Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

про застеклення вікон в Донецьку - політично вибухова тема

нє, я розумію, що дискусія була гострою, але ж не настільки щоб аж в смітник? бувало і гірше :shuffle: як на ФУп то це взагалі аристократична ввічлива бесіда
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=830846.0

Останнє редагування: 5 березня 2015 22:24:32 від T.Blair.
   
Та разошлися не на шутку - вот и прибежали санитары ...зафиксировали нас .
   
Кармільци с ДиНиєр мат упітріблялі і утвірждалі что ані па другую сторону ат України в вайне .
   
Та разошлися не на шутку - вот и прибежали санитары ...зафиксировали нас .
Лучше б они Вимушеного " зафиксировали",  челу  явно  плохо.
   
ПИтання залишилось без адекватної відповіді, напевно соромно давати чесну відповідьт на поставлене прямо питання:
Добровільний ( за згодою сторін ) заручнику терористичних організацій, в мене до вас 2 питання, я пишу дисертацію на тему " Участь посібників окупанта в Російсько - українській війні ".
1. Як ви оцінюєте ваші шанси покинути окуповану територію та припинити бути живим щитом між терористами і ЗСУ?
 2. Як ви оцінюєте рівень життя при українській владі  1991 - 2013 р., і владі терористичних режимів 2013 ?
   
Цитата: Garant
Дон .....а я ведь знал - что мой вопрос не технический .....  теперь надеюсь и ты это понял .
очевидно що питання не суто технічне.
напевне ефект саме той якого Гарант і хотів досягти
це типу як зайти в гей-клуб і невинно запитати "ей, пєдікі, де тут у вас можна мобілку підзарядити?"...можуть і відстарпонити...
   
Лучше б они Вимушеного " зафиксировали",  челу  явно  плохо.
Спробуй радіти життю та клапов тріпихающіхся  мучадь. Єта асобає удавольствіе виварачівать на ізнанку словна іжей вас страдальци ви наши патусторонузаборчат ие)
   
Невгамовні :)
   
очевидно що питання не суто технічне.
напевне ефект саме той якого Гарант і хотів досягти
це типу як зайти в гей-клуб і невинно запитати "ей, пєдікі, де тут у вас можна мобілку підзарядити?"...можуть і відстарпонити...


     Ай , молодец ! Вот люблю я вас ,украинцев , за ваш юмор - не хуже еврейского . Кстати ..... я на него и надеюся - больше чем на ваш разум .
   
Невгамовні :)

Очевидно, вопрос важный и актуальный (с)  B-)
   
     Ай , молодец ! Вот люблю я вас ,украинцев , за ваш юмор - не хуже еврейского . Кстати ..... я на него и надеюся - больше чем на ваш разум .
Мій юний друже, дозволь питання поставити тобі? Дякую.  Ти вивчив російську мову, щоби невідрізнятися з окупантом, чи українська мова тобі нерідна?
   
   
Цитата: T.Blair.
а що я йому маю сказати на ці дурниці?
    якщ інтереси Гаранта суперечать, зокрема, моім інтересам і інтесам украінців на "великій Украіні"


   
Цитата: Гарант
А можеш назвать пару самых принципиальных ...?


глобально інтерес "Великої України" (тобто без Криму і лугандії) в тому щоб не дозволити хуйло напарити Лугандію Україні як колоду на ноги.
тобто варіанти тут такі
або
Лугандія інтегровується назад в УА на загальних умовах (з ненавязливою еміграцією активної вати в Роіссю, і зачисткою  іншої частини. на жаль, іншого варіанту, без зачистки, не буде. Миролюбність дуже дорого обходиться україні. "время убивать"(с)КровавьійПастор )
або
Лугандію бере собі на шию хуйло (що навряд)
або
хай собі варяться в свому соку, аби далі не лізли.




от і все. Важливою є виключно реалізація ціього інтересу.
Гарантові вікна, тушонки, і т.д. при цьому нікого не колишуть.

Останнє редагування: 5 березня 2015 22:36:31 від T.Blair.
   
Та разошлися не на шутку - вот и прибежали санитары ...зафиксировали нас .

Шо,озалупили тИбя,ватничеГ?
   
Та разошлися не на шутку - вот и прибежали санитары ...зафиксировали нас .
Зафіксіравать вас мала. ніабхадіма лічіть даліе. будім вас лічідь. Ні брикайтісь. МАла прізнадь сібя зафіксіраванним і ніправим. Пара ізвіняцца підір родінай.
   
     Ай , молодец ! Вот люблю я вас ,украинцев , за ваш юмор - не хуже еврейского . Кстати ..... я на него и надеюся - больше чем на ваш разум .

sorry, sorry, українцем тут є лише ти
а я - нацик, укроп, бендерівець і фошист

Останнє редагування: 5 березня 2015 22:40:27 від T.Blair.
   
Шо,озалупили тИбя,ватничеГ?
кАк всігда в точку братішка.
   
Мій юний друже, дозволь питання поставити тобі? Дякую.  Ти вивчив російську мову, щоби невідрізнятися з окупантом, чи українська мова тобі нерідна?


    Если ты заметил ....я больше по суржику . Это та переходная форма языка - которая практикуется на Донбассе . И если считать - шо ридна мова це та , на який сны бачиш ....то значит суржик  она и есть .
   
нє, я розумію, що дискусія була гострою, але ж не настільки щоб аж в смітник? бувало і гірше :shuffle: як на ФУп то це взагалі аристократична ввічлива бесіда
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=830846.0
*пробежала последнюю страницу темы.
Абсолютно поддерживаю решение модераторов*

зы. модеров никто не нанимал - чтобы они сидели и кропотливо чистили срач. Все в смитнык целиком - надежнее
   
sorry, sorry, українцем тут є лише ти
а я - нацик, укроп, бендерівець і фошист


      Обладание юмором лишает тебя права на високое звание фашиста .... недостоин !
   
кАк всігда в точку братішка.


 :-B
   
    Если ты заметил ....я больше по суржику . Это та переходная форма языка - которая практикуется на Донбассе . И если считать - шо ридна мова це та , на який сны бачиш ....то значит суржик  она и есть .
Гарант ты спроси на какой мове он пишет. Может новый  язык откроешь.
   
      Обладание юмором лишает тебя права на високое звание фашиста .... недостоин !
тануннах
якщо ти - українець, то я вже краще побуду фошистом.
   
*пробежала последнюю страницу темы.
Абсолютно поддерживаю решение модераторов*

зы. модеров никто не нанимал - чтобы они сидели и кропотливо чистили срач. Все в смитнык целиком - надежнее

   А члено-раздель-но сформулировать решение можна ...или не ?
   
А члено-раздель-но сформулировать решение можна ...или не ?

мм?
   
*пробежала последнюю страницу темы.
Абсолютно поддерживаю решение модераторов*

зы. модеров никто не нанимал - чтобы они сидели и кропотливо чистили срач. Все в смитнык целиком - надежнее
з водою вихлюпнули і дитину...як на ФУП доволі коректна тема.
багато гострих поозицій на тему "вимушених заложників", "стокгольмського синдрому" і тп.п

Останнє редагування: 5 березня 2015 22:41:38 від T.Blair.
   
    Если ты заметил ....я больше по суржику . Это та переходная форма языка - которая практикуется на Донбассе . И если считать - шо ридна мова це та , на який сны бачиш ....то значит суржик  она и есть .
Дивна ти істота, я знаю іврит, Українську, російську. А ти тільки російською пишеш. В тебе освіти немає, це зрозуміло. А чому ти з часів України ( Українська республіка була з 1919 року ) Незалежна Українська республіка є з 1991 року не вивчив? Суржик це мова птушників котрі на горизонті 400 м лежать біля ЗУК та розповідають як  би вони воювали якби не работа.
   
Гарант ты спроси на какой мове он пишет. Может новый  язык откроешь.

   Тя я её знаю . Это не мова - это диалект . Это диалект на котором розмовляют трахнутые политикой индивидумы , вымушенные подстраиваться .
   
з водою вихлюпнули і дитину...як на ФУП доволі коректна тема.
10 баксов - и я лично все аккуратно почищу :gigi:
   
Гарант ты спроси на какой мове он пишет. Может новый  язык откроешь.
Я пішу на такой мове, что вас клапов тріпихающіхся виварачівает на ізнанку ат маіво касанія ліш к вам. І запомні, там где ти учілся - я пріпадавал. Я забил больше - чем ти будіш знадь. Я панятна виражаюсь ілі мне спустіцца на твой уравінь Пту?
   
Бажаю вам ніколи не мати вікон у ваших землянках...
   
10 баксов - и я лично все аккуратно почищу :gigi:
ні, так не вийде. Буде несмачно. Як борщ без спецій. ніби їсти можна, а не те... То має бути все в купі, навіть якщо подекуди дискусія перехльостувала.
   
10 баксов - и я лично все аккуратно почищу :gigi:
И в такое трудное для всех время..... :acute:
   
Бажаю вам ніколи не мати вікон у ваших землянках...
А пачіму б накм ні указать ім  саветам абратіцца за помащью к їх ізбраннікам?
   
Дивна ти істота, я знаю іврит, Українську, російську. А ти тільки російською пишеш. В тебе освіти немає, це зрозуміло. А чому ти з часів України ( Українська республіка була з 1919 року ) Незалежна Українська республіка є з 1991 року не вивчив? Суржик це мова птушників котрі на горизонті 400 м лежать біля ЗУК та розповідають як  би вони воювали якби не работа.

      Нужды не было , плагиатор . Тем более ...что на Донбассе - интернационал ... в самом его чистом виде .
   
2 т.блайр:
точно так же, например, темы с матюками в заголовке - пасикрету, модеры их не читают ВООБШЭ, от слова совсем, и пох про что там внутри. Просто - автосмитнык
   
Я пішу на такой мове, что вас клапов тріпихающіхся виварачівает на ізнанку ат маіво касанія ліш к вам. І запомні, там где ти учілся - я пріпадавал. Я забил больше - чем ти будіш знадь. Я панятна виражаюсь ілі мне спустіцца на твой уравінь Пту?
НипАняДно , пАвДари.
   
И в такое трудное для всех время.....

"модеры не нанимались"
   
2 т.блайр:
точно так же, например, темы с матюками в заголовке - пасикрету, модеры их не читают ВООБШЭ, от слова совсем, и пох про что там внутри. Просто - автосмитнык
матюків і в темі особливо не було. був досить гостра дискусія, местами переходящая в срачЬ
   
... на Донбассе - интернационал ... в самом его чистом виде .
однозначно.
ост.часом включно з бурятами, калмиками та ін. націями екс-СССР
а від НАТОвських негро-поляків і жидо-піндосів в лугандії аж кишить
   
      Нужды не было , плагиатор . Тем более ...что на Донбассе - интернационал ... в самом его чистом виде .
Я в Данецке пражил 30 лед. Ти мне ні расказивай сказкі.  30 в данбасе 5 в криму 5 в сраіле. тіперь вод прілітел прідставлядь інтіреси Массада і учідь кой чіму кой каво. Ну єта закритая інфармация, тут речь пайдьот а тваїх услугах тирарістам. пірічіслі аргументи в пользу тваей патинциальнай защіти, прі абстаятільствах:
 Україна вимагала громадян донеччини покинули окуповані території для проведення АТО.
Хто злишився той напевно має якісь гріхи і боявся правосуддя, тому людей добровільно залишившихся живим щитом між терористами і визвольною Армією УКраїни ти можеш ввважати посібниками окупанта?.


Останнє редагування: 5 березня 2015 22:53:33 від Вимушений Киянин
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія