Залиши тільки кінченних пропагандонистів.
я не банщик.
я рядовий читач і писач))
а ти кремлівський пропагандист, який намагається вбивати Україну словами

Ти рядовий дурень який не в стані зрозуміти розчарування пересічного українського громадянина діями свої української влади за всі роки незалежності.
Начепив окуляри поляризовані і бачиш скрізь кремлівських пропогандистів. не бачучи головного і решти.
Я от приїхав час назад з села. Так там тільки кремлівські пропогандисти і залишилися виходить по твоїм міркам.
   
RSP, крымская самооборона, грады в военторге, шахтеры.......Прави льно?
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

RSP, крымская самооборона, военторг, шахтеры.......Прави льно?

що сказати хотів?
   
що сказати хотів?

да уже фуп понял, что ты долбоеб  :laugh:
   
що сказати хотів?

Я хотел сказать, что вторжение РФ есть вторжение РФ. А экспорт и импорт и падение резевров были с 2009 года  и экономическая жопа была неизбежна....но РФ ее усилила...и виноват в вторжении не майдан. А российские скрепы. Если ты почитаешь статью про российскую СВР, то подготовка в возврату  скреп были раньше майдана.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

плять, как ты припарил тупитса.... здесь не можешь найти работу, там ты ее тем более не найдешь. Ибо нахуй никому не нужен  :laugh:
Я думаю, в первую очередь хотят уехать не безработные, а вполне себе трудоустроенные специалисты. Просто их труд обесценился в 3 раза с дальнейшими нерадужными перспективами. +риск мобилизации, а возможно и полномасштабной войны.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

вообще счас время глобальной экономики
у кого есть мозги могут работать в Украине на западный рынок
   
Я думаю, в первую очередь хотят уехать не безработные, а вполне себе трудоустроенные специалисты. Просто их труд обесценился в 3 раза с дальнейшими нерадужными перспективами. +риск мобилизации, а возможно и полномасштабной войны.

наоборот, у спецов (реальных), столько работы сейчас, что им не до выезда. Просто понимая, какой "специалист" РСП, и как он уже здесь 10 лет ноет о работе, подрабатывает в штабах, то в БЮТ, то в ПР, где п***а атрибутику, старый никчема, которому за 50.... что он еще может, как только думать, что здесь он недооценен, а там вдруг с какого- то хуя он будет восстребован
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

Я хотел сказать, что вторжение РФ есть вторжение РФ. А экспорт и импорт и падение резевров были с 2009 года  и экономическая жопа была неизбежна....но РФ ее усилила...и виноват в вторжении не майдан. А российские скрепы. Если ты почитаешь статью про российскую СВР, то подготовка в возврату  скреп были раньше майдана.

а. Зрозумів. Ну я іншої думки, але те що РФ нам "допомогла" дійти такого рівня я згоден.  Але проблема в тому що народ з країни по заробітках би не розїзжався якби він бачив світло в кінці цього тунелю. Для чого зриватися з місця і кудась їхати якщо через рік-два в країні під керівництвом розумного уряду і його очільника настануть економічні зрушення в кращу сторону. 
Але виходить не вірить народ уряду.
Погано.
Я й думаю а що яценюк зібрався тут будувати якщо так розхитали країну, нехай і не без допомоги РФ.
Але ж повинна в розумних людей бути якась стратегія. От Порошенко як не дивно але її має. І демонструє. А от економічні (під Яценюком) стратегії - мінуси і мінуси.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

наоборот, у спецов (реальных), столько работы сейчас, что им не до выезда. Просто понимая, какой "специалист" РСП, и как он уже здесь 10 лет ноет о работе, подрабатывает в штабах, то в БЮТ, то в ПР, где п***а атрибутику, старый никчема, которому за 50.... что он еще может, как только думать, что здесь он недооценен, а там вдруг с какого- то хуя он будет восстребован

Йолопе, де я написав що я хочу виїхати? Мені добре й тут. Але коли з мого села де я народився на заробітки в Росію виїхало 50% населення віком від 18 до 60 років за останній рік то розумну людину це заставить задуматися. Але то розумну а не тебе.

Далі, йолопе, я знаю людей яким ти в підметки не годишся як спеціаліст, хоча як спеціаліст ти навіть не нуль, ти мінус. Так от в провідних інженерів Укртелекома зарплата чистими в 2700 це дохера???, в викладачів, вчителів 3000 це дохера???.  У яких спеціалістів крім програмістів зараз в Україні стільки роботи що ....? Роботи то дохера а от отримає він за ту роботу хер да ніхера, як кажуть.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

наоборот, у спецов (реальных), столько работы сейчас, что им не до выезда. Просто понимая, какой "специалист" РСП, и как он уже здесь 10 лет ноет о работе, подрабатывает в штабах, то в БЮТ, то в ПР, где п***а атрибутику, старый никчема, которому за 50.... что он еще может, как только думать, что здесь он недооценен, а там вдруг с какого- то хуя он будет восстребован
Я не знаю, что такое "реальный спец". Факт, что Белгородский университет более чем наполовину укомплектован беглыми харьковчанами. Возможно, это "фуфловые спецы". Но возможность выезда по крайней мере в страны СНГ у них есть.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

Я не знаю, что такое "реальный спец". Факт, что Белгородский университет более чем наполовину укомплектован беглыми харьковчанами. Возможно, это "фуфловые спецы". Но возможность выезда по крайней мере в страны СНГ у них есть.

И от кого харьковчане сбежали? От правосеков что-ли?
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

И от кого харьковчане сбежали? От правосеков что-ли?

простіше

від українських зарплат, як в бюджетній так і небюджетній сфері.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

Я не знаю, что такое "реальный спец". Факт, что Белгородский университет более чем наполовину укомплектован беглыми харьковчанами. Возможно, это "фуфловые спецы". Но возможность выезда по крайней мере в страны СНГ у них есть.
Нормальные учёные из Харькова на полставки дома, но больше по Европах катаются
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

уйобок, ти просто вмієш лише смердіти і п***а удочки
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

уйобок, ти просто вмієш лише смердіти і п***а удочки

цикаво шас бизнес для рыбков приносит профит?
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

уйобок, ти просто вмієш лише смердіти і п***а удочки

це ти автору публікації на головній УП можеш сказати.

А мені можеш говорити що завгодно, я звик до того що на ФУПі гомосексуалісти не маючи розуму і аргументів гавкають на всіх хто не реве разом з ними дебільні лозунги.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

цикаво шас бизнес для рыбков приносит профит?

ні. бізнес по перепродажі китайських, виключно китайських бо ми ж своїми руками нічого не вміємо робити снастів глохне. З за курсу. Малий бізнес поступово розоряється. Не знаю як великий, зайди там в Києві у Флагман поцікався. В Вінниці вони вже мабуть закрилися, одні продавці з сумними очима були, покупців нуль.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

Да. Ладно, може коли і УП в ватніки і прочая прочая сепаратісти запишуть. Бо розуму і якоїсь житейської мудрості у більшості форумчан нема і явно вже не буде.  То що кому доказувати і для чого. Я ж не доказую коли йду по вулиці собаці яка на мене гавкає нічого. Просто стараюся триматися подалі.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

то в наших бідах винен Майдан. Не було б Майдану, нам би Хуйло платив вже зарплати і пенсії більші
Ну-ну
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

конкретні пропозиції : здатися і підписати капітуляцію?
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

А от ти приклад типового неукраїнського віслюка який ніде б не зміг знайти собі роботу якби тебе не посадив папік протирати штанців в сімейно-закордонні фірмочці по перепродажі сім карточок.
Я чомусь згадав твій диплом з четвірками і подумав як що зазвичай така традиція дітям викладачів ставити відмінно. А потім зрозумів, то це ж віслюкам кінченим ставлять четвірки якщо вони діти викладачів і трійки-двійки якось незручно ставити.
Тому знань у тебе нема і бути не може, я ніразу не бачив твого посту де б можна було прочитати розумні слова. Одне бекання і мекання.
Ну але і баран посажений в крісло теж може отримувати непогану зарплату, протираючи штани в 99% робочого часу на форумах.
Мабуть, від такого свого нев'їбєнного "професіоналізму" Турч і збирається на ПМЖ за кордон.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

то в наших бідах винен Майдан. Не було б Майдану, нам би Хуйло платив вже зарплати і пенсії більші
Ну-ну
якщо копнУти глибше то винні москалі. своєю імперською зарозумілістю, зневагою до всіх сусідніх народів, впертим бажанням навязати всім РюзскєМир(тм) і своїх тараканів в голові. Тому Україна хоч-не-їоч а мусить дистанціюватися від такого сусіда.
якщо б не це, то ІМХО оптимально для УА було би кооперуватися з РУ, тобто в рамках кольинього СССРу. Ресурс РУ + науково-економ. потенціал УА.

Європа (ЄС) - це не є погано, але пробелма в тому що найжирніші місця там було занйято засновниками, потім на хвилі економічного буму було прийнято Південну Європу, наостанок в останній вагон заскочила всяка дрібнота типу Сх.Європи і Прибалтів.

Отже, якщо УА не була в стані заскочити в цей потяг в 1970-80-90-00-х роках
то зараз шанси на зближення з Європою все примарніші.
Звісно, декларувати можна що завгодно але реаліії вказують на протилежне.
До моменту коли УА (гіпотетично)  досягне рівня який би дав змогу всети моу про вступ в ЄС, неясно чи буде і в якій формі буде існувати сам ЄС.

Останнє редагування: 29 березня 2015 18:35:30 від T.Blair.
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...
RSP

конкретні пропозиції : здатися і підписати капітуляцію?

Ні в якому разі.

Конкретна пропозиція. Вигнати нахер Яценюка і його йолопів які не в стані за рік зробити хочаб щось подібне до реформ які б стимулювали українського виробника і споживача, а також малий бізнес нехай і спекулятивний. Взяти на його місце будь кого, гірше не зробить. Але краще толкового управлінця, нехай і закордонного.
Почати реформи в освіті, медицині, інфраструктурі і транспорті, міліції армії...і так далі і тому подібне.
Але головне промисловість і конкурентноспроможн ість, або хоча б для внутрішнього вжитку в якості імпортозаміщення.
Разом з Яценюком вигнати взагалі з країни бандита Васадзе з його автохером.
Відмінити грабіжницбкі пошлини на ввіз авто зза кордону.
Створити умови коли тут захочуть вкладати свої гроші інвестори нехай навіть з Антарктиди в будівництво і виробництво.
То що вийдете на майдан за це?
   
Re: Ну от. Українська Правда підтверджує...

як зробити? ми вміємо виганято,але ми не вміємо наймати потрібних менеджерів. простот не вміємо, а не не хочемо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія